Nela Gems - skaistas un mirdzošas rotaslietas

Veidojot rakstu sēriju Radīts Latvijā, esam uzsākuši stāstīt par latviešu jaunajiem ražotājiem un to panākumiem. Īpašu vērtību piešķiram latviešu dizainam un jau vairākkārt pārliecināmies par to, ka latvieši var! Šajā rakstā Tevi iepazīstināsim ar skaisto un apburošo rotaslietu zīmolu Nela Gems, pastāstīsim par to produkcijas klāstu un par to, kā viņi kļuvuši pamanāmi.

 

Produkcija

Nela Gems ir Latvijā dibināts uzņēmums, kas specializējas rotaslietu izgatavošanā. Jaunā latviešu zīmola pamatvērtības ir vienlīdz izcila kvalitāte un serviss. Tāpēc rotu izstrādāšanā tiek izmantoti pārbaudīti materiāli - sudrabs, apzeltīts sudrabs, tērauds. Izstrādājumi nesatur niķeli un kadmiju, un nav alerģiski. 

 

Ar savu produkciju Nela Gems uzņēmums vēlas klientiem sniegt skaistas un kvalitatīvas, Latvijā ražotas rotas ar individuālu dizainu. Produkcijas klāsts ir plašs, uzņēmums veido tādas rotas kā auskarus, rokassprādzes, brošas, kaklarotas un gredzenus. Rotas ir sievišķīgas un to mirdzums spēj izcelt ikkatras sievietes skaistumu. Nela Gems populārākie produkti ir pērļu un Swarovski kristālu rokassprādzes, lai arī zīmols lielu uzsvaru liek tieši uz individuālajiem pasūtījumiem. Toņus un modeļus iespējams saskaņot ar klientu vēlmēm.

Pirmais Nela Gems produkts bija Balta ādas rokassprādze ar akmeni. Šis pirmais pasūtījums tika veikts caur sociālo tīku Instagram.

 

Produkts, ar ko šobrīd Nela Gems zīmols visvairāk lepojas, ir Neredzamā kaklarota. Tā ir īpaša ar iespēju to personalizēt ar medaljonu uz kā var uzrakstīt savu vārdu. Šo produktu bieži izvēlas tieši kā dāvanu. 

Stāsts

Uzņēmums Nela Gems, kas nosaukumu iemantojis pēc zīmola radītājas Nelas vārda, sākotnēji attīstījies kā hobijs. Daudz brīva laika un radoša vaļasprieka meklējumi noveda pie klientu intereses, atsaucības un, visbeidzot, biznesa. Šobrīd, pēc vairākiem gadiem, produkcijas klāsts vien turpina attīstīties un ir pieejams teju katrai gaumei. Ir gan klasisks piedāvājums, piemēram, mazi ikdienas nagliņauskari, gan arī trendīgas rotas, kas šajā sezonā ir modē, piemēram, divu kristālu gredzens.

 

Zīmola radītāja par uzņēmuma veiksmes faktoru min galvenokārt cenas un kvalitātes attiecību, attieksmi pret klientiem un ātrumu.

Pārdošanas kanāli

Uzņēmums Nela Gems savu produktu tirdzniecībā izmanto vairākus pārdošanas kanālus, to starp, arī izvēlas sadarboties ar citiem mazumtirgotājiem. 

Veikals

Nela Gems uzņēmuma veikals atrodas pašā Rīgas centrā, Pērses ielā 7. Tā ir darbnīca, kur visas rotas tiek veidotas pašu rokām turpat uz vietas. 

Interneta veikals - Nelagems.com

Zīmolam ir arī sava mājaslapa Nelagems.com, kas tiek uzskatīta par galveno pārdošanas kanālu. Tā ir būvēta uz Shopify bāzes un tiek pārvaldīta latviešu valodā. Pašlaik vēl rotaslietas ar mājaslapas starpniecību tiek tirgotas vien Latvijas robežās. 

Mājaslapa ir viegli pārskatāma, ērti izmantojama un tajā nav nekā lieka. Tās gaišais motīvs brīnišķīgi izceļ rotaslietu spilgtās krāsas. Kontrastu remdē maigi rozīgo toņu pielietojums attēlu fonos. Pie katras preces ir visa nepieciešamā informācija par produktu.

Viena no mājaslapas interesantākajām sadaļām, kurās vērts ieskatīties, ir Akmeņu apraksti. Tajā ir vairāk kā 10 dažādu dārgakmeņu skaidrojumi. Ikkatrs akmens izstaro savu enerģiju un var apzīmēt iedvesmu, mieru, maģiju, mīlestību utt. Pirms rotaslietas pasūtīšanas klientiem ir iespēja izvēlēties starp pērlēm un akmeņiem, kas sniegs tiem nepieciešamākās enerģijas spēku.  

Sociālie mediji - pārdošanai un mārketingam

Nela Gems zīmols uzskata sociālos medijus par lielisku rīku, ko izmantot produktu tirgošanai un izplatīšanai. Galvenie sociālie mediji, kas tiek izmantoti jau no paša sākuma, ir Facebook un Instagram. Šie mediji tiek izmantoti galvenokārt, lai informatīvi publicētu savu piedāvājumu. Taču arī paralēli šiem medijiem Nela Gems rotaslietas var manīt arī tādos portālos kā draugiem.lv, andelemandele.lv u.c.

Facebook

Facebook platformu zīmols Nela Gems izmanto informatīviem nolūkiem. Informāciju par piedāvājumiem, to starp, attēliem, aprakstiem un akcijām, publicē aptuveni reizi nedēļā. Lai izplatītu zīmola vārdu un piesaistītu jaunus potenciālos klientus, reizi pa reizei tiek izsludināti konkursi un dažādas izlozes. Taču personīgu informāciju par zīmola komandu vai tās darbību Nela Gems savā Facebook kontā izvēlas nepublicēt. 

 

Uzņēmums atzīst Facebook platformu par labu un noderīgu rīku sava zīmola popularizēšanā.

 

Saite uz Facebook profilu: facebook.com/nelagems

Sekotāji 2019 gada augustā: 36 950

Saziņas valoda: Latviešu

 

Instagram

Sociālajā medijā Instagram pielietotās tirgošanas metodes ir līdzīgas Facebook platformas darbībai. Saturs par produkciju un jaunumiem tiek publicēts aptuveni reizi nedēļā. Dažreiz tiek sarīkoti arī konkursi un izlozes, lai piesaistītu jaunus sekotājus un popularizētu produkciju. Arī Instagram medijs tiek atzīts kā efektīvs digitālā mārketinga rīks, ar kura palīdzību iespējams sasniegt vēlamo auditoriju. 

 

Galvenā panākumu atslēga sociālo mediju pielietošanai tirgošanā ir kvalitatīvs un pastāvīgs saturs.

 

Saite uz Instagram profilu: instagram.com/nela_gems

Sekotāji 2019 gada augustā: 21 800

Saziņas valoda: Latviešu

 

Novēlējums jaunajiem latviešu ražotājiem

Tuvākajā laikā no zīmola Nela Gems gaidāmi jauni pārsteigumi. Uzņēmums plāno paplašināt produkciju ar jaunas kolekcijas izveidošanu.

 

Ja būtu iespēja sākt visu no sākuma, zīmola radītāja Nela neslēpj, ka rīkotos citādāk. Tādā gadījumā jau sākotnēji uzsvars tiktu likts uz nopietnu attīstību, nevis hobija līmeņa tirgošanu. Tāpēc galvenais novēlējums citiem mazajiem latviešu ražotājiem no Nela Gems radītājas ir ticība sev un saviem spēkiem. Ne uz mirkli par sevi nešaubīties un spēt saskatīt sevī potenciālu. 

 

Ja arī Tu vēlies atbalstīt Latvijā radītas rotaslietas, tad noteikti ieskaties Nela Gems mājaslapā. Pašu darinātās un mirdzošas rotas ir kā lielisks papildinājums katras sievietes skaistumam. Tieši tāpēc šī ir burvīga dāvanas ideja jebkurai sievietei Tavā dzīvē - mammai, māsai, meitenei, draudzenei, mīļotajai sievietei. Iepriecini sievieti jebkuros svētkos ar Nela Gems dāvanu karti. Ikviena sieviete, kurai patīk pucēties, spēs novērtēt tādu skaistumu!

 

Ar citiem latviešu dizaineru zīmoliem un to veikumiem iepazīsties FromMe rakstu sadaļā Radīts Latvijā

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu