Dāvanas Tavai sievietei – Sieviešu dienā, 8.martā!

Marts un tulpes, dāvanas dievietei – ar ko Tev asociējas šis vārdu salikums? Lielākā daļa atbildēs, ka tā ir Sieviešu diena - 8. marts! Un viņi nebūs kļūdījušies.

Sieviešu diena tiek atzīmēta visā plašajā pasaulē. Šajā dienā tiek sveiktas visas sievietes par to vien, ka viņas ir, un katru gadu 8. martā vīrieši dāvina ziedus un visādi citādi lutina savas sievietes. Tā ir diena, kad sievietēm tiek dota iespēja justies īpaši, varētu pat teikt – kā dievietēm. 8. martā sievietes jo īpaši ir jāmīl – jāiepriecina. Par to lielākoties būtu jāparūpējas stiprā dzimuma pārstāvjiem. Ja vēlies sev īpašās sievietes pārsteigt ne vien ar tulpju pušķi, bet arī ar ko interesantāku, tad lasi šo rakstu un iedvesmojies lieliskām sieviešu dienas dāvanām.

Dažādas dāvanas sievietei Tu vari atrast arī FromMe.lv plašajā dāvanu klāstā. Tā var būt Tava mīļotā, darba kolēģe vai vienkārši laba draudzene – ikvienai sievietei ir nepieciešams neliels atgādinājums par to, cik viņa ir īpaša. Tev būs viegli orientēties piedāvātajā dāvanu klāstā, jo, cik īpašas ir sievietes, tik īpaša ir arī Sieviešu dienā, 8. martā veltītā dāvanu sadaļa viņām.

Ko dāvināt sievietei 8. martā?

 

Meklējot skaistāko un piemērotāko dāvanu sievietei, ir svarīgi saprast, ko viņa vēlas saņemt. Vai jūs zināt, kas iepriecina sievietes? Protams, ka sievietēm patīk un viņas iepriecina mīļi vārdi un patiesas emocijas, rūpes un negaidīti pārsteigumi, bet ik pa reizītei nepieciešams arī kāds lielāks uzmanības apliecinājums un līdz ar to ir nepieciešamas jaunas idejas dāvanām.  

Relaksējoša dāvana

Lai iepriecinātu, nevajag nemaz tik daudz. Sajūtas galvenokārt ir tās, ko sieviete vēlās – patiesas emocijas un neaizmirstamus mirkļus. Ikdienas skrējienā mēdzam sevi noslogot ar daudz darbiem, ka atpūtai neveltām pietiekami daudz laika. Kvalitatīvu un pilnvērtīgu atpūtu ir pelnījis ikviens, it īpaši sievietes. Tieši viņas ir tās, kas rūpējas par apkārtējiem katru dienu, izrādot mīlestību pret saviem mīļajiem. Sieviešu diena ir lieliska iespēja palutināt sievietes ar patiesi pelnītu atpūtu, kas atjaunos sievietes spēkus un dos tai enerģiju būt tik pat skaistai un mīlošai arī turpmāk. 

Ikviena sieviete labprāt rūpējas par savu skaistumu un labsajūtu, ja to atļauj brīvā laika daudzums. Tāpēc palutini savu sievieti ar kādu SPA vai skaistumkopšanas procedūru. To piedāvājums ir tik plašs, ka atradīsi piemērotu dāvanu jebkurai sievietei. Izvēlies sejas vai ķermeņa masāžu pilnīgai relaksācijai un labsajūtai. Uzdāvini sievietei nesteidzīgu atpūtu kādā no atpūtas kompleksiem Rīgā vai ārpus tās, palutini viņu ar baseinu, burbuļvannu un pirts apmeklējumu - to novērtēs katra sieviete un būs pateicīga par iespēju visu pēcpusdienu pabūt vienatnē un nesteidzīgi izbaudīt atpūtu.

Romantiska atpūta divatā

Ja vēlies atrast dāvanu ar ko sieviešu dienā apsveikt mīļoto sievieti, tad, iespējams, viņai patiks romantiska atpūta divatā ar Tevi. Sievietes patiesi novērtē mīļoto vīriešu dāvinātās dāvanas, kuras domātas kopīga laika pavadīšanai - tas ir lielisks mīlestības un uzmanības apliecinājums vienlaikus. Atjauno dzirksteli attiecībās un parādi mīļotajai, cik ļoti Tu viņu novērtē.

Romantiskas atpūtas veidi ir ļoti plaši. Dāvana, kas ļaus Jums abiem satuvināties vēl vairāk un nodrošinās sarunu pilnu vakaru, ir romantiskas vakariņas restorānā. To laikā baudiet viens otra sabiedrību un gardu maltīti.

Arī iepriekš minēto relaksāciju iespējams apvienot ar romantisku kopā būšanu. Ļauj savai sievietei baudīt patiesu atpūtu un relaksāciju, un vienlaikus justies mīlētai, zinot, ka Tu esi blakus. FromMe dāvanu kataloga sadaļā Romantiska atpūta diviem - SPA un skaistumkopšana meklē lieliskas dāvanas, kurās apvienoti skaistuma procedūru apmeklējumi ar nakšņošanu viesnīcā. Tādējādi kopā būšanu romantiskā gaisotnē varat pagarināt līdz pat nākošajai dienai.

Aktīvā atpūta dāvanā

Ja sieviete, ko plāno apsveikt sieviešu dienā, ir aktīvās atpūtas cienītāja, tad mums ir dāvanu ieteikumi arī šajā kategorijā. Iestājoties pavasarim un laikam paliekot ar vien siltākam, laiks iziet ārā svaigā gaisā un nodoties aizraujošām aktivitātēm.

Apmeklē aktīvās atpūtas sadaļu un atrodi dāvanu, kas piemērota tieši Tavai sievietei. FromMe dāvanu sadaļā ir vsdažādākie aktīvās atpūtas piedāvājumi. Ja dāvanas saņēmējai ir tuva atpūta uz ūdens, iesakām dāvināt dāvanu, kas saistīta ar laivošanu, ūdens motociklu braucienu vai, piemēram, lēnāku un maģiskāku SUP dēļu izbraucienu pa Daugavu. Ja dāvanas saņēmēja labprāt gūst spraigas sajūtas esot lielā augstumā no zemes - varbūt viņai patiktu dāvanā saņemt lidojumu ar deltaplānu un vērot Rīgu no putna lidojuma skatu punkta. Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe dāvanu katalogā. Uzdāvini sievietei asas un ekstrēmas sajūtas. 

Ļauj viņai dāvanu izvēlēties pašai!

Varbūt esi piefiksējis, ka sieviete, ko vēlies apsveikt 8. martā, ir minējusi kādu kosmētikas vai apģērba ražotāju, kas viņai patīk. Tālākais ir pavisam vienkārši - atrodi dāvanu karti, kas sievietei sagādās lielāko prieku, atzīmē konkrētu naudas summu un dāvana ir gatava. Pasniedz skaisti iesaiņotu dāvanu karti ar ziediem vai šokolādi, un ļauj sievietei darīt to, kas viņai patīk vislabāk - iepirkties!

FromMe dāvanu izvēle sievietēm ir ļoti plaša. Ja Tav sieviete ir ieinteresēta skaistumkopšanas procesos, bet neesi īsti pārliecināts kādos, tad uzdāvini viņai dāvanu karti jaunu kosmētikas produktu iegādei, piemēram, STENDERS vai Kolonna veikalā. 

Vienmēr lieliska dāvana sievietei ir rotaslietas. To nekad nevar būt par daudz un katra sieviete priecāsies par jaunu rotu, ko pieskaņot kādam tērpam. Uzdāvini skaistākās rotas savai sievietei vienā no rotaslietu veikaliem no FromMe piedāvājuma - Soulstones by Agnese Zeltiņa; Goldlight Jewellery vai Cita Rota, kas piedāvā latviešu dizaina rotas un aksesuārus.

 

Ieskaties FromMe.lv un izvēlies sievietei dāvanu kartes, kas Tavas sievietes sirdij liks pukstēt straujāk! Uzdāvini savai sievietei dāvanu, ko viņa patiesi novērtēs. 

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu