Māja un dārzs – uzdāvini iespēju to uzlabot!

FromMe.lv dāvanu piedāvājumā ir ļoti ērti orientēties, jo ir izveidota atsevišķa sadaļa – māja un dārzs, kur vari izvēlēties no tādas dāvanasmēbelesun aksesuāri no Modernhome.lv, kas būs gan praktiska dāvana, gan kvalitatīva un patiesi eleganta dāvana vienlaikus.

Savukārt lampa„Sun Jar” no Cmuki.lv ienesīs patiesu gaismu jubilāra mājā un dārzā. Bet varbūt Tu zini, ka jubilāram mājas labiekārtošanā būtu nepieciešama santehnika?

Ja zini, ka mājas saimnieks dod priekšroku ekoloģiskām precēm, ekoloģiska veļas mazgāšana un traipu tīrīšana arī būs pa prātam – praktiska un oriģināla dāvana veļas bumba drēbju mazgāšanai ir ūdenim, audumiem un cilvēka ādai draudzīgs mazgāšanas veids.

Arī dažādi aksesuāri mājoklim, kanvas kā skaists interjera dekors un dekoratīvās sienas uzlīmes no ArtWay ar savu eleganci spēs izrotāt jebkuru telpu.

Bet, ja ir paredzētas plašākas svinības, grils no Precesdarbam.lv būs piemērots gardām maltītēm brīvā dabā. Ja svinības paredzētas iekštelpās – sēžammaiss būs lieliska dāvana jubilāram, tādējādi atrisinot problēmas ar ierobežotu sēdvietu skaitu mājā vai dzīvoklī.

Māja un dārzs – uzdāvini ko jubilāra priekam! FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Skolotāju diena – ko dāvināt?

Skolotāji ir  nozīmīga mūsu dzīves daļa. Viņi ...

Lasīt tālāk

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu