SPA - kādu efektu slēpj šis tik zināmais trīs burtu salikums, kas tik bieži rotā dāvanu kartes?

SPA procedūras mūsdienu steidzīgajā un stresa pilnajā ikdienā ir kā ūdens oāze tuksnesī. Ikvienam, kura ikdiena ir  steiga, satraukums un saspringums, noteikti zināma sajūta, kad diena beidzas ar spēku izsīkumu un vakara pavadīšanu pie datora vai televizora ekrāna, lai noskatītos kādu televīzijas pārraidi, internetā skatītos smieklīgo mājdzīvnieku video un varbūt kādu seriāla epizodi. Protams, ir cilvēki, kas darbu turpina arī mājās, mērķtiecīgi tuvojoties emocionālās izdegšanas robežai.

Tas, par ko cilvēki iedomājas, kad iztēlojas īstu, pilnvērtīgu atpūtu, ir SPA. Bet kādu efektu īsti ietver šis tik zināmais trīs burtu salikums, kas tik bieži rotā dāvanu kartes?

 

 

Relaksējošs efekts

Tautā mēdz teikt, visas slimības sākas uz nervu pamata! SPA procedūru laikā iespējams relaksēt saspringušu ķermeni, lai līdzsvarotu organisma sistēmas darbību, sasniegtu mieru un atbrīvotību, uzlabotu asinsriti, sekmētu imūnsistēmas nostiprināšanos, ādas poru attīrīšanos.

Ārstniecisks efekts

SPA procedūras ietekmē visa ķermeņa darbību, uzlabo vielmaiņu, asinsriti un iekšējo orgānu darbību, kā arī tiek labvēlīgi iespaidota āda un muskuļi. Ķermeņa relaksācija samazina sāpes, ko rada muskuļu saspriegums -  SPA ir lieliska dāvana vīrietim, kā arī sievietei!

Uzmundrinošs efekts

Dzirdot to, ka SPA rituāla laikā iespējams relaksēties un nomierināties, daudziem šķiet, ka pēc procedūras gribēsies tikai laiski turpināt atpūtu un neko sarežģītu nedarīt. Patiesībā, SPA procedūras ir uzmundrinošas - tās palīdz nomierināt satrauktu prātu, un pēc tam iespējams daudz skaidrāk un izlēmīgāk domāt, galvā vairs nevaldīs juceklis un gribēsies SPA rituāla laikā iegūto enerģiju izmantot produktīvām darbībām.

 

Jauni iespaidi

Katra jauna pieredze, kas tiek izdzīvota, ir vērtīga bagātība prātam un dvēselei. SPA procedūru veidi ir ļoti dažādi - masāžas ar dažādām smaržīgām eļļām, garra rufa zivtiņu SPA, ietīšana, floutings... Opciju ir daudz, un katru reizi iespējams atklāt ko jaunu! 

Solis ārpus ikdienas rutīnas

Tiesa, ka savu ikdienu un darba gaitu par relaksējošu rituālu neviens nesauc, un lai gan daudzi apgalvo, ka vakara atpūta guļot dīvānā ir ļoti nomierinoša un atslābinoša, tā ir nodarbe, kas ātri pāraug rutīnā. Tā kā SPA apmeklējumi nav ikdienā katru dienu veicama darbība, katrs SPA apmeklējums ir solis ārpus rutīnas, un plašajā rituālu piedāvājumā ir iespējams katru reizi izmēģināt ko jaunu, lai process būtu interesants!

Atslābina gan ķermeni, gan prātu

SPA rituāliem ir harmonizējošs un attīrošs efekts, kas rada garīgo un fizisko līdzsvaru, kurš mūsdienu cilvēkiem saspringtajā dzīves ritmā tik ļoti pietrūkt. Tieši tāpēc SPA dāvanu karte ir tik populāra izvēle svētku dāvanām.

 

Ieskaties FromMe.lv piedāvātajās dāvanu karšu iespējās un idejās, lai atrastu piemērotāko dāvanu mīļotajam cilvēkam!

FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu