Pats esi gardēdis vai pazīsti kādu? Garda maltīte restorānā

16.07.2013

Ja nezini, ko dāvināt draugam svētkos un tavs draugs ir patiešām īsts gardēdis, tad vakariņaskādā restorānā, kur būs gan izsmalcināts vīns, gan uzkodas, ies viņam pie sirds. Tā būs patiesi interesanta dāvana kā dzimšanas dienā, tā arī atzīmējot kādu citu svarīgu dzīves notikumu.

Restorāni un to piedāvājums ir loti plašs. Ieskatoties FromMe.lv dāvanu piedāvājumā, šeit ir iespējams iegādāties dāvanu kartes gan romantiskai maltītei divatā, gan baudīt eksotiskākas pusdienas taizemiešu virtuvē, bet varbūt atbilstošāka dāvana būs īpaša kliņģera cepšana maizes ceptuvē „Lāči’’ vai alus degustācija un uzkodas restorānā „Taverna”, kur ir iespējams iesaistīties nedaudz atraktīvākā veidā.

Ja vēlies izbaudīt vai uzdāvināt oriģinālu dāvanu, tad noteikti iepazīsti Kafijas pagatavošanas mākslu, uzdāvini sev un savai draudzenei vai draugam īpašas Kafijas pagatavošanas apmācības.

Vēl viena oriģināla dāvana no veikala Muhamors – ēdiena gatavošana tadžinā.Gatavojot tadžinā, garšu pasaule atklāsies visā burvībā!

Romantikas cienītājiem – izvēlies atpūtu un gardu maltīti Maitim Park hotel Riga restorānā. Dāvinot FromMe.lv dāvanu karti, saņemsi dāvanā – siera plati un vīna pudeli starterim!

Ja vēlieties uzdāvināt nebijušas sajūtas, kaut ko netradicionālu, tad noteikti ir jāizbauda Vakariņas tumsā Blind Dreams restorānā, saņemot dāvanā muzikālu sniegumu.

Mazajiem gardēžiem noteikti patiks ekskursija un Skrīveru saldumi, uzdāviniet neaizmirstamu piedzīvojumu bērniem! Tinot konfektes, paši varēsiet tām pievienot dažādas piedevas – rozīnes, riekstus, dzērvenes.

Restorāns Rīgā vai kādā mazpilsētā – tam nav nozīmes, jo gardēdis ir un paliek gardēdis, kas spēj novērtēt patiesi izcilu maltīti.

Iepriecini savus mīļos svētkos un ne tikai!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu