10 iesmesli, kāpēc izjāde ar zirgu ir oriģināla dāvana

27.02.2019
Zirgi ir lieliski. Un tādas ir arī dāvanu kartes! Šajā rakstā esam apkopojuši 10 iemeslus, kāpēc uzdāvināt dāvanu karti izjādei ar zirgiem ir labākā ideja, ja tiek meklēta oriģināla dāvana vīrietim dzimšanas dienā, vai arī kas tiešām neaizmirstams un romantisks, ko uzdāvināt mīļotajai sievietei, vecākiem vai labākajam draugam, piemēram, kāzu dienā. 
 
Izjādes ar zirgiem ir dāvana, kuru vari ērti iegādāties internetā minūtes laikā, pasniegt kā vien sirds kāro un pārsteigt ar oriģinālu dāvanu tieši svētku dienā. Turklāt, dāvanas saņēmējs gada laikā varēs pats izvēlēties piemērotāko dienu, kad doties izjādē! Ja izvēlēsies dāvanu karti konkrētam zirgu izjādes piedāvājumam, tā noteikti būs dāvana, kas radīs pārdomātas dāvanas izvēles sajūtu un neatstās vienaldzīgu.
 
Un nu, ķersimies pie varīgākā - TOP 10 iemesliem, kāpēc izjādes ar zirgiem dāvanu karte ir lieliska dāvana, ko pasniegt svētkos!
 

1) Dāvanā - dzīves gudrības

No zirgiem varam daudz mācīties, jo zirgiem piemīt tādas īpašības un komunikācijas prasmes, kādas jāpiekopj katram cilvēkam. Zirgi ir pacietīgi, laipni, vēlas mierīgi sadzīvot ar līdzās esošajiem un vienmēr uzklausa, neizsakot nekādus liekus komentārus. Tajā pašā laikā prasme jāt ar zirgu prasa ātru lēmumu pieņemšanu, kas ir būtiska īpašība gan ikdienā, gan biznesa vidē. Ne velti izjādes ar jau gadsimtiem zirgiem iecienījuši elitāri cilvēki. Cilvēkiem, kam ikdienā nākas pieņemt daudz svarīgus lēmumus, izjādes ir ne tikai veids, kā sakārot domas, bet arī trenēt prātu. Anglijas karaliene Elizabete II tam ir lielisks pierādījums - viņa izjādēs dodas vēl 92 gadu vecumā, un joprojām pati pilda vairākus amata pienākumus. 

2) Dāvana ar dziedniecisku vērtību

Zirgi jau ilgi ir slavēti par to dziednieciskajām īpašībām un pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību, tomēr tikai daži no mums ir pieredzējuši, cik dziļa cilvēka un zirga mijiedarbība var būt, un kā tā var dziedēt emocionālu pārdzīvojumu sekas. Emocionālo traumu un slimību ārstēšana notiek, izmantojot vienkāršu mīlestību, sapratni un pieņemšanu, kas rodas, veidojot attiecības ar zirgu - vienkārši un efektīvi!

3) Dāvana visa ķermeņa treniņam

Runājot par pozitīvu ietekmi uz veselību -  jāt ar lielu, spēcīgu dzīvnieku, kam ir savs raksturs un griba, ir visa ķermeņa treniņš.  Izjāde ar zirgu liek izmantot prātu un muskuļus, par kuru eksistenci daži pat nenojauš, lai paredzētu manevrus, vadītu trajektoriju un pielāgotos zirga kustībām. Izjādes laikā tiek nostiprināta kāju, vēdera un muguras muskulatūra, un tiek trenēta koordinācija, līdzsvara izjūta, stāja un  izturība.

4) Dāvana, kas piepildīs sapni

Katra meitene bērnībā ir sapņojusi par savu zirdziņu, un katrs zēns kaut reizi ir iztēlojies sevi ar spožām bruņām stalta zirga mugurā. Daudziem šis sapnis piepildījies vien bērnībā, izjādē uz ponija, kurš pavadā nesteidzīgi apstaigājis aplīti pa aploku. Bet izjāde, kurā zirgs ir pieaudzis, apmācīts un gatavs jātniekam dot iespēju uzņemties vadību - tā ir pavisam cita izjāde un daudziem no mums - vēl nepiepildīts sapnis.

5) Dāvana aktīvai atpūtai pie dabas

Izjādes ar zirgiem ir izslavēta kā viena no aizraujošākajām aktivitātēm, ko baudīt pie dabas gan ģimenes lokā, gan individuāli. Būsim godīgi - kvalitatīva atpūta svaigā gaisā nekad nav par daudz, tāpēc izjāde ar zirgu ir lieliska izvēle, lai izmēģinātu ko pavisam jaunu un kārtīgi atpūstos pie dabas!

5) Dāvana emociju un prāta nomierināšanai

Tāpat izjādes ar zirgiem pielīdzināmas meditācijai, jo izjāde ir brīdis, kad jātnieks koncentrējas tikai uz to, lai vadītu zirgu, noturētu līdzsvaru un saglabātu pareizu stāju zirga mugurā. Starp citu - uz zirga var arī vingrot, veicot līdzsvara vingrinājumus, kas pielīdzināmi jogas vingrojumiem. To sauc par volarizēšanu, un, ja vēlies uzdāvināt kādam iespēju izmēģināt spēkus volarizēšanā, izvēlies dāvanu karti zirgu izjādes nodarbībai aplokā, kura piedāvā jātniekam iespēju vai nu apgūt zirga vadīšanu, vai vingrošanu uz zirga.

7) Dāvana skaistām, iemūžinātām atmiņām

Ir iespējams apvienot romantisku izjādi ar fotosesiju. Tas ir sapnis katram, kas mīl uzņemt bildes. Rezultātā tiks pavadīta aizraujoša diena, un iegūtas profesionālas bildes, nevis izjādes laikā steidzīgi uzņemta pašbilde, kuras ievietot soctīkos, vai attīstīt un saglabāt ģimenes fotoalbumā. Turklāt - daudzām dāmām fotosesija ar zirgu ir viens no mazajiem dzīves sapņiem, ko ļoti, ļoti gribās piepildīt!

8) Universāla dāvana - dažādiem vecumiem un situācijām

Zirgu izjādes sajūsminās visos vecumos - mazākie var doties izjādē ar poniju jau no 2 gadu vecuma, pusaudži un pieaugušie var apgūt jāšanas prasmes nodarbībās un doties kopīgās izjādēs pa apkārtni. Ekstrēmās atpūtas piekritēji var iemēģināt spēkus arī skijoringā aiz zirga, bet tie, kas ir mierīgāki dažādu apsvērumu dēļ baidās sēsties zirga mugurā, priecāsies par izbraucienu ar ģimeni zirga vilktās kamanās vai ratos.

9) Oriģināla dāvana, kas pārsteigs

Būsim atklāti - neviens svētkos negaida, ka saņems dāvanu karti izjādei ar zirgu. Un neviens arī nebēdā, ja saņem šādu dāvanu, jo tā ir oriģināla, garantē lieliski pavadītu laiku un ir rada patīkamu satraukumu. Ko gan vēl no dāvanas var vēlēties? 

10) Eleganta dāvana

Kā jau iepriekš minējām, izjādes ar gudrajiem un graciozajiem zirgiem jau gadsimtiem ilgi iecienījusi arī elitāra publika - karaliskās ģimenes, bruņinieki, muižnieki, un uzņēmēji. Tieši tāpēc, ja meklē interesantu, izmeklētu un elegantu dāvanu, izjāde ar zirgu ir klasiska izvēle. 
 
 
Vairāk par FromMe partneriem, kuri piedāvā izjādes ar zirgiem, uzzini rakstā Izjādes ar zirgiem - lieliska dāvana īpašiem mirkļiem.

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu