FromMe.lv jaunas iespējas jebkurām vēlmēm

16.02.2016

Mālpils muiža – vieta skaistiem mirkļiem

Greznības, vērtību un senatnes elpa mūsdienu pasaulē. Muiža ir viesnīca, īpaša vieta kāzu rīkošanai, romantiskām vakariņām un laiskām brokastīm, kā arī jaunu ideju radīšanai – prezentāciju rīkošanai un semināriem. Mālpils muiža atrodas vien 50 km attālumā no Rīgas un ir izcils klasicisma arhitektūras piemineklis un vēstures liecību glabātuve. Muiža tika atjaunota, maksimāli saglabājot tās vēsturisko, klasicisma stilam raksturīgo arhitektonisko veidolu. FromMe.lv piedāvā arī lieliskas iespēju dāvanu kartes pāriem romantiskam vakaram: dimanta, sudraba un zelta sajūtu vakaru piedāvājumus.


Laimas šokolādes muzejs – no jauna iepazīt Latvijas mīļāko šokolādi

Ieraudzīt, sagaršot, sadzirdēt un sajust… šokolādes īpašo maģiju. Ekskursija Laimas šokolādes muzejā būs salds piedzīvojums un iespēja no jauna iepazīt Latvijas mīļāko šokolādi. Laimas šokolādes muzeja dāvanu karte sniedz iespēju izbaudīt šokolādi visos tās veidos un pat parastā dienā radīt svētku sajūtu. Ir iespēja izvēlēties apmeklēt gardu un atmiņā paliekošu ekskursiju saldākajā Rīgas muzejā, kā arī kļūt par šokolādes meistaru mājīgajā un saldajā šokolādes darbnīcā. 

 

iDental– stomatoloģiskā klīnika pieaugušajiem un bērniem

Veselības aprūpes dāvanu kartes iegūst arvien lielāku vērtību dāvanas saņēmēja acīs, jo viņš zina, ka par viņu rūpējas. Lai smaids būtu cilvēka trumpis un laba iespaida radītājs, par zobu veselību un izskatu ir jārūpējas. Stomatoloģiskā klīnika iDental būs solis ceļā uz veselu un skaistu smaidu, – pasaule pasmaidīs pretī!

 

 

 

 

CrossFit Jugla– trenažieru zāle

Kustība – tā ir cilvēka brīvība. Kustība atjauno, paātrina vielmaiņas procesus un aktivizē smadzeņu darbību. CrossFit Jugla aicina uz intensīvu, dinamisku treniņu jebkura vecuma, dzimuma un sagatavotības līmeņa sporta entuziastus! CrossFit ir pašlaik ļoti aktuāls sporta veids Latvijā un pasaulē, tāpēc dāvanu karti novērtēs cilvēks, kam patīk izmēģināt jaunus un aktīvus laika pavadīšanas veidus.

 

 

Lauma Lingerie – sievišķības atspoguļojums

Pašmāju apakšveļas ražotājs Lauma Lingerie – tas ir jebkuras sievietes rakstura un dzīvesstila atspoguļojums. Atliek tikai izvēlēties no plašā klāsta! Lauma piedāvā sievišķīgu, ērtu un skaistu apakšveļu no dažādām apakšveļas līnijām: Lauma Fashion, Lauma Basic, Laumelle un Lauma Active.

 

 

 

 

 

Tu būsi pārsteigts, uzzinot, cik dažādas dāvanas vari uzdāvināt savam mīļotajam cilvēkam, mammai, tētim, bērniem un citiem. Šīs ir tikai dažas no mūsu jaunākajām idejām. Ienāc www.FromMe.lv un apskati arī citas lieliskas dāvanas!

                                                                                                                                                              

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu