Relaksējoša atpūta SPA – tas ir jāizbauda katram!

Pirts jau no seniem laikiem tik uzskatīta par īpašu vietu, kur atgūt spēkus un stiprināt savu veselību, savukārt mūsdienu SPA iespējas ir ļoti plašas, sākot ar masāžu līdz pat dažādām relaksējošām procedūrām.

Uz pirti vai SPA var doties gan viens pats – atgūstot iekšējo mieru un harmoniju, kopā ar savu otru pusīti – izbaudot divvientulību, kā arī ar draugiem, izbaudot pirts atmosfēru.

Varbūt kāds Tavs draugs jau sen sapņo par šādu iespēju – iepriecini viņu, uzdāvinot viņam kādu no FromMe.lv dāvanām, dodot iespēju izbaudīt pirti vai SPA!

Alus masāžas, medus masāžas, sejas masāža, pēdu masāža, muguras masāža, masāža Rīgā vai kādā SPA ārpus Rīgas, pirts vai sauna –jāspēj tik izvēlēties, masāžas saloni un to sniegto pakalpojumu klāsts ir visai plašs. Arī manikīrs un pedikīrs ir iekļaujams SPA procedūru klāstā, kas pieejamo iespēju daudzumu paplašina vēl vairāk.

Varbūt interesē ajūrvēda? Sava veida relaksējoša atpūta ir arī sejas kopšana, sejas tīrīšana un pīlings – ja staro seja, staro arī pats cilvēks.

Izvēlies veidu, kā iepriecināt  savu draugu vai draudzeni, izvēloties dāvanu kartes un  dāvanas sievietei un vīrietim, pirti vai SPA!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu