Ziemassvētku dāvanas, atpūta ziemā un citas dāvanu idejas!

Ziemassvētki ir laiks, kad viens otram par visu vairāk dāvājam mīlestību, esam kopā ar ģimeni. Tas ir laiks, kad īpaši apzināmies, cik ļoti neaizstājami un mīļi ir tie cilvēki, kuri ikdienā mūs atbalsta, bet ar kuriem ikdienā ļoti bieži neiznāk kopā pavadīt tik daudz laika, cik vēlētos.

 

Dažādas atpūtas iespējas saviem tuvajiem vari sarīkot pats. Ja ārā ir pietiekams daudzums sniega un nav pārāk auksts, varat doties pastaigā pa piesnigušu mežu vai arī vienkāršā pastaigā pa pilsētu, tādējādi izbaudot Ziemassvētku atmosfēru esot kopā. Lielisks atpūtas veids ir arī ceļošana – varbūt vērts aizbraukt pie attālākiem radiem un kopīgi nosvinēt Ziemassvētkus? Iespēju ir tik daudz, un tikai Tu zini, kura no tām būs vispiemērotākais tieši Tev un taviem mīļajiem.

 

Visas dāvanas esam apkopojuši mūsu dāvanu sadaļā Ziemassvētku dāvanas. Šajā rakstā daži piedāvājumi, kas tev varētu sniegt nelielu ieskatu.

 

Ziemassvētku dāvanas 

Ziemassvētku dāvana var būt kopīga laika pavadīšana  un atpūta ar ģimeni. Sajūtu un dāvanu karšu portāls FromMe.lv ir sarūpējis dāvanas, kas  Tavu atpūtu padarīs vēl īpašāku.

 

Lūk, daži dāvanu piedāvājumi:

  1. Medus masāža centrā Aparmita – medus ir lielisks līdzeklis, lai uzlabotu veselības stāvokli un uzturētu veselīgu dzīvesveidu, tā būs dāvana, kas ļaus atpūsties, atslābināties un ļauties mirklim, tādējādi Tu būsi uzdāvinājis ikvienam tik ļoti nepieciešamo laiku ar sevi un savām domām.

  2. Pēdu un galvas masāža – pēc pēdu un galvas masāžas procedūrām dāvanas saņēmējs varēs relaksēsies SPA atpūtas telpās, kur baudīs tēju un SPA uzkodas. Atpūta, kas dos iespēju atjaunot enerģiju, spēku, ķermeni un garu – atpūta, kas tik ļoti nepieciešama it īpaši ziemā, lai būtu vesels.

  3. Izbrauciens kamanās – dāvana Ziemassvētkos, kas būs ne tikai lieliska atpūta, bet arī patīkama un neaizmirstama izklaide. Ikvienam dzīves laikā ir jāizbauda brauciens zirga kamanās – piepildi šo vēlēšanos jau šogad!

  4. Romantiska atpūta – nakšņošana un SPA pirts kompleksa apmeklējums SPA Hotel Ezeri Siguldā – atpūta divatā ir īpaši romantiska, izvēloties šo dāvanu savai otrajai pusītei, Tu būsi trāpījis desmitniekā.

  5. Arī aktīvā atpūta ir viens no atpūtas veidiem, tāpēc izklaide ģimenei Žagarkalnā būs tā dāvana, kas dos neierobežotas iespējas izpriecāties no visas sirds!

 

Skaistus svētkos tev un visiem taviem mīļajiem šajos Ziemassvētkos!

 

ziemassvētku dāvanas

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu