Vai Ziemassvētki ir tikai dāvanu laiks?

ziemassvētku dāvanas

 

Ziemassvētki pavisam drīz būs klāt un ar tiem līdzi pie mums nāk arī spožās gaismiņas, eglītes, prieks un daudzas citas jaukas lietas. Šis laiks teju katram no mums saistās ar ko īpašu. Visbiežāk tiek teikts, ka Ziemassvētki ir dāvanu laiks. Mūsu sadaļā Ziemassvētku dāvanas esam apkopojuši noderīgas dāvanas draugiem un ģimenei svētkos.

 

Taču šajā rakstā noskaidrosim, vai Ziemassvētki patiešām ir tikai dāvanu laiks. 

 

Ziemassvētku patiesā nozīme

Šeit būs 10 lietas, kas raksturo Ziemassvētkus vislabāk.

 

1. Ziemassvētku eglītes. Kas gan var būt aizraujošāks par brīdi, kad jādodas vai nu uz mežu, vai tirgu, lai izvēlētos skaistāko eglīti! Vai varbūt tev mājās vieta atradīsies “neglītei” – kociņam, kurš neizskatās perfekts, taču tik un tā iemieso svētku garu?

 

2. Sniegs. Ikviens no mums sapņo par skaistiem, baltiem Ziemassvētkiem. Jau tad, kad bijām mazi, nespējām iedomāties šos svētkus bez sniega. Taču tas, vai turpmākajos gados piedzīvosim baltus Ziemassvētkus, ir diezgan neprognozējami.

 

3. Lampiņas. Ir taču tik patīkami redzēt, ka ēkas, pagalmi, koki un pat apgaismojuma stabi ir izrotāti ar krāsainām lampiņām! Un tās ir tik daudzveidīgas – lāstekas, svečturi, virtenes, zvaigznes, sniegpārsliņas, tīkli un daudzi citi.

 

4. Brīvdienas. Neatkarīgi no tā, vai tu esi students, kuram nav jāiet uz skolu vai arī strādā, Ziemassvētki lielākajai daļai no mums visiem patīk tieši garo brīvdienu dēļ!

 

5. Karstie dzērieni. Tie silda arī tavu sirdi, un ir lielisks papildinājums ziemas sezonai. Vari izvēlēties kādu no veikalā pieejamajiem – upeņu u.c., vai arī pagatavot pats! Un neaizmirsti arī karstvīnu, kas šajā laikā ir īpaši populārs!

 

6. Rotājumi. Arī bez tiem nav iedomājami Ziemassvētki – pašu taisītas sniegpārsliņas, eglīšu bumbuļi, košas virtenes un daudz kas cits!

 

7. Balles un ballītes. Šīs sezona ir populāra ar lielākiem un mazākiem pasākumiem, sākot no ģimenes sanākšanām, kolēģu ballītēm, līdz pat lieliem karnevāliem un ballēm, kuras nedrīkst palaist garām!

 

8. Smieklīgi džemperi. Ja tev mājās nav džempera ar briedi, Salatēti vai jebkādu citu Ziemassvētku tematiku, steidz tādu iegādāties! Šis ir vienīgais laiks gadā, kad šādi džemperi ir pilnībā pieļaujami un izskatās lieliski.

 

9. Dāvanas. Kā gan bez tām?! Ziemassvētki nudien ir dāvanu laiks. To pasniegšana un saņemšana padara šos svētkus skaistākus. Starp citu, ja vēl neesi sarūpējis pārsteigumus visiem mīļajiem, ielūkojies “FromMe.lv” – tur atradīsi daudz lielisku ideju no Latvijas uzņēmumiem!

 

10. Ēdiens. Ja tu nekad neesi piedzīvojis to sajūtu, kad pie svētku galda esi tā pārēdies, ka vairs nespēj pakustēties, bet tik un tā turpini ēst, jo viss ir tik garšīgs, tev nav bijuši īsti Ziemassvētki. Pārēšanās, protams, nav laba lieta, taču, kā gan lai sevi aptur, ja uz galda ir tik daudz neticami gardu ēdienu?

 

ziemassvētku dāvanas

 

Pastāsti, ar ko tev saistās Ziemassvētki!

 

Ieskaties arī citos mūsu rakstos, piemēram, Lieliskas idejas, ko uzdāvināt kolēģim Ziemassvētkos vai Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu