Viesnīcas un viesu nami - lieliska atpūta pie dabas, ārpus mājas!

Viesnīcas un viesu nami - lieliska atpūta pie dabas, ārpus mājas!

Savs šarms ir katrai vietai, un viesu nami nav izņēmums. Cik dažādi mēs saprotam vārda „mājas” nozīmi, tikpat daudzveidīgi un unikāli ir arī viesu nami, viesu mājas, viesnīcas un to piedāvātās atpūtas iespējas, lai sniegtu brīnišķīgas dāvanu idejas tuvākajiem.

Ir lauku viesu nami, kur līdzās ir gan pirts, gan pieejamas izjādes ar zirgiem. Ir arī viesu nami tuvu pie jūras, kas tiem piešķir īpašu burvību – it īpaši vasaras pašā viducī, kad saule silda zemes virsu no agra rīta līdz vēlai novakarei.

Pavisam ekstravaganta varētu būt vasarīga atpūta kempingā kādā dabas parkā vai kempings pie jūras kopā ar ģimeni, kas būtu lieliskas dāvanu idejas gan sev, gan saviem mīļajiem.

Atpūtas vietas ir ļoti daudzveidīgas – tas var būt kā plašāks atpūtas komplekss, tā arī pavisam vientuļa lauku sēta Latvijas laukos. Ir jāspēj tik izvēlēties.

Daži piedāvājumi no FromMe.lv – ģimenes atpūta Abavas senlejā, romantiska atpūta diviem brīvdienās Zirgu sētā, aktīvā atpūta Kučuru dzirnavās – varbūt tieši kāds no šiem viesu namiem spēs sagādāt Tev tik nepieciešamās pozitīvās emocijas.

Atpūties pats, smelies idejas dāvanām un uzdāvini dāvanas un atpūtu savai otrai pusītei - sievietei vai vīrietim!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu