Dāvanu karte sapņu piepildījumam - FromMe.lv dāvanu karte!

FromMe dāvanu kartdod iespēju to izmantot vairāk nekā 380 dažādos uzņēmumos visā Latvijā – nav svarīgi vai tā ir Rīga, Jelgava, Liepāja, Jūrmala, Daugavpils, Valmiera vai kādacita lielāka vai mazāka Latvijaspilsēta, tajā vai tās tuvumā noteikti ir iespējams izmantot FromMe karti.

Tā ir dāvana, kuru var dāvināt gan dzimšanas dienā, gan vārda dienā, gan kāzās un kāzu jubilejā, gan uzņēmuma jubilejā un citos nozīmīgos svētkos un dzīves notikumos, jo tai ir vairākas priekšrocības.

Pirmkārt, tā ir unikāla dāvanu karte, kura ir izmantojama visā Latvijā, otrkārt, to bez ierobežojumiem var izmantot vienā reizē vai pa daļām, treškārt, tā ir gan izdevīga, gan elastīga. FromMe.lv dāvanu karte ir izmantojama pie populārākajiem FromMe.lv partneriem.

Izvēlies personisku dāvanu, un  pārsteidz dāvanas saņēmēju, piepildot jubilāra sapni! Atceries, Tu vari personalizēt dāvanu karti - izvēloties īpašu dizainu, individuālu apsveikumu pievienojot arī EMOJI, novēlējumu, vaska zīmodziņu un dāvanas kartes piegādes veidu - pa pastu, ominvu, ar kurjeru vai uz e-pastu!

FromMe.lv piedāvājumā ir dažādu ketogoriju dāvanu kartes. Dāvanas sievietei, dāvanas vīrietim, dāvanas bērniem un citas interesantas dāvanas, kas spēs iepriecināt jebkuru, ir iekļautas vienā dāvanā.

Ja Tev nepieciešamas dāvanas dzimšanas dienā, dāvanas vārda dienā vai kādos citos svētkos, tad izvēlies FromMe.lv – Tavas dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu