Dāvanas tavai sievietei – sieviešu dienā, 8.martā

davanas sieviesu diena

 

Marts un tulpes, dāvanas dievietei – ar ko tev asociējas šis vārdu salikums? Lielākā daļa atbildēs, ka tā ir Sieviešu diena – 8. marts! Un viņi nebūs kļūdījušies.

 

Sieviešu dienā tiek sveiktas visas sievietes par to vien, ka viņas ir, un katru gadu 8. martā vīrieši dāvina ziedus un visādi citādi lutina savas sievietes. Tā ir diena, kad sievietēm tiek dota iespēja justies īpaši, varētu pat teikt – kā dievietēm. 

 

Mūsu idejas par to, kas ir lieliskas sieviešu dienas dāvanas, lasi tālāk raksta sadaļās:

 

Visas šīs dāvanas varēs atrast pie mums FromMe.lv plašajā dāvanu klāstā. Tā var būt tava mīļotā sieviete, darba kolēģe vai vienkārši laba draudzene – ikvienai sievietei ir nepieciešams neliels atgādinājums par to, cik viņa ir īpaša.   

 

 

Relaksējošas dāvanas

 

Patiesībā lai iepriecinātu, nevajag nemaz tik daudz. Sajūtas galvenokārt ir tās, ko sieviete vēlās – patiesas emocijas un neaizmirstamus mirkļus. Ikdienas skrējienā mēdzam sevi noslogot ar daudz darbiem, ka atpūtai neveltām pietiekami daudz laika. Sieviešu diena ir lieliska iespēja palutināt sievietes ar patiesi pelnītu atpūtu, kas atjaunos sievietes spēkus un dos tai enerģiju būt tik pat skaistai un mīlošai arī turpmāk. 

 

Relaksējošas dāvanas sievietei:

 

Ikviena sieviete labprāt rūpējas par savu skaistumu un labsajūtu, ja to atļauj brīvā laika daudzums. Tāpēc palutini savu sievieti ar kādu Vairāk relaksējošas dāvanas sievietei atradīsiet mūsu sadaļā SPA vai skaistumkopšanas procedūras. To piedāvājums ir tik plašs, ka atradīsi piemērotu dāvanu jebkurai sievietei.  

 

 

Romantiska atpūta divatā

davanu karte restorana

 

Ja vēlies atrast dāvanu ar ko sieviešu dienā apsveikt mīļoto sievieti, tad, iespējams, viņai patiks romantiska atpūta divatā ar tevi. Sievietes patiesi novērtē mīļoto vīriešu dāvinātās dāvanas, kuras domātas kopīga laika pavadīšanai

 

Mūsu idejas romantiski pavadītam laikam divatā:

 

Ļauj savai sievietei baudīt patiesu atpūtu un relaksāciju, un vienlaikus justies mīlētai, zinot, ka tu esi blakus.

 

FromMe dāvanu kataloga sadaļā SPA un skaistumkopšana meklē lieliskas dāvanas, kurās apvienoti skaistuma procedūru apmeklējumi ar nakšņošanu viesnīcā. Tādējādi kopā būšanu romantiskā gaisotnē varat pagarināt līdz pat nākošajai dienai.

 

 

Aktīvā atpūta dāvanā

originalas davanas

 

Ja sieviete, ko plāno apsveikt sieviešu dienā, ir aktīvās atpūtas cienītāja, tad mums ir dāvanu ieteikumi arī šajā kategorijā. Iestājoties pavasarim un laikam paliekot ar vien siltākam, laiks iziet ārā svaigā gaisā un nodoties aizraujošām aktivitātēm.

 

Mūsu dāvanas aktīvai atpūtai:

 

Apmeklē aktīvās atpūtas sadaļu un atrodi vēl citas dāvanas, kas piemērota tieši Ttavai sievietei. FromMe dāvanu sadaļā ir vsdažādākie aktīvās atpūtas piedāvājumi.  

 

 

Izvēlēties dāvanu pašai

davana vinai

 

Varbūt esi piefiksējis, ka sieviete, ko vēlies apsveikt 8. martā, ir minējusi kādu kosmētikas vai apģērba ražotāju, kas viņai patīk. Tālākais ir pavisam vienkārši – atrodi dāvanu karti, kas sievietei sagādās lielāko prieku, atzīmē konkrētu naudas summu un dāvana ir gatava.

 

Mūsu universālās dāvanu kartes, kas sniedz lielu izvēles iespēju:

  • Universālā FromMe dāvanu karte – iespēja iepirkties vai atpūsties 50 FromMe partneru uzņēmumos starp kuriem ir dažādi veikali un pakalpojumu sniedzēji.
  • Ražots Latvijā dāvanu karte – daudzi pašmāju ražotāju veikaliņi, no kuriem izvēlēties sev tīkamākos un tur iepirkties.
  • Restorāni Rīgā dāvanu karte – vairāk kā 10 dažādi restorāni Rīgā, no kuriem izvēlēties sev tīkamāko un doties baudīt gardu maltīti.
  • Dāvana viņai – dažādi atpūtas veidi un veikali vienuviet, lai sieviete pati var izvēlēties, kas viņai tobrīd būs aktuālākais.

 

 

Pasniedz skaisti iesaiņotu dāvanu karti ar ziediem vai šokolādi, un ļauj sievietei darīt to, kas viņai patīk vislabāk - iepirkties!

 

Vienmēr lieliska dāvana sievietei ir rotaslietas. To nekad nevar būt par daudz un katra sieviete priecāsies par jaunu rotu, ko pieskaņot kādam tērpam. Uzdāvini skaistākās rotas savai sievietei vienā no rotaslietu veikaliem no FromMe piedāvājuma!

 

 

fromme kartes

 

Ieskaties FromMe.lv un izvēlies sievietei dāvanu kartes, kas Tavas sievietes sirdij liks pukstēt straujāk! Uzdāvini savai sievietei dāvanu, ko viņa patiesi novērtēs.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu