Oriģināla dāvana – no sirds!

16.07.2013

Ļoti liela nozīme ir tam, kam dāvana ir paredzēta un kādam mērķim meklēta. Lai tiktu sagatavota personiska un oriģināla dāvana, nepieciešams kaut cik labi iepazīt tās saņēmēju. Lielākoties pietiek ar to, ka zina, kas interesē konkrēto personu – aktīvā atpūta,  SPA un masāžas, veselībamāja un dārzs,  māksla un dizains vai vienkārši atpūta.

Bet, kā atrast atbilstošu un tajā pašā laikā oriģinālu dāvanu, kura atbilst dāvanas saņēmēja interesēm? Šajā ziņā FromMe.lv ir lielisks ceļvedis Tev oriģinālas dāvanas atrašanā.

Lai gan dāvanu klāsts ir ļoti plašs, tas nesagādā nekādas grūtības, jo FromMe.lv dāvanu piedāvājumā ir viegli orientēties. Uzmanību! Kompass nebūs nepieciešams. Piemēram, izmantojot ērti sagrupētās dāvanu sadaļas, pavisam ātri un ērti var atrast dāvanas gardēdim. Bet, ja ir vēlme atrast ko nu patiešām oriģinālu, sadaļa – oriģināla dāvana būs tas, ko meklējat!

Oriģinālas dāvanas – tās atklāj dāvanas saņēmējam to, cik ļoti īpašs mums viņš ir. Dāvanas tiek meklētas speciāli viņai vai viņam. Tās ir mūsu sajūtas – kā mēs jūtamies, kad esam šim cilvēkam blakus. Tāpēc dāvināsim īstas dāvanas – dāvanas no sirds!

Izvēlies FromMe.lv – sajūtu dāvanas!

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu