Lieliska dāvana no aizņemta cilvēka - formula ir vienkārša!

12.02.2018

Universāla dāvana, personalizēts dizains un piegāde ar kurjeru un ziediem.

Katram reiz dzīvē pienāk brīdis, kad visu nevar paspēt, un nav iespējams svētkus pavadīt kā gribētos – kopā ar mīļajiem. Vai nu šī krīze norit Valentīndienā, sieviešu dienā, kāzu gadadienā, dzimšanas dienā, vārda dienā vai pat tuvinieku kāzu dienā, ir svarīgi veltīt uzmanību saviem mīļajiem, pat ja nav iespējams pavadīt kopā laiku. Šādiem krīzes brīžiem, kad tev varbūt nav pat laika rūpīgi apsvērt, kā šo svarīgo uzmanību veltīt pienācīgā apmērā, interneta dāvanu karšu veikals FromMe.lv ir izstrādājis vienkāršu “formulu”, lai tev mīļajiem un svarīgajiem cilvēkiem tiktu sagatavota lieliska dāvana, kura neapšaubāmi parādītu, ka tev viņi rūp.

Formula ir pavisam vienkārša  - ir tikai 3 nosacījumi, kuriem jāizpildās –   nepieciešams, lai dāvana būtu universāla, dāvanai būtu personalizēts dizains, un dāvanu piegādātu kurjers ar ziediem.

Izklausās pēc dāvanas, kurai veltīts ārkārtīgi daudz laika un plānošanas, vai ne? Bet neuztraucies, FromMe.lv komanda ideālas dāvanas plānošanu jau ir veikusi!

Padari dāvanu universālu

Lai dāvana būtu universāla – interneta dāvanu veikalā FromMe.lv ir pieejama Unikarte - universāla dāvanu karte, kas tās saņēmējam ļauj pašam izvēlēties sev tīkamāko dāvanu no gandrīz 1000 dāvanu kartēm. Dāvanu kartes pieejamas visdažādākajās dāvanu  kategorijās, piemēram, aktīvā atpūta un sports, skaistumkopšana, SPA, masāžas, tūrisms, ceļošana un naktsmītnes, apģērbi, aksesuāri un mode, hobiji un veselība. Piedāvājums ir plašs, un neaizmirstama dāvana atradīsies gan vecvecākiem, mātei, tēvam, draudzenei, gan māsai, kolēģim, priekšniecei un pat bērniem un tīņiem. Tu pats vari noteikt Unikartes vērtību, un dāvanas saņēmējam nav obligāti jāiztērē visa Unikartē iekļautā summa vienā iepirkšanās reizē- kamēr vien Unikartē ir līdzekļi, iepirkties var visa gada garumā! 

Personalizē dāvanu kartes dizainu

Lai dāvanai būtu personalizēts dizains – FromMe.lv piedāvā 6 dāvanu kartes dizainus un dažādus iesaiņojumus. Ja dāvanu piegādās kurjers, vai tā tiks sūtīta pa pastu, dāvanu karte tiks noformēta A5 formāta aploksnē no augstvērtīga papīra, kuru pēc tavas izvēles aizzīmogosim ar īpašu, tevis izvēlētu vaska zīmogu. Protams, kas gan ir ar kurjeru sūtīta dāvana, ja tai nav pievienots īpašs, personīgi veidots apsveikuma teksts – arī to uzdrukāsim uz dāvanu kartes! Pateicoties personalizētajam dizainam, dāvana ir lieliski pieskaņojama vīrietim, sievietei, bērnam, kā arī kā Valentīndienas dāvana vai Ziemassvētku dāvana.

Parūpējies par piegādi

Piegāde ar kurjeru un ziediem – lieliska dāvana sievietei, jo tas pavisam noteikti ir katras sievietes romantiskais sapnis!  It īpaši, ja dāvana no kurjera tiek saņemta darbā – pēc tam laimīgā sieviete var lepoties, jo visas kolēģes apbrīno skaisto notikumu un cer, ka arī viņām reiz veltīs tik īpašu uzmanību. Dāvanu karti piegādāsim ar kurjeru Rīgā, bet ja jubilārs atrodas ārpus Rīgas, nosūtīsim dāvanu pa pastu.

Neļauj aizņemtam grafikam sabojāt svētkus – piešķir dāvanai nozīmi ar FromMe.lv, lai svētki vienmēr izdotos!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu