Gaļas piegāde uz mājām – dāvana gardēdim

29.05.2020

Gaļas piegāde Jums

 

Ārā paliekot ar vien siltākam laikam, aktuāla ir grilēšanas sezona, dārza ballītes un garda šašlika cepšana. Ja meklē dāvanu īstam gardēdim, tad lieliska izvēle varētu būt svaigas gaļas piegāde uz mājām jeb dāvanu karte gaļas piegādei.

 

FromMe.lv jaunais sadarbības partneris Gaļas Piegāde Jums rupējas par to, lai klientiem tiktu piegādāta svaiga, kvalitatīva un garda gaļa līdz pat namdurvīm. 

 

Raksta turpinājumā lasi vairāk par jauno partneri, tā piedāvājumu un to, kāpēc šī ir oriģināla un praktiska dāvana. 

 

Gaļas Piegāde Jums jeb Ceplīši M.S

SIA Ceplīši M.S. ir uzņēmums, kas nodrošina svaigas gaļas un gaļas produktu piegādi no Lēdurgas Miesnieka. Uzņēmums veiksmīgi darbojas nu jau vairāk kā 15 gadu garumā, Krimuldas novada Lēdurgas pagasta teritorijā.

 

Uzņēmuma klientiem iespēja tikt pie Lēdurgas miesnieks ražotajiem svaigās gaļas produktiem, vārītajām desām, pusžāvētajām desām, gaļas žāvējumiem, šašlikiem, grill desiņām, gardām aknu un gaļas pastētēm. Gadu garumā ražoto produkciju klāsts izaudzis no uz vienas rokas pirkstiem saskaitāma par apjomīgu produkcijas sortimentu. Uzņēmums plāno augt lielumā un plašākā piedāvājumā – domājot par rītdienu, tiek ieguldīti līdzekļi attīstībā. 

 

Lēdurgas Miesnieks

 

Visu aktuālāko informāciju iespējams atrast uzņēmuma Facebook lapā.

 

Lai iedvesmotu savus klientus un parādītu dažādus ēdienus, ko iespējams pagatavot no Ceplīšu piedāvājuma, uzņēmums ir izveidojis arī blogu ar interesantām un noderīgām receptēm.

 

Dāvanu karte gaļas piegādei

Gaļas piegāde līdz mājām ir lieliska dāvana, ar ko pārsteigt kādu citu. Tādā veidā nebūs pašam jāizvēlas produkcija, bet šo izvēli izdosies atstāt dāvanas saņēmēja paša ziņā. Augstas kvalitātes svaigas gaļas un gaļas izstrādājumu piegāde līdz pat namdurvīm ir katra mājas saimnieka un šašliku meistara sapnis.

 

Piedāvājumā iespējams izvēlēties no 108 gaļas produktu vienībām ar dažādiem svaigas gaļas, žāvētas gaļas, desu, grilproduktu izstrādājumiem. Tāpēc dāvanu karte gaļas piegādei būs praktiska un jebkurai sezonai aktuāla dāvana.

 

Liellopu gaļa

 

Pasūtījumi tiek sakomplektēti ražotnē tieši no ražošanas galda, ne no starpnieku noliktavām, tāpēc gaļa vienmēr būs svaiga. Piegādes notiek Vidzemes reģionā un Rīgā pēc noteikta grafika. Sīkāk ar piegādes reģioniem, laikiem un maršrutiem var iepazīties mājaslapas sadaļā Piegāde.

 

Ceplīši M.S. piedāvājums

Gadu garumā ražoto produkciju klāsts izaudzis no uz vienas rokas pirkstiem saskaitāma par apjomīgu produkcijas sortimentu.

 

Gaļas Piegāde Jums piedāvājumā ir tādi produkti, kā:

 

Gaļas piegāde Jums žāvējumi

 

Praktiska un oriģināla dāvana

Gaļas iegāde ir daļa no daudzu cilvēku ikdienas, tomēr ne katrs zina, ka šo pakalpojumu var arī uzdāvināt citiem. Ar dāvanu karti no FromMe.lv nu tas ir iespējams. Tā ir praktiska un oriģināla dāvana, kas noteikti noderēs un atvieglos dāvanas saņēmēja maltītes pagatavošanu.

 

Vīrietim, kam patīk grillēt

Kārtīgam mājas saimniekam, kas savā dārzā vai pagalmā labprāt pats grillē gaļu, noteikti patiks šāda dāvana. Vīrietis varēs izvēlēties šasliku vai ribiņas, ko uzgrillēt savi ģimenei vai draugiem. Vai arī pats sagatavot gaļu pēc savas mīļākās marinādes.

Mammai, kurai patīk šmorēt

Dāvanu karte gaļas piegādei varētu būt arī noderīga dāvana mammai. Piedāvājumā ir visdažādākie gaļas gabali, no kuriem pagatavot gardas un sātīgas maltītes savai ģimenei. Viņa varēs pasūtīt izmeklētu gaļu tieši saviem pavārmākslas eksperimentiem un, iespējams, pat atklāt jaunas garšas. 

Kārtīgam steiku cienītājam 

Steiku cienītājiem un ekspertiem šī dāvanu karte ļaus iegādāties izcilu, augstas kvalitātes liellopa gaļu steika pagatavošanai. 

Praktiska dāvana ikvienam

Un galu galā dāvanu karte gaļas piegādei var būt lieliski piemērota dāvana ikvienam gaļas cienītājam. Tā iepriecinās ikkatru, jo varēs pasūtīt gardas desiņas, šķiņķi vai citus gaļas produktus ikdienai vai svētku galdam. Turklāt ar piegādi līdz pat mājas durvīm, kas ir izdevīgi un ērti.

 

Šašliks ar piegādi

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu