Ko dāvināt māsai vai māsīcai dzimšanas dienā un citos svētkos?

13.05.2019

Māsa ir viens no vistuvākajiem cilvēkiem, kas vien var būt. Viņa vienmēr ir līdzās, un kopā pavadītais laiks nenoliedzami ir skaistu, kopīgu atmiņu piepildīts. Nereti arī māsīca ieņem māsas lomu. Viņa ir tā, kas vienmēr ir līdzās un gatava atbalstīt. Tieši tāpēc, vai tā būtu dzimšanas dienas dāvana māsai vai vārda dienas apsveikums māsīcai, to  jāizvēlas jo īpaši rūpīgi – lai paustu, cik ļoti mīlēts cilvēks viņa ir.

 

Ko dāvināt māsai vai māsīcai, lai dāvana viņu iepriecinātu vēl ilgi pēc svētkiem? Dāvana var tikt izvēlēta pēc vairākām kategorijām. FromMe.lv dāvanu karšu centra komanda apkopojusi dāvanu idejas māsai un māsīcai. Pats galvenais - atceries, dāvana jāizvēlas tā, lai izrādītu rūpes par viņu!

 

Dāvana māsai vai māsīcai pēc gaidāmo svinību iemesla

  

 

Atrodi māsai vai māsīcai piemērotu dāvanu, ņemot vērā svētkus. Dzimšanas dienas dāvana māsai liks viņai sajusties īpašai un lolotai. Savukārt, piemēram, vārda dienas dāvanai ir jāiepriecina un jāatgādina, ka Tu par viņu atceries un novērtē kopā pavadīto laiku.

 

Smelies iedvesmu dāvanām un atrodi atbilstošāko!

 

Dāvana māsai dzimšanas dienā

Dzimšanas dienā labākā dāvana māsai ir tāda dāvana, kas liek viņai smaidīt. Šī diena ir veltīta tikai un vienīgi viņai. Tāpēc ar dāvanu Tev māsa ir jāiepriecina un jāizrāda pret viņu īpašas rūpes. Apdomājies par māsas vai māsīcas hobijiem, aizraušanās un brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tas var būt ļoti noderīgs palīgs dāvanas izvēlē.

 

Ja tomēr nezini, ko uzdāvināt māsai dzimšanas dienā, tad mums ir dažas idejas. Māsai dzimšanas dienā dāvini ko ilgi atmiņā paliekošu. Ja viņai patīk daba un dzīvnieki, iespējams laba dāvana būtu izjāde ar zirgiem. Atmiņas par izjādi un fotogrāfijas no tās spēs iepriecināt viņu pat vislietainākajās gada dienās. Izvēlies piemēroto dāvanu kategorijā Izjādes ar zirgiem.

 

Ja vēlies dzimšanas dienā māsai parādīt, cik viņa ir īpaša, iespējams lieliska dāvana ir rotaslietas. Ja Tavai māsai patīk papildināt savu izskatu ar mirdzošām rotām, viņa noteikti novērtēs šādu dāvanu. Izvēlies atbilstošo dāvanu kategorijā Juvelierizstrādājumi.

 

Ko dāvināt māsai vārda dienā?

Vārda dienā māsai dāvini ko tādu, kas liks viņai justies novērtētai. Vārda diena ir svētki, kuros ir patīkami saņemt apsveikumus. Tas liecina par to, ka draugi un ģimene par tevi nav aizmirsuši, un labprāt apsveic. Starp visām viņas vārda māsām, ko pazīsti, īpaša dāvana tiek tieši viņai, kamēr citām - tikai apsveikums.

 

Dāvanai māsai vai māsīcai nav jābūt tik apjomīgai, kā dzimšanas dienas dāvanai. Tas, ka tu viņu apsveic vien jau ir nozīmīgs žests. Klasiska dāvana šajos svētkos ir rūpes par labsajūtu un atpūta. Tāpēc iepriecini māsu arkādu nomierinošu SPA procedūru vai pirts dienu. Dāvanu piedavājumus meklē kategorijā SPA un Skaistumkopšana.

 

Vienmēr iepriecinoša un jauka dāvana ikvienos svētkos ir restorāna apmeklējums. Vārda dienā šī būs lieliska dāvana, kas ļaus māsai sapucēties un dienas noslēgumā mieloties ar gardu maltīti. Restorānu piedāvājumus atrodi kategorijā Restorāni un kafejnīcas.

 

Dāvana māsai Sieviešu dienā 

Sieviešu diena ir lieliska iespēja māsu pārsteigt ar kādu sievišķīgu dāvanu. Šajā dienā māsa, droši vien, negaidīs īpašu dāvanu no tevis, tāpēc pārsteigums noteikti būs izdevies. Izmanto šo dienu, lai divatā ar māsu dotos jaunos piedzīvojumos un izveidotu jautras atmiņas.

 

Lieliska dāvana māsai vai māsīcai 8. martā būs dāvanu karte kādā apģērba veikalā. Tā būs patīkama dāvana māsai, kas ļaus justies jo sevišķi īpaši. Nav noslēpums, ka sievietēm patīk iepirkties. Māsa noteikti būs priecīga par iespēju izvēlēties sev jaunu apģērba komplektu kādā no viņas iemīļotākajiem veikaliem. Padari šo iepirkšanos vēl labāku, sastādot māsai kompāniju. Piedāvājumus meklē kategorijā Apģērba dāvanu kartes.

 

Vēl viena lieliska sieviešu dienas dāvana māsai vai māsīcai ir skaistumkopšanas procedūra. Skaistumkopšana ne vien sagādā prieku, bet arī uzlabo pašsajūtu. Tas ir process, ko ir patīkami apmeklēt relaksējošās sajūtas dēļ. Pēc procedūras māsa jutīsies atpūtusies un gatava uzsākt svinības. Piedāvājumus meklē kategorijā Skaistumkopšanas procedūras.

 

Dāvanu izvēle, balstoties uz viņas interesēm vai hobijiem

 

Liels palīgs dāvanas izvēlē ir māsas hobiji un intereses. Liec lietā savas zināšanas par to, kas māsai patīk, un tu noteikti nekļūdīsies par dāvanas izvēli.

 

Mākslas mīļotājai

Ja Tava māsa vai māsīca ir mākslinieciska dāma, tad uzdāvini viņai iespēju izpausties un sevi pilnveidot kādā radošā jomā. Izvēlies radošu dāvanu arī tad, ja māsa ir ieminējusies, ka labprāt uzsāktu šāda veida hobiju. Nebaidies viņu izaicināt un likt pamēgināt ko jaunu.

 

Lieliska dāvana ir radoši un noderīgi kursi, kuru laikā māsa vai māsīca varēs iemācīties izveidot oriģinālus ziedu pušķus, telpu dekorus, interjera objektus un svinību vietas rotājumus. Piemērotu dāvanu meklē kategorijā Radošie kursi.

 

Aktīvajai un sportiskajai

Savukārt, ja Tava māsa ir aktīva dzīvesveida cienītāja, tad viņai piemērota dāvana būs kāds no aktīvā sporta piedāvājumiem. Tāda gadījumā noteikti nebaidies māsu izaicināt uz vēl nebijušu sajūtu izbaudīšanu. 

 

Iespējams, lieliska dāvana būtu sporta zāles apmeklējums vai vingrošanas nodarbības. Ja māsai patīk ekstrēmas un adrenalīna piepildītas sajūtas, tad izvēlies lidojumu ar deltaplānu, ūdens motociklu nomu vai izbraukumu ar kvadracikliem. Citus līdzīgus piedāvājumus atrodi kategorijā Aktīvā atpūta.

 

 

Restorānu cienītājai

Ja gardas maltītes pagatavošana vai restorāna apmeklējums Tavai māsai rada īstu svētku sajūtu, kāpēc gan neuzdāvināt iespēju izbaudīt to? Ja viņa izbauda restorānu apmeklējumus, vai arī mīl kafiju, kādu pasniedz kafejnīcās, un vēlas pati apgūt tās gatavošanas mākslu, dāvana skaidra.

 

Kafijas pagatavošanas meistarklase vai, piemēram, kāda īpaša restorāna apmeklējums būs lieliska dāvana māsai vai dāvana māsīcai. Pārsteidz viņu ar jau izvēlētu un noorganizētu restorāna apmeklējumu un saliec viņai justies patiesi novērtētai ar dāvanu piedāvājumu Īpašais šefpavāra piedāvājums

 

Izvēlies dāvanu, pamatojoties uz viņas dzīves notikumiem

Dāvana, kas tiktu balstīta uz māsas dzīves notikumiem vai pārmaiņām, noteikti izrādīs daudz rūpes. Ppozitīvas dzīves pārmaiņas bieži vien ir sarežģīts, lai arī prieka pilns dzīves posms. Tava palīdzība māsai vai māsīcai noteikti noderētu. Izrādi savu atbalstu un klāt būšanu.

 

Māsa vai māsīca nesen pārvākusies

 
 

Pārvākšanās ir visai piņķerīgs process. Ir tik daudz lietas, par ko jāparūpējas un kas ir jāatceras. Māsai noteikti noderētu Tava palīdzība ar pārvākšanās procesu vai jaunā mājokļa iekārtošanu, piemēram.

 

Parūpējies par to, lai Tavas māsas jaunie apartamenti izskatās mājīgi iekārtoti. Māsa noteikti priecāsies par iespēju tikt pie kāda jauna interjera objekta vai skaista auga. Izvēlies īsto dāvanas piedāvājumu kategorijā Mājai un Dārzam.

 

Daudz iemeslu uzposties

 

 

Izlaidumi, draudzeņu kāzas, ballītes, randiņi - ir tik daudz gadījumu, kad vajag uzposties. Ja zini, ka māsa plāno doties uz kādu pasākumu, vai vienkārši mīl rotaslietas, uzdāvini viņai kādu rotaslietu, skaistu apģērba komplektu vai iespēju saposties pie kāda grima profesionāļa. 

 

 
 

Ja māsai patīk apgūt jaunas lietas, tad, iespējams, lieliska dāvana būtu iespēja iemācīties grima uzklāšanu pašai. Uzdāvini māsai grima uzklāšanas meistarklasi, kur pāris stundu laikā viņa apgūtu kosmētikas uzklāšanas mākslu un sievišķīgus knifiņus pieredzējušas un profesionālas stilistes vadībā. Izklausās pēc interesantas dāvanas. Atbilstošos piedāvājums meklē kategorijā Stilista konsultācijas  

 
 
 
Tikai Tu zini, kas spēs iepriecināt Tavu māsu, vai arī kas iepriecinās Tavu māsīcu līdz pašiem sirds dziļumiem. Padomā par to, ko viņa dara ikdienā, un kas lieliski iederētos viņas dzīvē. Izvēlies dāvanu ar mīlestību!
 
Ja joprojām nezini, ko dāvināt māsai vai ko dāvināt māsīcai, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – Dāvanas māsai un izvēlies to dāvanu, kas Tevi uzrunā visvairāk. 
 
 
 
 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu