Idejas dāvanām, ko dāvināt Ūdensvīram

Dāvanu idejas Ūdensvīram

 

Cilvēki, kuri dzimuši Ūdensvīra zīmē (20.01. - 18.02.), dzīvo it kā ārpus laika, nodarbojoties ar zemes dzīves lietām tikai nepieciešamības gadījumā. Ūdensvīrs – brīvas domas zīme, tāpēc zinātniskā un tehniskā sfēra kļūst viņiem par iemīļotu nodarbošanos. Viņi nav vienaldzīgi pret visu jauno un atjaunoto, oriģinālo un neparedzamo. Cilvēki, kuri dzimuši Ūdensvīra zīmē, pastāvīgi apsteidz laiku un atrodas notikumu avangardā. Viņiem vairāk nekā citiem dota māka paredzēt nākotni un dzīvot tās interesēs. Dīvainā Ūdensvīra dvēsele liekas citu zīmju cilvēkiem auksta, bet viņu ideju pārpilnība – absolūti nereāla.

 

Ūdensvīrs ir nākotnes cilvēks, viņš ir neparedzams un oriģināls. Bieži vien viņš nesaprot pats sevi, tādēļ, ja jūs nedzīvojiet viņam blakus, diez vai jums izdosies uzminēt, kāda dāvana viņam būtu visvairāk nepieciešama. Bet tas nav svarīgi! Jo Ūdensvīrs ir tik ziņkārīgs, ka priecāsies par jebkuru dāvanu, kas spēs viņu pārsteigt. Viss jaunais, neparastais, smieklīgais, dīvainais un ekstraordinārais var būt laba dāvana Ūdensvīram. Šai dāvanai ir jābūt kā pārsteigumam, lai Ūdensvīrs pat nenojauš par to, ko jūs gribat viņam uzdāvināt, citādi visas viņa spilgtās emocijas būs iztērētas jau iepriekš!

 

Izvēloties dāvanu Ūdensvīram, atslēdziet loģisko domāšanu – tā jums gandrīz vai nenoderēs. Par jūsu galveno kritēriju pie dāvanas izvēles ir jākļūst izbrīnītam un priecīgam: “Oho!” Ja lieta izraisa jums šādas emocijas, tātad tā ir drošs kandidāts dāvanai Ūdensvīram. Nekad nejautājiet Ūdensvīram, ko viņam uzdāvināt. Neprognozējamība ir viņa dzīves stils, tāpēc nebojājiet viņam svētkus! Ja Ūdensvīrs it kā negaidot ieminas par to, ko gribētu saņemt, – ieklausieties viņa vārdos, pat ja visi apkārtējie to uzskata par joku. Ūdensvīram ir neparedzamas vēlmes, tāpēc, iespējams, viņš runā nopietni.

 

Ceram, ka šis raksts jums palīdzēs atrast labas dāvanu idejas Ūdensvīram, lai viņu pārsteigtu un iepriecinātu. Mums kā dāvanu ekspertiem ir jāskatās plaši, tāpēc esam uzsākuši rakstu sēriju, kādas dāvanas varētu patikt katrai horoskopa zīmei, kādas dāvanas labāk neizvēlēties, un ko vēl varētu ņemt vērā dāvanas izvēlē un tās pasniegšanā. Ja esi ieinteresēts dāvanu idejās, ko dāvināt Ūdensvīram, lasi šo rakstu. Taču, ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Atbilstošākās idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa. 

 

Idejas, meklējot dāvanu Ūdensvīram

Piedzīvojums

Lieliska dāvana Ūdensvīram ir neliels, komfortabls piedzīvojums. Brauciens uz tropu salu, biļetes uz braucienu ar kuģīti pa upi, jahtas izbrauciens pa jūru vai ezeru, niršana ar akvalangu, zemūdens fotografēšana, ballīte kopā ar draugiem, gājiens uz pirmizrādi, eksotiska masāža, Izlaušanās istabas apmeklējums, uzaicinājums piedalīties prāta spēlē. Ūdensvīram droši var dāvināt nemateriālas un nepraktiskas dāvanas, kas atmodinās viņa spēcīgo fantāziju: nosaukt viņa vārdā zvaigzni vai vismaz orhideju, pasniegt milzīgu saišķi ar baloniem vai kārbiņu ar dzīviem taurenīšiem. Ūdensvīrs kā Gaisa zīme būs laimīgs par lidojumu ar planieri, gaisa balonu, lidojumu, kurā pats var iztēloties sevi par lidmašīnas pilotu, ja vien jūsu apdāvināmajam Ūdensvīram nepiemīt bailes no augstuma. Ja par to neesat pārliecināts, labāk neriskēt.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana Ūdensvīram var maksāt centus, bet vienlaikus viņš vai viņa priecāsies arī par banālu (mēbeles, dators), toties dārgu dāvanu. Ūdensvīrs ir domātājs, kurš dievina uzzināt ko jaunu. Lieliska dāvana viņam būs zinātniski populārā literatūra, kas paplašina viņa jau tā neizmērojamos horizontus, ezotērikas vai astroloģijas mācību grāmata, vai arī laba žurnāla abonements. Dāvanā Ūdensvīrs novērtēs eksotiku un ekskluzivitāti, vai tas būtu suvenīrs no tālām zemēm, vai dizainera darinājums. Ja Ūdensvīrs, kurš jums jāapdāvina, nav jums ļoti tuvs un labi pazīstams, izvēlieties ko oriģinālu, noteikti ne masu produkciju, vienmēr noderēs laba kafija vai tēja, dārgi, oriģināli iesaiņoti saldumi, mājās cepta maize, veselības produkti. 

Ziedi

Ziedi – tā ir sfēra, kurā Ūdensvīrs jūtas kā zivs ūdenī! Jūs nepārcentīsieties, ja jūsu dāvinātais pušķis būs redzams pa gabalu vai arī pārsteigs ar neticamu noformējumu. Ūdensvīra ekstravagantajai dabai pietiekami labs ir tikai tāds pušķis, kas negarlaiko. Ja jūsu apdāvināmajam Ūdensvīram ir dārzs, vairāk viņš priecāsies par ūdensrozi, ko var iestādīt baseinā, par daudzgadīgu augu krāšņumdārzam vai eksotisku stādu, kurš viņam būs teju vai vienīgajam visā apkārtnē. 

Tehnika

Ūdensvīrs dievina pašus neticamākos un futūristiskus tehnikas jauninājumus. Tā ir niša, kurā viņu ir visvieglāk pārsteigt. Tajā viņam ir svarīgs ne tikai praktiskums, cik pats fakts, ka viņam pieder priekšmets “no nākotnes”. Uzdāviniet putekļsūcēju–robotu, elektronisko grāmatu vai jebkuru citu interesantu tehnisko suvenīru (piemēram, minirobots drupaču lasīšanai no galda) – un viņš būs bezgala laimīgs! Ūdensvīrs novērtēs jaunākā modeļa viedtālruni, fotokameru, pulksteni–soļu skaitītāju, lāzeprinteri 3 in 1. Eksotiska veidola blenderis, virtuves kombains, sulu spiede patiks saimnieciskajiem Ūdensvīriem. 

Greznuma priekšmeti, aksesuāri

Klasika juvelierizstrādājumos Ūdensvīram liekas pārāk garlaicīga, viņš novērtē dekoratīvas rotas (ar ornamentiem, etniskiem motīviem), kā arī eksotiskumu (indiešu aproce – suvenīrs) vai dizaina ekskluzivitāti. Rotās ir vēlami dabas materiāli – āda, pusdārgakmeņi, koks, spalvas. Nenošausiet garām, ja uzdāvināsiet Ūdensvīram ar rokām veidotu rotu ar praktisku vērtību – piemēram, piespraude-atstarotājs, kaklarota-pulkstenis, aproce-soļu skaitītājs utt. Ūdensvīram sievietei patiks krāšņi, redzami auskari, smagnēja kaklarota vai tieši otrādi – smalka ķēdīte ar mazu pērles asariņu. Smalka, viegla, bet neticami ietilpīga rokassomiņa, ādas maks, maciņš bankas kartēm tiks novērtētas kā praktiskas un noderīgas dāvanas. 

Ja padomā dāvināt smaržas, tad Ūdensvīram varētu patikt aromāti, kas ir noslēpumaini un atspoguļo viņa dvēseles mistēriju. Ūdensvīram var iepatikties gan saldeni, gan rūgteni aromāti, bet tiem jābūt viegliem, nevaldāmiem un netradicionāliem – salvija, gurķis, muskatrieksts, hiacinte, frēzija, ēteriskā roze, bergamote, lavanda, eikalipts, citrusi. 

Sadzīves priekšmeti

Ūdensvīra daba ir pārāk plaša, lai ieciklētos uz sadzīvi. Iepriecināt viņu var nevis ar lietām, kuru viņam nav, bet ar tām, kuras viņu sajūsmina. Lai arī viņam jau ir simts tasīšu, ja jūsu būs visoriģinālākā, tā būs viņa mīļākā tasīte! Ūdensvīrs novērtēs dabiska materiāla gultasveļu, baltus galdautus, mīkstus, pūkainus dvieļus. Ja dāvini T-kreklu, tad ar futūristisku uzrakstu vai zīmējumu, ja adītu džemperi – tad tam jābūt adītam ar rokām un no pašas labākās dzijas! 

Suvenīri

Standarta suvenīri Ūdensvīram var šķist pārāk bezpersoniski. Dāvinot pat mazu nieciņu, parūpējieties, lai tas būtu ar ideju, rozīnīti, “dvēseli”. Vislabāk, ja jūs zināt, ko kolekcionē Ūdensvīrs – ar šādu suvenīru vienmēr spēsiet viņu pārsteigt un iepriecināt. Tā tiešām varētu būt labākā dāvana Ūdensvīra zīmē dzimušam draugam.

 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

1. Lidojums ar deltaplānu vai paraplānu

LidojumsAugstumu, gaisu, vēju mīlošajiem Ūdensvīriem skats no augšas un brīvības izjūta lidojumā būs neaizmirstams piedzīvojums. 

 
 
 

2. Vadīt lidmašīnu

Lidmašīnas simulatorsIespēja būt lidojuma pavēlniekam dos Ūdensvīram iespēju pacelt savu spēju latiņu un stimulēs jauniem atklājumiem.
 
 
 
 

3. 5D kino seanss

5d kino

Īsta nākotnes dāvana – ja 3D un 4D jau ir pierasta lieta, tad 5D ir tieši Ūdensvīra garā.

Look at Riga 5D kino seanss 2 personām

 

 

 

4. Saullēkts purvā uz SUP dēļa

SUP purvāJa vien jūsu apdāvināmais Ūdensvīrs nav tipiska Pūce, tad šāda dāvana atklās vai pamodinās jūsu Ūdensvīra romantisko dvēseli.

Maģisks SUP Adventures saullēkts vai saulriets purvā diviem

 

 

5. Brīvdienu ceļojums

Brīvdienu ceļojums

Brīvību un komfortu mīlošajam Ūdensvīram piedāvājiet iespēju izbaudīt gan ceļojumu, gan piedzīvojumu, un viņš būs laimīgs par tādu dāvanu. 

Ekskursijas un ceļojumi - dāvanu kartes

 

 

6. Ceļojums uz zinātnes centru

Zinātnes centrsTe nu jāsaka Mārtiņa Rītiņa vārdiem: “Kas var būt labāks par šo!” Zinātne, atklājumi uz brīnumu robežas ir Ūdensvīra saldais ēdiens. 
 

Zinātnes un izklaides diena Tartu 2 personām

 

 

7. Izbrauciens ar kuģīti

Izbrauciens ar kuģīti

Romantiska un mīļa dāvana jūsu Ūdensvīram, kuras izmantošanas laikā baudīsiet skaistus Rīgas skatus un varēsiet iedomāties, kāda būs Rīga, kad tā būs gatava.  

Vecpilsētas panorāmas reiss ar kuģīti diviem

 

 

8. Barona mielasts Jaunpilī

Barona mielastsLai gan Ūdensvīrs ir nākotnes cilvēks, mielasts izsmalcinātā atmosfērā spēs apmierināt Ūdensvīra estētiskās vajadzības. 

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī 2 personām

 
 
 

9. Latvijas vīnu degustācija

Vīnu degustācijaJa vien Ūdensvīrs, kam domāta šī dāvana, nav atturībnieks, tad vīnu un sieru degustācija dos baudījumu izsmalcinātam Ūdensvīram. 

Latvijas vīns - degustācija diviem restorānā Taverna 

 
 
 

10. Kvestu istabas 

Kvestu istabaIespēja izmantot savas prāta spējas, risināt āķīgus uzdevumus, lai sasniegtu mērķi, ir īstā dāvana Ūdensvīram, jo ar savu prātu un intuīciju Ūdensvīrs var izdarīt neiespējamo.

Kvesti jeb izlaušanās spēles - dāvanu kartes

 

11. Zvaigžņu vērošana observatorijā

Zvaigžņu vērošanaZvaigznes, debesis un vēl kopā ar tuvu cilvēku – tā jūs Ūdensvīram ļausiet sajusties kā debesu valdniekam. 

Romantiska zvaigžņu vērošana 2 personām

 

 

12. Dāvanu karte pulksteņu veikalā

Dāvanu karte pulksteņu veikalāOriģināls, dārgs, ekskluzīvs pulkstenis ļaus Ūdensvīram uzsvērt savu oriģinalitāti, kā arī apmierināt vēlmi būt laika pavēlniekam.

Pulksteņi - dāvanu kartes

 

 

13. Dāvanu karte stādu audzētavā

Dāvanu karte stādu audzētavāŪdensvīram, kuram pieder savs skaistumdārzs, iespēja izvēlēties jaunus stādus savam dārzam būs kā Vinnijam Pūkam medus pods! Tāpat noderēs arī visi citi dārza darbiem nepieciešamie aksesuāri. 

Dārza darbi - dāvanu kartes

 
 
 

Ko nedāvināt Ūdensvīram

  • Nedāviniet Ūdensvīram naudu – tā izgaisīs tik ātri, ka par to nepaliks nekādu atmiņu.
  • Milzīgi priekšmeti pompozā stilā (glezna, krūšutēls, vāze) ir sveši Ūdensvīra dabai – viņam ir savi, smalkāki uzskati par “greznību” un gaumi.
  • Tāpat Ūdensvīrs būs vīlies par ikdienišķu konfekšu kasti, vienkāršiem grieztajiem ziediem.
  • Ūdensvīram ir savdabīga humora izjūta. Viņš dievina jautrību, bet tajā pašā laikā viņam ir jābūt līmenī, tāpēc viņš nepratīs nenovērtēt dāvanu – izjokošanu.
  • Nedāviniet Ūdensvīram istabas augus, kaktusus.
  • Ūdensvīrs ir tik neprognozējams, ka viņš var būt neapmierināts pat ar tādu dāvanu, ko pats vienmēr ir vēlējies, bet citkārt priecāties par galīgi dīvainu dāvanas izvēli. 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu 

Neaizmirstiet par iepakojumu! Nost ar standarta lēmumiem, ieguldiet dāvanas noformējumā visu savu fantāziju, uz kādu vien esat spējīgs. Iesaiņojums pats par sevi Ūdensvīram nav tik svarīgs, cik apziņa, ka viņa dāvanas izvēlē un noformējumā esat ielicis pūles, izdomu, laiku, jo Ūdensvīram svarīgi tikt novērtētam, un šis ir viens no veidiem, kā to parādīt. Ja dāvanai pagrābsiet pirmo lietu, kas iekrīt acīs, un to vienkārši pasniegsiet, Ūdensvīrs būs pamatīgi vīlies. 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu