Sieviešu un vīriešu iekārotākās dāvanas, ja viņi ir dvēseļu sajūtu mednieki!

Vai meklē dāvanu sievietei vai vīrietim, kas novērtē emocionālo baudījumu, kas vēlas gūt jaunus iespaidus par pasauli sev apkārt, un kas novērtē sajūtu, kādu sniedz palūkošanās uz dzīvi no nedaudz citāda skatpunkta? Ir diezgan grūti atrast vārdus, kas raksturo šādus cilvēkus, bet FromMe.lv komandai, šķiet, ir izdevies atrast piemērotu apzīmējumu - dvēseļu sajūtu mednieki. Raksta turpinājumā daži ieteikumi, ar kādām dāvanām pārsteigt dvēseļu sajūtu medniekus svētkos!

dāvnana mīļotajai

 

  • Kino

Labs kino var mainīt dzīvi. Patiešām! Kino spēj mainīt to, kā raugāmies uz ikdienu un notikumiem, kā vērtējam cilvēka spēju radīt, piedot, pārsteigt un nodarīt pāri. Ne velti pēdējos gados kino ekrānus iekaro biogrāfiskās drāmas – vai ir kas spēcīgāks par reiz reāli piedzīvotu, dvēseli saviļņojošu stāstu? Dāvanu karte kinoteātrī būs lieliska dāvana dvēseļu sajūtu medniekam svētkos! Protams, arī teātris un opera ir vietas, kur iespējams saviļņot dvēseli.

  • Naksnīgi piedzīvojumi

Varbūt esi dzirdējis Jamie Woon dziesmu “Night Air”? Tā lieliski paskaidro, ko sajūtu mednieks var atrast naktī. Tumsa sniedz brīvības sajūtu, liek izmantot maņas, kuras dienas gaismā nedaudz tiek piemirstas. Pasaule naktī izskatās un izklausās citādāk, daudz brīvāk un pirmatnīgāk. Pat gaiss ir citādāks. Uzdāvini iespēju šo sajūtu atklāt! Dāvana var būt vai nu observatorijas apmeklējums, vai naksnīga pastaiga lāpu gaismā. Tā būs neaizmirstama dāvana, kuru novērtēs gan vīrietis, gan sieviete!

  • Nesteidzīga atpūta

Dzīvē netrūkst iespaidu, un dažreiz to ir tik daudz, ka nedaudz piemirstas pavērot sevi tajā visā un nedaudz apdomāt to, kas ir dots šajā mirklī. Dažreiz dvēseļu sajūtu medniekam nepieciešams nedaudz apstāties un ieklausīties pašam savās pašreizējās sajūtās, un tam lieliski noder nesteidzīga atpūta skaistā, mierīgā un klusā vietā, piemēram, relaksācija SPA centrā, nesteidzīgas vakariņas vai laiskas svētdienas brokastis kafejnīcā. Dāvanu karte atpūtai un dvēseles sakārtošanai vienmēr būs tīkama un gaidīta dāvana!

  • Ekskursijas

Doties mazā piedzīvojumā, atklāt jaunu pasauli tepat netālu. Nekas nepārsteidz ne sievietes, ne vīrieša dvēseli vairāk, kā atklājums, ka pārsteigumi ir atrodami arī tepat aiz stūra, nevis tikai tālās un eksotiskās zemēs! Kur ir skaistākais ūdenskritums Baltijā? Kur vislabāk vērot rudens lapkriti? Kur vislabāk vērot, kā ūdens sitas pret lapām, un kur pavasarī vislabāk vērot palus? Ir tik daudz ko atklāt, un mazās ceļojumu aģentūras palīdzēs ar ekskursiju maršrutu piedāvājumiem. Izvēlies dāvanu karti pārsteidzošam ceļojumam!

 

Izvēlies kādu no šiem un citiem dvēseļu sajūtu mednieku dāvanu piedāvājumiem dāvanu karšu centrā FromMe.lv!

FromMe.lv - labākā dāvana dvēseļu sajūtu medniekiem visos svētkos! 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu