Kā radās FromMe.lv dāvanas?

22.10.2012

FromMe darbības laikā mēs esam papildinājuši savu dāvanu krātuvi, skatījušies un klausījušies, ko vēlies Tu, un kas Tev ir svarīgi, izvēloties un dāvinot dāvanas otram!

Un mēs atklājām noslēpumu – pats svarīgākais ir nevis dāvana, bet tas, ko tā vēsta otram, ko mēs ar dāvanu pasakām un kā mēs to darām.

Mums ir un būs svarīgi, lai Tev:

  • Pēc dāvanas nav jābrauc ar auto, tramvaju, velo vai autobusu – dāvanas pašas nokļūst pie Tevis.
  • Ir plašākā dāvanu karšu izvēle vienuviet – dāvanu kartes no veikaliem, saloniem, izklaides vietām un restorāniem. Atliek tikai izvēlēties.
  • Nav jālauza galva par dāvanas izvēli, jo FromMe.lv klientu konsultanti palīdzēs Tev izvēlēties dāvanas saņēmējam atbilstošāko dāvanu, sniedzot dažādus priekšlikumus un idejas.

Dāvināšanai jārada prieks, pārsteigumā mirdzošas acis, smaids un liels Paldies, gan dāvinātājam, gan dāvanas saņēmējam. Ar dāvanas pasniegšanu mēs katrs parādām savu attieksmi pret dāvanas saņēmēju, radot viņam noteiktas emocijas. FromMe.lv ir radīts, lai parādītu, ka katrai dāvanai ir nozīme, lai dāvana spētu pateikt vairāk nekā vārdi un paust, cik daudz tās saņēmējs nozīmē dāvinātājam!

Mēs vienmēr esam ceļā uz ko vēl labāku, kāpjam arvien augstāk savā attīstībā un drīz Tev piedāvāsim jaunas, vēl ērtākas dāvanu iegādes iespējas. Arī mūsu mājas – interneta portāls www.FromMe.lv ir pārmaiņu procesā, lai Tev būtu ērtāk un vienmēr būtu patīkami pie mums atgriezties! Bet pats galvenais – dāvanas! Tās pārtop, mainās līdz ar mums, kļūst patīkamākas un iegūst īpašu nozīmi!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu