Sliktāko dāvanu TOP 12

Dāvanas meklēšana un dāvināšana ir īpašs process, kas spēj sagādāt gan prieku, gan pamatīgas galvassāpes. Cilvēki parasti sagaida skaistas, noderīgas un pārdomātas dāvanas, bet, ļoti iespējams, ka Jums kaut reizi ir nācies saņemt dāvanu, kura liek uzdot tādus jautājumus kā - kāpēc? Ko es ar to darīšu? Kur man to likt? 

 

 

Ja tā ir, tad šis sliktāko dāvanu TOP`s  būs piemērots tieši Jums - vieglam humoram!

 

12. Neizdevusies kūka

 
Nav iespējams dzimšanas dienu iedomāties bez kūkas, kas būtu arī lieliska dāvana jubilāram. Taču, ja izvēlies kūku cept pats, ne vienmēr viss notiek tā, kā to vēlies - ir iespējams, ka vēlamais rezultāts nebūs gluži tāds pats, kāds bija iecerēts, bet galvenā taču ir garša, vai ne? Un draugi noteikti novērtēs tavus pūliņus un izdomu!

 

11. Neglīti apavi

 

Ir cilvēki, kas ar humora izjutu ir uz Tu! Šādi cilvēki dāvanas izvēlas  interesantās vietās un veikalos, sagādājot gaviļniekam pamatīgu pārstegumu, saiņojot dāvanu vaļā. Dāvinot šādas čības un apavus, ir iespējams uzjautrināt visus viesus, taču pats gaviļnieks var nebūt sajūsmā - kur gan tādus apavus var vilkt?

 

10. Nepiemērota grāmata

 

Grāmatu lasīšana un dāvināšana, protams, ir ieteicama, taču arī ar to jābūt piesardzīgiem. Dāvināt vecākiem grāmatu par bērnu audzināšanu vai padomiem, kā dzīvot laimīgi, pareizi un veiksmīgi, ir ļot riskanti! Cilvēki var ātri apvainoties un uztvert to citādāk, nekā tu biji domājis.

 

9. Neglīta soma

 

Viena no šī gada modes tendencēm ir “fanny pack” jeb, tā saucamās, jostas somiņas. Tās var būt gana gaumīgas un interesantas, taču nepiemēroti būtu dāvināt somas, kas izskatās tik uzkrītoši un nepatīkami. Jāatceras, ka tās nesā gan vīrieši, gan sievietes, tāpēc būtu kārtīgi jāpiedomā par šādas dāvanas nepieciešamību. Vispareizākā izvēle būtu atstāt šādas somas iegādi katra paša ziņā, jo gaumes izjūta tomēr katram ir sava!

 

8. Higiēnas piederumi

 

 
Šāda dāvana šķiet pavisam nekaitīga, taču dāvinot higiēnas piederumus ir jāapsver fakts, ka dāvanas saņēmējs to var uztvert dažādi, sliktākajā gadījumā justies aizvainots un pazemots. Šādu preču iegādi labāk atstāt katra paša ziņā, jo ir grūti noteikt gan cilvēka gaumi, gan vēlmes un vajadzības. 

 

7.  Nelietderīgas mantas

 

 

Mūsdienās tehnoloģijas attīstās teju katru dienu, taču tam līdzi nāk arī dažādu nevajadzīgu lietu izgudrošana. Kā jūs justos, ja dāvanā saņemtu salātu žāvētāju, tosteri, kas uz maizītes atstāj jūsu portretu, banānu sagriezēju vai galda piederumu komplektu vienai personai? Mūsuprāt, šādas dāvanas ir diezgan nevajadzīgas, tāpēc visticamāk vienkārši aizņems lieku vietu jūsu virtuves skapītī.

 

6. Atdāvinātas mantas

 

Neviens nepriecātos, saņemot jau kādreiz izmantotas lietas, sliktākajā gadījumā, arī salauztas un neejošas. Dāvināšana tomēr ir īpašs process, kas jāpārdomā, lai cilvēks, kuru apdāvini, būtu priecīgs un pateicīgs par saņemto dāvanu!

 

5. Neparasts interjera priekšmets

 

Viena no sliktākajām dāvanām būtu arī kāds neparasta izskata interjera priekšmets. Piemēram, spilvens prusaka izskatā, izbāzts putns vai neparasta glezna. Šādas dāvanas visticamāk gadiem krātu putekļus, vai arī tiktu noglabātas tālākajā garāžas nostūrī, jo saņēmējam tās liktos pārāk neglītas, neiederīgas interjerā un pat dīvainas. 

 

4. Viena un tā pati dāvana katru gadu

 

 

 

Saņemt galda spēli, kuru neproti spēlēt, nav pats trakākais, kas varētu notikt, taču saņemt šahu 3 dzimšanas dienas pēc kārtas var būt ļoti nepatīkami. Un, ja tas vēl ir no viena un tā paša dāvinātāja...

 

3. Tukšs dāvanas iepakojums

 

 

Arī oriģināla dāvanas iesaiņošana ir jautrs vieds, kā izjokot kādu draugu vai ģimenes locekli, taču mēs jau zinām, kuram tas nešķistu smieklīgi. Šādu dāvanu varētu uzskatīt par labu joku, ja jautājot kādam, ko viņš vēlas saņemt, jūs būtu saņēmuši nevainīgu atbildi, ka nekas nav vajadzīgs un nevajag taču tērēties...

 

2. Savs portrets

 
Ja tev ar pašnovērtējumu viss ir vislabākājā kārtībā, iespējams esi no tiem cilvēkiem, kas būtu gatavs kādam uzdāvināt arī savu portretu, taču šādu dāvanas izvēli var uzskatīt par pietiekami traku un neveiksmīgu, jāpiemin, ka arī mazliet bailīgu... Piemēram, kur jūs novietotu sava dāvinātāja portretu, saņemot to dāvanā savā jubilejā vai citos svētkos? 

 

1.  Dzīvnieki

 

Ir cilvēki, kas svētkos ļoti priecājas, jo ir saņēmuši sen kāroto mājdzīvnieku - kucēnu, kaķēnu, zelta zivtiņu, taču reizēm šāda dāvana var pārsteigt nesagatavotu un kļūt par lielu apgrūtinājumu cilvēkam, kas tam nebija gatavs. Ja kāds stāstītu, ka dzimšanas dienā saņēmis dzīvu kazu, vistu vai čūsku, no kuras pašam bail, neviens noteikti neticētu, taču tādas dāvanas cilvēki patiešām ir dāvinājuši un saņēmuši! Dāvinot kādam dzīvnieku, ir jāzin, vai cilvēks to tiešām vēlas, jo reizēm šādas dāvanas nonāk dzīvnieku patversmēs, un no tā nav nekāds labums!

 

Ir veselīgi dāvināšanas procesam pieķerties ar humoru, taču mēs iesakam dāvanas izvēlēties prātīgi un ticam, ka tas noteikti izdosies, ja dāvanas meklēsiet mūsu mājaslapā www.FromMe.lv - dāvini no sirds un ar prieku!

 

Vairāk par dāvanu idejām un ietekumiem lasi jau nākamajā rakstā!

 

 

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu