Izjādes ar zirgiem - lieliska dāvana īpašiem mirkļiem

 
Izjādes ar zirgiem ir populāra izvēle atpūtai pie dabas. Tā būs lieliska dāvana sievietei dzimšanas dienā, kā arī lieliska ideja neaizmirstamam randiņam vai atpūtai ar bērniem. Šajā rakstā aplūkosim dažādu zirgu staļļu piedāvājumus, lai palīdzētu Tev izvēlēties piemērotāko.
 

Laiks piepildīt bērnības sapņus

Zirgi apbūruši daudzus - to spēks, skaistums un labais raksturs tos padarījis par cilvēku sabiedrotajiem jau vairāku tūkstošu gadu garumā. Katra meitene bērnībā sapņojusi par poniju, un daudzi zēni iztēlojušies sevi zirga mugurā. 
 
Runājot par sapņu piepildīšanu - jāņem vērā, ka sapņi ir dažādi. Par laimi, daudzveidīgs ir arī piedāvājums. Protams, iegādāties savu zirgu un to kopt - tas ir dārgs un ilgs process, bet zirgu staļļi piedāvā sapņus par izjādēm pārvērst īstenībā par visnotaļ demokrātiskām cenām. 
 
Zirgu staļļi piedāvā dažādas aktivitātes kā pieaugušajiem, tā bērniem:
  • izjādes pieaugušajiem un bērniem, 
  • fotosesijas, 
  • izjādes gar jūru,
  • izglītojošas ekskursijas,
  • vairāku dienu pārgājienus, 
  • brīvdienu piedāvājumus ar nakšņošanu
  • zirgu sapošanu kāzām, 
  • jāšanas nodarbības, 
  • pikniku pirms vai pēc izjādes,
  • skijoringu aiz zirga.
 
Jau no bērnības justā labpatika pret zirgiem un plašās iespējas, ko piedāvā zirgu staļļi visā Latvijā, devuši iespēju atpūtai ar zirgiem kļūt par vienu no sajūtām bagātākajām dāvanām, ko pasniegt kā dāvanu karti. Saņemtā dāvanu karte dod iespēju dāvanas saņēmējam tieši svētku dienā sajūsmināties par saņemto dāvanu, un izvēlēties sev piemērotāko laiku, lai dotos braucienā pie zirgiem. 
 
Ņem vērā, ka sagatavošanās izjādei prasa laiku - īpaši sievietēm, kam jāplāno īsto apģērbu gabalu piemeklēšana no savas garderobes un pat grims, ja paredzēta fotosesija ar zirgiem. Tieši tāpēc dāvanu karte ir daudz ērtāka izvēle dāvanas pasniegšanai, nekā spontāns paziņojums, ka dzimšanas dienas rītā no jau agri jābūt sportiskā apģērbā un gatavībā doties ceļā uz nezināmu vietu. 
 
Vai arī Tu zini kādu, kas vēlētos svētkos dāvanā saņemt iespēju atpūsties pie dabas ar zirgiem? Esam sagatavojuši īsu apkopojumu par visiem FromMe partneriem, kas piedāvā atpūtu ar zirgiem. Aplūkosim tuvāk katru no zirgu staļļiem, kā arī konkrētus piedāvājumus no dāvanu kataloga sadaļas izjādes ar zirgiem.
 

Adventure ride - zirgu izjādes Ādažos

Ja meklē, kur baudīt zirgu izjādes Rīgā, tad Adventure Ride zirgu stallis, kas atrodas Ādažos ir īstā vieta. Stallis atrodas pietiekami tuvu Rīgai, lai tur ērti nokļūtu no jebkura Latvijas reģiona, bet vienlaikus pietiekami tālu no pilsētām, lai dāvanas saņēmējs izrautos no pilsētas vides un burzmas. Dāvanas saņēmējs var doties pie zirgiem viens pats vai ar visu ģimeni un draugiem, jo katrs atradīs kaut ko interesantu sev: bērniem patiks ekskursija ar stāstu par zirgu dzīvi stallī un zirgu cienāšana ar burkāniem, savukārt pieaugušie Adventure Ride zirgu un treneru sabiedrībā var atrast gan savu piedzīvojumu, gan absolūtu mieru un tuvību ar dabu.

Zirgu izjāde bērniem, 30 min | 13 EUR

Pirms zirgu izjādes mazajiem tiek iedoti burkāni, ar ko uzcienāt zirdziņus. Tas palīdz viņiem juties drošāk zirgu klātbūtnē.  Piedāvājums ir labs arī pavisam maziem bērniem - patstāvīgi zirga mugurā mazos sēdina jau no 2 gadu vecuma, ja tie spēj noturēt speciālu siksniņu (protams, vecākiem jāiet zirgam līdzās un mazie jādrošina, lai mazulis nenoslīd no zirga). Vēl mazāki bērni var jāt kopā ar vecākiem, kamēr instruktori zirgus ved pavadā drošā teritorijā. Bērni izjādes laikā var arī mainīties, lai visi varētu izmēģināt aktivitāti. 

Zirgu izjādes nodarbība apokā, 1h | 25 EUR

Pieredzējušie AdventureRide instruktori profesionāli apmācīs dāvanas saņēmēju jāšanā ar zirgu. Šī ir oriģināla dāvana vīrietim dzimšanas dienā, jo viņš varēs izkāpt no savas komforta zonas. Šo piedāvājumu dāvanas saņēmējs var arī pret voltizēšanas nodarbību pusstundas garumā. Voltizēšanas nodarbības laikā zirga mugurā jātnieks veic īpašus vingrojumus dažādās zirga gaitās. Tā ir lieliska iespēja trenēt līdzsvara sajūtu. Šī nodarbība veicina radošu izpaušanos, ķermeņa vingrumu un lokanību. 
 

Romantiska izjāde ar zirgiem un fotosesija 2 personām, 2h | 120 EUR

Romantiska izjāde diviem ar fotosesiju ir lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam vai pārim. Izjāde notiks Ādažu apvidū, kur ir izveidotas skaistas takas, kas mijas ar paugurainu reljefu. Ceļu dažkārt šķērso arī kāda stirna, kas rada īpaši pasakainu sajūtu. Uzdāvini lielisku randiņu, ienirstot skaistajās Latvijas pļavās un rikšojot pa gleznainajām, priežu ieskautajām meža takām. Piedzīvojuma laikā uzņemtās bildes vēl gadiem ilgi atgādinās par lielisko, kopā pavadīto dienu.
 

Skijorings aiz zirga 30 min | 25 EUR

Vai zināji, ka savulaik šis sporta veids ir bijis iekļauts pat ziemas Olimpisko spēļu programmā? Ne velti šī ir iecienīta ziemas dāvana asu izjūtu cienītājiem. Ņem vērā, ka dalībniekiem pašiem jānodrošina sev inventāru - slēpes, sniega dēli vai pat piepūstu kameru vai ragavas. 
 
 
 

Klajumi - zirgu sēta Krāslavā

Zirgi un lauku romantika Daugavas lokos -  zirgu sēta Klajumi organizē harmoniskas, ainaviskas izjādes un pārgājienus pa rūpīgi sagatavotiem maršrutiem. Klajumos var arī pārlaist nakti īpašās brīvdienu mājās un baudīt latgalisku maltīti.

Atpūta pie dabas ar ģimeni - ekskursija un pikniks 3 personām | 69.80 EUR

Šajā piedāvājumā ietilpst stundas brauciens ar kamanām (ziemā) vai ratiem (vasarā), pikniks pie ugunskura, kā arī Krāslavas amatu istabas, Latgales keramiķa Pauliņa, vai Aleksandra Maiersa pašdarinātu mūzikas instrumentu darbnīcu apskate. Ja ir vēlēšanās pavadīt skaistajā vietā vairākas laika, ir iespējams rezervēt „Klajumu” brīvdienu namiņu nakšņošanai.
 
 

Atpūta visai ģimenei zirgu sētā Klajumi | 147 EUR

Atpūta visai ģimenei zirgu sētā Klajumi ietver ekskursiju, pārgājienu, nakti brīvdienu namiņā, un pirti 4 personām. Pārgājiena laikā tiks aplūkota „Klajumu” Odu taka, kas ir vienreizējs dabas objekts ar meža un purva ainavām, kamēr “Klajumu” brīvdienu namiņā viesi varēs baudīt visas ērtības. Namiņa pirmajā stāvā ir virtuve ar kamīnu un pirts, bet otrajā stāvā un mansardā – gultas.
 
 

Izjāde ar zirgiem 2 personām, 3.5h | 114 EUR

Izjādes ar zirgiem laikā pāris varēs apskatīt mozaīkveida ainavu ar pakalniem un ēkām, Pļusu ciemu un ezeru, Baltkrievu robežsargu tiltus un Matulišķu - Pļusu robežšķērsošanas punktu. Protams, tam visam apkārt vērojama brīnišķīgas dabas ainavas.
 
 
 

Agates zirgi - stallis Rīgā

Stallis Agates atrodas neticami tuvu Rīgai – Rāmavā, netālu no Dienvidu tilta. Tur dāvanas saņēmējus sagaida skaista apkārtne un cēlais Daugavas krasts, kurā var peldēt kopā ar zirgiem. Ir arī laukums izjādēm un apmācībām. Agates staļļos organizē gan izjādes, gan individuālas jāšanas apmācības visa ada garumā. Izjādes ar zirgu būs jauka dāvana dzimšanas dienā vai citos svētkos - sev, draugiem, kā arī romantiskai atpūtai diviem.

Izjāde ar zirgiem ģimenei 2 pieaugušie un 1 bērns 1h | 60 EUR

Vecāki varēs doties izjādē ar zirgiem, un bērns varēs jāt ar mīlīgu poniju vai lielo zirgu instruktora pavadībā. Lieliska atpūta visai ģimenei stundas garumā garantēta. Stallī Agates Zirgi izjādes notiek visu gadu, tāpēc iespēju aizraukt pie zirgiem netrūks.
 
 
 
 

Izjāde ar zirgu un fotosesija 1 personai, 1h | 40 EUR

Izjāde ar zirgu un fotosesija romantiskā noskaņā - šī ir lieliska dāvana aktīvam cilvēkam, kas vēlas piedzīvoto saglabāt arī lieliskās bildēs. Šo iespēju īpaši novērtēs daiļā dzimuma pārstāves, jo skaistu bilžu sievietēm nekad nav par daudz. 
 
 
 
 

Romantiska izjāde ar zirgiem 2 personām, 1h | 40 EUR

Zitgu stallis Agates Zirgi piedāvā izbaudīt romantiku izjādē gar Daugavas krastu. Dāvanas saņēmējs aizmirsīs ikdienas stresu – līdzās būs mīļotais cilvēks, majestātiski zirgi un skaistā apkārtnes daba.
 
 
 
 
 

Happy Hobby horses - stallis Jumpravā, Bauskas novadā

Izbaudīt Jumpravas parka skaistumu seglos, zirga mugurā, kopā ar Hapy Hobby Horses ir pavisam viegli. Parku, kurā dzīvo un trenējas Happy Hobby Horses staltie zirgi, šķērso dziļa grava ar upi. Tāpat parkā atrodamas arī vairāk nekā 200 gadu vecas mākslīgas pilsdrupas, dīķis ar mākslīgi veidotu saliņu un ūdenskritumu. Ainava neliks vilties. Happy Hobby Horses piedāvā ne tikai izjādes, bet arī burvīgu vietu kāzu ceremonijām, fotosesiju izjādes laikā un tējas ceremonijas dabā vai omulīgajā mājiņā.

Ģimenes izjāde un kafijas pauze Jumpravmuižas parkā 4 personām, 2h | 66 EUR

Lieliska dāvana ģimenei, jo pēc zirgu sabiedrības svaigajā gaisā bērni ēd, guļ un uzvedas ļoti labi. Piedāvājumā iekļauta izjāde 2 bērniem un 2 pieaugušajiem, kafijas pauze dabā ar pastaigu un izjādi skaistajā, vēsturiskajā parkā. Ģimeni sagaidīs sagatavota vieta mazai ballītei svaigajā gaisā un skaisti, draudzīgi zirgi.  Ja kādam mazajam negribēsies jāt, var arī samīļot, notīrīt zirdziņu un pastaigāties pa parku. Arī tas mazākajiem būs piedzīvojums.
 

Romantiskā izjāde Jumpravmuižas parkā 2 personām, 90 min | 55 EUR

Ziedi, konfektes, mīkstas mantiņas un dārglietas, protams, skaists uzmanības apliecinājums, bet izjāde – tā ir patiesi romantiska dāvana. Ja Jūs patiešām vēlaties iepriecināt savu dāmu un parādīt, cik viņa jums ir īpaša, uzaiciniet viņu uz romantisko izjādi. Pēc izjādes varēsiet ieturēt skaistu pikniku.
 
 
 
 

Dārziņi - izjādes ar zirgiem Ķekavā

Dārziņi piedāvā izbaudīt brīnumaino Latvijas dabu dažādos gadalaikos, dodoties pasakainā izjādē ar zirgiem. Dāvanu karte atpūtai izjādei ar zirgu ir lieliska izvēle dāvanai,  jo saskarsme ar zirgu sagādā daudz pozitīvu emociju, it īpaši pilsētas iedzīvotājiem. Jāšana uzlabo stāju, nomierina nervu sistēmu, stiprina muskuļus. Papildus šim, izjāde zirga mugurā rada kopības sajūtu ar dabu un nāk apziņa, ka cilvēks ir tikai daļa pasaules, kurā ir nepieciešams dzīvot harmonijā.

Jāšanas skola - 6 zirgu izjādes nodarbības | 86 EUR

Zirgu izjādes un jāšanas skola, sniedz lieliskas iespējas atpūsties un iemācīties kaut ko pavisam jaunu. Atpūta, izklaide un attīstība ir tas, ko iegūs dāvanas saņēmējs. Zirgu izjādes un jāšanas skola paredzēta visu vecumu cilvēkiem sākot no 7 gadu vecuma. Lieliska dāvana bērniem, vecākiem, brālim vai māsai, kā arī draugiem.
 
 
 

Zirgu izjāde bērniem, 1h | 29 EUR

Zirgu izjāde ļaus bērnam izbaudīt lielisku un neaizmirstamu dienu. Turklāt, zirgu izjādes laikā tiek nostiprināta vispārējā ķermeņa muskulatūra, līdz ar to šis piedzīvojums bērnam sniegs ne tikai pozitīvas emocijas un lieliskas atmiņas, bet būs arī veselīga aktivitāte.
 
 
 
 
Uzdāvini iespēju izjust īpašo auru, ko izstaro zirgi, un gūt lielisku pieredzi atpūšoties pie dabas!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu