Tiny One - Latvijā ražotas mīļumlietas bērniem 

Radīts Latvijā būs vienmēr dārgs un mīļš vārdu savienojums ikvienam latvietim, kuram rūp latviešu kultūras tradīcijas, to saglabāšana un nodošana tālākajām paaudzēm. Tāpēc kas var būt skaistāks par tepat Latvijā ražotu un pieejamu, skaistu un kvalitatīvu dizaina produktu, kas paredzēts jaunajām paaudzēm - mūsu bērniem? 

 

Celsim gaismā čaklus, centīgus un darbīgus latviešu dizainerus, kas atgādina par to, ka latvieši var darīt un dara skaistas lietas. Šajā rakstā vēlamies Tevi iepazīstināt ar pašmāju uzņēmumu Tiny One un tā veiksmes stāstu.

 

Latvijā ražotas bērnu mīļlietas

Tiny One ir latviešu uzņēmums, kas ražo oriģinālas rotaļlietas un noderīgas preces bērniem. Produktu klāsts mērāms desmitos dažādu mīksto rotaļlietu dzīvnieku formās, pašu šūtiem un darinātiem spilventiņiem, segām, aktivitāšu paklājiem un citiem produktiem. Visi iepriekš minētie latviešu ražojumi ir roku darbs un veidoti no kvalitatīvas kokvilnas. Šobrī Tiny One visvairāk lepojas ar jauno produktu - mīkstajām un maigajām vafeļu sedziņām, kas pieejamas vairākos toņos, un ir šūtas no kokvilnas un mīksta flīsa. 

Tiny One stāsts

Uzņēmuma stāsts sākās ar Tiny One radītājas Līvas vēlmi palutināt savas meitiņas un radīt tām ko paliekošu. Kā jau daudzām jaunajām māmiņām, gribējās radīt kaut ko tādu, kas dotu mīļumu, bet vienlaikus arī ko noderīgu, lai bērni gribētu pielietot ikdienā un ņemt līdzi tuvākos vai tālākos izbraucienos. Tā arī radās pirmais produkts - spilvengultas, kuru inovitāte ātri vien piesaisīja daudzu jauno vecāku uzmanību un sniedza bērniem ērtu un skaistu vietu, kur atpūsties un spēlēties. 

 
 
 

Šobrīd ir pagājis gads, kopš pirmie radītie produkti tika piedāvāti plašākam tirgum, un Tiny One ir izaudzis par īstu uzņēmumu, kas ražo kvalitatīvus produktus, kas gatavi doties pasaulē un iepriecināt citus bērnus, kā arī  to vecākus. Katrs produkts tiek radīts, piedomājot un iedziļinoties katrā tā vīlē, katrā maliņā un stūrī, lai prieks par to ir ne tikai produktu saņemot, bet arī lietojot ikdienā gadiem ilgi.

 

Tiny One pārdošanas kanāli

Sadarbība ar citiem mazumtirgotājiem

Pašu veikaliņa Tiny One nav, tāpēc uzņēmums labprāt sadarbojas ar citiem mazumtirgotājiem, to starp, Mazā Cilts (Rīga), Veikals Micars (Rīga), Baltic Space (t/c Domina), Awake (t/c Galerija Rīga), Kuuld (Kuldīga), Eko Bodīte (Cēsis), Dabas Bode (Jelgava un Liepāja). Tiny One izvēlās sadarboties ar citiem tirgotājiem, jo tā ir lieliska iespēja popularizēt savu produktu un ļaut klientiem ar to iepazīties dzīvē. Tā teikt apskatīt un aptaustīt produkciju klātienē, kur nu katram tas ir ērtāk, tuvāk savai dzīves vietai.

 

Mājaslapa - interneta veikals tinyoneshop.com

Tiny One galvenais pārdošanas kanāls ir uzņēmuma mājaslapa jeb interneta veikals tinyoneshop.com. Tas tika veidots 2 valodās - latviešu un angļu, uz WordpRess e-komercijas risinājuma WooCommerce bāzes. Mājas lapa izveidota acīm patīkamos maigos toņos, kas lieliski pārstāv Tiny One produkcijas dizainu. Uzņēmuma mājaslapa ir ērti lietojama, viegli pārskatāma - šai lietai Tiny One pievērsa īpašu uzmanību, jo svarīgi, ka mājas lapas apmeklētājs lapā jūtas ērti un viegli var atrast tieši to, kas viņam vairāk interesē. WooCommerce ir vadošā e-veikalu izstrādes platforma, tāpēc viņu piedāvātie risinājumi ir pārdomāti un lietotājam ērti. 

 

Pieredzi ar interneta veikalu Tiny One uzņēmums vērtē kā pozitīvu, piebilstot, ka labs interneta veikals ir ļoti svarīgs, jo bez tā noteikti nebūtu iespēja tik ērti un ātri apkalpot klientus. Lai arī pašlaik uz ārzemēm pasūtījumu ir nedaudz, tuvākajā laikā tiek plānots veikt reklāmas kampaņas, lai piesaistītu arī citu valstu klientu interesi.

 

Etsy tirgošanas kanāls

Tiny One savu produktu tirdzniecībā izmanto arī Etsy platformu, kas piedavā vienkāršu savas produkcijas ieviešanu un uzturēšanu mājaslapā. Tiny One vadītāja Līva gan min, ka nonākšana klienta priekšā Etsy platformā ir ļoti sarežģīta, jo tajā valdošā konkurence ir milzīga. Visvairāk Tiny One produkti tiek pirkti kā dzimšanas dienas dāvanas bērniem vai dāvanas raudzībām.

 

Sociālie tīkli - pārdošanai un mārketingam

Papildus Tiny One mājaslapai un Etsy veikalam, uzņēmums savas produkcijas izplatīšanai un tirgošanai izmanto arī sociālo tīklu dotās pārdošanas iespējas. Divi nozīmīgākie kanāli, ko Tiny One izmanto, ir Facebook un Instagram sociālie tīkli - tos uzskata par nozīmīgiem pārdošanas kanāliem. 
 

Produktu popularizēšanai gan vairāk tiek izmantots tieši Instagram konts, lai arī Tiny One pārstāve Līva min, ka reklāmas vieta Facebook un Instagram platformās ir kļuvusi ļoti pārblīvēta, tāpēc tajās iespējams sasniegt arvien mazāku cilvēku skaitu. 
 

Facebook

Tiny One Facebook galvenokārt publicē informāciju par piedāvājumiem, to starp, attēlus, aprakstus. Reizi vai divas nedēļā Tiny Latvien Facebook lapā tiek ievietotas akcijas - vai nu konkursi vai atlaižu piedāvājumi. Ieraksti, ko uzņēmums publicē, pārsvarā ir ar pozitīvu un radošu noskaņu. Mums pašiem ļoti patīk publicēt ceļojumu attēlus, kuros parādītas it kā līdzi paņemtās Tiny One ražotās mīkstās rotaļlietas. Ceram, ka drīzumā mūsu sirsnīgie lielie un mazie klienti mums šādas bildes ik pa laikam iesūtīs. 
 

Jaunumi par uzņēmumu Facebook profilā tiek publicēti dažas reizes mēnesī. Taču konkursu un izložu ieraksti, kas aicina piesekot un popularizēt uzņēmumu, tiek ievietoti reti. Arī ar produkciju nesaistītu vai jautra un smieklīga satura ierakstiem uzņēmums neaizraujas, tāda veida publikācijas veicot reti. Pēc pieredzes spriežot, Tiny One vadītāja min, ka Facebook lietotāju aktivitāte ir stipri samazinājusies un atgādina, ka liels sekotāju skaits nebūt nenozīmē lielu sekotāju iesaisti un atsaucību.

 

Saite uz Facebook profilu: facebook.com/TinyOneShop

Sekotāji 2019 gada maijā: 2 730

Saziņas valoda: Latviešu
 

Instagram

Lielisks kanāls, kur popularizēt savu produkciju un iepazīstināt klientus ar uzņēmumu, ir Instagram platforma, it īpaši, ja izveidotais konts pārstāv ar dizainu saistītus produktus. Instagram sociālā tīkla lietotāji īpaši aizaujas ar kvalitatīvu, estētisku un tematisku attēlu publicēšanu un labprāt pieseko skaistiem profiliem. Tiny One Instagram profils ir uzņēmuma mājaslapai līdzīgā noskaņā - radoši veidoti un maigu toņu pildīti attēli, kas tiek savienoti ar kopēju pasteļtoņu tematiku. Tiny One Instagram paltformā pulcē jau 3’950 sekotāju. 

 

Tiny One informē par jaunumiem un citādi sazinās ar saviem sekotājiem gandrīz katru dienu publicējot dažādus interaktīvus ierakstus ‘’Stories’’ sadaļā. Taču informācija par piedāvājumiem, tāpat kā jaunumi par pašu uzņēmumu tiek ievietoti aptuveni reizi vai divas nedēļā. Konkursus un izlozes Tiny One Instagram profilā rīko dažas reizes mēnesī. Noderīgu vai smieklīga satura informāciju, kas nav saistīta ar produkciju, tiek ievietota reti.

 

Saite uz Instagram profilu: instagram.com/tiny.one.shop/

Sekotāji 2019 gada maijā: 3 950

Saziņas valoda: Latviešu un angļu

 

Par paveikto un vēl veicamo

Tiny One uzņēmums atzīst, ka ar katru dienu turpmāko plānu skaits pieaug, taču lielākā šī gada ambīcija ir izvirzīties plašākas auditorijas priekšā gan Latvijā, gan ārpus tās un iepriecināt bērnus un viņu vecākus visā pasaulē. Ja Tiny One  uzņēmums būtu jāsāk no sākuma, Līva atzīst, ka visu darītu ar lielāku ticību par savu produktu. Ar esošo pieredzi Līva mazāk baidītos un šaubītos, un iespējams vairāk riskētu, jo galu galā - viss taču ir iespējams.

 

Novēlējums citiem mazajiem ražotājiem

Tiny One citiem mazajiem ražotājiem novēl ticēt savām spējām un domāt plašāk - ja darīsi to, kas Tev patīk, agri vai vēlu nonāksi tur, kur vēlies būt.

 

Tiny One – Latvijā ražots produkts mazākajiem ģimenes pārstāvjiem, kas  piedāvā skaistas dāvanas bērnu dzimšanas dienai un citiem svētkiem. Ja pazīsti kādu ģimeni, kuru vēlies iepriecināt svētkos ar skaistiem un bērniem noderīgiem ikdienā pielietojamiem produktiem, FromMe dāvanu katalogā izvēlies Tiny One dāvanu karti. Atbalsti latviešu dizaineru ražojumus!

 

Šādus un vēl citus rakstus veidojam, lai atbastītu Latvijas mazos ražotājus, īpaši mūsu visus Ražots Latvijā sadarbības partnerus, kuru dāvanu kartes pieejamas atsevišķā dāvanu kataloga sadaļā Ražots Latvijā.

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu