Lieliskas idejas, kā veidot unikālas dāvanas sievietei un vīrietim - mīļotajam cilvēkam Valentīna dienā!

09.02.2018

Kā izvēlēties dāvanu, lai tā būtu lieliska dāvana svētkos? Internetā netrūkst ideju dāvanām, tomēr dažreiz atrastās dāvanas sievietei vai vīrietim šķiet bezpersoniskas. Parasti tieši paskaidrojot, kā nolēmi izvēlēties dāvanu Valentīndienai, vai pat kāzu jubilejai, sālsmaizei, dzimšanas dienai, dāvanai tiek piešķirta īpaša, personiska nozīme. Tieši tas rada sajūtu, ka dāvana ir bijusi pārdomāts pirkums, nevis ka ir nopirkta, teiksim, pirmā dāvanu karte, kas gadījusies ceļā.

Kā padarīt dāvanu personisku un paskaidrot tās izvēli, neradot sev lieku stresu un nelauzot par to galvu vairākas stundas? Dāvanu karšu platforma FromMe.lv piedāvā vairākus jautājumus un idejas, kas palīdzēs tev izvēlēties savu unikālo, īpašo dāvanu viņai vai viņam!
 

Kā izdomāt, ko dāvināt?    

Ir divas pieejas, kā izdomāt dāvanu. Pirmā pieeja - sākumā aplūko potenciālās dāvanas, un centies izdomāt, kāpēc tā būtu piemērota dāvana sievai vai, piemēram, draugam. Otrā pieeja – izdomā kādu dāvanas saņēmēja hobiju, īpašību, sapni, piedzīvojumu, un tad prāto, kas varētu būt laba dāvana. Turpinājumā dažādas metodes, kā izvēlēties labāko dāvanu.
 

Padari dāvanu personisku

Pārdomā, kādi piedzīvojumi ir bijuši dāvanas saņēmējam, un ko no tā tu gribētu viņam vai viņai atgādināt? Varbūt bijāt kāzu ceļojumā uz Nāves jūru, un tas bija skaistākais kopīgais ceļojums, kāds jums bijis, vai varbūt gulēšana ūdenī bezsvara stāvoklī ir vēl nepiepildīts sapnis? Uzdāvini iespēju piepildīt sapni, vai atsvaidzināt skaistās atmiņas -  gulēt ūdenī, tajā negrimstot! Šādu iespēju piedāvā SPA saloni tepat Latvijā – to sauc par floutingu, un dāvanu kartes sapņu piepildīšanai vai ceļojuma atmiņu atsvaidzināšanai atradīsi FromMe dāvanu karšu sadaļā SPA saloni un masāžas. Vai tavs mīļotais mīl alu gandrīz tik pat ļoti, cik tevi?  Ļauj mīlestībai sasniegt jaunas virsotnes – piemēram,  Alus masāža vīrietim Elizabetes SPA būs pārsteidzoša Valentīndienas dāvana vīram vai draugam!

Lai dāvanu karti padarītu personiskāku, tai iespējams pievienot individuālu apsveikumu, kas domāts tieši dāvanas saņēmējam. Nebaidies to papildināt ar dažādiem emoji simboliem uz dāvanu kartes - sirsniņām, puķītēm, zaķīšiem utt. Galvenais apsveikuma mērķis ir ieviest prieku dāvanas saņēmējā un padarīt dienu par neaizmirstamiem svētkiem. Esam sagatavojuši apsveikumu rakstu, kurā vari atrast vispiemērotāko pantiņu vai novēlējumu dāvanas saņēmējam - Apsveikuma pantiņi

Izvēlies sezonālu dāvanu

Varbūt nevar izlemt, kas būs labākā Valentīndienas dāvana sievai, kura labprāt visu laiku sildās zem segas, jo viņai salst? Pirts rituāls diviem būs lieliska dāvana sievai Valentīndienā, turklāt piedāvājumu klāsts ir plašs, kāpēc neizvēlēties viesu namu, kur var ne tikai sildīties pirtī, bet pēc tam romantiski turpināt sildīšanos pie kamīna? Varbūt tieši otrādāk – tavai otrajai pusītei vienmēr ir karsti? Gada vēsajā laikā dodieties ārā - patīkamu vēsumu sniegs izjāde ar zirgu ziemā, slēpošana un pārgājieni, bet vasarā lidojums ar deltaplānu vai niršana ar akvalangu ļaus patverties no karstuma. Meklē piedāvājumus FromMe.lv dāvanu karšu sortimentā, tur atrodamas dāvanu kartes visām gaumēm!

Uzdāvini ar hobiju saistītu dāvanu

Varbūt esi ievērojis kādu talantu, kuru draudzenei vajadzētu turpināt attīstīt? Vai to palīdzētu izdarīt deju nodarbības, gleznošanas nodarbības, improvizācijas teātra treniņi, radošie vai valodu kursi? Varbūt ir kāda vājā puse, kuru vēlies draugam vai draudzenei  palīdzēt pārvarēt? Varbūt viņai ir bail, ka kāds viņai nodarīs pāri - mēneša abonements pašaizsardzības kursu apgūšanai būs lieliska dāvana. Nebaidies dāvināt iespēju uzlabot prasmes, apvienojot to ar ko lietderīgu un patīkamu – labākā dāvana ne vienmēr ir taustāms priekšmets, bet lai to pasniegtu taustāmā veidā, noderēs dāvanu karte. Varbūt draudzenei jau sen ir sapnis par mājokļa labiekārtošanu? Tādā gadījumā lieliska dāvana draudzenei būtu dāvanu karte interjera veikalā. Iedvesmu smelies FromMe.lv – iespējams, dāvana atrodama dāvanu karšu sadaļā mājai un dārzam!

 

Seko šiem ieteikumiem, lai katra dāvana būtu īpaša, turklāt būtu nevis vienkārša dāvana, bet lieliska dāvana svētkos! 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu