FromMe.lv - Ziemassvētku dāvanas ar piegādi!

23.11.2017

Ziemassvētki ir jau tepat aiz stūra, tāpēc jāsāk meklēt Ziemassvētku dāvanas, kas iepriecinās tavus mīļos cilvēkus. Fromme.lv interneta dāvanu veikalā iespējams iegādāties dāvanas ikvienam, neatkarīgi no šī cilvēka interesēm, nodarbošanās vai rakstura.

Kas ir FromMe.lv?

Mēs esam interneta dāvanu veikals, kurā apkopoti vairāk nekā 900 dažādu veidu piedzīvojumi. Tie ir sadalīti dažādās kategorijās – dāvanas pārim, dāvanas draugiem, dāvanas otrajai pusītei, kā arī dažādas citas kategorijas, kas ļaus atrast piemērotāko dāvanu tieši tavai situācijai.

Vari meklēt dāvanas arī pēc dažādiem atslēgvārdiem, piemēram, aktīvā atpūta, ekstrēma atpūta, relaksācija, atpūta gardēžiem. Tā ir iespēja atrast tieši tavam cilvēkam piemērotāko Ziemassvētku dāvanu, vadoties pēc viņa gaumes un interesēm.

Kā notiek piegāde?

Tev ir iespēja izvēlēties kādu no FromMe.lv piedāvātajām piegādes iespējām. Ziemassvētku dāvanas ar piegādi ir lielisks variants visiem tiem, kuri ikdienā ir gana aizņemti, lai paši dotos uz veikalu un iegādātos piemērotāko dāvanu saviem draugiem, radiem, kolēģiem un otrajām pusītēm.

Viena no šādām iespējām ir piegāde e-pastā bez maksas 1 minūtes laikā. Šajā gadījumā uz e-pastu tiks nosūtīts PDF fails, kuru izprintējot vari uzdāvināt otram cilvēkam.

Taču, ja vēlies dāvanu karti saņemt gaumīgā iesaiņojumā, tad vērts izvēlēties kādu no citiem piedāvātajiem variantiem: piegāde uz Omniva pakomātu, piegāde ar kurjeru Rīgā, piegāde pa pastu Latvijā, kā arī dāvanu kartes iespējams saņemt “Rīgas Ziedi” birojā katru darba dienu no 8:00 līdz 19:00. Dāvanu kartes saņemšanas iespējas ir gana plašas, tāpēc ikviens noteikti varēs atrast sev piemērotāko.

Ziemassvētki ir laiks, kad iespējams iepriecināt savus mīļotos cilvēkus. Ja ir aptrūkušās idejas par to, ko dāvināt, tad noteikti vērts ieskatīties interneta dāvanu veikalā Fromme.lv, kurā plašā piedāvājuma klāstā varēsi atrast dažāda veida piedzīvojumus, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. Arī to cenu amplitūda ir gana plaša, tāpēc ikviens varēs atrast viņa gaumei piemērotāko dāvanu Ziemassvētkos. Tavi mīļotie cilvēki noteikti spēs novērtēt tavas rūpes!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu