Ko dāvināt māsai vai māsīcai dzimšanas dienā un citos svētkos?

Māsa ir viens no vistuvākajiem cilvēkiem, kas vien var būt – viņa vienmēr ir līdzās, un kopā pavadītais laiks nenoliedzami ir skaistu, kopīgu atmiņu piepildīts. Nereti arī ar māsīca ir tā, kas vienmēr ir līdzās un gatava atbalstīt. Tieši tāpēc, vai tā būtu dzimšanas dienas dāvana vai vārda dienas apsveikums, to  jāizvēlas jo īpaši rūpīgi – lai paustu, cik ļoti mīlēts cilvēks viņa ir.
 
Ko dāvināt māsai vai māsīcai, lai dāvana viņu iepriecinātu vēl ilgi pēc svētkiem? Dāvana var tikt izvēlēta pēc vairākām kategorijām. FromMe.lv dāvanu karšu centra komanda apkopojusi dāvanu idejas māsai un māsīcai. Pats galvenais - atceries, dāvana jāizvēlas tā, lai izrādītu rūpes par viņu!

Dāvana māsai vai māsīcai pēc gaidāmo svinību iemesla

Dzimšanas dienas dāvana 

Māsai dzimšanas dienā dāvini ko ilgi atmiņā paliekošu – izjāde ar zirgu un fotosesija stallī Agates būs neaizmirstama un lieliska dāvana Tavai māsai, ja viņai patīk daba un dzīvnieki. Atmiņas par izjādi un fotogrāfijas no tās spēs iepriecināt viņu pat vislietainākajās gada dienās.

Dāvanas vārda dienā 

Tai nav jābūt tik apjomīgai, kā dzimšanas dienas dāvanai, jo tas, ka tu viņu apsveic vien jau ir nozīmīgs žests - starp visām viņas vārda māsām, ko pazīsti, īpašu dāvana tiek tieši viņai, kamēr citām - tikai apsveikums. Klasiska dāvana, piemēram, dāvanu karte – muguras masāža Garra Rufa SPA studijā piešķirs mundrumu, ļaus relaksēties un uzlabos garastāvokli, tādējādi parūpējoties par Tavas māsas labsajūtu.

Dāvana Sieviešu dienā 

Lieliska dāvana māsai vai māsīcai 8. martā būs Sejas kopšana un ādas mitrināšana salonā Kolonna. Tā būs patīkama dāvana māsai, kas ļaus justies jo sevišķi īpaši. Sejas ādas kopšanas procedūra un mitrināšanas procedūra izstrādāta dehidrētai ādai neatkarīgi no vecuma un ādas tipa. Tās laikā sejas āda tika mitrināta ar kokonu. Pēc procedūras sejas āda jūtas komfortabli, tās tekstūra un tonis būs manāmi uzlabojušies.

Dāvanu izvēle, balstoties uz viņas interesēm vai hobijiem

Mākslas mīļotājai

 
Ja Tava māsa vai māsīca ir mākslinieciska dāma, tad uzdāvini viņai iespēju izpausties! Floristikas kursi darbnīcā Ziedu laiva ir radoši un noderīgi kursi, kuru laikā varēs iemācīties izveidot oriģinālus ziedu pušķus, telpu dekorus, interjera objektus un svinību vietas rotājumus.

Aktīvajai un sportiskajai

Savukārt, ja Tava māsa ir aktīva dzīvesveida cienītāja, tad, ielūkojoties FromMe.lv dāvanu sadaļā aktīvā atpūta vai sports, varēsi izvēlēties dāvanu, kas būs atbilstoša viņas interesēm. Vingrošana sporta klubā Body Sport vai lidojums ar paraplānu tandēmā ar instruktoru - padomā, kas viņu interesētu, un izvēlies, ko dāvināt māsai vai māsīcai, jo Tu zini, kas viņai sagādātu vislielāko prieku.

Alus cienītājai

Māsīca vai māsa mīl alu? Ļauj viņai izbaudīt Latvijas alus dažādību. Alus degustācija un uzkodas 2 personām restorānā Taverna būs fantastiska dāvana, ja viņa ir alus cienītāja. Nedēļas nogalēs restorāns Taverna viņu priecēs ar dzīvo mūziku.

Restorānu cienītājai

 
Ja gardas maltītes pagatavošana vai restorāna apmeklējums Tavai māsai rada īstu svētku sajūtu, kāpēc gan neuzdāvināt iespēju izbaudīt to? Ja viņa izbauda restorānu apmeklējumus, vai arī mīl kafiju, kādu pasniedz kafejnīcās, un vēlas pati apgūt tās gatavošanas mākslu, dāvana skaidra. Īpašais šefpavāra piedāvājums Bellevue Park Hotel Riga četru zvaigžņu restorānā divām personām vai kafijas pagatavošanas meistarklase būs lieliska dāvana māsai vai dāvana māsīcai. 

Ballīšu mīļotājai

Ja viņa mīl nedēļas nogalēs doties dejot, bet dažreiz jūtas neaizsargāta, kad iedomājas par visām briesmām, kas viņu var sagaidīt, tad mēneša abonements Krav Maga pašaizsardzības kursiem būs radoša un noderīga dāvana. Ja zini, ka viena viņa uz nodarbībām kautrēsies iet, tad labāk izvēlies dāvanu karti divām personām.

Izvēlies dāvanu, pamatojoties uz viņas dzīves notikumiem

Māsa vai māsīca nesen pārvākusies

 
Interjera salona DizainaPaklājs.lv dāvanu karte būs dāvana, kas iepriecinās Tavu māsu vēl ilgi, ļaujot Tavai māsai savu dzīves telpu padarīt skaistāku ar burvīgu, mīkstu paklāju. Vari izvēlēties arī kādu citu dāvanu no sadaļas mājai un dārzam, ja Tavai māsai patīk labiekārtot savu mājokli. 

Viņa piepildījusi apņemšanos sākt sportot

Uzdāvinu dāvanu karti sporta apģērba vai inventāra iegādei, piemēram, veikalā XSports. Jauns sporta tērps vienmēr ir lielisks motivācijas avots, kā arī, ja viņa nolēmusi treniņus veikt mājās, viņai noderēs ērtas hanteles, pretestības gumijas vai vingrošanas paklājiņš.

Daudz iemeslu uzposties

 
Izlaidumi, draudzeņu kāzas, ballītes, randiņi - ir tik daudz gadījumu, kad vajag uzposties! Ja zini, ka viņa plāno doties uz kādu pasākumu, vai vienkārši mīl rotaslietas, uzdāvini viņai dāvanu karti Vincento bižutērijas veikalā, kurā atrodams plašs rotu piedāvājums par pieņemamām cenām. Turklāt, katru reizi, kad viņa rotiņu uzliks, viņa atcerēsies par Tevi. 
Ja rotas viņu neinteresē, tad make-up meistarkalse, kurā viņa 3 stundu laikā apgūs kosmētikas uzklāšanas mākslu un sievišķīgus knifiņus pieredzējušas un profesionālas stilistes un vizāžistes Jolantas Reihmanes vadībā, būs lieliska dāvana. 
 
Ja joprojām nezini, ko dāvināt māsai vai ko dāvināt māsīcai, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvanas māsai un izvēlies to dāvanu, kas Tevi uzrunā visvairāk.
Tikai Tu zini, kas spēs iepriecināt Tavu māsu, vai arī kas iepriecinās Tavu māsīcu līdz pašiem sirds dziļumiem - padomā par to, ko viņa dara ikdienā, un kas lieliski iederētos viņas dzīvē. Izvēlies dāvanu ar mīlestību!
 
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Dāvanas kāzu jubilejā

Kāzu jubilejas dāvanas FromMe pieejamas plašā klāstā. Šeit atrodama gan dāvana kāzu ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu