Māja un dārzs – uzdāvini iespēju to uzlabot!

FromMe.lv dāvanu piedāvājumā ir ļoti ērti orientēties, jo ir izveidota atsevišķa sadaļa – māja un dārzs, kur vari izvēlēties no tādas dāvanasmēbelesun aksesuāri no Modernhome.lv, kas būs gan praktiska dāvana, gan kvalitatīva un patiesi eleganta dāvana vienlaikus.

Savukārt lampa„Sun Jar” no Cmuki.lv ienesīs patiesu gaismu jubilāra mājā un dārzā. Bet varbūt Tu zini, ka jubilāram mājas labiekārtošanā būtu nepieciešama santehnika?

Ja zini, ka mājas saimnieks dod priekšroku ekoloģiskām precēm, ekoloģiska veļas mazgāšana un traipu tīrīšana arī būs pa prātam – praktiska un oriģināla dāvana veļas bumba drēbju mazgāšanai ir ūdenim, audumiem un cilvēka ādai draudzīgs mazgāšanas veids.

Arī dažādi aksesuāri mājoklim, kanvas kā skaists interjera dekors un dekoratīvās sienas uzlīmes no ArtWay ar savu eleganci spēs izrotāt jebkuru telpu.

Bet, ja ir paredzētas plašākas svinības, grils no Precesdarbam.lv būs piemērots gardām maltītēm brīvā dabā. Ja svinības paredzētas iekštelpās – sēžammaiss būs lieliska dāvana jubilāram, tādējādi atrisinot problēmas ar ierobežotu sēdvietu skaitu mājā vai dzīvoklī.

Māja un dārzs – uzdāvini ko jubilāra priekam! FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu