Galda spēles no Games4You.lv – bērniem un pieaugušajiem

games4you.lv

Galda spēles ir lielisks veids, kā labi pavadīt savu brīvo laiku ar draugiem un ģimeni. Ja jāatrod veikals, kur var iegādāties visdažādākās galda spēles vienu viet, tad mēs izvēlamies vienu no mūsu jaunākajiem partneriem Games4You.lv. 

 

Šajā rakstā iepazīsties tuvāk ar interneta veikalu Games 4 You un tā plašo piedāvājumu. Tā kā mums ir pieejama arī FromMe dāvanu karte Games4You.lv, tad šajā rakstā esam iekļāvuši visu, ko ar to spēsi iegādāties.

 

Populārais spēļu interneta veikals Games4You.lv

games4you.lv interneta veikals

Games 4 You ir viens no lielākajiem un populārākajiem spēļu interneta veikaliem visā Latvijā. Uzņēmums sākotnēji specializējās spēļu galdu tirdzniecībā, tirgojot biljarda galdus un inventāru. Tā joprojām ir interneta veikala liela un nozīmīga daļa, taču tagad piedāvājumam ir pievienojušās arī dažādas galda spēles.

 

Sev interesējošas spēles Games4You.lv interneta veikalā iespējams atrast gan pieaugušajiem, gan arī bērniem. Izklaidējošas spēles var būt arī attīstošas un izglītojošas. Tāpēc zīmola piedavājumā ir gan dārza spēles, kas ļaus izskrieties pa āru, gan arī stratēģiskās spēles, kas ļaus palauzīt prātu.

 

Zīmola komandā darbojas profesionāļi ar divdesmit gadu pieredzi, kas nodrošina veiksmīgu komunikāciju ar klientiem, un vienmēr ieteiks labāko piedāvājumu.

 

Plaša spēļu izvēle veikalā Games4You.lv

games 4 you spēles

Interneta veikals ir labi pārskatāms un vienkāršs, jo plašais piedāvājums secīgi sadalīts ērtās kategorijās. Lūk, veikala Games 4 You piedāvājuma galvenās kategorijas.

 

Elektroauto bērniem

Ja vēlies savu bērnu iepriecināt ar elektroauto, tad Games4You.lv interneta veikals ir īstā vieta, kur šo sapni piepildīt. Pirmā veikala kategorija ir elektroauto bērniem, kur mazajiem iespējams sagādāt visstilīgākās mašīnītes – Range Rover, Audi, Mercedes, Jaguāri un pat Lambordžini un Vespa skūterus. Visi pieejami, protams, kā kabrioleti. 

Galda spēles

Veikalā ir plaša galda spēļu izvēle. Ir pieejamas tādas tradicionālās galda spēles kā šahs, dambrete, nardi, Jenga, Katanas ieceļotāji, Domino, rulete, Scrabble un daudzas citas. Te atradīsi gan kauliņu spēles, gan arī dažādas kāršu spēles. Galda spēles ir labākais veids, kā produktīvi un jautri pavadīt laiku ar savējiem brīvos vakaros.

Attīstošās spēles

Vislabākais veids, kā iemācīties ko jaunu vai attīstīt prasmes, ir darot to ar prieku un aizrautību. Apvienojot lietderīgo ar jautro, tika radītas attīstošās spēles. Tās bērniem var palīdzēt uzlabot komunikācijas spējas, iemācīt skaitīt un rēķināt, darboties komandā, attīstīt stratēģisko domāšanu un pat koordināciju. Piedāvājumā tādas spēles kā konstruktori, Connect 4, vilcieniņu  domino utt.

Prāta spēles

Ja attīstošajām spēlēm esi par vecu, bet gribās padarbināt prātu un sevi izaicināt, tad palīgā nāk prāta spēles. G4Y veikalā ir arī visai plaša kategorija ar dažādām puzlēm, aizrautīgiem prāta mežģiem, Rubika kubiem, Zvaigžņu karu sfēru puzlēm, labirintiem utt.

 

games4you.lv dārza spēles

 

Dārza spēles

Kategorija Dārza spēles ir piepildīta ar aizraujošām spēlēm, ko var spēlēt ārpus mājas. Vislabākais veids, kā atpūsties un labi pavadīt laiku ar draugiem vai ģimeni, ir spēlējot aizraujošas dārza spēles laukā. Tādas spēles kā krokets, petankas, šautriņas, dārza boulings un badmintons ļaus visiem kopīgi izkustēties un saelpoties svaigu gaisu!

Burvju triki

Mazajiem burvjiem noteikti gribās savējos pārsteigt ar kādu intriģējošu triku un pierādīt, ka maģija pastāv. Tad nu jāķeras pie burvjiem paredzētas dāvanas meklēšanas. Variants ir ieskatīties TopDavanas.lv piedāvājumā Burvju triki. Tur ir vairāki burvju triku komplekti ar slepenām pamācībām, burvju kārtīm, taro kārtīm un citiem piederumiem.

Ballīšu spēles

Veikala piedāvājumā ir arī dažādas ballīšu spēles un smieklīgās dāvanas, ko uzdāvināt jubilāram ar lielisku humora izjūtu. Ballīšu spēļu kategorijā ir pieejamas spēles pieaugušajiem – stipro dzērienu ruletes, beer pongs, izģērbšanās rats, erotiskās kārtis un citas dāvanas.

Tā kā mums patīk Joku dāvanas, tad arī šī kategorija, mūsuprāt, ir ļoti interesanta!

Spēļu galdi

Pie spēļu galdiem atradīsi futbola galdus, gaisa hokeja galdus un inventāru, galda tenisu un novusa galdus. Ir arī mini biljarda galdi, kā arī beer ponga galdi ballītēm.

Biljarda inventārs

Tā kā biljarda galdi ir viens no Games4You.lv pirmajiem produktiem, tad, protams, tie plašā klāstā pieejami arī šodien. Te iespējams atrast Amerikāņu pool, Krievu biljardu, Snookers, kā arī kiju piederumus. Iespējams atsevišķi iegādāties visu augstāk minēto veidu bumbas, trijstūrus, kijas, somas un arī Snookers punktu skaitītājus.

 

Galda spēles, kas ražotas Latvijā 

ražots latvijā

Īpaši vēlamies izcelt Games4You.lv veikala sadaļu Ražots Latvijā. Tā kā mums patīk atbalstīt savējos un izvēlēties vietējo ražotāju preces, tad spējam novērtēt arī citu atbalstu. 

 

Šobrīd GY4 piedāvājumā ir vairāk kā 20 interesantas galda spēles, kas radītas tepat Latvijā. Tās ir gan kāršu spēles, gan koka puzles, gan arī aizraujoši prāta mežģi. 

 

Atgādinām, ka, jo vairāk atbalstīsim vietējos, jo vairāk sāksim ikdienā pamanīt latviešu radītus produktus veikalu plauktos. Ja vēlamies pirkt savā valstī radītas spēles, aksesuārus, gadžetus, apģērbu un visu pārējo, tad ir labi sākt ar esošo dizaineru un ražotāju atbalstīšanu. Tieši viņi ir tie, kas spēs augt lieli un radīt pārmaiņas!

 

Ieskaties mūsu rakstā Veikali, kur iegādāties Latvijas dizaina preces, lai atrastu foršus veikalus, kas palīdzēs atbalstīt vietējos.

 

Games4You.lv dāvanu karte no FromMe

games4youdāvanu karte fromme

Galda spēles ir izcila dāvana saviem draugiem vai ģimenes locekļiem svētkos. Tā ir lietderīga un vienlaikus jautra nodarbe, kas tikai un vienīgi izkrāso ikdienu. Taču jāpiebilst, ka nevienam negribētos saņemt dāvanā galda spēli, kas jau pašam ir krājumos. Lai nenošautu greizi un neuzdāvinātu spēli, kas jubilāram jau ir, laba izvēle ir dāvanu karte.

 

Dāvanu karte Games4You.lv interneta veikalā ļaus jubilāram pašam izvēlēties vispiemērotāko spēli. It īpaši ņemot vērā G4Y veikala milzīgo izvēli. Varēs skatīties un pētīt visu pēc kārtas – sākot ar galda spēlēm līdz pat dārza spēlēm un prāta mežģiem.

 

Ar šo dāvanu karti varēsi iegādāties kādu no TOP galda spēlēm visā Latvijā. Par to, kuras spēles ir vispopulārākās, vari vairāk izlasīt rakstā TOP spēles.

 

Varētu teikt, ka Games4You.lv komanda tirgo dažādas preces, bet viņi tomēr labprāt uzskata, ka viņi pārdod prieku, pozitīvas emocijas un labi pavadītu brīvo laiku!

 

Atbalsti savējos un sagādā jubilāram dāvanu no pašmāju uzņēmuma!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu