Sveiciens no ārzemēm – kā pārsteigt mīļos Latvijā?

07.10.2018

dāvanas no ārzemēm

Svētkus parasti vēlamies pavadīt kopā ar saviem tuviniekiem un draugiem, taču ne vienmēr tas izdodas. Tad rodas jautājums – kādas būtu labākās dāvanas tuviniekiem Latvijā, ja pats atrodies ārzemēs? Kā pārsteigt draugus, ģimeni vai mīļoto cilvēku, ja pats nevari būt klāt kādos īpašos svētkos?

 

Šis jautājums no Latvijas aizbraukušajiem ir ļoti aktuāls. Mūsdienās daudziem Latvijas iedzīvotājam kāds draugs, tuvs cilvēks vai ģimenes loceklis atrodas ārzemēs un ne vienmēr rodas iespēja apmeklēt mīļos cilvēkus viņiem īpašos svētkos. Tādos gadījumos ir jauki, ja vari nosūtīt kādu dāvanu un apsveikt savus tuviniekus arī no attāluma.

 

Par veidiem, kā to izdarīt, vairāk lasi raksta turpinājuma sadaļās:

 

 

Izvēlies dāvanas ar piegādi

Latvijā dzīvojošajiem, protams, ir interesanti saņemt dāvanas no ārzemēm – tas izrāda rūpes, kā arī ieintriģē. Bieži vien uz Latviju kā dāvanas tiek sūtītas lietas, ko pie mums nemaz nav iespējams iegādāties. Ja tev ir laiks, sarūpē kādu paciņu savai ģimenei.

 

Ieliec dāvanā kādu gardumu, bildi, varbūt kādu apģērbu vai rotaslietu. Sarūpē lietas, kas raksturīgas vietai, kur tu atrodies. Bieži ārzemēs var lētāk iegādāties tādu zīmolu apģērbus, kas Latvijā nav pieejami vai izmaksā dārgi. Neaizmirsti pievienot apsveikuma kartīti vai vēstuli. Dāvanu izsūti arī savlaicīgi, ja vēlies, lai draugi vai radinieki to saņemtu laikā.

 

Jāpiemin, ka šis sūtījums, iespējams, nepienāks tieši svētku dienā un dāvanas saņēmējam pēc tās būs jādodas uz pastu. Turpretim, ja izvēlēsies kādu no Latvijas dāvanu portāliem, piemēram, FromMe dāvanas, tās ar piegādi vari sarunāt attiecīgajā dienā. Tad to piegādās tieši līdz gaviļnieka durvīm. 

 

dāvanas ar piegādi

 

 

Ziedu piegāde

Ja vēlies apsveikt mammu vai vecmammu māmiņdienā ar klasisku ziedu pušķi, sūtīt ziedus no ārzemēm nebūs pati prātīgākā lieta. Latvijā vairums vadošo ziedu salonu tagad piedāvā arī kurjera pakalpojumus. Tāpēc ziedu nosūtīšana ar piegādi ir plaši pieejams pakalpojums. Ikviena sieviete būs apburta un no sirds iepriecināta par gaumīgu ziedu pušķi!

 

Dāvinot ziedus, ir jauki tiem pievienot klāt arī kādu papildus dāvaniņu. Patīkami būtu saņemt kādu apsveikuma kartīti. Laba izvēle varētu būt FromMe karte, jo tā vienlaikus ir gan kā jauka apsveikuma kartīte, gan vērtīga un noderīga dāvana. Turklāt tā ir universāla dāvana ar kuru nenošaut greizi, jo saņēmējs pats varēs izlemt, kādā veikalā vai jomā dāvanu izmantot. 

 

 

Dāvanas internetā

Lieliska dāvana draugiem, radiniekiem un ģimenei būtu arī kāda konkrēta dāvanu karte. Izvēlies, kādu dāvanu tu gribi pasniegt saviem mīļajiem un iegādājies attiecīgo dāvanu karti portālā. Tādi dāvanu un kolektīvās iepirkšanās portāli kā FromMe.lv piedzīvo savu uzplaukumu, jo izvēle ir plaša. Izvēloties dāvanu karti, tu uzdāvināsi lielisku atpūtu vai noderīgu dāvanu.

 

Tāpat arī tev nebūs jāizspiego drauga grafiks, lai ieplānotu pasākumu. Dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties sev ērtāko dienu un laiku, kad apmeklēt procedūru vai izvēlēties dāvanu.

 

Tev ir arī lieliska iespēja dāvināt mīļajiem kāda ārzemju uzņēmuma dāvanu karti, kuram ir izveidots interneta veikals. Ja esi pārliecināts, ka tieši šī uzņēmuma ražojumus tavs draugs tiešām vēlas un viņam nesagādā problēmas iepirkšanās interneta veikalā, droši izvēlies dāvanu karti un dāvanas izvēli atstāj gaviļnieka ziņā.

 

FromMe dāvanu kartes ir piemērota dāvana, ja pats nevari būt klāt, lai pasniegtu dāvanu personiski.

 

Galvenās priekšrocības:

  • Dāvanu vari iegādāties internetā un nosūtīt dāvanas saņēmējam pa e-pastu, kas aizņem 5 minūtes.
  • Dāvanu karti vari personalizēt ar īpašu sveiciena tekstu, tādā veidā tai piešķirot īpašu sirsnību.
  • FromMe piedāvājumā ir dāvanu kartes no vairāk kā 300 veikaliem un pakalpojumu sniedzējiem.

 

FromMe personalizēta dāvanu karte

 

 

Pārsteiguma ierašanās

Protams, vislabākā dāvana, ko tu vari pasniegt saviem draugiem, ģimenei un mīļajiem cilvēkiem, ir tava klātbūtne. Tas izraisīs lielisku pārsteiguma sajūtu un prieku svētkos – turklāt kā labāk piegādāt dāvanu, ja ne paša rokām? 

 

Ja ir iespēja, atbrauc uz omas dzimšanas dienu, nepalaid garām savas mazās māsiņas bērnudārza izlaidumu un ieplāno laiku, lai piedalītos sava labākā drauga kāzās. Viņi novērtēs tavu klātbūtni daudz vairāk par visām pasaules dāvanām.

 

 

Oriģinālas dāvanu idejas

Ja vēlies tuviniekiem nosūtīt dāvanu, taču neesi pārliecināts par izvēli, zemāk sarakstā piedāvājam oriģinālas idejas. Izvēlies piemērotāko dāvanu no FromMe sagatavotā dāvanu saraksta un iepriecini mīļos!

 

Lieliskas dāvanu idejas mīļajiem, ja atrodies ārzemēs:

  • Dāvanu karte no FromMe.lv – daudzveidīga izvēle, dažādi piedāvājumi;
  • Tematisks dāvanu komplekts – piemēram, skaistumkopšanas groziņš vai Ziemassvētku komplekts;
  • Paciņa ar dažādiem ārzemju gardumiem – kas nenogaršots un jauns būs aizraujoša dāvana;
  • Apģērbs no ārzemju veikaliem – atliek tikai pārliecināties par atbilstošo izmēru;
  • Skaists un krāsains ziedu pušķis – vienkārša piegādes opcija ar kurjeru;
  • Lidmašīnas biļetes ceļojumam pie tevis – lai svētki atbrauc ciemos;
  • Fotoalbums ar bildēm – mīļa dāvana par kopīgi piedzīvotām atmiņām.

 

FromMe dāvanas un dāvanu kartes pauž dāvinātāja īpašo attieksmi un cieņu pret FromMe.lv dāvanas saņēmēju. Fromme.lv atradīsi dāvanas un dāvanu kartes sievai, vīram, draugam, draudzenei, sievietei, vīrietim, mammai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam, kolēģim, kolēģei, bērnam, brālim, māsai.

 

Ja nezini, ko uzdāvināt, FromMe dāvanas būs labākā dāvana ikvienos svētkos. Ja tomēr vēlies pameklēt vēl citas idejas, iesakām ieskatīties blogā TOP dāvanas. Tajā apkopotas dažādas dāvanas, ieskaitot aizraujošus lidojumus, ceļojumus, kursus, spa procedūras u.c.

 

Lai izdodas pārsteigt savus mīļos īpašos svētkos arī klāt neesot!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu