Ceļojums vai ekskursijas? Uzdāvini lielisku atpūtu - izvēlies FromMe.lv dāvanas

10.07.2017

Riga eksursijas

 

Ekskursija pa Rīgu

Ir dažādi labi varianti, kā uzdāvināt ekskursiju pa Rīgu, kas sniegs jaunu pieredzi un zināšanas par Latvijas galvas pilsētu:

Vai var būt vēl labāka dāvana par Latvijas galvaspilsētas iepazīšanu ekskursijas veidā? Tomēr, ja Rīga ir iepazīta, un ir vēlme iepazīt kādu jaunu pilsētu, tad Viļņa varētu būt viens no galapunktiem.

 

Ceļojums tapat Baltijā

Galamērķi mazam ceļojumam tepat Baltijā var būt ļoti dažādi. Skatītues varam 2 virzienos uz augšu vai uz leju, bet nevaram aizmirst par to, ka tepat Latvijā arī ir skaistas vietas, ko apmeklēt.

 

Ceļojums uz Viļņu ar Orange Weekends sagādās dažādus pārsteigumus – sākot ar Etnokosmoloģijas muzeju, kur ar Eiropā lielāko teleskopu varēs izpētīt debesis un vērot sauli. Savukārt ekskursija uz delfināriju Palangā  būs brīnišķīgs brīvdienu ceļojums, kas patiks gan pāriem, gan visai ģimenei.

 

Ceļojums uz Tallinu un Keilas ūdenskritumu patisk jebkuram dabas un skaistu skatu mīļotājam, Tallina valdzinās ar savām leģendām un nostāstiem.

 

Ekskursijas daudziem no mums saistās ar vienas dienas ceļojumu kopā ar klasi skolas laikā. Ja ir plānots iepriecināt bērnus, tad ekskursija saldumu darbnīcā Skrīveru saldumi būs katra bērna sapņa piepildījums. Padomā par otru un sagādā vislielāko prieku izrādot, cik īpašs ir otrs.

 

Dāvini iespēju ceļot, izzināt, iedvesmoties

Izvēlies FromMe.lv dāvanas un dāvanu kartes un apskati īpaši sagatavoto sadaļu tiem, kam patīk ceļot – Ekskursijas un ceļojumi.

 

Uzdāvini lielisku atpūtu vai atvaļinājumu sev un saviem tuvajiem ar FromMe.lv sajūtu dāvanām!

 

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu