Valentīndienas dāvanas

Valentīndiena ir laiks, kad mums visiem nedaudz atplaukst sirds un rodas vēlme dalīties ar siltām emocijām. Lai arī 14. februārī Latvijā ir ziema, tomēr Valentīndiena un tās tradīcijas ir dažādas un tās priecē miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Šo svētku pamatā ir leģenda par kristiešu mācītāju Valentīnu, kurš slepus salaulāja iemīlējušos kareivjus ar viņu sirds dāmām, kas tālajā 269. gadā Romā ar imperatora Klaudija II pavēli bija aizliegts, jo pirmajā vietā bija jābūt Impērijai, nevis ģimenei. Protams, šim stāstam ir saldsērīgas beigas – Valentīnam piesprieda nāves sodu, kas bija vēl skumjāk, jo viņš pats bija iemīlējies cietumnieka meitā. Pirms nāves soda izpildes Valentīns vēl paspēja uzrakstīt un nosūtīt vēstuli savai mīļotajai, parakstot to ar jau visā pasaulē zināmo frāzi – Tavs Valentīns.

Bet, lai nu kā būtu bijis 2000 gadu atpakaļ, mūsdienās Valentīndiena tiek uzskatīta par romantiskiem svētkiem, kuru laikā tiek svinēta mīlestība. Veikalu plaukti ir piepildīti ar ziediem, šokolādes konfektēm un salkanām apsveikumu kartiņām, ko labprāt dāvinām saviem mīļajiem. Vēlamies izrādīt prieku un raidīt siltumu mums apkārt esošo cilvēku virzienā. Taču nereti arī Valentīndiena, kā jau jebkuri citi svētki, cilvēkos mēdz izraisīt negatīvas emocijas - veikalos norit dāvanu meklēšanas haoss, telpas ir cilvēku pilnas un trokšņainas.

Taču  Valentīndienas dāvanas izvēlamies dāvināt neskatoties ne uz ko, jo mīļotajam veltīts mīlestības apliecinājums ir tā vērts. Tomēr vēloties aiztaupīt negatīvās emocijas un padarīt Tavu gatavošanos Valentīndienai patīkamāku, iesakām savam mīļotajam dāvināt FromMe dāvanu klāstā pieejamos Valentīndienas piedāvājumus, kas ir ērti, vienkārši un, galvenais, bez rindas. Uz FromMe dāvanu kartes varat pievienot īpašo sveicienu, izmantojot arī emoji zīmes - sirsniņas, zaķīšus, kaķīšus...

Valentīndienas dāvana sievietei

Ja Valentīndienā vēlies pārsteigt savu mīļoto sievieti ar dāvanu, taču nezini, ko dāvināt, FromMe komanda ir gatava palīdzēt! Esam sagatavojuši rakstu Valentīndienas dāvanas mīļotajai - Noderīgi padomi tieši Tev! Ieskaties plašajā dāvanu ideju sarakstā un izvēlies savai sirdsdāmai atbilstošāko dāvanu - romantiskas vakariņas restorānā, relaksējošu atpūtu SPA vai kādu citu sen kārotu FromMe dāvanu karti. Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe katalogā Dāvana sievietei

Valentīndienas dāvana vīrietim

Nereti šķiet, ka Valentīndienā pārsteigumu sagatavošana un dāvanu dāvināšana tiek atstāta vīriešu ziņā. Taču tā nebūt nav. Pārsteidz savu mīļoto vīrieti ar pārdomātu Valentīndienas dāvanu un liec viņam sajusties mīlētam. Ja mīļotajam vīrietim, šķiet, viss jau ir un dāvanas meklēšana sagādā grūtības, piedāvājam izlasīt rakstu Dāvanu idejas, ko uzdāvināt mīļotajam vīrietim Valentīndienā. Ielūdz mīļoto uz romantisku randiņu, kopīgu piedzīvojumu vai ar aktīvās atpūtas dāvanu karti. Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe katalogā Dāvana vīrietim

Valentīndienas dāvana pārim

Valentīndiena ir lielisks iemesls pavadīt vairāk laika kopā ar savu mīļoto. Tas ir laiks, kad novērtējam savu otro pusīti un esam pateicīgi par viņu klātbūtni. Labākā dāvana, ko var uzdāvināt pārim, ir iespēja satuvināties vēl vairāk un pavadīt kvalitatīvu laiku kopā. Uzdāvini sev un savam mīļotajam romantisku brīvdienas nogali relaksējošā atmosfērā. Esam izveidojuši rakstu, kurā apkopoti dāvanu ieteikumi pārim - Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu - mīlestības dāvana mīļotajam. Lai piemērotākās dāvanas atrašana būtu vienkāršāka, katram piedāvājumam pievienojām klientu novērtējumu, kā arī izcēlām, kurā no novērtējumiem ir sniegts visaugstākais novērtējums. 

FromMe komanda novēl sirsnīgus un mīlestības pilnus svētkus! 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu