Piedzīvo īstu baudu restorānā FERMA

10.01.2019
 
Ja vēl nezini, ko piedāvā restorāns FERMA, vai vēlies uzzināt ko vairāk, lai pārliecinātos, vai dāvanu karte  restorānā FERMA ir labākā izvēle. Mēs, FromMe dāvanu eksperti, esam pārliecinājušies, ka iespēja pasūtīt dzīves baudāmāko maltīti ir laba dāvana. 
 
Bauda un apmierinājums sagaida ikvienu restorāna FERMA apmeklētāju, jo restorāns iepriecinās visas 5 maņas - ožu, redzi, garšas izjūtu, dzirdi un tausti. Aplūkosim katru tuvāk!

Oža

Kārdinošas smaržas neuzkrītoši plūst no restorāna atvērtās virtuves un vilina aizvērt acis un ļauties brīža burvībai.  Restorāns FERMA īpaši lepojas ar savu kūpinātavu, kurā tiek gatavota gaļa, kuras smarža ārkārtīgi uzkurina apetīti. Protams, ka kūpinājumu smarža ir tik pat izcila, kā garša!

Redze

Restorāna dizaina autori telpas iekārtojuši kā cildinošu arhitektūras veltījumu mūsdienu funkcionālā modernisma ērai. Pārdomāto praktisko un estētisko risinājumu sintēze pakārtota vienam mērķim – vairot un paildzināt baudījumu, ko viesi gūst no uzturēšanās restorānā. Lieki piebilst, ka arī skats pa stiklotajiem logiem ir īsta bauda - katrs līksmos par Viesturdārza ainavām, kas prasīties prasās uz audekla.

Garšas izjūta

Katrs baudītājs restorānā FERMA tiek pārsteigts ar patiesām dabas garšām. Latvijas labākās zemnieku, zivkopības un mednieku saimniecības lepojas ar tiesībām sadarboties ar restorānu FERMA.  Jāizceļ arī restorāna šefpavārs Māris Astičs, kas pazīstams kā viens no ievērojamākajiem zivju ēdienu speciālistiem Latvijā. Viņš restorāna FERMA ēdienkartē tik tradicionālās Latvijas reņģes iemitina līdzās tur pat FERMĀ audzētām tīģergarnelēm. Rezultāts ir apmeklētāju neatkārtojamās emocijas un baudā.

Dzirde

Restorāns piedāvā ne tikai izmeklētu muzikālo pavadījumu, kas papildina katru maltīti, bet arī iespēju klausīties restorāna svarīgākajos cilvēkos, personīgi izzinot visus mūsdienu gastronomijas noslēpumus, etiķetes nianses un atbildes uz jebkuriem interesējošiem kulināriem jautājumiem. Tādā gadījumā dāvanas saņēmējam ar draugu loku jārezervē īpašais galdiņš pie šefpavāra.

Tauste

FERMA pārsteidz arī taustes maņas, rotaļājoties ar ēdiena tekstūrām. Sulīgi cepeši, krēmīgi biezeņi, gaisīgas putas, kraukšķīgi batāšu friti un pat bērnu dienu iecienītā lauku klasika – šūnu medū ietīts kraukšķīgs gurķis. Rezultātā ik ēdienā iemiesots Latvijas zemes spēks, cilvēka roku meistarība un, protams, bauda! 

Doties uz vietu, kur dzīvo bauda

No restorānā FERMA piedzīvotā, augstāk minētais ir tas, ko viesi spēj aprakstīt vārdos. Pārējais ir vārdos neaprakstāms, tāpēc Tev  atliek tikai pieņemt lēmumui izmēģināt pašam, un uzdāvināt šo pieredzi draugam vai dzīves biedram.
 
Ja vēlies iegādāties dāvanu karti restorānā FERMA, lai apsveiktu kādu laimīgo cilvēku jubilejā vai citos svētkos, konkrēto dāvanu karti vari iegādāties restorānā pie kases. Iegādāties restorāna dāvanu karti iespējams arī dāvanu karšu centrā FromMe.lv par summu pēc savas izvēles, un saņemt to e-pastā jau pēc minūtes. 
 
FromMe ir plašs restorānu piedāvājums, lai katram būtu iespējams atrast labāko dāvanu! Lai uzzinātu vairāk, lasi rakstu Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību, lai uzzinātu arī par citiem restorānu piedāvājumiem. 
 
Lai baudas pilni un gardi svētki!
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu