10 iemesli, kāpēc dāvanu karte restorānā ir vislabākā dāvana

 

Restorānu dāvanu karte ir oriģināla un lieliska dāvana - tam ir daudz iemeslu. Šajā rakstā uzzināsi 10 iemeslus, kas padara restorāna dāvanu karti par labāko dāvanas izvēli skatoties gan no dāvanas saņēmēja skatu punkta, gan dāvinātāja. FromMe piedāvā daudz un dažādas restorānu dāvanu kartes, jo rūpējamies par to, lai varat izvēlēties labāko no labākajiem.
 

1) Tā ir dāvana, kuru Tu vēlētos saņemt!

Izvēloties dāvanu, viens no zelta likumiem ir - ja uz jautājumu: “Vai Tu vēlētos saņemt dāvanu karti restorānā?” tu atbildi ar apstiprinošu “Jā”, tad tā noteikti ir laba dāvana.

2) Mudina pavadīt laiku kopā

Vairumā gadījumu pie restorāna galdiņiem redzam sēžam pārus, ģimenes, vai draugu kompānijas, kas bauda viens otra sabiedrību, sarunas, un, protams, izcilu maltīti! Līdz ar to, pasniedzot dāvanu karti restorānā, Tu dāvā iespēju vai aicini vairāk laiku pavadīt kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem.

3) Labākais veids, kā uzaicināt uz randiņu

Dāvanu karte restorānā ir labākais uzaicinājums uz romantisku randiņu gan tad, ja tas ir pirmais randiņš, gan tad, ja tiek aizvadīts jau piektais kopdzīves gads. Vēl nesen Latviju pāršalca Katrīnas Puriņas–Libertes #BringBackDating iniciatīva, aicinot pārus atcerēties mīlas pavasari, un atsākt doties uz randiņiem, jo randiņi jāturpina visa mūža garumā.

4) Nav jāgatavo pašam!

Krāmēšanās ap katliem un pannām daudziem sagādā galvassāpes. Tieši tāpēc dāvanu karte restorānā vai kafejnīcā ir sapņu dāvana - tā ir iespēja paēst tiešām garšīgi, bet aiztaupot galvassāpes. 

5) Universāla dāvana gan viņam, gan viņai

Restorāni patīk visiem - vīriešiem patīk gardi pāest, sievietes novērtē iespēju pavadīt laiku kopā, bet bērni ir sajūsmā par izdevību tikt pie frī kartupeļiem un saldējuma kokteiļa. Turklāt pašiem tas viss nav jāgatavo! Īsāk sakot, restorāna dāvanu karte patiks visiem.

6) Veids, kā neizbraucot no pilsētas apceļot pasauli

Itālijas picērija, Āzijas valstu virtuve, meksikāņu ēdieni, sašliks armēņu gaumē. Restorānos iespējams ceļot garšu pasaulē uz visdažādākajām pasaules malām. Garšu ceļojumā iespējams gan iepazīt ko jaunu, vai atcerēties piedzīvoto, piemēram, baudot picu Itālijas saulainajās ielās.

7) Dāvana, kas nerada atkritumus

Ja tiek meklēta dāvana Zero Waste dzīvesveida piekritējam jeb cilvēkam, kas iespēju robežās cenšas dzīvot tā, lai neradītu atkritumus, vai arī tu pats atbalsti Zero Waste idealoģiju, tad dāvanas iegāde ir izaicinājums - sākot no pašas dāvanas izvēles un beidzot ar noformēšanu jeb iesaiņojumu. Restorāna dāvanu karte ir lielisks risinājums - tu nepasniedz “lietu”, kas kādu dienu kļūs par atkritumiem, un izvēloties FromMe dāvanu karti, to izmantot var arī elektroniski. Tādā veidā ir iespējams pilnībā izvairīties no atkritumu radīšanas. 

8) Var iegādāties 5 minūšu laikā

Vairāki restorāni piedāvā savas dāvanu kartes iegādāties tiešsaistē, piemēram, iepērkoties FromMe.lv, dāvanu kartes iegāde prasīs vien nepilnas 5 minūtes. 

9) Piedāvājumi dažādiem maciņiem no 20 - 100 EUR

Restorānu piedāvājumu klāsts ir plašs. Cenu līmenis atšķiras, un ir iespējams izvēlēties gan smalku restorānu dāvanu kartes, kur tiek maksāts par atmosfēru, izsmalcinātu garšu un dārgu vīnu, gan kroga un picērijas dāvanu karti, kur galvenais uzsvars ir uz labu paēšanu kopā ar draugiem vai ģimeni. FromMe dāvanu kartēm katrs pats var izvēlēties dāvanas summu, lai vai tā būtu 28 EUR vai 83 EUR. 
 

10) Lietišķa dāvana, ko pasniegt partneriem vai klientiem

Dāvanu kartes restorānos ir lieliska dāvana, ko var dāvināt lietišķās attiecībās, īpaši, ja tā ir gaumīgā un zināmā restorānā. Ja cilvēku nezini, tad ir iespēja kļūdīties dāvanas izvēlē, kas saistās ar hobijiem, aktīvo atpūtu vai skaistumkopšanu, bet ir zināms, ka visiem garšo paēst, tā kā kļūdīties ir grūti. 
 
 
Lai izvēlētos konkrētai situācijai vai dāvanas saņēmējam piemērotāko restorāna piedāvājumu, lasi rakstu Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību.
Lai gardi!
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu