Ko dāvināt māsai vai māsīcai dzimšanas dienā un citos svētkos?

13.05.2019

Māsa ir viens no vistuvākajiem cilvēkiem, kas vien var būt. Viņa vienmēr ir līdzās, un kopā pavadītais laiks nenoliedzami ir skaistu, kopīgu atmiņu piepildīts. Nereti arī māsīca ieņem māsas lomu. Viņa ir tā, kas vienmēr ir līdzās un gatava atbalstīt. Tieši tāpēc, vai tā būtu dzimšanas dienas dāvana māsai vai vārda dienas apsveikums māsīcai, to  jāizvēlas jo īpaši rūpīgi – lai paustu, cik ļoti mīlēts cilvēks viņa ir.

 

Ko dāvināt māsai vai māsīcai, lai dāvana viņu iepriecinātu vēl ilgi pēc svētkiem? Dāvana var tikt izvēlēta pēc vairākām kategorijām. FromMe.lv dāvanu karšu centra komanda apkopojusi dāvanu idejas māsai un māsīcai. Pats galvenais - atceries, dāvana jāizvēlas tā, lai izrādītu rūpes par viņu!

 

Dāvana māsai vai māsīcai pēc gaidāmo svinību iemesla


 

 

Atrodi māsai vai māsīcai piemērotu dāvanu, ņemot vērā svētkus. Dzimšanas dienas dāvana māsai liks viņai sajusties īpašai un lolotai. Savukārt, piemēram, vārda dienas dāvanai ir jāiepriecina un jāatgādina, ka Tu par viņu atceries un novērtē kopā pavadīto laiku.

 

Smelies iedvesmu dāvanām un atrodi atbilstošāko! Visi piedāvājumi atrodami arī dāvanu kategorijā dāvanas māsai.

Dāvana māsai dzimšanas dienā

Dzimšanas dienā labākā dāvana māsai ir tāda dāvana, kas liek viņai smaidīt. Šī diena ir veltīta tikai un vienīgi viņai. Tāpēc ar dāvanu Tev māsa ir jāiepriecina un jāizrāda pret viņu īpašas rūpes. Apdomājies par māsas vai māsīcas hobijiem, aizraušanās un brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tas var būt ļoti noderīgs palīgs dāvanas izvēlē. Ja tomēr nezini, ko uzdāvināt māsai dzimšanas dienā, tad dāvini ko ilgi atmiņā paliekošu. 

Izjāde ar zirgu apvidū

  Ja viņai patīk daba un dzīvnieki, iespējams laba dāvana būtu izjāde ar zirgiem. Atmiņas par izjādi un fotogrāfijas no tās spēs iepriecināt viņu pat vislietainākajās gada dienās. Izvēlies piemēroto dāvanu kategorijā izjādes ar zirgiem.

 

 

Rotaslietas

  

Ja vēlies dzimšanas dienā māsai parādīt, cik viņa ir īpaša, lieliska dāvana ir rotaslietas. Ja Tavai māsai patīk papildināt savu izskatu ar mirdzošām rotām, viņa noteikti novērtēs šādu dāvanu. Izvēlies atbilstošo dāvanu kategorijā juvelierizstrādājumi.

 

Dāvanu karte veļas veikalā

  Māsas savā starpā ir ļoti tuvas, tāpēc dāvanu karte apakšveļas veikalā ir vienmēr aktuāla un praktiska izvēle dāvanai. Ja esi brālis, tad apakšveļas veikala dāvanu karte varbūt nebūs pirmā izvēle, toties tu vari izvēlēties dāvanu karti veikalā Debenhams, kurā iespējams iegādāties kvalitatīvu zīmolu kosmētiku, apģērbu un pat interjera preces. 
 
 
 
Vairāk ideju meklē rakstā Dāvanas sievietei dzimšanas dienā.

Ko dāvināt māsai vārda dienā?

Vārda dienā māsai dāvini ko tādu, kas liks viņai justies novērtētai. Vārda diena ir svētki, kuros ir patīkami saņemt apsveikumus. Tas liecina par to, ka no visiem tās dienas jubilāriem viņas draugi un ģimene īpaši godina tieši viņu. Starp visām viņas vārda māsām, īpaša dāvana no tevis tiek tieši viņai, kamēr citām - tikai apsveikums. Dāvanai māsai vai māsīcai nav jābūt tik apjomīgai, kā dzimšanas dienas dāvanai. Tas, ka tu viņu apsveic ar dāvanu vien jau ir nozīmīgs žests. 

Atpūtas piedāvājumi

Klasiska dāvana šajos svētkos ir rūpes par labsajūtu un atpūta. Tāpēc iepriecini māsu arkādu nomierinošu SPA procedūru vai pirts dienu. Dāvanu piedavājumus meklē kategorijā SPA un Skaistumkopšana.

 

 

Restorāna dāvanu karte

Vienmēr iepriecinoša un jauka dāvana ikvienos svētkos ir kopīgs restorāna apmeklējums. Vārda dienā šī būs lieliska dāvana, kas ļaus māsai sapucēties un dienas noslēgumā mieloties ar gardu maltīti. Restorānu piedāvājumus atrodi kategorijā restorāni un kafejnīcas. Vēl labāks variants ir dāvanu karte Restorāni Rīgā – iespēja māsai vai māsīcai izvēlēties restorānu pašai.

 

restorāni rīgā

 

Aktīvā atpūta

Ja tava māsa mīl atpūties aktīvi, vai arī ir izteikusi vēlmi sākt dzīvot aktīvāk, dāvini viņai to, ko viņa vēlas! Ja viņa jau ir atradusi savu aktīvo nodarbi, izvēlies dāvanu karti, kas noderēs ar hobiju saistīto izmaksu segšanai, piemēram, Sportland dāvanu karti. Ja viņa vēl nezina, ko vēlas darīt, izvēlies kādu no aktivitātēm, ko viņa varētu izmēģināt. Meklē dāvanu sadaļā Aktīvā atpūta un sports.

 

 

Dāvanu izvēle, balstoties uz viņas interesēm vai hobijiem

 

Liels palīgs dāvanas izvēlē ir māsas hobiji un intereses. Liec lietā savas zināšanas par to, kas māsai patīk, un tu noteikti nekļūdīsies par dāvanas izvēli.

Mākslas mīļotājai

Ja Tava māsa vai māsīca ir mākslinieciska dāma, tad uzdāvini viņai iespēju izpausties un sevi pilnveidot kādā radošā jomā. Izvēlies radošu dāvanu arī tad, ja māsa ir ieminējusies, ka labprāt uzsāktu šāda veida hobiju. Lieliska dāvana ir radoši un noderīgi kursi, kuru laikā māsa vai māsīca varēs iemācīties izveidot oriģinālus ziedu pušķus, telpu dekorus, interjera objektus un svinību vietas rotājumus. Piemērotu dāvanu meklē kategorijā Radošie kursi.

Piedzīvojumu meklētājai

Ja Tava māsa mīl piedzīvojumus, tad viņai piemērota dāvana būs kāds no aktīvās atpūtas piedāvājumiem. Nebaidies māsu izaicināt uz vēl nebijušu sajūtu izbaudīšanu.  Ja māsai patīk adrenalīns, tad izvēlies Drifta Halles dāvanu karti, lidojumu ar deltaplānu, ūdens motociklu nomu vai izbraukumu ar kvadracikliem. Mierīgākam piedzīvojumam izcila izvēle būs SUP saullēkta piedzīvojums noslēpumainā purvā.Citus līdzīgus piedāvājumus atrodi kategorijā Aktīvā atpūta.

Izvēlies dāvanu, pamatojoties uz viņas dzīves notikumiem

Dāvana, kas tiktu balstīta uz māsas dzīves notikumiem vai pārmaiņām, noteikti izrādīs daudz rūpes. Ppozitīvas dzīves pārmaiņas bieži vien ir sarežģīts, lai arī prieka pilns dzīves posms. Tava palīdzība māsai vai māsīcai noteikti noderētu. Izrādi savu atbalstu un klāt būšanu.

Viņa nesen pārvākusies, vai vēlas atsvaidzināt interjeru

Pārvākšanās ir visai piņķerīgs process. Ir tik daudz lietas, par ko jāparūpējas un kas ir jāatceras. Parūpējies par to, lai Tavas māsas jaunie apartamenti izskatās mājīgi iekārtoti. Māsa noteikti priecāsies par iespēju tikt pie kāda jauna interjera objekta vai skaista auga. Tāpat noderēs arī kaut kas jauns no sadzīves tehnikas, ko var iegādāties, piemēram, ar 707.lv interneta veikala dāvanu karti.  Izvēlies īsto dāvanas piedāvājumu kategorijā Mājai un Dārzam.

Viņai ir daudz iemeslu uzposties

 

Ja māsai patīk apgūt jaunas lietas, tad, iespējams, lieliska dāvana būtu iespēja iemācīties grima uzklāšanu pašai. Uzdāvini māsai grima uzklāšanas meistarklasi, kur pāris stundu laikā viņa apgūtu kosmētikas uzklāšanas mākslu un sievišķīgus knifiņus pieredzējušas un profesionālas stilistes vadībā. Izklausās pēc interesantas dāvanas. Atbilstošos piedāvājums meklē kategorijā Stilista konsultācijas

 
 
 
 
Izvēlies dāvanu ar mīlestību!

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu