Teicama veselība – Tava skaistuma dzīvības avots!

25.09.2012

Rudenī parūpējies par savu un tuvinieku veselību, labu pašsajūtu un lielisku izskatu, jo, kad dienas kļūst aizvien īsākas, ārā bieži līst lietus, un Tu vairs nevari uzlēkt uz riteņa, lai trauktos uz pludmali vienos šortos, ir  īstais laiks padomāt par veselību un sakopt ārieni. Atceries vasaras brīvdienas? Kad Tevi absolūti neuztrauca ne matu sakārtojums, ne perfekts manikīrs, un par visu svarīgāk bija labs saules aizsargkrēms un stilīgs peldkostīms vai peldbikses? Tagad ir piemērots brīdis, lai atvilktu elpu no vasaras skrējiena un sagatavotos ziemas prieku baudīšanai!

 
TOP 8 padomi, kā dzīvot veselīgi, justies labi un izskatīties lieliski katru dienu!
 
1. Nevairies no rudens vēja un lietus, bet izbaudi to!
Iemācies dejot lietū un sadzirdēt vēja smieklus! Tas Tev dos iedvesmu un pārsteidzoši dzīvīgu enerģiju ikdienai! Un stipru imunitāti piedevām! Pēc dejām lietū atceries iemalkot karstu liepziedu tēju ar medu!
 
2. Lieto veselīgu pārtiku, svaigus dārzeņus un augļus – tie ir vitamīni dzīvā veidā!
Sagatavo īstus vitamīnu salātus un pacienā draugus! Ņem prāvu burkānu, ābolu un dažas ķiploka daiviņas, burkānu un ābolu sarīvē uz rupjās rīves, ķiploku – uz smalkās, mazliet sāli, mazliet olīveļļu, enerģiski izmaisi – gatavs! Lai labi garšo!
 
3. Skaistums nāk no iekšienes, un, ja Tu jutīsies labi, to pamanīs arī apkārtējie!
Bet iekšējo pasauli sakārtot visbiežāk palīdz darbošanās „no ārpuses” – sakārto māju, atbrīvojies no lietām, kuras aizmirstas mētājas pagultē vai skapī, iekop dārzu vai dari jebko citu, kas palīdz atslēgties no ikdienas steigas un pievērsties savai pasaulei!
 
4. Aizstāj kaitīgus ieradumus ar veselīgām tradīcijām!
Jauna TV vietā iegādājies suni un dodieties kopā sportiskās pastaigās! Atpūtas vietā naktsklubā izbaudiet atpūtu īstā lauku pirtī! Katrreiz, kad vēlies izsmēķēt cigareti, sagrauz kārdinoši kraukšķīgu burkānu! Veselībā! 
 
5. Ieklausies!
Dabā, notikumos, iedvesmojošos Cilvēkos un iegūsti labas idejas veselīgai un priecīgai dzīvei! Labākā recepte pret saaukstēšanos, pamats labam garastāvoklim, spēku un enerģijas pārpilnībai ir cieņa pret sevi. Daba ir gudra un saka mums visu priekšā!
 
6. Ievies sev hobiju!
Un velti tam laiku vismaz pāris stundas nedēļā. Bet atceries – hobijam ir jāsagādā prieks, un tas nedrīkst kļūt Tev par pienākumu vai apgrūtinājumu. Tam ir jābūt tādam, lai pats darbības process radītu Tev labsajūtu, rezultāts nav šoreiz nav svarīgs! Un ja Tev vēl izdodas savā hobijā iesaistīt ģimeni un darbošanās prieks dubutojas vai trīskāršojas, pasaki sev lielu “paldies” – Tu esi īsts enģelītis!
 
7. Meklē pozitīvo
Lai kā tevi reizēm nomāktu vai apbēdinātu ikdienas notikumi,piespied sevi uzsmaidīt tam pievilcīgajam, vislabākajam cilvēkam, kurš raugās Tev pretī no spoguļa!
 
8. Dots devējam atdodas!
Tāpēc dāvini draugiem, radiem, paziņām un visiem saviem mīļajiem cilvēkiem dāvanas veselībai, skaistumam un priecīgai dzīvei! Novēlam, lai Tev nāk atpakaļ desmitkārtīgi!
 
Iegādājies dāvanas pie mums – FromMe.lv un piedalies balvas izlozē! 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu