Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Restorānu dāvanu kartes, restorāni rīgā
 

Ko dāvināt svētkos, ja dāvanu meklē pēdējā brīdī vai esi nonācis strupceļā starp veikalu plauktiem? Uztraukumam nav pamata, jo ir risinājums. Dāvanu karte restorānā ir pietiekami universāla dāvana, kas patiks visiem.

Esam apkopojuši dāvanu idejas no restorāniem, kas varētu patikt gan īstiem gardēžiem, gan tiem, kam vienkārši patīk lieliski pavadīt laiku kopā ar mīļajiem un gardi paēst. Bet, pirms iegrimstam gardo piedāvājumu jūrā, ir ieteicams nedaudz apdomāt, kas konkrētajam dāvanas saņēmējam varētu būt tīkamāks.

Restorānu dāvanu kartes izvēle

Daži fakti, kas Tev varētu noderēt, lai tiktu uzdāvināta piemērotākā restorāna dāvanu karte.
  • Prasīgākajiem gardēžiem ir svarīgi, lai restorānos būtu īpašs vīnu piedāvājums.
  • Restorānos cilvēkiem patīk izmēģināt jaunus, vēl nepagaršotus ēdienus.
  • Daļai cilvēku ir svarīgi, lai restorāns būtu prestižš un ar nevainojamu apkalpošanas servisu, bet daļai ir svarīgi, lai restorāns būtu omulīgs un ēdiens būtu garšīgs - par saprātīgām cenām.
  • Ģimenēm ir svarīgi, lai restorāns būtu bērniem draudzīgs, draugiem - lai būtu nepiespiesta atmosfēra,  bet pāriem, lai būtu romantiska gaisotne.
  • Cilvēki iecienījuši dažādu garšu virtuves, piemēram Eiropas, Āzijas, Meksikas.

Mēs, FromMe.lv komanda, esam izveidojuši dāvanu izlasi, tajā iekļaujot dažādu interjeru un garšu virtuvju restorānu dāvanu kartes. Tajā ir iekļauti konkrētu restorānu piedāvājumi, kurus izstrādājuši restorānu šefpavāri, lai garantētu lielisku ēdienu saderību. Pieejamas arī restorānu dāvanu kartes, kurām vērtību varat izvēlēties atbildtoši vajadzībai vai savai rocībai.

 

Dāvanu karte restorānā

Izsmalcinātu restorānu dāvanu kartes

Šī restorānu kategorija patiks tiem, kas mīl izmeklētu virtuvi. Šie ir labi zināmi restorāni, kuru dāvanu kartes novērtēs arī kā lietišķu dāvanu. Tajos ir gaumīgs interjers, teicams apkalpošanas serviss un pat izmeklēta panorāma aiz loga.

Restorāni Rīgā - dāvanu karte uz 9 populāriem restorāniem

Restorāni Rīgā, restorani riga davanu karteRestorāni Rīgā dāvanu karte ir universāla dāvana, kas ļauj izbaudīt gardu maltīti un pavadīt laiku kopā ar sev svarīgiem cilvēkiem. Tā būs iespēja doties uz kādu iemīļotu restorānu, vai gūt jaunus iespaidus vēl neapmeklētā vietā. Restorāni Rīgā dāvanu karte ir lieliska dāvana kolēģiem, draugiem, kā arī ģimenes locekļiem.

 

Andalūzijas suns – vispasaules ēdieni katrai gaumei

Andalūzijas Suns ir mūsdienīga kafejnīca un bārs, kas atrodas Berga Bazārā. Iekārtojums ir mājīgs, taču dizainā jūtams arī industriāls un mūsdienīgs pieskāriens. Restorāna ēdienkarte ir ļoti plaša un piemērota visdažādākajām gaumēm. Tās piedāvājumā ir vispasules virtuves ēdieni. Restorānā Andalūzijas suns ir laipni gaidīti apmeklētāji arī ar saviem suņiem, kuriem, starp citu, ir sava ēdienkarte.
 

Restorāns FERMA – gastronomisks piedzīvojums īstiem gardēžiem

Katrs restorāna FERMA apciemojums ir kā izglītojošs, gastronomisks piedzīvojums. Gada siltajā laikā vasaras terasē var izbaudīt īstā kūpinātavā un uz dzīvas uguns pagatavotus ēdienus, kas uzkurina apetīti, radot patiesa lauku baudījuma sajūtu pašā pilsētas centrā. Restorāna FERMA mākslinieciskais noformējums ir patiesa autordizaina paraugs, un FERMAS viesi var baudīt plašu izmeklētu vīnu klāstu, kas ļauj pārsteigt ar plašu izvēli pat izsmalcinātus vīna pazinējus. 
 

Herbārijs – augu ieskauts restorāns

Restorāns Herbārijs ir augiem bagāta oāze pašā Rīgas sirdī – uz Galleria Riga jumta terases, 8.stāvā. Herbārijs ir gaiša un pasakaina vieta, kur nobaudīt gardu sezonas maltīti vai malkot garšu piesātinātos kokteiļus. Restorānā regulāri notiek pasākumi un dažādi koncerti, padarot šo apmeklējumu vēl īpašāku.
 

 

Restorāns Buržujs – austeru medniekiem un Eiropas virtuves cienītājiem

Buržujs ir neliels, mūsdienīgs restorāns-austeru bārs, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Buržujs savus viesus pārsteidz ar daudzveidīgu austeru izvēli un pat austeru baudīšanas un gatavošanas meistarklasēm. Mazākie restorāna apmeklētāji novērtēs Skrīveru mājas saldējuma piedāvājumu - Buržujā šī saldējuma piedāvājums ir plašākais visā Rīgā! 


Vairāk Saules
– Eiropas un Āzijas virtuvēm zem viena jumta

Vairāk Saules restorāns

Vairāk Saules – restorānu tīkls Rīgā, ar Eiropas un Āzijas virtuvēm zem viena jumta. Restorānu viesiem ir unikāla iespēja pasūtīt ēdienus no divām izmeklētām ēdienkartēm. Vairākas reizes gadā, ēdienkartes tiek papildinātas ar sezonas piedāvājumiem - Ziemassvētku, Lieldienu, sēņu, svaigu ogu un jaunās ražas dārzeņu ēdienkartēm, lai pasniegtu pašu svaigāko un aktuālāko.

 

 

Romantiskas vakariņas divatā

Lai gan romantiskas vakariņas var ieturēt arī citos šajā rakstā aplūkotajos restorānos, šajā sadaļā apkopoti 4 īpaši romantiski piedāvājumi, turklāt par fiksētu cenu - pārim nebūs jālauza galva par to, ko izvēlēties - tikai jāizbauda laiks kopā.


"Gadalaiki" dāvanu karte
 – skaista, plaša un visiem piemērota vieta

Restorāns Gadalaiki

"Gadalaiki" ir viesnīcas "SPA HOTEL EZERI" restorāns, kas atrodas gleznainām dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Restorāna augstie griesti un stiklotā siena rada īstu brīvības sajūtu, un padara restorānu ļoti plašu un gaismas piepildītu. Ēdienu izvēle restorānā ir pietiekami plaša un neēdušam no turienes prom aiziet būs grūti, vienalga, vai viesi ir klasikas vai modernās kulinārijas piekritēji.

 

Vīna degustācija Līgatnes vīna darītavā – smilšakmens alā sveču gaismā

Vīna degustācija, Līgatnes vīna darītava, restorānu dāvanu karte

Vīna degustācijas pasākums notiek smilšakmens klints Lustūzis alā romantiskā sveču gaismā. Pasākuma laikā degustācijas vadītāji pastāstīs gan par Līgatni, alām, gan Līgatnes vīna darītavu, tās produktiem un sasniegumiem.


 

Majorenhoff restorānsgardēžiem, eksotikas meklētājiem, kā arī Eiropas virtuves cienītājiem

Restorāna Majorenhoff ēdienkarte ir orientēta uz gardēžiem, eksotikas meklētājiem kā arī vienkārši tradicionālās Eiropas virtuves cienītājiem. Tas būs pārsteidzošs garšas ceļojums ikvienam! Restorāna daudzveidīgais piedāvājums ļauj rast sajūtu, ka restorāna viesis atrodas Palmero vai Neapoles ielās, ēdot izcilu, pēc senākajām receptēm gatavotu picu, vai arī izjust Japāņu virtuves izsmalcinātību, izbaudot kādu no suši piedāvājumiem.

Kafejnīcas “Mierā” vakars diviem – patiesi baudāmam vakaram

Piedāvājums ir veidots iedvesmojošam, mierīgam un baudāmam vakaram, kurā laiks nav jāskaita, steiga pazūd, un ir tikai esošais mirklis, sarunas, baudāma atmosfēra, miers un harmonija. Šī dāvana būs viens no tiem vakariem, kuru baudot, dāvanas saņēmēji sapratīs, ka tas ir  viens no mazajiem dzīves prieciņiem, kas iedvesmo un uzmundrina baudīt dzīvi no vias sirds!

 
 
 
 
 

Neformāla gaisotne un dažādu garšu virtuve

Šie piedāvājumi ir piemēroti konkrētu garšu virtuvju cienītājiem, kā arī vecākiem, kas vēlas restorānu apmeklēt kopā ar bērniem, vai draugu lokam, kas joprojām vēlas just restorāna noskaņu, bet atbrīvotāku gaisotni. Vakars tiks pavadīts, vadot aizraujošas sarunas un baudot gardas picas, Armēņu un Meksikas virtuves piedāvājumus, vai nesteidzīgas pankūku brokastis. Katrā ziņā garantējam, ka laiks tiks pavadīts lieliski!

House of light restorāns – ģimenei draudzīgs grilbārs Jūrmalā

Latviska garša, mājīga un ērta atmosfēra, augsta kvalitāte un vienkārša izsmalcinātība – tas ir Lighthouse! Restorāns ir draudzīgs ģimenēm ar bērniem, jo nodrošina mazajām atvasēm bērnu stūrīti un dažādas izklaides iespējas, kā arī zīdaiņiem nepieciešamo interjeru.

 

Ilkrogs  – demokrātiskas cenas un mājīga atmosfēra

Demokrātiskas cenas, ar mīlestību gatavoti, gardi ēdieni un mājīga atmosfēra padara dāvanu karti Ilkrogā par lielisku izvēli ģimenēm. Protams, lielisku vakaru Ilkrogā varēs pavadīt arī divatā vai draugu sabiedrībā! Padomāts ir arī par mazajiem - viņi var spēlēties bērnu stūrītī. Klienti atzinīgi vērtē apkalpošanas kvalitāti, atmosfēru un ēdiena garšu, tāpēc ir iecienījuši Ilkrogu kā vietu, kuru kopā apmeklēt regulāri. 

 

Jonathan SPA restorāns – gardi latviešu virtuves ēdieni Amatciemā

Jonathan Spa Estate ir brīnišķīga atpūtas vieta ārpus Rīgas pilsētas – netālu no Cēsīm, gleznainajā Amatciemā. Elegantais un izsmalcinātais Jonathan SPA restorāns, iekārtots maigos koka motīvos, sniedz jūtamu komfortu un atpūtas sajūtu. Restorāns pārliecinoši pierāda, ka garda maltīte ir viena no svarīgākajām atpūtas sastāvdaļām. 
 


Tex-Mex Republic
 – eksotiskās Meksikas virtuves mīlētājiem

Tex-Mex omulīgajā gaisotnē var ģimenes vai draugu lokā nobaudīt gan eksotiskos meksikāņu, gan eiropeiskos ēdienus kopā ar atspirdzinošiem dzērieniem. Tex-Mex Republic apmeklētāji var baudīt Latvijā plašāko burritos piedāvājumu, kas ir restorāna firmas zīme. Tāpat, piedāvājumā ir izcilākie Teksasas burgeri Latvijā un izcilu grilētas gaļas ēdienu izvēle – nevainojami steiki, mutē kūstošas ribiņas un pikanti vistas spārniņi.


Kafejnīcas „Mierā” laiskās brokastis diviem
 – nesteidzīgam un pankūku garšas apvītam brīvdienu rītam 

Mājīgā kafejnīca Mierā ir vieta, kur valda mājīgums romantika un miers. Šeit drīvdienu rītos pāriem, ģimenēm un draugiem iespējams atrast siltumu un baudīt laiskas un tiešām gardas pankūku brokastis. Lieliska dāvana tiem, kas vēlas nepiespiestā gaisotnē pārrunāt svarīgākos pēdējā laika notikumus, baudīt laiku kopā vai pavadīt izcilu randiņu! 

 
 

Odziņai – specifiski piedāvājumi

Ja vēlies tiešām pārsteigt, uzdāvini vakariņas tumsā vai veselīgas maltītes veselai nedēļai.


Jaunpils restorāns
– Barona viduslaiku mielasts

Piedzīvot romantisku randiņu ar mīļoto cilvēku senatnes piepildītā atmosfērā iespējams skaistajā Jaunpils pilī. Jau izsenis Jaunpils pils krogs ir pazīstams ar saviem viduslaiku mielastiem, kas ēdami gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Īpašajā Barona viduslaiku mielastā iekļauta sātīga viduslaiku maltīte sveču gaismā ar saldo ēdienu un atspirdzinošiem dzērieniem – alu, vīnu, kvasu no pils vēsajiem pagrabiem.

 

Pasiekstes vējdzirnavas – vēsturiskas telpas un fantastiska atmosfēra

Restorānu dāvanu karte, Vējdzirnavas restorāns

Krogs izvietots trijos stāvos, ietverot gaumīgu un pārdomātu vēsturiskās telpas šarmu un atmosfēru. Vasarā krogā pieejama plaša āra terase. Pārdomātā ēdienkarte, ļauj pat izvēlīgākajiem ēdiena baudītājiem atrast sev tīkamākās garšas sajūtas, piemēram, medījumu gaļas zupa, Latvijā audzētas varavīksnes foreles, daudzveidīgas uzkodas, kā arī gardi deserti.

 

Līgatnes vīna darītava – gardi vīni, sidrs un degustācijas

Līgatnes vīna darītava, vīnu degustācija
Līgatnes vīna darītava piedāvā gardus vīnus, sidrus un degustācijas smilšakmens alā, sveču gaismā. Līgatnes vīna darītava ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts ar mērķi darināt kvalitatīvu un garšīgu mājas vīnu no Latvijā augušām ogām un augļiem. Pašlaik, Līgatnes vīna darītavas sortimentā ir vairāk nekā 20 dažādu vīnu, piemēram, aveņu, upeņu, rabarberu, lāceņu, kā arī daudzu godalgu ieguvējs – ābolu ledus vīns.
 
 

Fugu Sushi – sushi piegāde

Fugu sushi, sushi piegādeRadīt augstas kvalitātes un lieliskas garšas produktu, ko nogādāt līdz pat Rīgas iedzīvotāju namdurvīm - tas ir atbildīgs uzdevums. Fugu Sushi komanda ik dienu strādā, lai šādu produktu radītu, un piegādātu vienus no gardākajiem suši Rīgā.  
 
 
 
 
 
 
Dāvanu karte
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu