Labākā dāvana Tavai meitenei vai puisim pavasarī

27.02.2013

Ja pavasarī ir sagaidāmi kādi svētki, kuros meklē dāvanas dzimšanas dienā vai vārda dienā, atceries, ka ir pavasaris. Šis būtiskais apstāklis noteikti jāņem vērā. Plaukstošais pavasaris ir laiks, kad cilvēku uztvere un lēmumi pazaudē mazliet loģiskuma, praktiskuma un nosvērtības. Tā vietā cilvēkos vairāk iezogas romantika, sentiments un gaidas.

Ko dāvināt meitenei? Nevajag nemaz tik daudz, meitenei smaidīt liks smaržīgs sniegpulkstenīšu pušķis, romantisks kino apmeklējums divatā „skūpstu rindā” vai kopīga ābolu strūdeles pagatavošana.

Ko dāvināt puisim? Iepriecini puisi ar gardām piknika brokastīm brīvā dabā nedēļas nogalē vai uzdāvini viņam atpūtu -  „puišu vakaru”, iedrošinot viņu satikties ar vecajiem skolas biedriem vai bērnības draugiem un uzspēlēt pokeru mājās! Šāda dāvana Tavam puisim, ne tikai liks justies īpašam, bet pārsteigs viņu tikpat kā pirmais sniegs, kas uzkrīt negaidīti rudenī!

Ja vēlies, ko īpašāku un sajūtām bagātāku, tad piedāvājam dažas idejas dāvanām, kā iepriecināt otru ar FromMe.lv sajūtu dāvanām.

Puisim noteikti patiks tāda lieliska dāvana kā veselības diena vai  aktīva atpūta ar draugiem, uzspēlējot peintbolu. Ja tavs puisis ir īpaši azartisks un adrenalīna deva ir tā, kas dod viņam enerģiju un dzirksti, uzdāvini putna lidojumu vai gaisa kuģa strūrēšanu. Tās ir labākās dāvanas, kas ļaus patīkami izbaudīt brīvo laiku.

Un, ko dāvināt meitenei? Dāvana meitenei ir jāizvēlas ar sajūtām, tai ir jābūt īpašai, lai vēlreiz apliecinātu to, cik ļoti Tu rūpējies par viņu. Pārteidz draudzenei ar dziesmu ar viņas vārdu. Piemērota dāvana meitenei būs relaksējoša masāža kādā no SPA vai deju nodarbības. Iespējams, ka joga un jogas nodarbības ir tieši tas, ko meitene plaukstošajā pavasarī vēlas! Uzdāvini viņai šo iespēju!

Izvēlies FromMe.lv sajūtu dāvanas!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu