Veikali, kur iegādāties Latvijas dizaina preces

latviešu dizaina veikaliņi

 

Apkārtējā vide ir svarīga jebkuram cilvēkam. Ja tā ir veiksmīgi iekārtota, tā ievieš harmoniju un līdzsvaru ikdienas dzīvē, palīdz iedvesmot un motivēt uz lielu darbu veikšanu.

 

Atgriežoties mājās pēc garas darba dienas, Tev vajadzētu justies laimīgam, ka esi Tev atbilstoši iekārtotā vietā, ko vari saukt par savējo. Tavām mājām vajadzētu stāstīt stāstu par to, kas tu esi un ko tu mīli. Tāpēc piepildi savu telpu ar Latvijas dizainu, kas runās par tevi. 

 

Iepērkoties jebkurā no sarakstā minētajiem veikaliem, garantējam, ka Tevi piemeklēs siltuma sajūta. Un ne tikai tāpēc, ka šie Latvijas ražotāju veikali pārdod pašu veidotos aksesuārus, dekorus, apģērbus un interjera labumus, bet galvenokārt tāpēc, ka visiem šiem veikaliem sirdī ir Latvijas dizains un galvenokārt pati Latvija. Aiz tiem stāv daudzi latviešu dizaineri, kas nebaidās apvienoties un atbalstīt viens otra dizaina darinājumus. 

 

Būsim lepni par to, kas mums ir apkārt un atbalstīsim vietējos dizaina ražotājus. Esam izveidojuši rakstu par TOP veikaliem Latvijā, kas nodarbojas ar Latvijas dizaina tirgošanu gan tepat Rīgā, gan citos reģionos ārpus galvaspilsētas. Raksta beigās iespējams šos visus veikalus skatīt kartē.

 

Arī mēs, FromMe komanda, vēlamies atbalstīt Latvijas ražotājus, tāpēc esam izveidojuši atsevišķu Ražots Latvijā dāvanu karšu sadaļu. Ja vēlies pievienot savu uzņēmumu, raksti mums [email protected].

 

Ražots Latvijā dāvanu kartes FromMe

 

Turpinājumā zināmākie veikali, kuros pieejama Latvijas ražotāju produkcija.

 

Sarakstā vairāk par šiem veikaliem:

 

 

Kluug – vieta, kur atrast skaisto

kluug dizaina veikals
 

Kluug veikala mērķis ir padarīt ikdienu oriģinālāku, un skaistāku ikvienam klientam. Tāpēc no īpaši atlasītajām precēm Kluug veikalā, katram veikala apmeklētājam tiek piemeklēts un ieteikts piemērots latviešu radītais dizains – vai tas būtu silts un stilīgs džemperis, eleganta kleita, ērts t-krekls, ādas auskari, aproču pogas, koka sienas pulkstenis, Latvijā ražotas somas un skaisti interjera priekšmeti, to starp, porcelāna trauki, ādas un koka maciņi u.c. preces.

 

Kluug produkcija ir īpaši atlasīta un radīta Latvijā ar pārdomātu, estētisku dizainu, augstu kvalitāti un kādu oriģinālu iezīmi. Piedāvājumā ir jauno Latvijas dizaineru un zīmolu produkcija, kas ir ļoti iecienīta arī starp klientiem, jo, iegādājoties šādu zīmolu ražojumus, ir iespējams saņemt kaut ko, kas nav ražots vairumā un ir unikālāks par citiem apģērbiem vai aksesuāriem, kas sabiedrībā ir bieži redzami jau citiem cilvēkiem mugurā.

 

Veikaliņš darbojas attālināti, interneta veikalā.

 

Kluug mājaslapa – kluug.eu

 

 

RIIJA – Latvijas dizaina un dzīves stila konceptveikals


 

Veikalā RIIJA atrodami visdažādākie Latvijas dizaineru ražojumi - lina gultas veļa, dvieļi, brīvā stila apģērbs un kvalitatīvas mēbeles, trauki, gaismas ķermeņi. Viņu dizaina produktu darināšanā slēpjās tradicionālā Latvijas amatniecība apvienota ar laikmetīgu pasaules skatījumu, kas veido skaistus un vienlīdz drosmīgus telpas aksesuārus. RIIJA komanda ir pārliecināta par to, ka dizaina lietas ir tās, kas veido mājokļa personību un auru. 

 

Šī veikala misija ir veidot dabīgus un ekoloģiskus izstrādājumus, kas ar savu dizainu ieinteresēs ne vien moderno Rīgas mājokļu īpašniekus, bet arī lauku māju iemītniekus, kas savu telpu vēlas atsvaidzināt ar ko modernu. RIIJA apmeklējums ir iespēja iepazīties ar Latvijas dizaineru ražojumiem un elegantiem lokālā dzīves stila paraugiem, kurus gribas pārvest mājās kā autentiskas, tikai Latvijai raksturīgas vērtības.

 

Šobrīd veikals uz laiku ir slēgts, taču tas turpina draboties interneta veikalā. Sūtījumus pēc iepriekšējas vienošanās var saņemt veikaliņā uz vietas darba dienās no plkst. 11:00 līdz 17:00.

 

RIIJA mājaslapa – riija.lv

Latviešu dizaina veikals RIIJA atrodams Rīgā, Tērbatas ielā 6/8

 

 

Cita Rota – oriģinālas latviešu rotas un apģērbs


 

Cita Rota ir latviešu dizaina mīļotāju apvienība, kas tirgo latviešu dizaineru rotas. Rotās tiek izmantotas senlatviešu zīmes un citi Latvijas vēsturiskie simboli. Rotu kolekcijā ietilpst arī juvelierizstrādājumi ar senlatviešu zīmēm. Cita Rota veikals ir par maģisku spēku, kas piemīt viņu darinātajām rotām, kas nes svētību nēsātājam.

 

Cita Rota paši ir kļuvuši par vērā ņemamu Latvijas dizaina ražotāju, kas vienlaikus izvēlas arī popularizēt un pārdot citu latviešu ražotāju darinājumus. Līdz ar to Cita Rota veikalā atrodamas ne vien rotas, bet arī daudzas citas latviešu dizaina preces, ar kuru palīdzību vari aiznest mājās kaut daļiņu no Latvijas. Nēsā to sev līdzi katru dienu, piemēram, ar Cita Rota šalli, ko rotā Lielvārdes jostas raksti. Vai ievies latvisko auru savā miteklī pie sienas pieliekot koka pulksteni. 

 

Veikals ir piemērots arī lieliskai dāvanas atrašanai, jo veikals ir parūpējies par īpašiem dāvanu komplektiem, ko pasniegt citiem latviešu dizaina mīļotājiem. Uzdāvini īsteni latvisku dāvanu, iegādājoties Cita Rota dāvanu karti no FromMe.lv dāvanu servisa.

 

Lai arī veikals uz laiku ir slēgts, tas aktīvi turpina darboties internetā un piedāvā iespēju saņemt sūtījumus darbnīcā. Veikala piedāvājumā nu jau ir arī latviskas lina maskas.

 

Cita Rota mājaslapa – citarota.lv

 

FromMe dāvanu kartes dizains

 

 

DABA – tā sniegs tev pašu labāko!


 

Veikals DABA ir stāsts par to, ka Latvijā ir fantastiski dizaineri, kas rada ko jaunu un ir arī visi nepieciešamie materiāli no kā radīt jaunas dizaina preces. Veikalā ir daudzu latviešu ražotāju, dizaineru, amatnieku un mākslinieku darinājumi jebkuram latvietim, kas vēlas uz savu mājokli aizvest daļu no Latvijas.  Tas viss ir atrodams zem ‘’DABAS’’ jumta.

 

Veikala piedāvājums ir vienmēr mainīgs, ar plašu izvēli kosmētikā - ķermeņa skrubji, krēmi, dušas želejas, šampūni; tekstilā - džmperi, somas, priekšauti, T-krekli; dizaina priekšmeti - dekoratīvie koka dekori un dēlīši, kanvas, krūžu paliktņi; pārtika - šokolādes, milti, gsršvielas, tējas; trauki un papīra izstrādājumi. Un kad atbilstošais pirkums vai pat dāvana ir atrasta, veikals DABA piedāvā arī skaistu preces iesaiņošanu. 

 

DABA mājaslapa – dabadaba.lv

Latviešu dizaina veikali DABA ir atrodami Jelgavā, Raiņa ielā 17 un Liepājā, Peldu ielā 9.

 

 

MANILLA – vieta, kur dzīvo iedvesma un dāvinātprieks


 

Manilla ir veikals Rīgas centrā, kas pastāv bērnībā pret papīru radušās mīlestības dēļ. Veikals paredzēts tiem cilvēkiem, kam dāvanas iesaiņojums ir tik pat svarīgs kā dāvanas saturs. Cilvēkiem, kas plānotāju vai jebkuru pierakstu blociņu uztver kā aksesuāru. Šis dizaina veikals liek uzsvaru uz ikdienas mazajām lietām, kas spēj izkrāšņot un uzlabot garastāvokli. Ieejot Manilla veikalā, katrs viesis tur jūtas kā mājās.

 

Manilla ir vieta, kur apvienojas domubiedri, tāpēc Manilla aicina pavadīt laiku arī dažādās radošās nodarbēs, piedaloties gleznošanas, kaligrāfijas, vainagu veidošanas, ilustrāciju u.c. nodarbībās. 

 

Veikals Manilla ievieš īpaši mājīgu sajūtu ar pašu darinātajām apsveikuma kartītēm un personalizētiem ielūgumiem. Visas veikalā pieejamās dizaina preces pārsteidz ar estētiku, ko iespējams pielāgot jebkura cilvēka mājokļa dizainam. 

 

Veikaliņš joprojām turpina darboties, pieņemot pasūtījumus interneta veikalā un piedāvājot iespēju tos saņemt veikalā klātienē.

 

Manilla mājaslapa – manilla.lv

Manilla atrodas Rīgā, Tērbatas ielā 55

 

 

PIPARMĒTRA – grafiskais dizains papīrlietās un traukos

dizaina veikals piparmētra

 

Grafiskā dizaina veikals PIPARMĒTRA rāda, cik daudz prieka un skaistuma var atrast askētiskā minimālismā. Zīmola dibinātājas ir divas draudzenes – Līga un Rebeka, kurām dzīvē gribās radīt prieku un mīlestību. Caur vārdiem un skaistiem dizainiem viņas tieši to arī dara. 

 

Veikala piedāvājums katru gadu tiek mainīts un papildināts, jo visvairāk PIPARMĒTRA izceļas ar gada plānotājiem. Tos jau tūkstošiem cilvēku ir iecienījuši ņemt līdzi savās ikdienas gaitās gadu no gada. Produkcijas klāstā atradīsi arī skaisti aprakstītas ceļojuma krūzes, kalendārus, uzlīmes, plakātus, kā arī aploksnes un kartītes, lai saviem mīļajiem pateiktu, ka tu viņus mīli. 

 

Nu jau zīmola skaistos darinājumus iespējams iegādāties ne vien internetveikalā, bet arī mājīgā veikaliņā. Šobrīd gan tas ir slēgts un piedāvā saņemt pasūtījumus uz vietas, iepriekš iepērkoties interneta veikalā.

 

PIPARMĒTRA mājaslapa – piparmetra.com

Dizaina veikals PIPARMĒTRA atrodas Rīgā, Avotu iela 1

 

 

 

Muhamors – dāvanas prasīgiem sēņotājiem


 

Muhamorā atrodamie latviešu darinājumi ir pārsteidzošas un radošas preces dāvanām un pašam sev. Skaists veikals, kas aicina apmeklētājus pievērsties Latvijā darinātiem produktiem un uzdāvināt tos kādam, kas spēj novērtēt latviešu dizainu. 

 

Veikalā pieejami griķu spilveni, kas tiek piedāvāti visdažādākajās formās - spilveni gulēšanai, Kakla Pakaviņi jeb spilveni ceļošanai, sēžam spilveni, jogas spilveni un pat spilveni mēnestiņi, kas iemantojuši pīrāga formu. Muhamorā pieejamas arī tadas tekstila preces kā lina gultas veļa un virtuves piederumi - virtuves dvieļi un cimdi. Tāpat veikala plauktus rotā keramikas un gardumu preces, aksesuāri un segas. Lielisks piedāvājumu klāsts, jo šeit kādu latvisku dāvanu spēs atrast ikviens.

 

Muhamors atrodams gan mājaslapā muhamors.lv, gan Etsy platformā – Muhamors Etsy

Latvijas dizaina veikala Muhamora darbnīca atrodas Rīgā, Miera iela 39

 

 

Mūsmāja – mākslas un latviešu dizaina veikals 


 

Autentiskas Latvijā darinātas dizaina lietas, no dažādiem māksliniekiem, ražotājiem, veidotājiem. Veikalā atrodami  T-krekli, keramika, sveces, dekori, aksesuāri utt.

 

Ieejot veikalā, acis skrien uz visām pusēm – veikala interjeram piemīt tik ļoti pazīstamā latviskā gaisotne, kas vijas ar ziņkāri iet tālāk un aplūkot produktus. Mūsmājas veikala apmeklējums ir patiesi maģisks un intriģējošs piedzīvojums, jo tukšām rokām iziet ārā no veikala telpām šķiet neiespējami. 

 

Veikals Mūsmāja ir īpaši iecienīts apdrukāto dizaina objektu dēļ. Ņemot vērā to, ka latviešu dizainā pēdējā laikā aktuālas ir apdrukas ar vārdiem, šie dizaina objekti ir plaši zināmi un pieprasīti. Īpaši iemīļots ir tieši Mūsmājas dizaina veikals T-kreklu dēļ, kurus rotā asprātīgi izteicieni, piemēram, ‘’@šujies’’, kas ir dzēlīgs, taču digitālajam laikmetam piemērots veids, kā pateikt ‘’Atšujies’’ nedaudz interesantākā un smieklīgākā veidā. Veikals vispārīgi izplata daudzus dizaina objektus, kas apdrukāti ar vārdiem – apsveikumiem, dzeju vai kādu dzēlīgu un asprātīgu izteicienu. 

 

Veikals darbojas darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 18:00.

 

Mūsmāja veikala mājaslapa – musmaja.lv.

Mūsmājas mākslas un latviešu dizaina veikals atrodams Rīgā, Tērbatas ielā 5.

 

 

ZĪLE – otrreiz pārstrādāti apģērbi

latviešu dizaineris zīle

 

ZĪLE ir latviešu modes zīmols, kas darina skaistus apģērbus un vienlaikus arī sadarbojas ar citiem latviešu dizaineriem, piemēram, skaistumkopšanas produktu zīmolu Silmachi Remedies. ZĪLES mērķis ir radīt apģērbu, kas ir ilgtspējīgs un no pārstrādājamiem materiāliem. Ražošanā galvenokārt tiek izmantoti vīriešu krekli, džinsa bikses un radošā iztēle.

 

Katrs apģērba gabals, ko ZĪLE izmanto un rada, ir unikāls un vienreizējs. Tiek izmantoti apģērbi no dažādiem antīkiem labdarības veikaliņiem, piemēram, OTRA ELPA. 

 

Zīmola pamatā ir doma, ka tas, ko cilvēki valkā, ir viņu rakstura, identitātes un vērtību simbols. ZĪLE rūpīgi pārdomā radītos dizainus un pārstrādā klasiskos apģērbus, lai radītu ilgtspējīgu un mūsdienīgu garderobi.

 

Tiek nodrošināta pasūtījumu attālināta piegāde ar Omniva pakomātu starpniecību par īpaši izdevīgu cenu – 1.50 EUR visā Latvijā.

 

ZĪLES mājaslapa – zile-zile.com

 

 

M50 – bārs un dizaina veikals


 

Dizainbārs M50 ir vieta, kur nesteidzīgi iedvesmoties un daļiņu no gūtās iedvesmas aiznest mājās. Staigājot pa M50 dizaina veikalu, vienlaicīgi esi arī bārā, kas iepirkšanās procesu padara par patīkamu piedzīvojumu nepiespiestā gaisotnē. 

 

Šajā dizaina veikalā tapuši tādi darinājumi kā sudraba gredzeni kopā ar Klintu Rautiņu, maģiski kroņi un auskari kopā ar BurbergaRada, akmeņu rokassprādzes ar Savdaba, izšūti auskari kopā ar Malvīni Menniku u.c.  Bārā ir norisinājušies arī koncerti un uz skatuves kāpuši tādi mākslinieki kā Imants Daksis, Alise Joste un Jēkabs Nīmanis. Bāra tradīcija ir priecēt apmeklētājus, veidojot koncertus reizi vai divas mēnesī.

 

Modes un dāvanu veikala M50 piedāvājums ir plašs - tajā ir īpaši izmeklēti produkti no Latvijas un pārējās Baltijas dizaineru veidotajiem labumiem, to starp, apģērbiem un aksesuāriem. Laikam ejot uz priekšu, neguļ arī M50 komanda. Iedvesmojoties no ikdienā apkārt esošajiem dizaina darinājumiem, arī M50 lēnām nāk klajā ar sava zīmola dizainu. 

 

Veikaliņš šobrīd turpina darbību interneta veikalā.

 

M50 mājaslapa – m50.lv

M50 bāru un dizaina veikalu vienlaikus meklē Miera ielā 17, Rīgā.

 

dāvanu karte restorāni rīgā ; restorani riga

 

 

Latvijas pērles – ar Latviju sirdī un dvēselē


 

Latvijas pērles ir dizaina veikali, kas nebaidās celt gaismā mūsu pašu dzimtenē atrodamos labumus un saukt tos par pērlēm. Latvijas pērļu patriotiskā komanda izstaro lepnumu par to, ka vietējie cilvēki spēj radīt tik skaistus, kvalitatīvus un, protams, latviskus produktus. 

 

Veikala piedāvājumā ir dizaina priekšmeti mājai - koka sienas pulksteņi, skaistas sveces, glīti un mūsdienīgi apdrukāts tekstils, oriģināli kalendāri, kas taisīti no koka. Īsti dizaina entuziasti novērtēs Latvijā ražotu apģērbu, kosmētiku, aksesuārus un pastalas, latvju prātu darinātas spēles un arī pirts lietas. Starp Latvijas Pērlēm iespējams atrast arī latviešu veidotus dāvanu komplektus, apsveikuma kartiņas, skaistus iesaiņojumus.

 

Šobrīd veikals darbojas attālināti ar interneta veikala starpniecību.

 

Latvijas pērles mājaslapa – latvijasperles.lv

Latvijas pērles ir pieci dizaina veikali vairākās Latvijas malās – Ogrē, Rīgas ielā 23 un Mednieku ielā 21-23; Ķekavā, Rīgas ielā 22a; Ādažos, Rīgas gatvē 5; Siguldā, Strēlnieku ielā 2

 

 

MAZĀ CILTS – vieta, kur mazs aug liels


 

MAZĀ CILTS ir zīmolu Mācētprieks un PIKU veidotāju kopdarbs. MAZĀS CILTS veikala moto ir ‘’Kvalitatīvas, Latvijā ražotas preces skaistai bērnībai’’.  Zīmols ir izveidots, lai apvienotu Latvijas ražotājus, kam piemīt degsme acīs par savu ideju un rūpes sirdī par mūsu pašiem mazākajiem – bērniem. 

 

MAZĀ CILTS atbalsta ražotājus, kas spēj radīt skaistas un iedvesmojošas preces, to starp,  koka rotaļlietas, zīmēšanas piederumus, filca mantas, spēles, ilustrētas grāmatas, mācību materiālus, gaismas virtenes un dizaina priekšmetus bērniem un viņu vides gaumīgai iekārtošanai, kas veicinās bērna izaugsmi un iekšējo harmoniju - lai mazais aug liels, gudrs un ambiciozs. Veikalā atradīsi produktus no vairāk nekā 30 vietējiem ražotājiem, kas rūpējas par to, lai piedavātais dizains atspoguļotu latvju senās saknes, ekoloģiskas izejvielas un kvalitatīvu, modernu rezultātu. 

 

Fiziskais veikaliņš uz nenoteiktu laiku ir slēgts. Preces joprojām iespējams apskatīt un iegādaties interneta veikalā.

 

MAZĀ CILTS mājaslapa – mazacilts.lv.

MAZĀ CILTS veikals atrodams Rīgā, Tērbatas ielā 59/61

 

 

AWAKE – mode un dizains

 

AWAKE ir modes veikals Rīgā, kas izplata Baltijas dizaineru radītu apģērbu, to starp, t-kreklus ar asprātīgām apdrukām, siltus džemperus, stilīgus lietusmēteļus dažādu spilgtu krāsu variācijās un oriģināla dizaina kleitas ar ģeometriskām iezīmēm. Tāpat veikalā atrodamas dažādas preces mājokļa iekārtošanai, plakāti, piezīmju klades, sveces, un aksesuāri apģērbu komplektu papildināšanai - mugursomas, tauriņi un kaklarotas. Veikala piedāvātā izvēle ir ļoti plaša un ikviens tur spēs atrast sev ko piemērotu.

 

Modes un Dizaina veikalā AWAKE  pārstāvēti tādi Baltijas dizaina zīmoli, kā Talented, Yuta, DAY OFF, Baiba Ripa, Cecinanina, One Wolf, Baiba Ladiga, Be-with, STATUS BY STAMGUTS, Rock'n'Mouse, VolfWood Accessories, Freaky Foxx, PIKU.LV un daudzi citi.

 

AWAKE veikalu meklē – Rīgā, Dzirnavu iela 67.

 

 

VAIG – vēl viens latviešu dizains

latviešu dizains

 

Latviešu zīmols VAIG rada foršas lietas gan maziem, gan lieliem. Nolēmušas, ka katram kaut ko vajag (vaig), zīmola dibinātājas nu jau ir radījušas 31 produkta dizainu nedaudz ilgak kā gada laikā. 

 

''Mēs, kuras nevar nosēdēt mierā, kurām patīk darīt, riskēt, svinēt un meklēt kopīgus piedzīvojumus. Abas jutām – vajag, kaut ko VAIG! Tā nejauši, tā “spēlējoties”, mazliet pa jokam, tapa vēl viens latviešu dizains – VAIG, jo #katramkautkovaig. Jā, tā tapa VAIG!''

 

Produktu klāstā ir adrukātas auduma maskas, iepirkumu tašiņas, krāsaini un mīksti džemperi, priekšauti un dažnedažādi krekliņi. Katrs šajā produktu piedāvājumā atradīs kaut ko tieši sev!

 

Pašlaik veikaliņam ir tikai interneta veikals – vaig.lv

 

 

Dizaina parks – skaistas sajūtas ikdienas dzīvē

dizaina [arks

 

Dizaina parks piedāvā uzburt sajūtas ikvienā dzīves situācija. Tie ir ziedi, trauki, sveču liesmas, toņi un mazliet no visa kā, kas rada emocijas. Šis veikaliņš piedāvā pasākumu noformējumus gan lielākiem un mazākiem uzņēmumiem, gan arī individuāliem klientiem. Ikvienai dzīves situācijai – apsveikumiem, pārsteigumiem kā arī ikdienai.

 

Šis ir veikals, kur iegādāties skaistus ziedu rotājumus latviskās krāsās vai pasūtīt burvīgu adventes vainagu. 

 

Mājaslapa – dizainaparks.lv

Veikals atrodas Rīgā, Bruņinieku ielā 73

 

 

Dizaina mežs – dizaina preces no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas

dizaina mežs

 

Veikaliņš Dizaina mežs piedāvā atbalstīt ne vien vietējos, bet arī kaimiņvalstu dizainerus! Šeit veikalā atradīsi dažādas dizaineru radītas lietas – gaumigas filca čībiņas, skaistus traukus, sveces, latvju zīmēs rotātus aksesuārus, apģērbu, ādas rotaslietas un aksesuārus un daudz ko citu.

 

Dizaina mežs labprāt atbalsta mazos uzņēmējus un aicina to darīt arī apkārtējiem. Veikaliņā tiek piedāvāti arī dažādi dzērieni, kā arī gardumiņi. Šī ir īstā vieta, kura atbalstīt dizainerus un sameklēt saviem mīļajiem foršas dāvanas Ziemassvētkos un citos svētkos!

 

Veikals atrodas Rīgā, Meža ielā 4.

 

Tīrradnis – tieša saikne starp radītāju un baudītāju

veikaliņš tīrradnis

Tīrradnis ir neliels veikaliņš Rīgā, kas piedāvā iegādāties Latvijas mājražotāju produkciju bez veikala uzcenojuma. Tieši tāpēc šī veikala sauklis ir tiešsaikne radītājam ar baudītāju. Šeit iespējams atrast bioloģisku saimniecību no dažādām Latvijas malām ar skaistu un pārdomātu latviešu dizainu un iesaiņojumu.

 

Produkcijas klāstā ir tādas preces kā visdažādākās mērces, vegāniskie produkti, dzērieni, sulas, alkoholiskās dziriņas un gaļa, medus un daudz citu labumu. Viss, protams, ir 100% radīts LATVIJĀ! Veikala piedāvājumā ir īpaši plašs klāsts ar garšvielām un gardām mērcēm!

 

Lai arī šobrīd veikals ir slēgts, tas joprojām pieņem pasūtījumus savā interneta veikalā. Tos arī iespējams izņemt veikaliņa lokācijā ar iepriekšēju sarunāšanu.

 

Veikaliņš atrodas Rīgā, Ieriķu ielā 3

 

 

 

Latvijas dizaina veikali kartē

Lai varētu vieglāk atrast Jums tuvāko veikalu, kur iegādāties kādas Latvijas dizaineru lietas, esam tās izvietojuši kartē. Lai izdodas atrast meklēto!

 

 

Ja Tev ir priekšlikums, kuram veikalam vēl vajadzētu atrasties šajā kartē, pievieno to raksta komentārā vai sūti mums uz [email protected].

 

Raksta turpinājumā vēl izceļam mūsu partnerus, kas ražo dažādus veikumus, kā arī skaistas un noderīgas dāvanas svētkiem.

 

Be-with – dizaina apģērbs apskāvieniem 

 

“Be-with” ir inovatīvs produkts, kas radīts Latvijā 2017. gada sākumā. Ideja balstās zinātnisku pētījumu atklājumos – dizaina apģērbs piemērots apskāvieniem, kas palīdz uzlabot attiecības un justies tuvākiem.

 

Pieskārieni izraisa mīlestības un tuvības hormona oksitocīna izdalīšanos un samazina stresa hormona kortizola daudzumu organismā. Visi apģērbi radīti un ražoti Latvijā no dabīgiem materiāliem, kuru pieskāriens ādai arī ir patīkams. “Be-with” apģērbi iecienīti kā dāvana tuvam cilvēkam.

 
 
Be-with mājaslapa – bewithclothing.com

Be-with veikalu meklē – Rīgā, Bāriņu ielā 10, taču vizīte ir jāsarunā iepriekš. 

 

Ziemeļmeita – kas meklē, tas atrod!

ziemeļmeita veikals

Ziemeļmeita ir jauks veikaliņš, kur iespējams atrast dažādas dāvanas saviem mīļajiem, kā arī skaisti izrotāt savu mājokli. Izvēle ir ļoti liela, to var apskatīt gan klātienē Rīgas centrā, gan arī apskatot interneta veikalā.

 

Veikals piedāvā iegādāties tādus labumus kā griķu spilvenus, linu maisus un dvieļus, garšvielas, krūzītes un citus traukus, sveces un daudz ko citu. Piedāvājums patiešām ir ļoti liels, tāpēc varbūt tieši Ziemeļmeita veikala dāvanu karte ir īstā izvēle. Lai jau dāvanas saņēmējs dodas uz veikalu un nopērk to, kas pašam visvairāk iepatīkas!

 

Ziemeļmeita veikala piedāvājums atrodams mājaslapā ziemelmeita.lv.

Veikalu var apmeklēt Rīgā, Baznīcas ielā 14.

 

Anda Rada – pašdarinātas rotas un mājlietas

anda rada dāvanas

Anda Rada ir interneta veikals, kura īpašniecei ir lielisks hobijs – rokdarbi un radošu ideju izpildīšana. No sapņa tas viss ir pārvērties realitātē un nu Anda var tirgot savus aksesuārus un rotas ikvienam interesentam.

 

Interneta veikaliņā var pavadīt ilgu laiku, lai apskatītu visu piedāvājumu. Tas patiesi ir plašs, kā arī interesants – krāsains un uzmanību piesaistošs. Anda Rada veikalā atradīsi skaistas rotaslietas, piemēram, matu rotas un koka auskarus. Interjera dekorāciju cienītājiem patiks Andas sienas dekori ar auklu, radošie pulksteņi un izdrukas rāmjos. 

 

Ja esi dāvanas meklējumos, tad Anda Rada dāvanu karte ir laba izvēle. Šo veikaliņu īpaši iecienīs jaunieši, jo tajā var atrast oriģinālas dāvanas. Jāpiemin arī t-krekli un džemperi ar stilīgām un smieklīgām apdrukām.

 

AndaRada interneta veikals pieejams vietnē andarada.lv.

 

Latvietis un Latviete – apģērbi tiem, kas lepojas ar mūsu zemi

latvietis interneta veikals

''Latvietis'' nu jau ir kļuvis par zīmolu, ko uz ielas spēj atpazīt ikviens. Esam raduši ikdienā redzēt savējos ar ''Latvietis'' t-krekliem un džemperiem. Nu jau zīmols ir krietni izaudzis, piedāvājot saviem atbalstītājiem iegādāties cepures, uzlīmes, ceļa krūzes un daudz vairāk. 

 

Būtībā zīmola Latvietis un Latviete idejas mērķis ir atbalstīt un popularizēt vietējos Latvijas uzņēmējus, kas rada mūsdienīgus un kvalitatīvus produktus tepat Latvijā, apvienojot tos zem brenda zīmes ''Latvietis''. Protams, visvairāk mums patīk ideja par to, ka savējos varēs atpazīt jebkurā pasaules malā, ja vien mugurā būs ''Latvietis'' zīmols.

 

Ar šo zīmolu sadarbojamies, tāpēc arī mūsu piedāvājumā ir Latvietis veikala dāvanu karte. Tā ir lieliska dāvana svētkos savējiem – tiem, kas mums ir paši tuvākie un kurus gribās iepriecināt ar skaistu un kvalitatīvu, Latvijā lolotu dāvanu.

 

Zīmola Latvietis oficiālais veikals ir eucow.com.

 

TRU:DE – apģērbs ar stilīgiem uzrakstiem pieaugušajiem un bērniem

trude veikals

TRU:DE ir vēl viens mūsu sadarbības partneris, ko priecājamies iepazīstināt ar jums. Tas aizsākās ar dažiem darinājumiem un drīz vien guva popularitāti galvenokārt tāpēc, ka radīja vienādus apģērbus gan pieaugušajiem, gan bērniem. Līdz ar to ģimenes varēja pirkt saskaņotus apģērbus, kas pārtapa par mīļu dāvanas ideju.

 

Šobrīd veikaliņš TRU:DE apstiprina to, ka skriet līdzi modei nav viņu galvenais uzdevums. Zīmola radītāja vēsta, ka viņai daudz svarīgāk ir paturēt vērtības, kas nepazūd. Veikala piedāvājumā dominē apģērbi ar stilīgiem uzrakstiem un citātiem, kas apģērbiem un aksesuāriem piešķir īpašu odziņu.

 

Ja arī tev ir zināma kāda ģimene vai jubilārs, kas novērtētu kvalitatīvus latviešu radītus apģērbus, tad TRU:DE dāvanu karte būs jauks pārsteigums svētkos.

 

TRU:DE veikalu atradīsi mājaslapā trude.lv.

 

 

 

 

Rakstā izmantotās titulbildes autors ir fotogrāfs: Billijs Cirvelis

 

 

Dāvanu kartes internetā

 

 

Ja vēlies smelties iedvesmu par latviešu spēju radīt zīmolus, kas pārstāv kvalitatīvus ar mērķi un stāstu veidotus produktus, aicinām ieskatīties FromMe izveidotajā rakstu kategorijā Ražots Latvijā. Taču ja vēlies ne vien atbalstīt pašmāju dizaineru radīto, bet arī iepriecināt ar Latvijā ražotām skaistām davanām kādu draugu vai tuvinieku, ieskaties FromMe dāvanu katalogā - Radīts Latvijā. Tajā ir lieliskas dāvanu idejas, kas iepriecinās jebkuros svētkos! 

 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu