Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Dāvanu karte Ferma
 

Ko dāvināt svētkos, ja dāvanu meklē pēdējā brīdī vai esi nonācis strupceļā starp veikalu plauktiem? Uztraukumam nav pamata, jo ir risinājums. Dāvanu karte restorānā ir gana universāla dāvana, kas patiks visiem.

Esam apkopojuši dāvanu idejas no restorāniem, kas varētu patikt gan īstiem gardēžiem, gan tiem, kam vienkārši patīk lieliski pavadīt laiku kopā ar mīļajiem un gardi paēst. Bet pirms iegrimstam gardo piedāvājumu jūrā, ir ieteicams nedaudz apdomāt, kas konkrētajam dāvanas saņēmējam varētu būt tīkamāks.

Restorānu dāvanu kartes izvēle

Daži fakti, kas Tev varētu noderēt, lai tiktu uzdāvināta piemērotākā restorāna dāvanu karte.
  • Prasīgākajiem gardēžiem ir svarīgi, lai restorānos būtu īpašs vīnu piedāvājums.
  • Restorānos cilvēkiem patīk izmēģināt jaunus, vēl nepagaršotus ēdienus.
  • Daļai cilvēku ir svarīgi, lai restorāns būtu prestižš un ar nevainojamu apkalpošanas servisu, bet daļai ir svarīgi, lai restorāns būtu omulīgs un ēdiens būtu garšīgs - par saprātīgām cenām.
  • Ģimenēm ir svarīgi, lai restorāns būtu bērniem draudzīgs, draugiem - lai būtu nepiespiesta atmosfēra,  bet pāriem, lai būtu romantiska gaisotne.
  • Cilvēki iecienījuši dažādu garšu virtuves, piemēram Eiropas, Āzijas, Meksikas.

Mēs, FromMe.lv komanda, esam izveidojuši dāvanu izlasi, tajā iekļaujot dažādu interjeru un garšu virtuvju restorānu dāvanu kartes. Tajā ir iekļauti konkrētu restorānu piedāvājumi, kurus izstrādājuši restorānu šefpavāri, lai garantētu lielisku ēdienu saderību. Pieejamas arī restorānu dāvanu kartes, kurām vērtību varat izvēlēties atbildtoši vajadzībai vai savai rocībai.

 

Dāvanu karte restorānā

 

Izsmalcinātu restorānu dāvanu kartes

Šī restorānu kategorija patiks tiem, kas mīl izmeklētu virtuvi. Šie ir labi zināmi restorāni, kuru dāvanu kartes novērtēs arī kā lietišķu dāvanu. Tajos ir gaumīgs interjers, teicams apkalpošanas serviss un pat izmeklēta panorāma aiz loga.

 

KOYA restorāns – Āzijas garšu akcenti pasaules virtuvē

KOYA ir mūsdienīgs restorāns, kurā valda brīva atmosfēra un moderns interjers. Restorāns atrodas Andrejsalā un priecē viesus ar skatu uz ostu un Pārdaugavu. Šeit ikviens var justies brīvi, nesamāksloti un lieliski pavadīt laiku, baudot kvalitatīvu un izcilu ēdienu. Šefpavārs Pāvels Skopa, kurš atzīts arī par “Latvijas gada pavārs 2019”, piedāvā izcilu, pasaules valstu iedvesmotu ēdienkarti, kura papildināta ar Āzijas garšu niansēm. Vasaras sezonā ainavu un restorāna piedāvājumu var baudīt uz plašās āra terases.

Jonathan SPA restorāns – gardi latviešu virtuves ēdieni Amatciemā

Jonathan Spa Estate ir brīnišķīga atpūtas vieta ārpus Rīgas pilsētas – netālu no Cēsīm, gleznainajā Amatciemā. Elegantais un izsmalcinātais Jonathan SPA restorāns, iekārtots maigos koka motīvos, sniedz jūtamu komfortu un atpūtas sajūtu. Restorāns pārliecinoši pierāda, ka garda maltīte ir viena no svarīgākajām atpūtas sastāvdaļām. Sadarbojoties ar latviešu zemniekiem, arī Jonathan SPA restorāns saviem klientiem piedāvā nogaršot latviešu virtuves ēdienus no dabīgām un augstvērtīgām sastāvdaļām. Restorāns šogad ieguvis 5.vietu starp Latvijas TOP30 labāko restorānu sarakstā.
 

Dikļu pils restorāns – karaliska maltīte tradicionālā latviešu gaumē

Vidzemes pašā augšgalā apslēpta īstenas ārpus pilsētas atpūtas pērle – Dikļu pils. Tāpat kā renovētajā Dikļu pils viesnīcā, tā arī restorānā mājo senatnes elegantā noskaņa apvienota ar mūsdienīgiem akcentiem. Šefpavārs Jānis Siliņš izvēlas Vidzemes lauku labumus, gatavojot tradicionālu latviešu virtuvi ar mūsdienīgu piegaršu. Šogad restorāns iekļauts 10. vietā Latvijas restorānu Ekselences Top 30. Lieliska maltīte un dabas miers sniegs viesiem pilnvērtīgu atpūtu.

 

Restorāns FERMA – gastronomisks piedzīvojums īstiem gardēžiem

Katrs restorāna FERMA apciemojums ir kā izglītojošs, gastronomisks piedzīvojums. Gada siltajā laikā vasaras terasē var izbaudīt īstā kūpinātavā un uz dzīvas uguns pagatavotus ēdienus, kas uzkurina apetīti, radot patiesa lauku baudījuma sajūtu pašā pilsētas centrā. Restorāna FERMA mākslinieciskais noformējums ir patiesa autordizaina paraugs, un FERMAS viesi var baudīt plašu izmeklētu vīnu klāstu, kas ļauj pārsteigt ar plašu izvēli pat izsmalcinātus vīna pazinējus. 

 

Majorenhoff restorāns – gardēžiem, eksotikas meklētājiem, kā arī Eiropas virtuves cienītājiem

Restorāna Majorenhoff ēdienkarte ir orientēta uz gardēžiem, eksotikas meklētājiem kā arī vienkārši tradicionālās Eiropas virtuves cienītājiem. Tas būs pārsteidzošs garšas ceļojums ikvienam! Restorāna daudzveidīgais piedāvājums ļauj rast sajūtu, ka restorāna viesis atrodas Palmero vai Neapoles ielās, ēdot izcilu, pēc senākajām receptēm gatavotu picu, vai arī izjust Japāņu virtuves izsmalcinātību, izbaudot kādu no suši piedāvājumiem.

 

 

Romantiskas vakariņas divatā

Lai gan romantiskas vakariņas var ieturēt arī citos sājā rakstā aplūkotajos restorānos, šie 4 ir īpaši romantiski piedāvājumi, turklāt par fiksētu cenu - pārim nebūs jālauza galva par to, ko izvēlēties - tikai jāizbauda laiks kopā.

 

Herbārijs – augu ieskauts restorāns

Restorāns Herbārijs ir augiem bagāta oāze pašā Rīgas sirdī – uz Galleria Riga jumta terases, 8.stāvā. Herbārijs ir gaiša un pasakaina vieta, kur nobaudīt gardu sezonas maltīti vai malkot garšu piesātinātos kokteiļus. Restorānā regulāri notiek pasākumi un dažādi koncerti, padarot šo apmeklējumu vēl īpašāku. Restorāns Herbārijs ir vieta, kur it viss, sākot ar sarunām, beidzot ar garšu, smaržu un gardu kokteiļu buķeti, dabīgi notiek pats no sevis. Tas vienkārši ir jāpiedzīvo savām acīm.

Trīs kārtu vakariņas restorānā Le Sommet – izsmalcinātam garšas un panorāmas baudījumam 

Šī dāvanu karte iekļauj romantiskas vakariņas, baudot 3 ēdiena kārtas, glāzi izcila vīna un ekskluzīvu pilsētas panorāmu no Bellevue Park Hotel Riga viesnīcas 11. stāva. Šī ir lieliska dāvana Ziemassvētkos, kāzu jubilejā, Valentīndienā vai citos svētkos, kuros vēlies uzdāvināt kvalitatīvi pavadītu laiku kopā!

 

 

"Gadalaiki" dāvanu karte – skaista, plaša un visiem piemērota vieta

"Gadalaiki" ir viesnīcas "SPA HOTEL EZERI" restorāns, kas atrodas gleznainām dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Restorāna augstie griesti un stiklotā siena rada īstu brīvības sajūtu, un padara restorānu ļoti plašu un gaismas piepildītu. Ēdienu izvēle restorānā ir pietiekami plaša un neēdušam no turienes prom aiziet būs grūti, vienalga, vai viesi ir klasikas vai modernās kulinārijas piekritēji.

 

Romantiskas vakariņas pie ezera – romantiska dāvana vecākiem vai mīļotajam cilvēkam

Visiem romantiski noskaņotajiem piedāvājam atpūtu tieši Baltezera krastā esošā četrzvaigžņu viesnīcā, un gardas vakariņas ar vīna glāzi restorānā Baltvilla. Piedāvājums izceļas ar demokrātisku cenu un to, ka garantēts lieliski pavadīts laiks! Šī ir lieliska dāvana vecākiem vai mīļotajam cilvēkam.

 

 

Īpašais šefpavāra piedāvājums  – lai dāvanas saņēmējiem ne par ko nav jādomā

Viesnīcas “Bellevue Park Hotel Riga 4* Superior” restorānā šefpavāra Aleksandra īpašais sezonas trīs ēdiena kārtu piedāvājums palutinās laimīgo dāvanu kartes saņēmēju garšu kārpiņas! Dāvanu kartes saņēmējiem, baudot romantisko restorāna gaisotni, tiks piedāvāts starteris, pamatēdiens un deserts. Ēdienkarte tiek pieskaņota katrai no sezonām.

 

Kafejnīcas “Mierā” vakars diviem – patiesi baudāmam vakaram

Piedāvājums ir veidots iedvesmojošam, mierīgam un baudāmam vakaram, kurā laiks nav jāskaita, steiga pazūd, un ir tikai esošais mirklis, sarunas, baudāma atmosfēra, miers un harmonija. Šī dāvana būs viens no tiem vakariem, kuru baudot, dāvanas saņēmēji sapratīs, ka tas ir  viens no mazajiem dzīves prieciņiem, kas iedvesmo un uzmundrina baudīt dzīvi no vias sirds!

 
 
 
 
 

Neformāla gaisotne un dažādu garšu virtuve

Šie piedāvājumi ir piemēroti konkrētu garšu virtuvju cienītājiem, kā arī vecākiem, kas vēlas restorānu apmeklēt kopā ar bērniem, vai draugu lokam, kas joprojām vēlas just restorāna noskaņu, bet atbrīvotāku gaisotni. Vakars tiks pavadīts, vadot aizraujošas sarunas un baudot gardas picas, Armēņu un Meksikas virtuves piedāvājumus, vai nesteidzīgas pankūku brokastis. Katrā ziņā garantējam, ka laiks tiks pavadīts lieliski!

 

Andalūzijas suns – vispasaules ēdieni katrai gaumei

Andalūzijas Suns ir mūsdienīga kafejnīca un bārs, kas atrodas Berga Bazārā. Iekārtojums ir mājīgs, taču dizainā jūtams arī industriāls un mūsdienīgs pieskāriens. Restorāna ēdienkarte ir ļoti plaša un piemērota visdažādākajām gaumēm. Tās piedāvājumā ir vispasules virtuves ēdieni – angļu brokastis, beļģu vafeles, meksikāņu taco, poke bļodas japāņu gaumē, ravioli īstenā itāļu gaumē un daudzi citi ēdieni. Restorānā Andalūzijas suns ir laipni gaidīti apmeklētāji arī ar saviem suņiem, kuriem, starp citu, ir sava ēdienkarte.
 

Restorāns Buržujs – austeru medniekiem un Eiropas virtuves cienītājiem

Buržujs ir neliels, mūsdienīgs restorāns-austeru bārs, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Buržujs savus viesus pārsteidz ar daudzveidīgu austeru izvēli un pat austeru baudīšanas un gatavošanas meistarklasēm. Mazākie restorāna apmeklētāji novērtēs Skrīveru mājas saldējuma piedāvājumu - Buržujā šī saldējuma piedāvājums ir plašākais visā Rīgā! 

 

Lighthouse restorāns – ģimenei draudzīgs grilbārs Jūrmalā

Latviska garša, mājīga un ērta atmosfēra, augsta kvalitāte un vienkārša izsmalcinātība – tas ir Lighthouse! Restorāns ir draudzīgs ģimenēm ar bērniem, jo nodrošina mazajām atvasēm bērnu stūrīti un dažādas izklaides iespējas, kā arī zīdaiņiem nepieciešamo interjeru.

 
 

Ilkrogs  – demokrātiskas cenas un mājīga atmosfēra

Demokrātiskas cenas, ar mīlestību gatavoti, gardi ēdieni un mājīga atmosfēra padara dāvanu karti Ilkrogā par lielisku izvēli ģimenēm. Protams, lielisku vakaru Ilkrogā varēs pavadīt arī divatā vai draugu sabiedrībā! Padomāts ir arī par mazajiem - viņi var spēlēties bērnu stūrītī. Klienti atzinīgi vērtē apkalpošanas kvalitāti, atmosfēru un ēdiena garšu, tāpēc ir iecienījuši Ilkrogu kā vietu, kuru kopā apmeklēt regulāri. 

 

 

Picērija 4Pēdas – visiem, kas mīl picu!

Restorāns - picērija 4Pēdas piedāvā lielisku atmosfēru, ko dāvanu kartes saņēmējs sajutīs jau ienākot pa durvīm. Ģimenēm ar bērniem sarūpēta arī speciāla ēdienkarte. Vasarā ir atvērta ar ziediem rotāta terase, kur maltīti var baudīt brīvā dabā, priecājoties par putnu dziesmām, zaļo zāli, kokiem un saules stariem.

 

 

 

 

Akhtamar restorāns  – armēņu virtuves un dzīvās mūzikas cienītājiem

Šī piedāvājuma odziņa ir tas, ka katru piektdienu un sestdienu no 19:00 restorāna viesi tiek priecēti ar dzīvo mūziku. Protams, arī gardi armēņu virtuves ēdieni neizpaliks. Restorāna piedāvājumā ir vairāk kā 150 dažādi armēņu ēdieni šakot ar zivs ēdieniem līdz pat uz uguns grila gatavotiem ēdieniem. „Akhtamarā” iespējams nobaudīt armēņu konjakus, armēņu vīnus, piemēram, granātābolu vīnu, un pat armēņu granātābolu degvīnu.

 

Tex-Mex Republic – eksotiskās Meksikas virtuves mīlētājiem

Tex-Mex omulīgajā gaisotnē var ģimenes vai draugu lokā nobaudīt gan eksotiskos meksikāņu, gan eiropeiskos ēdienus kopā ar atspirdzinošiem dzērieniem. Tex-Mex Republic apmeklētāji var baudīt Latvijā plašāko burritos piedāvājumu, kas ir restorāna firmas zīme. Tāpat, piedāvājumā ir izcilākie Teksasas burgeri Latvijā un izcilu grilētas gaļas ēdienu izvēle – nevainojami steiki, mutē kūstošas ribiņas un pikanti vistas spārniņi.

 

Kafejnīcas „Mierā” laiskās brokastis diviem – nesteidzīgam un pankūku garšas apvītam brīvdienu rītam 

Mājīgā kafejnīca Mierā ir vieta, kur valda mājīgums romantika un miers. Šeit drīvdienu rītos pāriem, ģimenēm un draugiem iespējams atrast siltumu un baudīt laiskas un tiešām gardas pankūku brokastis. Lieliska dāvana tiem, kas vēlas nepiespiestā gaisotnē pārrunāt svarīgākos pēdējā laika notikumus, baudīt laiku kopā vai pavadīt izcilu randiņu! 

 
 

Odziņai – specifiski piedāvājumi

Ja vēlies tiešām pārsteigt, uzdāvini vakariņas tumsā vai veselīgas maltītes veselai nedēļai.

 

BLIND DREAMS restorāns – pārsteidzošas vakariņas tumsā

Katrs viesis tiks pārsteigts ar gardām 2 kārtu vakariņām un vīnu, kā arī muzikālu priekšnesumu. Šīs vakariņas būs kā ceļojums sajūtu pasaulē, jo garšas, dzirdes un taustes sajūta paspilgtināsies. Par viesiem rūpēsies Blind Dreams personāls, kam var pilnībā uzticēties, jo viņi tumsā jūtas tikpat droši, kā redzīgie gaismā! Uzdāvini neaizmirstamu piedzīvojumu garšu pasaulē!

 

Jaunpils restorāns – Barona viduslaiku mielasts

Piedzīvot romantisku randiņu ar mīļoto cilvēku senatnes piepildītā atmosfērā iespējams skaistajā Jaunpils pilī. Jau izsenis Jaunpils pils krogs ir pazīstams ar saviem viduslaiku mielastiem, kas ēdami gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Īpašajā Barona viduslaiku mielastā iekļauta sātīga viduslaiku maltīte sveču gaismā ar saldo ēdienu un atspirdzinošiem dzērieniem – alu, vīnu, kvasu no pils vēsajiem pagrabiem.


 

Restorāns Taverna – Alus degustācija un uzkodas

Restorāns Taverna ir vieta, kur vienmēr valda omulīga senlatviska noskaņa un dzirdama latviešu dzīvā mūzika – kokle, dūdas, akordeons, vijole. Restorāns atrodas Vecrīgas visgarākajā ēkā – Jēkaba kazarmās. Īpašais piedāvājums jeb alus degustācija un uzkodas ir lieliska dāvana gardēžiem. Alus baudīšanas laikā iespējams tikt iepazīstinātam un izklaidētam ar tā seno stāstu. Īstens senlaiku piedzīvojums garantēts. 

 
 
 
 
 
Dāvanu karte
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu