Kādas ir labākās Ziemassvētku dāvanu idejas?

Jā, atkal ir pienākusi šī gada sezona. Mirdzošas gaismiņas redzamas gan veikalu un māju logos, gan pagalmos. Ziemassvētki neaizbēgami tuvojas, tādēļ ir laiks pārskatīt sarakstu ar cilvēkiem, kuriem tev šogad jāsarūpē lielāka vai mazāka dāvana.

 

Piekritīsi, tas nav vienkāršs uzdevums. Tieši tāpēc “FromMe” ir sagatavojis Ziemassvētku dāvanu idejas, kuras noderēs, lai pārsteigtu sievietes un vīriešus dažādos vecumos.

 

Visas dāvanas vienuviet atradīsi mūsu sadaļā Ziemassvētku dāvanas. Šajā rakstā esam apkopojuši dažas no tām, sadalot kategorijās pa saņēmējiem.

 

Priecīgu iepirkšanos!

 

 

Bērniem un jauniešiem

  • Dāvanu karte galda spēļu iegādei no “Brain Games” – ir lietas, kas nezaudē savu vērtību pat pēc daudziem gadiem. Galda spēles pasaulē ir zināmas jau krietnu laiku un ir ienesušas jautrību ne tikai ģimenēs, bet arī darba kolektīvos, ballītēs un citur. Tas ir lielisks veids, kā labi pavadīt laiku, iepazīt vienam otru un attīstīt domāšanu.

  • Piedzīvojumi bērniem (6 – 9 g.v.) šķēršļu parkā “Tarzāns” – iespēja pārbaudīt spēku un drosmi dažādās šķēršļu joslās līdz pat 8 metru augstumā. “Tarzāns” ir lielākais piedzīvojumu parks Baltijā, kur pieejams arī 220 metru nobrauciens pa trasi.

  • Brauciens ar elektrokartingu bērniem (10 min) – pozitīvs enerģijas lādiņš gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sportistiem! Bērniem piemērotie kartingi ir drošāki – ar mazāku jaudu, izmēru un ātrumu, tajā pašā laikā tie sniedz iespēju pilnvērtīgi izbaudīt braukšanas pieredzi.

 

Sievietēm

  • “Triumph” dāvanu karte kvalitatīvas apakšveļas iegādei – ikvienas dāmas “trumpis” ir eleganta apakšveļa. “Triumph” atradīsi gan ērtu un praktisku veļu ikdienai, gan arī sievišķīgus modeļus īpašiem gadījumiem, kā arī apakšveļu jaunajām māmiņām.

  • “Citrus SPA” dāvanu karte – kas var būt skaistāks par atpūtušos un laimīgu sievieti! Būs iespēja apmeklēt dažādus baseinus, burbuļvannu, tvaika pirti, saunu, kā arī daudzveidīgas masāžas pilnīgai relaksācijai.

  • “Soulstones by Agnese Zeltiņa” dāvanu karte rotu iegādei – īpašas dabīgo akmeņu rotas, kas radītas ar mīlestību, lai ļautu izcelt ikvienas sievietes skaistumu! Piedāvājumā – aproces, kaklarotas, auskari u.c.

 

Vīriešiem

  • Lidojums lidmašīnas simulatorā (60 min) – iespēja piepildīt savu sapni un iejusties īsta pilota ādā! “AvioService” sniedz iespēju stundas garumā mācīties lidmašīnas vadību īstā simulatorā, pieredzējuša pilota vadībā.

  • Tetovēšanas salona “Tattoo-Imanta” dāvanu karte – viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā piedāvā iespēju izcelt savu individualitāti ar jaunu tetovējumu.

  • “Quest Lab” dāvanu karte piedzīvojumu spēlēm – Latvijā nu jau pāris gadus lielu popularitāti ir ieguvuši neparasti un aizraujoši kvesti jeb piedzīvojumu spēles dažādās tematikās. Izbaudi individuālos, izbraukumu, svētku un korporatīvos kvestus.

 

“FromMe” piedāvā iegādāties dāvanu kartes no dažādiem Latvijas uzņēmumiem. Kādēļ izvēlēties dāvanu karti? Šis ir lielisks veids, kā iepriecināt sev mīļus cilvēkus gan tad, ja skaidri zini, kas viņiem patīk, gan arī tad, ja vēlies otram nodrošināt iespēju izvēlēties tieši to, kas viņu visvairāk saista. Skaistas, mīļas un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas meklē tieši šeit – www.fromme.lv

 

 

Ātrākā dāvanu iegāde

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu