TRU:DE - apģērbi ar raksturu bērniem un ģimenēm


 

Latviešu dizaineriem veidojot jaunus uzņēmumus un ražojot skaistas dizaina preces, latviešu dizains  kā vērtība attīstās. Lai nepazustu starp citiem vienlīdz radošiem, strauji augošiem un uz mērķi orientētiem uzņēmumiem, svarīgi ir atrast sava zīmola odziņu ar ko pārsteigt sabiedrību. Viens no šādiem uzņēmumiem, kam ir izdevies ne vien iegūt sabiedrības atzinību, bet arī pārliecināt par to, ka latvieši spēj radīt kvalitatīvus produktus, ir apģērba zīmols TRU:DE. 

 

Produkcija

TRUDE ir latviešu uzņēmums, kas tirgo Latvijā izsapņotus un ražotus apģērbus un aksesuārus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Apģērbi ir ar raksturu - krāsaini, lakoniski, apdrukāti ar skaistiem attēliem un tekstiem. Un kas ne mazāk svarīgi - tie ir  ērti un ražoti no kvalitatīvām izejvielām. TRU:DE piedāvājumā ietilpst tādi apģērba produkti kā bērnu džemperi, kleitas, svārki, bikses, cepures. Daudziem TRUDE klientiem īpaši patīk sirsnīgie  T-krekli pāriem un ģimenēm.

 

 

Jautājot, kurš no produktiem ir zīmola TRU:DE radītājai un vadītājai Dacei sirdī tuvākais, viņa min, ka plašajā produktu klāstā ir grūti izvēlēties vienu mīļāko produktu. Tas tāpēc, ka ar visu līdz šim veidoto un padarīto lepojas vienlīdzīgi. Viss radītais ir kā kārtējais pārvarētais izaicinājums, kas sniedz spēku un iedvesmu turpmākajai darbībai. 

 

TRU:DE stāsts

Latviešu dizaina zīmola TRU:DE stāsts sākās no mājās sēdošas nogarlaikojušās māmiņas, Daces, kas nolēma sevi izklaidēt ar šujmašīnas palīdzību. Tā Dace sāka radīt ko jaunu un skaistu saviem bērniem. Tā TRU:DE zīmols ieguva savu pirmo produktu - šalli. Šobrīd, jau 5 gadus vēlāk, uzņēmuma produkcijas klāsts ir mērāms vairākos desmitos dažādu produktu, kas izpelnījušies sabiedrības atzinību. Šogad tiek svinēta TRUDE uzņēmuma 5 gadu jubileja, un šim notikumam  tiek veltīta īpaša pavasara kolekcija.

 

Zīmola galvenā filozofija ir nebaidīties darīt to, kas patīk, un neiet līdzi modei.

 

Dace stāsta, ka pēc dabas viņa ir radoša un enerģiska, tāpēc rutīna un monotons darba ritms nav domāts viņai. Tieši tāpēc zīmols TRU:DE ir kā izaicinājums radīt ko drosmīgu un vienlaikus skaistu. TRU:DE zīmola veiksme slēpjas priekā par padarīto - nav lielākas baudas, kā celties no rīta un būt pārliecinātai par to, ko Tu dari - būt priekšniekam pašam sev. Protams, tas ir ērti un izdevīgi, taču līdzi nes arī lielu atbildības slogu ar ko jāiemācās tikt galā.

 

TRUDE pārdošanas kanāli

TRU:DE zīmols izmanto vairākus pārdošanas kanālus savas produkcijas popularizēšanai un tirgošanai. Uzņēmums labprāt arī sadarbojas ar citiem mazumtirgotājiem.
 

TRUDE veikals Andrejostā 

TRUDE uzņēmumam ir fizisks veikals, kura atrašanās vieta ir Rīgā Andrejostas ielā 17. Veikaliņš atvērts kopš 2017. gada oktobra. Ja tomēr rodas neskaidrības ar to, kā nonākt līdz veikala lokācijai, www.trude.lv mājaslapā kontaktu sadaļā ir izveidots pamācošs video ērtākai veikala atrašanai. 
 

Sadarbība ar citiem mazumtirgotājiem

TRU:DE zīmols labprāt sadarbojas ar citiem mazumtirgotājiem, tāpēc uzņēmuma produkcija ir atrodama arī tādos veikalos kā Mūsmāja, M50, Luipop, Mazā Cilts, Latvijas pērles, Magone, La Fontana. 

 

Izbraukumu tirdzniecība

Tāpat TRUDE arī piedalās izbraukumu tirdzniecībā. Šogad zīmols pirmo reizi piedalījās Rīgas Dizaina tirgū. Izbraukumu tirdzniecības pieredzi vērtē kā pozitīvu, jo tā ir iespēja izzināt cilvēkus, kas vēlas iepazīties ar Tavu produkciju un veicināt atgriezenisko saiti ar klientiem, tādējādi nodrošinot atkārtotu satikšanos.
 

 

Interneta veikals - trude.lv

Šobrīd jaunākais sasniegums TRUDE uzņēmumam ir interneta veikala izveidošana. Mājaslapa ir viegli pārvaldāma un gaiša, kas lieliski izceļ jaunās pavasara kolekcijas dzeltenos toņus. Zīmola autore min, ka mājaslapas trude.lv izveide atvieglo ikdienas komunikācijas pārbagātību ar klientiem, savstarpējiem norēķiniem un nodrošina ātrāku apkalpošanu. 

 

Etsy tirgošanas kanāls

Zīmols TRU:DE savas produkcijas tirgošanā pielieto arī tirdzniecības platformu Etsy, lai savu produkciju popularizētu ārzemju auditorijai.  

 

Sociālie tīkli - pārdošanai un mārketingam

Papildus TRUDE jaunizveidotajai mājaslapai, uzņēmums savu produktu reklamēšanai kā arī tirgošanai izmanto sociālo tīklu pārdošanas iespējas Facebook un Instagram platformās. Tie līdz šim tiek uzskatīti par zīmola lielākajiem pārdošanas kanāliem. 

 

Sniedzot komentāru par pārdošanas kanālu uzturēšanu, TRU:DE zīmola vadītāja Dace min, ka tas aizņem ļoti daudz laika un lai publicētais saturs sniegtu panākumus, ir jābūt zinošam mediju jomā. Sasniedzot šo posmu, Dacei nācās atzīt, ka viņa viena pati visu izdarīt nevar - veiksmīgai produktu tirgošanai sociālajos tīklos ir nepieciešams zinošs un tam piemērots speciālists. 

 

Facebook 

Uzņēmums TRUDE sociālajā tīklā Facebook regulāri publicē informāciju par piedāvājumiem, katram ierakstam pievienojot vizuāli vērtību - produkcijas attēlus un galerijas. Par uzņēmumā notiekošajiem jaunumiem publikācijas tiek ievietotas dažas reizes mēnesī. Konkursus, lai piesaistītu sekotāju uzmanību un iegūtu jaunus sekotājus, TRUDE rīko reti. Ar produkciju nesaistītu saturu uzņēmums savā Facebook profilā nepublicē.

 

Facebook platforma bija paši TRUDE pirmsākumi jeb pirmā vietne, kur zīmols publicēja informāciju par saviem produktiem un tos tirgoja piecu gadu garumā. Tieši šis sociālais tīkls palīdzēja zīmolam izaugt un nu TRUDE profilam ir jau 15’000 sekotāju. Uzņēmums joprojām uzskata Facebook tīklu par lielisku rīku caur kuru nodot informāciju saviem klientiem un popularizēt savus latviešu ražojumus.

 

Saite uz Facebook profilu: facebook.com/TRUDESIGNLATVIA/

Sekotāji 2019 gada maijā: 15 200

Saziņas valoda: Latviešu

 

Instagram

Sākotnēji TRU:DE zīmols Instagram profilā publicēja personīgos attēlus ar komandu un tirgošanas aizkulisēm - produktu pakošanu un citām ikdienas ainām. Uzņēmumam augot, mainījās arī Instagram satura kvalitāte un būtība. Tagad uzņēmums acīmredzami piedomā par profila estētisko pusi un publicē kvalitatīvu saturu, kas attēlotu viņu šī brīža aktuālo produkciju.

 

Uzņēmums TRUDE aktīvi veido saturu savā Instagram profilā un informācija par piedāvājumiem tiek publicēta katru dienu. Par jaunumiem un izmaiņām uzņēmuma vai tā komandas darbībā Instagram profilā informācija tiek ievietoa pāris reizes mēnesī. Konkursus, lai piesaistītu jaunus sekotajus un pareklamētu preci, rīko reti. Citu saturu, kas varētu būt interesants sekotājiem, bet nav saistīts ar TRUDE ražojumiem netiek publicēts, jo pašiem pietiek savas interesantās lietas.

 

Saite uz Instagram profilu: instagram.com/trude_store/

Sekotāji 2019 gada maijā: 4 200

Saziņas valoda: Latviešu

 

Novēlējums citiem latviešu ražotājiem

 

Tuvākajā laikā TRUDE uzņēmums plāno turpināt augt un attīstīties - kamēr pircēji vēl tikai bauda esošos produktus, zīmolam fonā jau briest un veidojas jaunas idejas jauniem produktiem. Nākotnē paredzēta padziļinātāka materiālu atlase un dizainu izstrāde.

 

Ja būtu iespēja atgriezties pagātnē un veidot uzņēmumu no paša sākuma, Dace atzīst, ka tad viņa domātu ātrāk, un laicīgāk mēģinātu atrast veidus kā atvieglot savu ikdienu. Ir daudzas būtiskas detaļas, ko varētu paveikt citādāk. Viņa noteikti daudz ātrāk būtu piesaistījusi pieredzējušus konstruktorus un dizainerus, kas palīdzētu apģērbu modeļu izstrādē.

 

TRUDE novēlējums citiem ir nebaidīties. Bailēm jābūt tikai kā veselīgam faktoram, nevis šķērslim. Izbaudīt ne vien rezutlātu, bet arī pašu procesu. 

 

TRUDE produkcijā ir lieliskas dāvanu iespējas, ko dāvināt gan pieaugušajiem, gan bērniem. Atbalsti latviešu dizainu un uzdāvini sev vai līdzcilvēkiem drosmīgu, skaistu un kvalitatīvu apģērbu.

 

Šādus un vēl citus rakstus veidojam, lai atbastītu Latvijas mazos ražotājus, īpaši mūsu visus Ražots Latvijā sadarbības partnerus, kuru dāvanu kartes pieejamas atsevišķā dāvanu kataloga sadaļā Ražots Latvijā.

 
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu