Oriģināla dāvana – no sirds!

16.07.2013

Ļoti liela nozīme ir tam, kam dāvana ir paredzēta un kādam mērķim meklēta. Lai tiktu sagatavota personiska un oriģināla dāvana, nepieciešams kaut cik labi iepazīt tās saņēmēju. Lielākoties pietiek ar to, ka zina, kas interesē konkrēto personu – aktīvā atpūta,  SPA un masāžas, veselībamāja un dārzs,  māksla un dizains vai vienkārši atpūta.

Bet, kā atrast atbilstošu un tajā pašā laikā oriģinālu dāvanu, kura atbilst dāvanas saņēmēja interesēm? Šajā ziņā FromMe.lv ir lielisks ceļvedis Tev oriģinālas dāvanas atrašanā.

Lai gan dāvanu klāsts ir ļoti plašs, tas nesagādā nekādas grūtības, jo FromMe.lv dāvanu piedāvājumā ir viegli orientēties. Uzmanību! Kompass nebūs nepieciešams. Piemēram, izmantojot ērti sagrupētās dāvanu sadaļas, pavisam ātri un ērti var atrast dāvanas gardēdim. Bet, ja ir vēlme atrast ko nu patiešām oriģinālu, sadaļa – oriģināla dāvana būs tas, ko meklējat!

Oriģinālas dāvanas – tās atklāj dāvanas saņēmējam to, cik ļoti īpašs mums viņš ir. Dāvanas tiek meklētas speciāli viņai vai viņam. Tās ir mūsu sajūtas – kā mēs jūtamies, kad esam šim cilvēkam blakus. Tāpēc dāvināsim īstas dāvanas – dāvanas no sirds!

Izvēlies FromMe.lv – sajūtu dāvanas!

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu