Oriģinālas idejas, ko dāvināt Ūdensvīram

Dāvanas Ūdensvīram

 

Ūdensvīri dzimšanas dienas svin laikā no 20. janvāra līdz 18. februārim. Ūdensvīrs ir gaisa zīme. Cilvēki, kuri dzimuši Ūdensvīra zīmē, dzīvo it kā ārpus laika, nodarbojoties ar zemes dzīves lietām tikai nepieciešamības gadījumā. Ūdensvīrs – brīvas domas zīme, tāpēc zinātniskā un tehniskā sfēra kļūst viņiem par iemīļotu nodarbošanos.

 

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Ūdensvīriem, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām: 

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.
 

Mazliet par Ūdensvīru

Ūdensvīri nav vienaldzīgi pret visu jauno un atjaunoto, oriģinālo un neparedzamo. Cilvēki, kuri dzimuši Ūdensvīra zīmē, pastāvīgi apsteidz laiku un atrodas notikumu avangardā. Viņiem vairāk nekā citiem dota māka paredzēt nākotni un dzīvot tās interesēs. Dīvainā Ūdensvīra dvēsele liekas citu zīmju cilvēkiem auksta, bet viņu ideju pārpilnība – absolūti nereāla.

 

Ūdensvīrs ir nākotnes cilvēks, viņš ir neparedzams un oriģināls. Bieži vien viņš nesaprot pats sevi, tādēļ, ja jūs nedzīvojiet viņam blakus, diez vai jums izdosies uzminēt, kāda dāvana viņam būtu visvairāk nepieciešama. Bet tas nav svarīgi! Jo Ūdensvīrs ir tik ziņkārīgs, ka priecāsies par jebkuru dāvanu, kas spēs viņu pārsteigt.

 

Dāvanai Ūdensvīram ir jābūt neparastai

Viss jaunais, neparastais, smieklīgais, dīvainais un ekstraordinārais var būt laba dāvana Ūdensvīram. Šai dāvanai ir jābūt kā pārsteigumam, lai Ūdensvīrs pat nenojauš par to, ko jūs gribat viņam uzdāvināt, citādi visas viņa spilgtās emocijas būs iztērētas jau iepriekš!

 

Izvēloties dāvanu Ūdensvīram, atslēdziet loģisko domāšanu – tā jums gandrīz vai nenoderēs. Par jūsu galveno kritēriju pie dāvanas izvēles ir jākļūst izbrīnītam un priecīgam: “Oho!” Ja lieta izraisa jums šādas emocijas, tātad tā ir drošs kandidāts dāvanai Ūdensvīram.

 

Nekad nejautājiet Ūdensvīram, ko viņam dāvināt

Nekad nejautājiet Ūdensvīram, ko viņam uzdāvināt. Neprognozējamība ir viņa dzīves stils, tāpēc nebojājiet viņam svētkus! Ja Ūdensvīrs it kā negaidot ieminas par to, ko gribētu saņemt, – ieklausieties viņa vārdos, pat ja visi apkārtējie to uzskata par joku. Ūdensvīram ir neparedzamas vēlmes, tāpēc, iespējams, viņš runā nopietni.

 

Oriģinālas dāvanas

 

Idejas, meklējot dāvanu Ūdensvīram

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Ūdensvīra zīmē dzimušajiem.

 

Piedzīvojums

Lieliska dāvana Ūdensvīram ir neliels, komfortabls piedzīvojums. Brauciens uz tropu salu, biļetes uz braucienu ar kuģīti pa upi, jahtas izbrauciens pa jūru vai ezeru, niršana ar akvalangu, zemūdens fotografēšana, ballīte kopā ar draugiem, gājiens uz pirmizrādi, eksotiska masāža, Izlaušanās istabas apmeklējums, uzaicinājums piedalīties prāta spēlē.

 

Ūdensvīram droši var dāvināt nemateriālas un nepraktiskas dāvanas, kas atmodinās viņa spēcīgo fantāziju: nosaukt viņa vārdā zvaigzni vai vismaz orhideju, pasniegt milzīgu saišķi ar baloniem vai kārbiņu ar dzīviem taurenīšiem. Ūdensvīrs kā Gaisa zīme būs laimīgs par lidojumu ar planieri, gaisa balonu, lidojumu, kurā pats var iztēloties sevi par lidmašīnas pilotu, ja vien jūsu apdāvināmajam Ūdensvīram nepiemīt bailes no augstuma. Ja par to neesat pārliecināts, labāk neriskēt.

 

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana Ūdensvīram var maksāt centus, bet vienlaikus viņš vai viņa priecāsies arī par banālu (mēbeles, dators), toties dārgu dāvanu. Ūdensvīrs ir domātājs, kurš dievina uzzināt ko jaunu. Lieliska dāvana viņam būs zinātniski populārā literatūra, kas paplašina viņa jau tā neizmērojamos horizontus, ezotērikas vai astroloģijas mācību grāmata, vai arī laba žurnāla abonements. Dāvanā Ūdensvīra zīme novērtēs eksotiku un ekskluzivitāti, vai tas būtu suvenīrs no tālām zemēm, vai dizainera darinājums.

 

Ja Ūdensvīrs, kurš jums jāapdāvina, nav jums ļoti tuvs un labi pazīstams, izvēlieties ko oriģinālu, noteikti ne masu produkciju, vienmēr noderēs laba kafija vai tēja, dārgi, oriģināli iesaiņoti saldumi, mājās cepta maize, veselības produkti. 

 

Īpaši ziedi vai augi

Ziedi – tā ir sfēra, kurā Ūdensvīrs jūtas kā zivs ūdenī! Jūs nepārcentīsieties, ja jūsu dāvinātais pušķis būs redzams pa gabalu vai arī pārsteigs ar neticamu noformējumu. Ūdensvīra ekstravagantajai dabai pietiekami labs ir tikai tāds pušķis, kas negarlaiko. Ja jūsu apdāvināmajam Ūdensvīram ir dārzs, vairāk viņš priecāsies par ūdensrozi, ko var iestādīt baseinā, par daudzgadīgu augu krāšņumdārzam vai eksotisku stādu, kurš viņam būs teju vai vienīgajam visā apkārtnē. 

 

Tehnika no nākotnes

Ūdensvīrs dievina pašus neticamākos un futūristiskus tehnikas jauninājumus. Tā ir niša, kurā viņu ir visvieglāk pārsteigt. Tajā viņam ir svarīgs ne tikai praktiskums, cik pats fakts, ka viņam pieder priekšmets “no nākotnes”.

 

Uzdāviniet putekļsūcēju – robotu, elektronisko grāmatu vai jebkuru citu interesantu tehnisko suvenīru (piemēram, minirobots drupaču lasīšanai no galda) – un viņš būs bezgala laimīgs. Ūdensvīrs novērtēs jaunākā modeļa viedtālruni, fotokameru, pulksteni – soļu skaitītāju, 3D printeri vai kabatas projektoru. Eksotiska veidola blenderis, virtuves kombains, sulu spiede patiks saimnieciskajiem Ūdensvīriem.

 

Vienlaikus jāuzsver, ka jābūt piesardzīgam ar nekam nederīgiem gadžetiem, jo Ūdensvīrs tomēr pievērš uzmanību funkcionalitātei un noderīgumam.

 

Greznuma priekšmeti vai aksesuāri

Klasika juvelierizstrādājumos Ūdensvīram liekas pārāk garlaicīga. Viņš novērtē dekoratīvas rotas (ar ornamentiem, etniskiem motīviem), kā arī eksotiskumu (indiešu aproce – suvenīrs) vai dizaina ekskluzivitāti.

 

Rotās ir vēlami dabas materiāli – āda, pusdārgakmeņi, koks, spalvas. Nenošausiet garām, ja uzdāvināsiet Ūdensvīram ar rokām veidotu rotu ar praktisku vērtību – piemēram, piespraude-atstarotājs, kaklarota-pulkstenis, aproce-soļu skaitītājs utt. Ūdensvīram sievietei patiks krāšņi, redzami auskari, smagnēja kaklarota vai tieši otrādi – smalka ķēdīte ar mazu pērles asariņu. Smalka, viegla, bet neticami ietilpīga rokassomiņa, ādas maks, maciņš bankas kartēm tiks novērtētas kā praktiskas un noderīgas dāvanas. 

 

Ja padomā dāvināt smaržas, tad Ūdensvīram varētu patikt aromāti, kas ir noslēpumaini un atspoguļo viņa dvēseles mistēriju. Ūdensvīram var iepatikties gan saldeni, gan rūgteni aromāti, bet tiem jābūt viegliem, nevaldāmiem un netradicionāliem – salvija, gurķis, muskatrieksts, hiacinte, frēzija, ēteriskā roze, bergamote, lavanda, eikalipts, citrusi. 

 

Sadzīves priekšmeti

Ūdensvīra daba ir pārāk plaša, lai ieciklētos uz sadzīvi. Iepriecināt viņu var nevis ar lietām, kuru viņam nav, bet ar tām, kuras viņu sajūsmina. Lai arī viņam jau ir simts tasīšu, ja jūsu būs visoriģinālākā, tā būs viņa mīļākā tasīte.

 

Ūdensvīrs novērtēs dabiska materiāla gultasveļu, baltus galdautus, mīkstus, pūkainus dvieļus. Ja dāvini T-kreklu, tad ar futūristisku uzrakstu vai zīmējumu. Ja dāvini adītu džemperi – tad tam jābūt adītam ar rokām un no pašas labākās dzijas.

 

Suvenīri un īpaši nieciņi

Standarta suvenīri Ūdensvīram var šķist pārāk bezpersoniski. Dāvinot pat mazu nieciņu, parūpējieties, lai tas būtu ar ideju, rozīnīti un “dvēseli”. Ūdensvīram patīk dabīgi materiāli ar kādu ezotērisku vai simbolisku nozīmi.

 

Vislabāk, ja jūs zināt, ko kolekcionē Ūdensvīrs – ar šādu suvenīru vienmēr spēsiet viņu pārsteigt un iepriecināt. Tā tiešām varētu būt labākā dāvana Ūdensvīra zīmē dzimušam draugam.

 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Ūdensvīram. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

1. Lidojums ar deltaplānu vai paraplānu

Lidojums ar deltaplānu

Augstumu, gaisu, vēju mīlošajiem Ūdensvīriem skats no augšas un brīvības izjūta lidojumā būs neaizmirstams piedzīvojums. Lidojums gaisā ir īpaši jautra dāvana, jo lidojumu augstu gaisā pāri visai pilsētai kaut reizi vajadzētu izbaudīt visiem.

 
 

2. Vadīt lidmašīnu

Lidmašīnas simulators

Iespēja būt lidojuma pavēlniekam dos Ūdensvīram iespēju pacelt savu spēju latiņu un stimulēs jauniem atklājumiem. Lidojums lidmašīnas simulatorā piedāvā izmēģināt vadīt lidmašīnu un saprast, kā tas būtu reālajā dzīvē. Iespējams izvēlēties ne vien teju jebkuru Eiropas pilsētu, bet arī dažādus laikapstākļus lidojumam. 

 
 

3. Flouting seanss

Flouting

Komfortablākais piedzīvojums, ko var piedzīvot, tieši Ūdensvīra garā. Privāts floutinga seans ļaus piedzīvot jaunas sajūtas, klusumu un varbūt pat jaunu, spīdošu ideju.

 

 

 

4. Saullēkts purvā uz SUP dēļa

SUP purvā

Ja vien jūsu apdāvināmais Ūdensvīrs nav tipiska Pūce, tad šāda dāvana atklās vai pamodinās jūsu Ūdensvīra romantisko dvēseli. SUP Adventures saullēkts vai saulriets purvā būs maģisks piedzīvojums, ko izbaudīt ar draugiem vai savu mīļoto cilvēku. 

 

 

5. Brīvdienu ceļojums

Brīvdienu ceļojums

Brīvību un komfortu mīlošajam Ūdensvīram piedāvājiet iespēju izbaudīt gan ceļojumu, gan piedzīvojumu, un viņš būs laimīgs par tādu dāvanu. Ekskursijas un ceļojumi ir lieliska dāvanas ideja, jo tādā veidā tiek dāvinātas emocijas un sajūtas – jaunas pieredzes, ko Ūdensvīrs atcerēsies vēl ilgi. 

 

6. Ceļojums uz zinātnes centru

Zinātnes centrs

Te nu jāsaka Mārtiņa Rītiņa vārdiem: “Kas var būt labāks par šo!” Zinātne, atklājumi uz brīnumu robežas ir Ūdensvīra saldais ēdiens. Zinātnes un izklaides diena Tartu 2 personām būs varens un izzinošs piedzīvojums, ko Ūdensvīrs noteikti negribēs palaist garām.

 

7. Galda spēles

Kāda interesanta galda spēle, kurā tiek izpēlēts kāds mistisks pasaku stāsts Ūdensvīram ļoti varētu iet pie sirds. Tā ir lieliska iespēja interesanti pavadīt laiku kopā ar draugiem, kas Ūdensvīram ir ļoti svarīgi. Uzdāvinot dāvanu karti BrainGames veikalā Ūdensvīrs pats varēs izvēlēties kādu spēli, kas viņu visvairāk uzrunā. Tik pat labi viņš varēs izvēlēties arī kādu galvas mežģi.

 

8. Izbrauciens ar kuģīti

Izbrauciens ar kuģīti

Romantiska un mīļa dāvana jūsu Ūdensvīram, kuras izmantošanas laikā baudīsiet skaistus Rīgas skatus un varēsiet iedomāties, kāda būs Rīga, kad tā būs gatava. Vecpilsētas panorāmas reiss ar kuģīti ļaus uz brīdi atpūsties un paskatīties uz visiem zināmo Rīgas pilsētu no malas un, iespējams, atklāt to no jauna.

 

9. Barona mielasts Jaunpilī

Barona mielasts

Lai gan Ūdensvīrs ir nākotnes cilvēks, mielasts izsmalcinātā atmosfērā spēs apmierināt Ūdensvīra estētiskās vajadzības. Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī divām personām būs lieliska pieredze, kas ļaus sajusties kā karaļiem.

 
 
 

10. Vīna degustācijas smilšakmens alā

Vīnu degustācija smilšakmens alās

Ja vien Ūdensvīrs, kam domāta šī dāvana, nav atturībnieks, tad vīna degustācija būs īsta gardēža dāvana. Tā sniegs iespēju nesteidzīgi malkot vīnu ar sev tuvu draugu smilšakmens klint Lustūzis alā romantiskā sveču gaisotnē. Šī dāvana Ūdensvīram ļaus uzzināt vairāk par Līgatnes vīna darītavas vīniem, kā arī piedzīvot unikālas vietas mājīgumu ar sev tuvu cilvēku. 

 

 

11. Kvestu istabas 

Kvestu istaba

Iespēja izmantot savas prāta spējas, risināt āķīgus uzdevumus, lai sasniegtu mērķi, ir īstā dāvana Ūdensvīram, jo ar savu prātu un intuīciju Ūdensvīrs var izdarīt neiespējamo. Kvesti jeb izlaušanās spēles būs ne vien jautrs laika pavadīšanas veids, bet arī iespēja Ūdensvīram pierādīt savas spējas.

 

12. Izjāde zirga mugurā

Agates zirgu stallis - zirgu izjādes dāvanu karte

Zirgs, tāpat kā Ūdensvīra zīmes pārstāvji ir nedaudz neparedzams, tieši tāpēc tiem ir lielāka iespēja saprast vienam otru. Izjāde ar zirgu ir nomierinoš process, kura laikā ir iespēja iepazīt šo cēlo dzīvnieku. Dodot iespēju Ūdensvīram labāk iepazīt pašam sevi. 

 

 

13. Dāvanu karte pulksteņu veikalā

Dāvanu karte pulksteņu veikalā

Oriģināls, dārgs, ekskluzīvs pulkstenis ļaus Ūdensvīram uzsvērt savu oriģinalitāti, kā arī apmierināt vēlmi būt laika pavēlniekam. Dāvanu karte pulksteņu veikalā ir klasiska, taču vienmēr piemērota dāvana svētkos. 

 

 

14. Dāvanu karte stādu audzētavā

Dāvanu karte stādu audzētavā

Ūdensvīram, kuram pieder savs skaistumdārzs, iespēja izvēlēties jaunus stādus savam dārzam būs kā Vinnijam Pūkam medus pods! Tāpat noderēs arī visi citi dārza darbiem nepieciešamie aksesuāri. Dāvanu karte dārza darbu veikalā ir pareizā izvēle, ja Ūdensvīrs izbauda skaistumu, par ko parūpēties pašam.

 

15. Origināli un ekskluzīvi apavi

tooche dāvanu karteOriģinalitāte un kvalitāte - tieši tā var raksturot Latvija ražotos TOOCHE apavus un somas. TOOCHE dāvanu karte būs piemērota izvēle, lai pats Ūdensvīrs varētu izvēlēties īsto krāsu, modeli un izmēru. Tooche produkti kalpos ilgu laiku, un ir radīti, lai paspilgtinātu tēlu, tāpēc labāk dod jubilāram izvēles iespēju!
 
 
 
 

16. Smaržas, apģērbs un greznuma lietas

house of british brands dāvanu karte
Kā iepriekš minējām, Ūdensvīriem patīk smaržas, aksesuāri un apģērbs, kas viņiem saistās ar ko interesantu un noslēpumainu. Nepārzinot jubilāra gaumi, ir diezgan viegli nokļūdīties, tāpēc smaržu, kosmētikas un greznuma lietu izvēlei noderēs dāvanu karte veikalā House of Brands, no kā Ūdensvīrs varēs izvēlēties to, kas viņu uzrunās! 
 
 
 

Ko nedāvināt Ūdensvīram

Ūdensvīrs ir tik neprognozējams, ka viņš var priecāties par ļoti dīvainām dāvanām, bet var būt arī neapmierināts ar dāvanu, ko pats vienmēr ir vēlējies sev nopirkt.

 

Nedāviniet Ūdensvīram naudu – tā izgaisīs tik ātri, ka par to nepaliks nekādu atmiņu. Tad labāk dāvanu karti kādā ar Ūdensvīra saistītu hobiju, kas noformēta ar īpašu novēlējumu.

 

Ūdensvīrs būs vīlies par ikdienišķu konfekšu kasti vai vienkāršiem grieztajiem ziediem. Arī istabas augus, īpaši, kaktusus labāk nedāvināt.

 

Milzīgi priekšmeti pompozā stilā, piemēram, glezna, krūšutēls vai vāze ir sveši Ūdensvīra dabai. Viņam ir savi, smalkāki uzskati par “greznību” un gaumi.

 

Ūdensvīram ir savdabīga humora izjūta. Viņš dievina jautrību, bet tajā pašā laikā viņam patīk būt kontrolēt situāciju. Tāpēc viņš, ļoti iespējams, nespēs pozitīvi novērtēt dāvanu – izjokošanu.

Dāvanu kartes noformējums

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu 

Neaizmirstiet par iepakojumu! Nost ar standarta lēmumiem, ieguldiet dāvanas noformējumā visu savu fantāziju, uz kādu vien esat spējīgs.

 

Iesaiņojums pats par sevi Ūdensvīram nav tik svarīgs, cik apziņa, ka viņa dāvanas izvēlē un noformējumā esat ielicis pūles, izdomu, laiku, jo Ūdensvīram svarīgi tikt novērtētam, un šis ir viens no veidiem, kā to parādīt. Ja dāvanai pagrābsiet pirmo lietu, kas iekrīt acīs, un to vienkārši pasniegsiet, Ūdensvīrs būs pamatīgi vīlies. 

 

Ja esi vēl dāvanas meklējumos, iesakām ieskatīties rakstā Birthday gifts for Aquarius woman pēc papildus iedvesmas devas!

 

Lai izdodas iepriecināt jubilāru svētkos!

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu