Vasaras saldēdiens – atvaļinājumi, ceļojumi, atpūta un lauku dzīves baudīšana!

31.07.2012
Vasaras saldēdiens – atvaļinājumi, ceļojumi, atpūta un lauku dzīves baudīšana!

Kā padarīt savas brīvdienas vai atvaļinājumu par spilgtu, neaizmirstamu un, galvenais, ļoti patīkamu piedzīvojumu? Kādas ir piemērotākās ceļojumu un atpūtas iespējas ģimenes brīvdienām, atpūtai draugu lokā, romantiskai divvientulībai vai individuālai ekskursijai īstenam piedzīvojumu meklētājam? Kā izvēlēties vispiemērotāko kāzu ceļojumu – dāvanu, jaunlaulātajiem? Lasi tālāk un iepazīsties ar ceļošanas un aktīvās atpūtas iespējām, ko esam izveidojuši, lai atvieglotu Tev atvaļinājuma pavadīšanas, kā arī dāvanu izvēli saviem tuvajiem!

Pirms mesties piedzīvojumos, ir vērts visu kārtīgi apsvērt un izplānot, lai nonāktu līdzsvara punktā starp savām vēlmēm un iespējām. Ja savukārt meklē dāvanu draugiem, radiem, paziņām, noskaidro viņu vēlmes, vai viņiem patīk īsas autobusu ekskursijas, gari atpūtas ceļojumi uz dienvidu kūrortiem, Latvijas apceļošana vai aktīva atpūta un iespēja apgūt kādu jaunu sporta veidu!

Iepriecināt sievu, draudzeni, mammu vai labu paziņu Tev noteikti izdosies, uzdāvinot krāsainu un spilgtu ceļojumu uz kādu eksotisku vietu, kur var izbaudīt dabas skaistumu un bagātību, tīras pludmales, dzidrus ezerus un mirdzošus jūras vai okeāna plašumus!

Dodoties ārzemju ceļojumā, atceries:

  • iegādāties ceļojuma apdrošināšanu;
  • sagatavot pases, maksājumu karšu kopijas. Vērtīgi ir arī nofotografēt dokumentus un saglabāt fotogrāfijas epastā, lai vajadzības gadījumā, ja dokumenti nozaudēti vai nozagti, tev atliek vien sameklēt datoru ar interneta pieslēgumu!
  • ja plāno ārzemēs pārvietoties ar īrētu auto, jau laikus izpēti iespējas un rezervē auto;
  • dodoties uz eksotisku valsti, noskaidro, vai tur nav izplatītas kādas bīstamas slimības, vai nepastāv citi draudi tavai drošībai un veselībai, sapotējies, ieliec ceļojuma somā pirmās nepieciešamības medikamentus;
  • ja dodies ceļojumā viens pats, savas drošības labad regulāri sazinies ar tuviniekiem un paziņo, kur atrodies, ar ko pārvietojies u.tml.;
  • ja sanāk laiks, papēti kultūras īpatnības, ētikas normas un tradīcijas valstī, uz kuru dodies, kā arī iemācies pamatfrāzes šīs valsts valodā. Tev pašam būs daudz patīkamāk, ja varēsi kaut mazliet sarunāties ar vietējiem! Ja esi iecienījis pats plānot savus ceļojumus, bez tūrisma aģentūru palīdzības, Tev būs daudz vienkāršāk sameklēt naktsmājas, uzzināt, kur atrodas interesantākās apskates vietas un arī atrast jaunus draugus, ja runāsi viņu mēlē!

Protams, fantastiskas brīvdienas vari pavadīt arī tepat Latvijā! Mūsuprāt, absolūti burvīga dāvanakā vīrietim, tā sievietei būtu iespēja doties uz zirgu jāšanas nometni un iemācīties jāt ar zirgu! Iedomājies – Tu sēdies zirga mugurā, lai laistos vieglā riksī, pa ziedošām pļavām, laukiem, smaržojošiem mežiem un veldzējošu jūras krastu! Ekstrēmas izklaides cienītājiem noteikti patiks lidojumi ar deltaplānu vai paraplānu!

Ģimenes brīvdienām ar bērniem izvēlies piemēram, dažu dienu atpūtu tepat Latvijā – noīrē kādu omulīgu ģimenes mājiņu lauku atpūtas kompleksā, kur kopā ar ģimeni pavadīt skaistus brīžus, baudot lauku klusumu un harmoniju. Savukārt īsteniem dabas bērniem un dēkaiņiem būs piemēroti arī telšu kempingi kāda no Latvijas skaistajiem ezeriem krastā.

Lai atpūta ar ģimeni sagādātu prieku un labsajūtu, der iegaumēt dažas lietas:

  • Ja ceļo ar maziem bērniem, ieplāno biežas pieturas, maltītes, pastaigas, jo mazuļiem viss ātri apnīk, arī braukšana auto, un ir vajadzīgas pārmaiņas. Pēc iespējas, izvēlies īsākus pārbraukšanas maršrutus un vairāk atpūtas svaigā gaisā!
  • Ceļojot ar lielākiem bērniem, padomā kā viņus nodarbināt ar sportiskām aktivitātēm un interesantām spēlēm, izvēlies aktīvās atpūtas piedāvājumus tepat Latvijā, laivu braucienus, atrakcijas, piedzīvojumus un spēles brīvā dabā;
  • Ģimenes brīvdienām izvēlies atpūtu laukos, pie ūdeņiem, lauku atpūtas kompleksos tepat Latvijā vai vienas/divu dienu ceļojumus uz tuvākajām kaimiņvalstīm, jo tāli ceļojumi un garas autobusu ekskursijas, lai arī interesantas un aizraujošas Tev, bērnus pārlieku nogurdinās;
  • Ieplāno aktivitātes tā, lai Tev būtu laiks kopā būšanai gan ar bērniem, gan tikai ar otro pusīti!

Vēlies jauki pavadīt atvaļinājuma laiku ar savu otro pusīti vai pārsteigt, piemēram, jaunlaulātos aroriģinālu kāzu dāvanu? Izpēti atpūtas iespējas diviem un izvēlies romantisku divvientulību greznā viesnīcā, izjādi ar zirgiem, aktīvu ekskursiju pa LatvijuLietuvu vai Igauniju, bet asāku izjūtu cienītājiem un jaunu iespaidu medniekiem – iespēju izmēģināt sevi klinšu kāpšanā vai apgūt īsti vasarīgu sporta veidu – vindsērfingu!

„Vindsērfings ir labākais ūdens sporta veids, tajā katrs cilvēks var atrast to, ko vēlas, jo ir bura un dēlis, kas apvienojumā rada ļoti lielas iespējas un daudzveidībuSalīdzinājumā ar citiem ūdens sporta veidiem vindsērfings ir ļoti populārs, jo tam praktiski nepastāv vecuma ierobežojumi, tas nav tik dārgs kā jahtas vai ūdens motosports, tajā ir mazāk traumu un bīstamības, nav tik liela slodze kā, piemēram, airēšanas sportam, līdz ar to vindsērfings daudziem cilvēkiem ir optimālākais ūdenssports!” tā šo sporta veidu raksturo labākais Latvijas sērfotājs Rihards Akmentiņš, Latvijas čempions olimpiskajā klasē.

Bet ja gribi atvaļinājumu veltīt izklaidei un atpūtai ar draugiem, pirmkārt izdomā ko un kad tu vēlētos darīt, noorganizē sev jauku kompāniju un izvēlies Jautro Piedzīvojumu! Mēs Tev un Taviem draugiem esam sagādājuši priecīgu ballīti uz kuģīša tepat Daugavas un Rīgas jūras līča ūdeņos, spraigu peintbola spēlibraucienu ar kanoe un klinšu kāpšanas apmācības! Bet zini, nav tik svarīgi, ko jūs kopā darāt, galvenais – labs garastāvoklis un draudzīga kompānija!

Un kamēr tu līksmojies ar draugiem, paziņām vai kolēģiem, bērnus vari pārsteigt un iepriecināt ar garšīgām un aizraujošām ekskursijām tieši viņiem – Šokolādes muzejs ar degustācijukārumnieku tūre Igaunijākosmosa muzejs Viļņā! Bērni būs sajūsmā!

Šīs un vēl daudzas citas lieliskas iespējas dāvanām tevi gaida online dāvanu karšu tirdzniecības centrā DāvanaTev.lv!

Padomā arī par unikālu un skaistu dāvanas iesaiņojumu. Lieliskas idejas, kā iesaiņot un pasniegt dāvanu atradīsi šeit.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu