Sveiciens no ārzemēm – kā pārsteigt mīļos Latvijā?

07.10.2018

Kādas būtu labākās dāvanas tuviniekiem Latvijā, ja pats atrodies ārzemēs? Kā pārsteigt draugus, ģimeni vai mīļoto cilvēku, ja pats nevari būt klāt svētkos?

Šis jautājums no Latvijas aizbraukušajiem ir aktuāls. Mūsdienās daudziem Latvijas iedzīvotājam kāds draugs, tuvs cilvēks vai ģimenes loceklis atrodas ārzemēs. Daži aizbrauc uz laiku, citi vairs neplāno atgriezties. Bet, ja te paliek draugi un ģimene, viņus svētkos gribas apsveikt tik un tā. Dažreiz pašiem nav iespēja apmeklēt mīļos cilvēkus viņiem īpašos svētkos. Tādos gadījumos ir jauki, ja vari nosūtīt kādu dāvanu un apsveikt savus tuviniekus.

 

 

Dāvanas pa pastu vai ar krujeru

Latvijā dzīvojošajiem, protams, ir interesanti saņemt dāvanas no ārzemēm, tāpēc, ja Tev ir laiks, sarūpē kādu paciņu savai ģimenei. Ieliec kādu gardumu, bildi, varbūt kādu apģērbu vai rotu. Sarūpē lietas, kas raksturīgas vietai, kur Tu atrodies. Bieži ārzemēs var lētāk iegādāties tādu zīmolu apģērbus, kas Latvijā nav pieejami vai izmaksā dārgi. Neaizmirsti pievienot apsveikuma kartīti vai vēstuli. Dāvanu uz izsūti savlaicīgi, ja vēlies, lai draugi vai radinieki to saņemtu laikā.

Tomēr šis sūtījums, iespējams, nepienāks tieši svētku dienā, un dāvanas saņēmējam pēc tās būs jādodas uz pastu. Turpretim, ja izvēlēsies kādu no Latvijas dāvanu portāliem, dāvanas ar piegādi vari sarunāt attiecīgajā dienā un to piegādās tieši līdz gaviļnieka durvīm.

 

Pārsteidz ar ziediem

Ja vēlies apsveikt mammu vai vecmammu māmiņdienā ar klasisku ziedu pušķi, sūtīt ziedus no ārzemēm nebūs pati prātīgākā lieta. Latvijā vairums vadošo ziedu salonu tagad piedāvā arī kurjera pakalpojumus, tāpēc ziedu iegāde ar piegādi ir plaši pieejams pakalpojums.

Dāvinot ziedus, ir jauki tiem pievienot kādu papildus dāvaniņu. Laba izvēle varētu būt FromMe dāvanu karte, jo tā vienlaikus ir gan kā jauka apsveikuma kartiņa, gan vērtīga un noderīga dāvana.

 

 

Dāvanu karte no Latvijas vai ārzemju internetveikaliem

Lieliska dāvana draugiem, radiniekiem un ģimenei būtu arī kāda dāvanu karte. Izvēlies, kādu dāvanu Tu gribi pasniegt saviem mīļajiem, un iegādājies attiecīgo dāvanu karti portālā. Tādi dāvanu un kolektīvās iepirkšanās portāli kā FromMe.lv piedzīvo savu uzplaukumu, un izvēle ir plaša. Izvēloties dāvanu karti, Tu uzdāvināsi lielisku atpūtu vai noderīgu dāvanu, kā arī Tev nebūs jāizspiego drauga grafiks, lai ieplānotu pasākumu. Dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties sev ērtāko dienu un laiku, kad apmeklēt procedūru vai izvēlēties dāvanu.

Tev ir arī lieliska iespēja dāvināt mīļajiem kāda ārzemju uzņēmuma dāvanu karti, kuram ir izveidots interneta veikals. Ja esi pārliecināts, ka tieši šī uzņēmuma ražojumus Tavs draugs tiešām vēlas un viņam nesagādā problēmas iepirkšanās interneta veikalā, droši izvēlies dāvanu karti un dāvanas izvēli atstāj gaviļnieka ziņā.

FromMe dāvanu kartes ir piemērota dāvana, ja pats nevari būt klāt, lai to pasniegtu dāvanu personiski.

Galvenās priekšrocības:

  1. Dāvanu vari iegādāties internetā un nosūtīt dāvanas saņēmējam pa e-pastu, kas aizņem 5 minūtes.
  2. Dāvanu karti vari personalizēt ar īpašu sveiciena tekstu, tādā veidā tai piešķirot īpašu sirsnību.
  3. FromMe piedāvājumā ir dāvanu kartes no vairāk kā 300 veikaliem un pakalpojumu sniedzējiem.

 

FromMe personalizēta dāvanu karte

 

Vislabākā dāvana ir Tava klātbūtne

Protams, vislabākā dāvana, ko Tu vari pasniegt saviem draugiem, ģimenei un mīļajiem cilvēkiem, ir Tava klātbūtne, tādēļ, ja ir iespēja, atbrauc uz omes dzimšanas dienu, nepalaid garām savas mazās māsiņas bērnudārza izlaidumu un ieplāno laiku, lai piedalītos sava labākā drauga kāzās. Viņi novērtēs Tavu klātbūtni daudz vairāk par visām pasaules dāvanām.

Lieliskas dāvanu idejas mīļajiem, ja atrodies ārzemēs:

  • Dāvanu karte no FromMe.lv
  • Dāvanu komplekts, no kura dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties piemērotāko dāvanu
  • Paciņa ar dažādiem ārzemju gardumiem
  • Apģērbs no ārzemju veikaliem
  • Ziedu pušķis – piegāde ar kurjeru
  • Lidmašīnas biļetes ceļojumam pie Tevis
  • Fotoalbums ar bildēm u. c.

FromMe dāvanas un dāvanu kartes pauž dāvinātāja īpašo attieksmi un cieņu pret FromMe.lv dāvanas saņēmēju. Fromme.lv atradīsi dāvanas un dāvanu kartes sievai, vīram, draugam, draudzenei, sievietei, vīrietim, mammai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam, kolēģim, kolēģei, bērnam, brālim, māsai.

Ja nezini, ko uzdāvināt, FromMe karte būs labākā dāvana - to var izmantot pie populārākajiem FromMe partneriem, kas ietver gan atpūtas iespējas, gan zināmus veikalus visā Latvijā.

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Dāvanas kāzu jubilejā

Kāzu jubilejas dāvanas FromMe pieejamas plašā klāstā. Šeit atrodama gan dāvana kāzu ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu