Pēdējā brīža Ziemassvētku dāvanas pircējiem izcila iespēja – dāvanu karte!

Dāvanu karšu priekšrocības ir neapšaubāmas:

-        Tā ir izcila pēdējā brīža izvēle, kad laika ir maz, bet Ziemassvētku dāvanas pirkums jāizdara nekavējoties;

-        Tā izslēdz iespēju cilvēkam uzdāvināt ko tādu, kas viņam jau ir vai ko tādu, kas cilvēkam varētu nepatikt;

-        Dāvanu karte, it īpaši ja tā ir Universālā (kā, piemēram, FromMe Unikarte), uzdāvina cilvēkam iespēju izvēlēties no daudz plašāka piedāvājuma klāsta, līdz ar to tai ir laba praktiskā puse.

Svarīgi ievērot, lai apdāvināmais nešķirtos no lielākas naudas summas, kā ir dāvanu kartes vērtība, tāpēc tās summa ir rūpīgi jāizvēlas, lai sniegtu pēc iespējas pozitīvākas emocijas Ziemassvētku dāvanas dāvinot. Ja ir paredzēts dāvināt dāvanu karti grāmatas iegādei summa būs viena, taču, ja paredzēts iegādāties dāvanu karti juvelierizstrādājumu veikalā var nešaubīgi piekrist – summa būs pavisam citādāka.

Dāvanu kartes Ziemassvētkos labi noder, lai apsveiktu kolēģus, biznesa partnerus un priekšnieku.

Naudai nē, dāvanu kartēm - jā!

Naudu kā biznesa dāvanu nevajadzētu pasniegt, jo tā liecina par steigu lēmumu pieņemšanā un izdomas trūkumu, laba alternatīva ir dāvanu karte. Tā sniedz dāvanas saņēmējam vairāk par vienu izvēles iespēju, tāpēc ir lielāka varbūtība, ka dāvana tiks izmantota un dāvinātājs paliks atmiņā ar sirsnību un praktiskuma sajūtu. Ja domājat par sadarbības partneru apdāvināšanu vai prēmiju pasniegšanu labākajiem darbiniekiem Jūsu uzņēmumā, ienāciet un paskatieties FromMe.lv! 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu