Veselība pirmajā vietā! Veselā miesā vesels gars!

Tradicionāls veids, kā uzlabot veselību ir pirts, piemēram, tvaika pirts baudīšana Kučuru dzirnavās, kas ir viena no vislabākajām dāvanām, ļaujot izbaudīt latviešu pirts rituālu un tvaika pirti. Latvieši jau kopš seniem laikiem piekopa pirts rituālu kā labāko ķermeņa un prāta atbrīvošanās procedūru.

Lieliska atpūta un reizē arī veselības nostiprināšanas procedūra ir dažādas masāžas un ja vēl masāža ir savienota ar meditāciju – tiek dziedināts gan gars, gan ķermenis. Meditācija un masāža studijā AVILON liks sajust dziļas un plašas pārmaiņas enerģētikā, ķermenis kļūs viegls, prāts tīrs un atbrīvots, dvēsele izjutīs Visuma plašās tāles un smalkās vibrācijas. Medijācija ar mūziku, tiešām ir labākais veids kā reklasēties. 

Floutings ir pavisam neparasta, bet īpaša ūdens pelna apvienojumā ar meditāciju. Floutinga iespējām nav robežu apziņas paplašināšanas jomā. Tu vari sasniegt apskaidrību, atrast savas dzīves jēgu un līdz nepazīšanai uzlabot savas dzīves mentālo, fizisko un garīgo kvalitāti.

Svara samazināšana ir ļoti būtiska cilvēkiem, kuri jūt, ka ikdienā viņiem liekais svars rada dikomfortu. Dāvināt svara samazināšanas terapiju, noveikti var piemēram vecākiem, mammai. Konsultācijas laikā tiks noteikti antropometriskie rādītāji – masa, garums, vidukļa un gurnu proporcijas, figūras tips, ievākta informācija par uztura paradumiem, fiziskās aktivitātes līmeni un dzīvesveidu, pārrunāti  mērķi un vēlmes.

Vakummasāža ķermentim ne tikai skaistumam, bet arī veselībai. Vakummasāža ķermenim ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu un tauku nogulsnējumu likvidēšanu. Vakummasāžas pamatā ir metode, kas balstīta uz ādas receptoru kairinājumu ar retinātu gaisu jeb vakuumu.

Savukārt joga studijā Saules joga dos praktiskās zināšanas, kas palīdzēs pilnveidoties. Šīs praktiskās zināšanas cilvēks var izmantot ikdienas dzīvē, lai mazāk ietekmētu stresa situācijas, slikta pašsajūta un lai mācētu uzturēt sevi harmoniskā stāvoklī.

Arī visparastākā vingrošana sporta klubā Body Sport vai peldēšana un ūdens aerobika nostiprina veselību. It īpaši nozīmīga ir vingrošana grūtniecēm.

Vingrošana vienmēr pozitīvi ietekmēs Tavu noskaņojumu un veselību. To var dāvināt ikvienam, jebkuros svētkos. Ieguvumi no šādas dāvanas, stājas uzlabošana, muguras un vēdera muskulatūras nostiprināšana, dziļo muskuļu nostiprināšana, organisma vispārējās izturības attīstīšana un elpošanas sistēmas nostiprināšana

Veselības pārbaude ir ļoti būtiska, tāpēc ja vēlies uzdāvināti praktisku dāvanu bērniem, izvēlies šādu dāvanu karti! Lai vēlāk veselības ārstēšana neradītu problēms, jau laicīgi parūpējies par sevi un otru. Savukārt pilnīgai spēku atjaunošanai vari dāvināt īpašu masāžu. Šī metode veicina atveseļošanos, relaksāciju un jaunu spēku atjaunināšanu.  Reiki Tao To Ki praktizē ar roku uzlikšanu un pieskaršanos sev un citiem cilvēkiem.

Izvēlies kādu no dāvanu piedāvājumiem FromMe.lv sadaļā veselība. Parūpējies par otru!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu