Jauns sadarbības partneris – ‘‘Vecāku izglītības programma’’ PLECS

29.10.2020

vecāku izglītības programma plecs dāvanu karte

 

Kā vecāki, kas audzina savus bērnus, vienmēr vēlamies tiem sniegt visu pašu labāko. Tomēr nav noslēpums, ka bērnu audzināšana ir izaicinošs process, kura gaitā ikviens būtu pateicīgs par kādu vērtīgu padomu vai palīdzīgu roku. 

 

FromMe.lv jaunais sadarbības partneris Centrs ZIN ar savu piedāvājumu Vecāku izglītības programma’’ PLECS labprāt palīdz vecākiem pilnveidot bērnu audzināšanas prasmes un atrast individuālu pieeju katras ģimenes situācijai.

 

Raksta turpinājumā uzzini vairāk par jauno sadarbības partneri un jauno FromMe.lv dāvanu piedāvājumu “Vecāku izglītības programma’’ PLECS, tā galveno mērķi un to, kāpēc šī ir laba dāvana gan jaunajiem, gan jau esošajiem vecākiem. 

 

Uzzini vairāk gan par sevi, gan savu bērnu

“Vecāku izglītības programma’’ PLECS ir balstīta uz bērnu audzināšanas prasmju pilnveidošanu un apgūšanu, iecietību un veselīgu komunikāciju abos virzienos. Tā ir iespēja vecākiem uzzināt vairāk ne vien par saviem bērniem, bet arī pašiem par sevi. 

 

Šīs vecāku izglītības programmas komanda bērnu audzināšanu pielīdzina auto vadīšanai intensīvā satiksmē – ir daudz satiksmes dalībnieku, taču katram ir savs galamērķis, ātrums un temperaments. Vienlaikus jāspēj tik daudz – ieraudzīt zīmes, vadīt auto un iekļauties plūsmā. Tas lieliski atspoguļo arī attiecības ģimenē un ar bērniem, jo katram ir savas vēlmes, vajadzības un mērķi. Lai izdotos kopā doties vienā virzienā uz priekšu, ir jāiemācās abpusēji sadarboties. 

 

vecāku izglītības programma plecs dāvanu karte

 

Bērnu audzināšana nav prasme, ar kuru mēs visi piedzimstam. Šīs prasmes ir mērķtiecīgi jāapgūst, lai mēs attiecībās ar bērnu varētu justies droši un uzticēties viens otram – lai nenodarītu pāri un saprastos bez vārdiem. 

 

Dzīve ar vadītāja apliecību vai skaidru ceļa karti noteikti ir drošāka un patīkamāka arī bērnu audzināšanas “satiksmē”, kurā tiekam iemesti kā aukstā ūdenī, kļūstot par vecākiem.

 

Iespējams, arī tu jūties noguris un apmulsis šajā satiksmē, ko sauc par audzināšanu, kur uz katra stūra sagaida jauni pārsteigumi un izaicinājumi. Tieši tāpēc tika radīta šī izglītības programma vecākiem – lai vecāki varētu apgūt prasmes un metodes, kas ļaus “izstūrēt” daudz mierīgāk un pārliecinošāk. 

 

“Vecāku izglītības programmas’’ PLECS mērķis

“Vecāku izglītības programma’’ radīta ar mērķi vecākiem un bērniem iemācīt saprast vienam otru, runāt vienā valodā un sadarboties. Lai ikvienai ģimenei izdotos mūžīgo varas dalīšanu, konfliktus un pamācīšanu ģimenes ikdienā aizstāt ar cieņpilnu komunikāciju, vajadzību apzināšanos un prieku. 

 

Ko sagaidīt apmācībās?

Apmācības iedalās 1 personai vai 2 personām – tāpēc apmācības var apmeklēt vienam vai abiem vecākiem kopā. “Vecāku izglītības programmā’’ ieplānotas 7 nodarbības, no kurām katra ilgst aptuveni 3h.

 

Programma būs liels atbalsts vecākiem šajā informācijas pārpilnajā laikā, kad nereti tiek izjusts liels sabiedrības spiediens visu izdarīt pareizi, ar visu tikt galā pašam, būt perfektam un nekad nekļūdīties. Programma ir vienkārša, strukturēta un efektīva ceļa karte bērnu audzināšanā, kas sniegs virzienu, izpratni un risinājumu katrai situācijai caur empātisku un pieņemošu skatījumu.

 

Programma aptver tādas tēmas kā:

  • Droša piesaiste bērniem un pieaugušajiem.
  • Smadzeņu darbība un saistība ar uzvedību.
  • Mazuļa ienākšana ģimenē, mazuļa vajadzības, tēva loma.
  • Pašvērtējums, savas pagātnes apzināšanās un ietekme uz audzināšanu.
  • TBRI jeb “Uzticībā pamatotu attiecību ieviešanas” metode: saiknes veidošana; stiprināšana; uzvedības koriģēšana.
  • Sensoro procesu izprašana, sensorās vajadzības.
  • Saikni veicinoša disciplinēšana.
  • Tipiska bērna attīstība, dažādu problēmjautājumu risināšana (miegs, ēšana, dusmu lēkmes, modernās tehnoloģijas, u.c.).

 

vecāku izglītības programma plecs dāvanu karte

 

Intuitīvi audzinot bērnus, mēs nereti uz viņiem pārnesam savu pagātnes pieredzi. Caur bērniem risinām savas problēmas un caur viņiem īstenojam savus nepiepildītos sapņus, kas traucē mums saredzēt un pieņemt  bērnu tādu, kāds viņš ir – patiesu, īstu un autentisku savā būtībā. Mainot savu audzināšanas pieeju no intuitīvas (vai automātiskas) uz apzinātu, mēs varam veidot daudz dziļākas un patiesākas attiecības ar saviem bērniem, esot klātesoši un dzirdīgi.

 

Un to iespējams panākt paplašinot savas zināšanas, iepazīstot sevi, apstājoties ikdienas skrējienā un apzināti veltot kvalitatīvu laiku saviem bērniem. 

 

Dāvanu karte PLECS apmācībām – lieliska dāvana ikvienam vecākam

Dalība “Vecāku izglītības programmā” ir lieliska dāvana svetkos ikvienam vecākam un bērnu aprūpētājam, kurš vēlas uzzināt vairāk gan par sevi, gan savu bērnu. Vecāku programmas apmācības ļaus apgūt praktiskas metodes pozitīvas saskarsmes veidošanai un veiksmīgai sadarbībai ar bērnu. 

 

Piedāvājumā ir apmācību piedāvājums vienai personai, kas ļaus vienam vecākam apmeklēt šo programmu, un tad mājās dalīties ar savām zināšanām un pārdomām. Bieži nemaz abi vecāki nevar šādas apmācības apmeklēt divatā, jo nav iespēja kādam citam uzticēt savu mazo atvasi.

Daudz labāk, ja abi vecāki var apmeklēt apmācības, tāpēc pieejams ir arī dāvanu piedāvājums PLECS apmācības 2 personām.

 

 “Vecāku izglītības programma” ir patiesi vērtīgs ieguldījums savās attiecībās un ģimenē!  

 

vecāku izglītības programma plecs dāvanu karte

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu