Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

FromMe_Ferma_dāvanu_karte
 

Ko dāvināt svētkos, ja dāvanu meklē pēdējā brīdī, vai esi nonācis strupceļā starp veikalu plauktiem? Uztraukumam nav pamata, jo ir risinājums! Dāvanu karte restorānā ir gana universāla dāvana, kas patiks visiem.

Esam apkopojuši dāvanu idejas no restorāniem, kas varētu patikt gan īstiem gardēžiem, gan tiem, kam vienkārši patīk lieliski pavadīt laiku kopā ar mīļajiem un gardi paēst. Bet pirms iegrimstam gardo piedāvājumu jūrā, ir ieteicams nedaudz apdomāt, kas konkrētajam dāvanas saņēmējam varētu būt tīkamāks.

Restorānu dāvanu kartes izvēle

Daži fakti, kas Tev varētu noderēt, lai tiktu uzdāvināta piemērotākā restorāna dāvanu karte.
  • Prasīgākajiem gardēžiem ir svarīgi, lai restorānos būtu īpašs vīnu piedāvājums.
  • Restorānos cilvēkiem patīk izmēģināt jaunus, vēl nepagaršotus ēdienus.
  • Daļai cilvēku ir svarīgi, lai restorāns būtu prestižš un ar nevainojamu apkalpošanas servisu, bet daļai ir svarīgi, lai restorāns būtu omulīgs, un ēdiens būtu garšīgs - par saprātīgām cenām.
  • Ģimenēm ir svarīgi, lai restorāns būtu bērniem draudzīgs, draugiem - lai būtu nepiespiesta atmosfēra,  bet pāriem, lai būtu romantiska gaisotne.
  • Cilvēki iecienījuši dažādu garšu virtuves, piemēram Eiropas, Āzijas, Meksikas.

Mēs, FromMe.lv komanda, esam izveidojuši dāvanu izlasi, tajā iekļaujot dažādu interjeru un garšu virtuvju restorānu dāvanu kartes. Tajā ir iekļauti konkrētu restorānu piedāvājumi, kurus izstrādājuši restorānu šefpavāri, lai garantētu lielisku ēdienu saderību. Pieejamas arī restorānu dāvanu kartes, kurām vērtību varat izvēlēties atbildtoši vajadzībai vai savai rocībai.

 

Izsmalcinātu restorānu dāvanu kartes

Šī restorānu kategorija patiks tiem, kas mīl izmeklētu virtuvi. Šie ir labi zināmi restorāni, kuru dāvanu kartes novērtēs arī kā lietišķu dāvanu. Tajos ir gaumīgs interjers, teicams apkalpošanas serviss un pat izmeklēta panorāma aiz loga.

Restorāns FERMA - gastronomisks piedzīvojums īstiem gardēžiem

Katrs restorāna FERMA apciemojums ir kā izglītojošs, gastronomisks piedzīvojums. Gada siltajā laikā vasaras terasē var izbaudīt īstā kūpinātavā un uz dzīvas uguns pagatavotus ēdienus, kas uzkurina apetīti, radot patiesa lauku baudījuma sajūtu pašā pilsētas centrā. Restorāna FERMA mākslinieciskais noformējums ir patiesa autordizaina paraugs, un FERMAS viesi var baudīt plašu izmeklētu vīnu klāstu, kas ļauj pārsteigt ar plašu izvēli pat izsmalcinātus vīna pazinējus. 

 

Restorāna "Gadalaiki" dāvanu karte 40 EUR vērtībā - skaista, plaša un visem piemērota vieta

"Gadalaiki" ir viesnīcas "SPA HOTEL EZERI" restorāns, kas atrodas gleznainām dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Restorāna augstie griesti un stiklotā siena rada īstu brīvības sajūtu, un padara restorānu ļoti plašu un gaismas piepildītu. Ēdienu izvēle restorānā ir pietiekami plaša un neēdušam no turienes prom aiziet būs grūti, vienalga, vai viesis ir klasikas vai modernās kulinārijas piekritējs.
 

 

 

Majorenhoff restorāns - gardēžiem, eksotikas meklētājiem, kā arī Eiropas virtuves cienītājiem

Restorāna Majorenhoff ēdienkarte ir orientēta uz gardēžiem, eksotikas meklētājiem kā arī vienkārši tradicionālās Eiropas virtuves cienītājiem. Tas būs pārsteidzošs garšas ceļojums ikvienam! Restorāna daudzveidīgais piedāvājums ļauj rast sajūtu, ka restorāna viesis atrodas Palmero vai Neapoles ielās, ēdot izcilu, pēc senākajām receptēm gatavotu picu, vai arī izjust Japāņu virtuves izsmalcinātību, izbaudot kādu no suši piedāvājumiem.

 

 

Gardas brokastis Bellevue Park Hotel Riga restorānā divām personām - īstā izvēle, lai diena sāktos gardi

Viesnīcas “Bellevue Park Hotel Riga 4* Superior” restorānā gardās brokastis būs lielisks dienas iesākums ikvienam – bagātīga brokastu karsto un auksto ēdienu bufete sniegs pamatīgu enerģijas un prieka devu.

 

 

 

 

 
 

Romantiskas vakariņas divatā

Lai gan romantiskas vakariņas var ieturēt arī citos sājā rakstā aplūkotajos restorānos, šie 4 ir īpaši romantiski piedāvājumi, turklāt par fiksētu cenu - pārim nebūs jālauza galva par to, ko izvēlēties - tikai jāizbauda laiks kopā.

Trīs kārtu vakariņas divām personām restorānā Le Sommet - izsmalcinātam garšas un panorāmas baudījumam 

Šī dāvanu karte iekļauj romantiskas vakariņas, baudot 3 ēdiena kārtas, glāzi izcila vīna un ekskluzīvu pilsētas panorāmu no Bellevue Park Hotel Riga viesnīcas 11. stāva. Šī ir lieliska dāvana Ziemassvētkos, kāzu jubilejā, Valentīndienā vai citos svētkos, kuros vēlies uzdāvināt kvalitatīvi pavadītu laiku kopā!

 

 

Romantiskas vakariņas un nakts viesnīcā pie ezera 2 personām - romantiska dāvana vecākiem vai mīļotajam cilvēkam

Visiem romantiski noskaņotajiem piedāvājam atpūtu tieši Baltezera krastā esošā četrzvaigžņu viesnīcā, un gardas vakariņas ar vīna glāzi restorānā Baltvilla. Piedāvājums izceļas ar demokrātisku cenu un to, ka garantēts lieliski pavadīts laiks! Šī ir lieliska dāvana vecākiem vai mīļotajam cilvēkam.

 

 

 

Īpašais šefpavāra piedāvājums Bellevue Park Hotel Riga restorānā divām personām  - lai dāvanas saņēmējiem ne par ko nav jādomā

Viesnīcas “Bellevue Park Hotel Riga 4* Superior” restorānā šefpavāra Aleksandra īpašais sezonas trīs ēdiena kārtu piedāvājums palutinās laimīgo dāvanu kartes saņēmēju garšu kārpiņas! Dāvanu kartes saņēmējiem, baudot romantisko restorāna gaisotni, tiks piedāvāts starteris, pamatēdiens un deserts. Ēdienkarte tiek pieskaņota katrai no sezonām.

 

 

Kafejnīcas “Mierā” saldais fondjū vakars diviem - patiesi baudāmam vakaram

Piedāvājums ir veidots iedvesmojošam, mierīgam un baudāmam vakaram, kurā laiks nav jāskaita, steiga pazūd, un ir tikai esošais mirklis, sarunas, baudāma atmosfēra, miers un harmonija. Šī dāvana būs viens no tiem vakariem, kuru baudot, dāvanas saņēmēji sapratīs, ka tas ir  viens no mazajiem dzīves prieciņiem, kas iedvesmo un uzmundrina baudīt dzīvi no vias sirds!

 
 
 
 
 
 

Neformāla gaisotne un dāžādu garšu virtuve

Šie piedāvājumi ir piemēroti konkrētu garšu virtuvju cienītājiem, kā arī vecākiem, kas vēlas restorānu apmeklēt kopā ar bērniem, vai draugu lokam, kas joprojām vēlas just restorāna noskaņu, bet atbrīvotāku gaisotni. Vakars tiks pavadīts, vadot aizraujošas sarunas un baudot gardas picas, Armēņu un Meksikas virtuves piedāvājumus, vai nesteidzīgas pankūku brokastis. Katrā ziņā garantējam, ka laiks tiks pavadīts lieliski!

 

Restorāns Buržujs - austeru medniekiem un Eiropas virtuves cienītājiem

Buržujs ir neliels, mūsdienīgs restorāns-austeru bārs, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Buržujs savus viesus pārsteidz ar daudzveidīgu austeru izvēli un pat austeru baudīšanas un gatavošanas meistarklasēm. Mazākie restorāna apmeklētāji novērtēs Skrīveru mājas saldējuma piedāvājumu - Buržujā šī saldējuma piedāvājums ir plašākais visā Rīgā! 

 

Lighthouse restorāns - ģimenei draudzīgs grilbārs Jūrmalā

Latviska garša, mājīga un ērta atmosfēra, augsta kvalitāte un vienkārša izsmalcinātība – tas ir Lighthouse! Restorāns ir draudzīgs ģimenēm ar bērniem, jo nodrošina mazajām atvasēm bērnu stūrīti un dažādas izklaides iespējas, kā arī zīdaiņiem nepieciešamo interjeru.

 
 
 

Ilkrogs -  demokrātiskas cenas un mājīga atmosfēra

Demokrātiskas cenas, ar mīlestību gatavoti, gardi ēdieni un mājīga atmosfēra padara dāvanu karti Ilkrogā par lielisku izvēli ģimenēm. Protams, lielisku vakaru Ilkrogā varēs pavadīt arī divatā vai draugu sabiedrībā! Padomāts ir arī par mazajiem - viņi var spēlēties bērnu stūrītī. Klienti atzinīgi vērtē apkalpošanas kvalitāti, atmosfēru un ēdiena garšu, tāpēc ir iecienījuši Ilkrogu kā vietu, kuru kopā apmeklēt regulāri. 

 

 

Picērija 4Pēdas - visiem, kas mīl picu!

Restorāns - picērija 4Pēdas piedāvā lielisku atmosfēru, ko dāvanu kartes saņēmējs sajutīs jau ienākot pa durvīm. Ģimenēm ar bērniem sarūpēta arī speciāla ēdienkarte. Vasarā ir atvērta ar ziediem rotāta terase, kur maltīti var baudīt brīvā dabā, priecājoties par putnu dziesmām, zaļo zāli, kokiem un saules stariem.

 

 

 

 

Akhtamar restorāns  - armēņu virtuves un dzīvās mūzikas cienītājiem

Šī piedāvājuma odziņa ir tas, ka katru piektdienu un sestdienu no 19:00 restorāna viesi tiek priecēti ar dzīvo mūziku. Protams, arī gardi armēņu virtuves ēdieni neizpaliks!

 

 

 

 

Tex-Mex Republic - eksotiskās Meksikas virtuves mīlētājiem

Tex-Mex omulīgajā gaisotnē var ģimenes vai draugu lokā nobaudīt gan eksotiskos meksikāņu, gan eiropeiskos ēdienus kopā ar atspirdzinošiem dzērieniem. Tex-Mex Republic apmeklētāji var baudīt Latvijā plašāko burritos piedāvājumu, kas ir restorāna firmas zīme. Tāpat, piedāvājumā ir izcilākie Teksasas burgeri Latvijā un izcilu grilētas gaļas ēdienu izvēle – nevainojami steiki, mutē kūstošas ribiņas un pikanti vistas spārniņi.

 

Kafejnīcas „Mierā” laiskās brokastis diviem - nesteidzīgam un pankūku garšas apvītam brīvdienu rītam 

Mājīgā kafejnīca Mierā ir vieta, kur valda mājīgums romantika un miers. Šeit drīvdienu rītos pāriem, ģimenēm un draugiem iespējams atrast siltumu un baudīt laiskas un tiešām gardas pankūku brokastis. Lieliska dāvana tiem, kas vēlas nepiespiestā gaisotnē pārrunāt svarīgākos pēdējā laika notikumus, baudīt laiku kopā vai pavadīt izcilu randiņu! 

 

 

 
 

 

Smeceres krogs - vēstures un aktivitāšu cienītājiem

Smeceres kroga atpūtas komplekss ir īstā vieta, kur vēstures mīļotājiem baudīt 17.gs. kroga burvību un atpūsties kopā ar ģimeni vai draugiem. Šobrīd šajā vēsturiskajā kroga ēkā atrodas mūsdienīgs atpūtas komplekss, kurā pieejama gaumīga viesu māja, biljards, sauna ar baseinu un bārs-kafejnīca, kur tiek piedāvāts bagātīgs ēdienu un dzērienu klāsts.

 

 

Fei-Fei - Āzijas virtuves piekritējiem

 

Šī dāvanu karte īpaši patiks Āzijas virtuves cienītājiem. Suši, ķīniešu ēdieni, izsmalcināts austrumu stila interjers, Ķīnas melodijas, patīkamu apkalpošana un omulīga atmosfēra – šo visu un vēl vairāk dāvanas saņēmējs varēs  izbaudīt restorānā Fei - Fei!

 

 

 
 

Odziņai - specifiski piedāvājumi

Ja vēlies tiešām pārsteigt, uzdāvini vakariņas tumsā vai veselīgas maltītes veselai nedēļai.

BLIND DREAMS restorāns - pārsteidzošas vakariņas tumsā

Katrs viesis tiks pārsteigts ar gardām 2 kārtu vakariņām un vīnu, kā arī muzikālu priekšnesumu. Šīs vakariņas būs kā ceļojums sajūtu pasaulē, jo garšas, dzirdes un taustes sajūta paspilgtināsies. Par viesiem rūpēsies Blind Dreams personāls, kam var pilnībā uzticēties, jo viņi tumsā jūtas tikpat droši, kā redzīgie gaismā! Uzdāvini neaizmirstamu piedzīvojumu garšu pasaulē!

 

 

i-FOOD - veselīga ēdiena piegāde veselai nedēļai

i-FOOD ir lieliska dāvana Rīgas un Rīgas rajona iedzīvotājiem, jo iFOOD komanda piedāvā veselīgas, sabalansētas maltītes, kas piemērotas visiem, kas vēlas ēst veselīgi! Dāvanas saņēmējam katru dienu tiks piegādāts jau pagatavots ēdien pilnīgi visām dienas ēdienreizēm! Lai vēl vairāk atvieglotu dāvanas saņēmēja ikdienu, uzņēmuma laipnie kurjeri maltītes piegādās līdz pat laimīgā cilvēka namdurvīm vai darba vietai!

 

 
 
 
 
 
Ja nu šajā sarakstā neatradi iekārotu restorānu, ieskaties dāvanu katalogā, kur apkopoti visi FromMe restorāni Rīgā un citur Latvijā
 
Ja vēlies aplūkot vēl citas dāvanu idejas, iedvesmu vari smelties FromMe dāvanu katalogā:
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Skolotāju diena – ko dāvināt?

Skolotāji ir  nozīmīga mūsu dzīves daļa. Viņi ...

Lasīt tālāk

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu