Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Zirgi apbūruši daudzus - to spēks, skaistums un labais raksturs tos padarījis par cilvēku sabiedrotajiem jau vairāku tūkstošu gadu garumā.  Jāatzīst, ka iegādāties savu zirgu un to kopt - tas ir dārgs un ilgs process, bet zirgu stallis Adventure Ride piedāvā sapņus par izjādēm pārvērst īstenībā par visnotaļ demokrātiskām cenām. 
 
Adventure Ride zirgu stallis atrodas Ādažos -  tikai 8 km no Rīgas. Adventure Tas ir tuvu Rīgai, bet vienlaikus pietiekami tālu no pilsētām, lai dāvanas saņēmējs izrautos no pilsētas vides un burzmas. Dāvanas saņēmējs var doties izjādē ar zirgiem ar visu ģimeni un draugiem, vai arī izjādi izbaudīt viens pats. Bērniem patiks ekskursija ar stāstu par zirgu dzīvi stallī, izjāde uz ponija un zirgu cienāšana ar burkāniem. Pieaugušie Adventure Ride zirgu un treneru sabiedrībā var atrast gan savu piedzīvojumus, dodoties izjādēs, gan absolūtu mieru un tuvību ar dabu, ko sniedz zirgu klātbūtne un daba, kas ieskauj staļļu teritoriju.
 
Esam apkopojuši visus Adventure Ride dāvanu karšu piedāvājumus, pievienojot katram īsu raksturojumu par to, kas iekļauts piedāvājumā, un kurās situācijās konkrētais zirgu izjādes piedāvājums ir piemērota dāvana.  
 

Izjāde ar zirgu bērniem, 30 min | 13 EUR

Pirms zirgu izjādes mazajiem tiek iedoti burkāni, ar ko uzcienāt zirdziņus. Tas palīdz viņiem juties drošāk zirgu klātbūtnē.  Piedāvājums ir labs arī pavisam maziem bērniem - patstāvīgi zirga mugurā mazos sēdina jau no divu gadu vecuma, ja tie spēj noturēt speciālu siksniņu. Vēl mazākus bērnus sēdina kopā ar vecākiem, kamēr instruktori zirgus ved pavadā apkārt trīs hektārus lielam aplokam. Bērni izjādes laikā var arī mainīties, lai visi varētu izmēģināt, kā notiek izjāde ar zirgu.

Šī dāvana īpaši piemērota: 

 • kā izlaiduma dāvana, pabeidzot bērnudārzu vai veiksmīgu mācību gadu - lai vasarā netrūktu piedzīvojumu, un vecākiem nebūtu jālauza galva par to, kādas aktivitātes saplānot;
 • kā Ziemassvētku dāvana bērniem - kāpēc atkal dāvināt konfektes, ja var uzdāvināt izjādi ar poniju? Bērni novērtēs interesanto aktivitāti, un piezīvojums paliks atmiņā uz mūžu;
 • kā vārda dienas vai dzimšanas dienas dāvana bērniem - šis būs īpašs pārsteigums, kas neatstās bērnu vienaldzīgu! Arī vecāki būs pateicīgi, ka dāvana atrisina mūžīgo jautājumu - kā lai izklaidē bērnus nedēļas nogalē?
 

Zirgu izjādes nodarbība aplokā, 1h | 25 EUR

Pieredzējušie AdventureRide instruktori profesionāli apmācīs ikvienu jāšanā ar zirgu. Zirgu izjādes nodarbības notiek lielā aplokā, kurā iespējams pilnībā izbaudīt plašumu. Aploki iekārtoti skaistās pļavās, īpaši lauku burvības baudītāju priekam. Ja ar laikapstākļiem nav paveicies, jāšanas nodarbības notiek iekšējā balto smilšu manēžā vai apgaismojamā āra aplokā. Tāpat dāvanu kartes īpašniekiem ir iespējams dāvanu karti izmantot volarizēšanas nodarbībai. Volarizēšanas nodarbības laikā jātnieks, zirgam kustoties dažādos tempos, veic līdzsvara vingrinājumus, atrodoties zirga mugurā.

Šī dāvana īpaši piemērota: 

 • jauniešiem, kā dāvana dzimšanas dienā, jo viņiem būs kas interesants, ar ko palepoties vienaudžu vidū;
 • kā dāvana kolēģiem un biznesa partneriem, jo zirgu izjādes ir klasiska un smalka dāvana, kas izaicina sasniegt jaunus mērķus un trenē prātu, kā arī ķermeni;
 • kā oriģināla dāvana vīrietim dzimšanas dienā - protams, ka par šo dāvanu priecāsies arī dāmas, bet jāteic, ka jāt ar spēcīgu dzīvnieku, kuram ir pašam savs raksturs un griba ir aizraujošs izaicinājums, un vīrietim tas radīs īpašas emocijas.
 

Izjāde ar zirgu apvidū divām personām, 1h | 40 EUR

Izjādes notiek visu gadu, tāpēc izjādes laikā, atkarībā no sezonas, dāvanas saņēmējiem iespējams baudīt vasarīgi ziedošas pļavas, rudens lapkriti, sniegotus laukus vai dabas atmošanos pavasarī. Dāvanā ietilpst jāšanas apmācība, cilvēkiem, kam nav pieredzes jāšanā. Jāņem vērā ka izjādē veiktais attālums atkarīgs no jātnieku sagatavotības un prasmēm - nepieredzējušie apmācību sāks laukumā, lai apgūtu pamata prasmes zirga vadībai, un tad izjādi varēs turpināt tālākā apvidū.

Šī dāvana īpaši piemērota: 

 • kā dāvana sievietei dzimšanas dienā, ja viņa mīl izmēģināt ko jaunu, un ja viņa priecātos, ja aktivitāti varētu baudīt kopā ar māsu, draudzeni vai draugu;
 • kā dāvana Māmiņdienā vai dāvana Tēva dienā - zirgu izjādes ir lieliska aktivitāte svaigā gaisā, kuru veikt kopā ar mammu vai tēti. 
 

Brauciens zirga kamanās vai ratos 4 personām, 1h | 55 EUR

Baudiet vasarā sazaļojuša vai ziemā piesniguša priežu meža klusumu, esot tālu prom no steigas un burzmas! Brauciena laikā kopā ar ģimeni varēsi priecāties par dabu un stirniņu atstātajām pēdām, ja zemi klās sniegs. Tāpat bērni labprāt iekar priedītēs kādu burkānu vai ābolu meža zvēriņiem, un pacienā arī zirdziņus. Bērniem brauciens zirga kamanās vai ratos ir īpaši aizraujoša aktivitāte, kas sagādās daudz priekpilnu atmiņu. 

Šī dāvana īpaši piemērota: 

 • kā dāvana vecvecākiem, jo viņi varēs vizināties kopā ar mazbērniem. Viņi varēs atcerēties savu bērnību laukos, un būt kopā ar mazbērniem brīdī, kad mazajiem šādas bērnības atmiņas radīsies;
 • kā dāvana bērniem - ja mazais vēl varētu baidīties kāpt zirga mugurā, brauciens ratos vai kamanās kopā ar vecākiem vai draugiem varētu būt īstais piedzīvojums, ko baudīt zirgu tuvumā. Pirms un pēc izjādes bērni varēs iepazīties ar zirgu, uzcienāt viņu ar kādu burkāniņu un paglaudīt.
 

Ekskursija zirgu stallī un izjāde ar zirgiem grupai, 2h | 57 EUR

Ekskursijas laikā ekskursijas dalībnieki uzzinās daudz jauna un interesanta par zirdziņiem, to barošanu un dzīvi, kā arī iepazīsi stalli. Izjāde notiks Ādažu apvidū, kur ir izveidotas skaistas takas ar paugurainu reljefu. Priecājies par skaisto izjādi un jaunajiem iespaidiem kopā ar saviem mīļajiem! Tā kā ekskursijā var doties līdz pat 15 cilvēkiem, šī dāvanu karte patiks tiem, kas labprāt pavada laiku kopā kuplākā pulkā. 

Šī dāvana īpaši piemērota kā:

 • dāvana ģimenei ar bērniem - šī ir lieliska dāvana, ko izmantot ģimenes lokā, jo atpūta ar zirgiem pie dabas patiks gan vecākiem, gan bērniem;
 • dāvana bērnam- ja pasniedz šo, kad dodies uz kāda bērna dzimšanas dienas ballīti sanāk, ka dāvanā tiek pasniegta vēl viena aizraujoša ballīte, ko īstenot citā dienā! Bērni būs sajūsmā, un arī vecākiem nebūs jālauza galva, par to, kā bērus izklaidēt kādā no nākamajām nedēļas nogalēm. 
 

Romantiska izjāde ar zirgiem un fotosesija 2 personām, 2h | 120 EUR

„Adventure Ride” piedāvā paspilgtināt dāvanas saņēmēju atmiņas no romantikas pilnās izjādes zirga mugurā, papildinot izjādi ar profesionālu fotosesiju. Izjāde notiks Ādažu apvidū, kur ir izveidotas skaistas takas, kas mijas ar paugurainu reljefu. Ceļu dažkārt šķērso arī kāda stirna, kas rada īpaši pasakainu sajūtu. Uzdāvini lielisku randiņu, ienirstot skaistajās Latvijas pļavās un rikšojot pa gleznainajām, priežu ieskautajām meža takām.

Šī dāvana īpaši piemērota kā: 

 • kāzu dāvana - pāris varēs ne tikai doties kopīgā piedzīvojumā, bet arī iemūžināt to skaistā bildēs, ar ko papildināt ģimenes albumu;
 • Valentīndienas dāvana - romantiska izjāde ar fotosesiju diviem ir lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam, kā arī lieliska ideja randiņam;
 • kāzu jubilejas dāvana - gadiem ejot, laulības dzīve var pārvērsties par rutīnu, tāpēc šī dāvana ļaus atdzīvināt romantiku, kā arī iedrošinās pāri izmēģināt kopā vēl citas aktivitātes. Kas zina, varbūt, ka izjādes kļūs par viņu jauno, kopīgo hobiju?
 

Izjāde pārim ar zirgiem un fotosesija jūras krastā, 2h | 185 EUR

„Adventure Ride” piedāvā piejūras cienītājiem izbaudīt jūras krasta šalkoņu zirga mugurā. Atmiņas no neaizmirstamā piedzīvojuma tiks iemūžinātas bildēs, kas būs lielisks papildinājums pāra atmiņu galerijai. Šis ir romantikas pilns piedzīvojums, kas ļauj baudīt izjādi gar skaistām pludmalēm, zirga mugurā priecājoties par kluso liedagu un viļņu šalkoņu!

Šī dāvana īpaši piemērota kā:

 • romantiska dāvana Valentīndienā - izjādi varēs baudīt jau februārī, bet tā kā dāvanu karte derīga 12 mēnešus, pastāv arī iespēja izjādi veikt vasarā;
 • dāvana kāzās - šī ir īpaši romantiska dāvana, kuru novērtēs tie, kam joprojām uz acīm ir rozā brilles;
 • dāvana kāzu jubilejā - ja rozā brilles jau noņemtas, šī ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt, lai brilles tiktu uzliktas atpakaļ. Patiesi romantiska dāvana, īpaši piejūras cienītājiem!
 

Skijorings aiz zirga 30 min Adventure Ride | 25 EUR

Skiorings ir ziemas aktivitāte, kad zirgs, skrienot dažādus līkumus, velk sev līdzi braucēju  - parasti slēpotāju. Savulaik skijorings pat ir bijis iekļauts ziemas Olimpisko spēļu programmā. Ne velti šī ir iecienīta ziemas dāvana asu izjūtu cienītājiem! Ņem vērā, ka dalībniekiem pašiem jānodrošina sev inventāru - slēpes, sniega dēli vai pat piepūstu kameru vai ragavas. Dāvanu iespējams izmantot grupā līdz 10 cilvēkiem, dalībniekiem braucot uz maiņām.

Šī dāvana īpaši piemērota kā:

 • Ziemassvētku dāvana slēpošanas vai snovborda entuziastiem;
 • oriģināla dāvana ģimenei, kas mīl aktīvo atpūtu, jo  dāvanu var izmantot grupā, un arī bērni, kas prot slēpot,  braukt ar dēli vai turēties pie ragavām var izmēģināt spēkus skijoringā, zirgam rikšojot lēnāk. 
 

Skijorings aiz zirga 30 min + izjāde ar zirgu 30 min Adventure Ride | 38 EUR

Jau iepriekš minēto piedāvājumu var apvienot arī ar 30 minūtes ilgu izjādi. Tas ir lielisks komplekts gan bērniem, gan pieaugušajiem. 

Šī dāvana īpaši piemērota kā:

 • dāvana pārim, īpaši, ja viens no abiem labprāt izbaudītu adrenalīnu, ko sniedz skijorings, bet otrs nedaudz mierīgāko aktivitāti - izjādi zirga mugurā;
 • dāvana tiem, kas svin dzimšanas dienu vai vārda dienu ziemā, jo šī ir ziemas aktivitāte;
 • dāvana ģimenei ar maziem bērniem - izjādi var veikt jau no 2 gadu vecuma, tāpēc tie, kas vēl ir par mazu, lai izmēģinātu skijoringu, varēs pavizināties zirga mugurā, un pabarot zirgu ar burkāniem.
 
Uzdāvini iespēju izjust īpašo auru, ko izstaro zirgi, un gūt lielisku pieredzi atpūšoties pie dabas!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu