FromMe dāvanu kartes izlase zelta rudens baudīšanai

30.09.2016

Viens elpas vilciens un spilgtiem notikumiem un skaistiem pasākumiem bagātā vasara nu ir galā. Lai pēc steidzīgajām vasaras brīvdienām kā dāvananu varētu pasniegt izbaudīt mierpilnas, zeltaini skaistas rudens dienas, FromMe piedāvā īpašas dāvanu kartes. Esam sarūpējuši Jums dāvanu kartes izlasi, ar kurām iepriecināt rudens jubilejas un vārda dienas gaviļniekus, jaunlaulātos, vecākus, bērnus un skolotājus.

 

Jonathan SPA Estate viesnīca

Fantastiska dāvanu karte dabas mīļotājiem. Dāviniet iespēju izbaudīt zeltaino rudeni gleznainajā Amatas novadā, kur starp neskaitāmām ūdenstilpnēm ir izvietota neaprakstāmi mājīga un skaista viesnīca Jonathan SPA Estate. Pēc pastaigas pa ainavisko teritoriju, dāvanu kartes īpašniekam ir iespēja izbaudīt gardu maltīti restorānā, apmeklēt pirti, saunu, atpūsties baseinā un izmantot masāžas pakalpojumus. Piesātināto dienu noslēgt mājīgā viesnīcas numuriņā, ar brīnišķīgiem skatiem pa logu.

 

Izbrauciens ar kvadricikliem dabā

Dāvanu karte nevaldāmajiem asu izjūtu cienītājiem. Brauciens ar kvadraciklu būs lieliska dāvana ne tikai vīrietim, bet arī sievietei. Tā būs kā rozīnīte tradicionālai atpūtai pie dabas, un ļaus izbaudīt elpu aizraujošus piedzīvojumus. Dažādi braucieni ir piemēroti gan bērniem, gan vecākiem.

 

Radošie kursi iedvesmai un attīstībai

FromMe dāvanu kartes dizaina studijās būs oriģināla dāvana ikvienam zinātkāram draugam vai radam rudenī, kad sākas jaunais zinību gads. Radošo kursu dāvanu kartes iepriecinās māsu, meitu, mammu, draudzeni, tā pat kā radošo kursu: gleznošanas, zīmēšanas, interjera dizaina, floristikas, foto un citu kursu dāvanu kartes iepriecinās ikvienu, kuru vēlēsies sveikt kādos lielākos vai mazākos svētkos.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu