FromMe dāvanu kartes izlase zelta rudens baudīšanai

30.09.2016

Viens elpas vilciens un spilgtiem notikumiem un skaistiem pasākumiem bagātā vasara nu ir galā. Lai pēc steidzīgajām vasaras brīvdienām kā dāvananu varētu pasniegt izbaudīt mierpilnas, zeltaini skaistas rudens dienas, FromMe piedāvā īpašas dāvanu kartes. Esam sarūpējuši Jums dāvanu kartes izlasi, ar kurām iepriecināt rudens jubilejas un vārda dienas gaviļniekus, jaunlaulātos, vecākus, bērnus un skolotājus.

 

Jonathan SPA Estate viesnīca

Fantastiska dāvanu karte dabas mīļotājiem. Dāviniet iespēju izbaudīt zeltaino rudeni gleznainajā Amatas novadā, kur starp neskaitāmām ūdenstilpnēm ir izvietota neaprakstāmi mājīga un skaista viesnīca Jonathan SPA Estate https://fromme.lv/jonathanspaestate. Pēc pastaigas pa ainavisko teritoriju, dāvanu kartes īpašniekam ir iespēja izbaudīt gardu maltīti restorānā, apmeklēt pirti, saunu, atpūsties baseinā un izmantot masāžas pakalpojumus. Piesātināto dienu noslēgt mājīgā viesnīcas numuriņā, ar brīnišķīgiem skatiem pa logu.

 

Aerodium lidojums vēja tunelī

Dāvanu karte nevaldāmajiem asu izjūtu cienītājiem. Dāviniet Aerodium dāvanu kartes https://fromme.lv/aerodium_cetru_minusu_lidojums. Tā būs kā rozīnīte tradicionālajai ekskursijai uz Siguldu, kur ļaudis dodas ne tikai pastaigāties pa zeltainajām senlejas takām, baudīt gardas malītes vietējos restorānos, bet arī izbaudīt elpu aizraujošus piedzīvojumus. Aeroidum dāvanu karte rudeni padarīs neaizmirstamu ne tikai bērniem, bet arī vecākiem un vecvecākiem!

 

Skaists smaids no iDental

Rudenī daba ir īpaši krāšņa, kas liek aizdomāties arī par mūsu pašu skaistumu. Stomotoloģiskās klīnikas iDental dāvanu karte https://fromme.lv/idental sniegs Taviem mīļajiem iespēju parūpēties par savu veselību un skaistumu. Ziemassvētki nav aiz kalniem, lai ar žilibinošu smaidu sagatavotos skaistajām gada fotosesijām.

 

Radošie kursi Alises Rozes studijā

FromMe dāvanu kartes no Alises Rozes dizaina studijas būs oriģināla dāvana ikvienam zinātkāram draugam vai radam rudenī, kad sākas jaunais zinību gads. Stila kursu dāvanu karte https://fromme.lv/alisesrozesdizainastudija iepriecinās māsu, meitu, mammu, draudzeni, tā pat kā radošo kursu: gleznošanas, zīmēšanas, interjera dizaina, floristikas, foto un citu kursu dāvanu kartes iepriecinās ikvienu, kuru vēlēsies sveikt kādos lielākos vai mazākos svētkos.

 

Mājīgas preces no FejasNams.lv

Savukār mājas preču internetveikala https://fromme.lv/fejasnams  dāvanu kartes piemērotas mājas omulības baudītājiem, lai tumšajos un drēgnajos rudens vakaros ieritinātos ar dāvanu karti iegādātajos siltos pledos vai segās, ieraustos mīkstajos spilvenos un baudītu karstu tēju ar medu. Šī dāvanu karte būs lieliska dāvana arī sālsmaizei un raudzībām.

 

Aktīvā atpūta no KiteSchool

Dāvanu karte no KiteSchool, kura apmierinās jebkura vīrieša vēlmi parādīt sevi no stiprākās puses un iemācīties ko jaunu aktīvās atpūtas baudīšanai dabā. Dāvini dāvanu kartes https://fromme.lv/mountainboard+nodarbibas+kiteschool  un ļauj dāvanas saņēmējam izbaudīt kaitošanas priekus gan vasarā, gan ziemā.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu