Dāvanu idejas, ko uzdāvināt mīļotajam vīrietim Valentīndienā

01.02.2023

Dāvanas vīrietim valentīndienā

 

Reizēm pārņem sajūta, ka Valentīndiena ir svētki, kad vīriešiem ir kaut kas jādāvina sievietēm, jo viņas ir tās galvenās mīlestības sargātājas un lolotājas. Nereti attiecībās sievietes ir tās, kas vairāk pauž savas jūtas. Tāpēc arī viņas ir tās, kas domā, kā patiešām iepriecināt savus vīriešus, jo jūt vēlmi parādīt piemēru, kā iepriecināt otru arī Valentīndienā.

 

Dāvanu idejas esam apkopojuši skatoties no tā, ar kādu domu dāvana varētu tikt pasniegta - iepriecināt mīļoto vīrieti ar kādu praktisku dāvanu, uzdāvināt aktīvu atpūtu vai arī iepriecināt ar randiņu, kas ļaus izbaudīt pasniegto dāvanu kopā.

 

Šajā rakstā esam apkopojuši labākos Valentīndienas piedāvājumus, bet citas lieliskas Valentīdienas dāvanu idejas meklē FromMe.lv dāvanu kategorijā Valentīndienas dāvanas

Valentīndienas dāvana vīrietim

Dāvanu idejas vīrietim Valentīndienā esam apkopojuši zemāk redzamajās grupās. Vari izmantot saites, lai uzreiz dotos uz sev interesējošo sadaļu.

 

Dāvanas pārim

 

Ielūgums uz romantisku randiņu

Klasiska dāvana mīļotajam Valentīndienā ir uzaicinājums pavadīt jauku laiku divatā. Tās var būt gan jaukas vakariņas restorānā, kopīga laika izbaudīšana kādā SPA vai došanās nelielā brīvdienu ceļojumā kaut kur tepat Latvijā.
 

Laiks divatā, kas pavadīts jaukās sarunās brīvdienu relaksētā gaisotnē, ir laba investīcija jūsu attiecībās.

 

Romantisks randiņš gaumīgā restorānā

Ko dāvināt sievietei valentīndienāJa vēlies uzdāvināt vakariņas gaumīgā restorānā, tad iesakām restorānu FERMA, kurā varēsiet baudīt izmalcinātu virtuvi, kvalitatīvu vīna piedāvājumu un elegantu atmosfēru. 

Restorāni Rīgā dāvanu karte ir lieliska alternatīva, jo dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties starp 10 dažādiem restorāniem.

 

Barona viduslaiku mielasts Jaunpilī

Barona viduslaiku mielasts jaunpilī

Sātīga viduslaiku maltīte sveču gaismā ar saldo ēdienu un atspirdzinošiem dzērieniem – alu, vīnu, kvasu no pils vēsajiem pagrabiem.

Dāvanas saņēmējam Barona viduslaiku maltīte būs gastronomisks piedzīvojums ar otro pusīti. Līdzīgus piedāvājumus meklē rakstā Latvijas pilis un muižas.

 

Baudīt laiku divatā dienas SPA centrā Hotel Jūrmala SPA

Lieliska dāvana valentīndienāDienas SPA ir labs veids, kā pavadīt laiku divatā nesteidzīgā gaisotnē - peldēties baseinā, izmantot dažādās ūdens procedūras un pirtis. Lieliska alternatīva ir tālāks brauciens uz Siguldu – SPA pirts kompleksa apmeklējums SPA Hotel Ezeri.

 

 

Karaliska atpūta diviem Piena muižā

piena muiža

Divu dienu atpūtas piedāvājums Piena muižā ar nakšņošanu ir lieliska dāvana mirkļa apstādināšanai. Cilvēkam visos laikos pati galvenā un visdārgākā dzīves vērtība ir - laiks, miers, klusums. Šī ir karaliska atpūta, ko noteikti izbaudīt ar savu mīļoto cilvēku.

 

 

Brīvdienu SPA piedāvājumi ar nakšņošanu

Atpūta hotelīPar romantiskiem brīvdienu piedāvājumiem esam sagatavojuši atsevišķu rakstu, uzsverot, kā šī ir vislabākā dāvana pārim Valentīndienā, ko viens otram var dāvināt. Rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu atradīsi, iespējams, labāko un piemērotāko piedāvājumu, kas atbildīs tieši Tavai vēlmei un situācijai. 


 

 

dāvanu karte restorāni rīgā

 

Kopīgs piedzīvojums, ko atcerēties

Vēlies uzdāvināt dāvanu, kas tiešām paliks atmiņā vēl gadiem ilgi? Dāvanu, kas ir ar vieglu piedzīvojumu garšu, kas izrauj no ikdienišķā, liek doties ārā no pilsētas un izmēģināt ko jaunu? Lūk, dažas idejas, kas varētu būt neikdienišķa un oriģināla Valentīndienas dāvana vīrietim.

 

Baudīt saullēktu purvā uz SUP dēļa no SUP Adventures

Piedzīvojums pārim valentīndienāŠāds kopīgs SUP piedzīvojums būs notikums, kuru atcerēsieties vēl ilgi. Uzreiz jābrīdina, ka tas nav viegli - nokļūt purvā pašā rīta agrumā. Bet pastāv likumsakarība, ka prieks un gandarījums ir daudz lielāks, ja rezultāta sasniegšanā ir ieliktas pūles un piespiešanās.
 

 

Romantiska izjāde ar zirgiem divatā

izjāde ar zirgu divatāIzjādes ar zirgiem pozitīvi ietekmē cilvēka emocionālo stāvokli, nomierina prātu un atjauno garīgo spēku. Tā ir aktīva atpūta svaigā gaisā, ko izbaudot kopā gūsiet gandarījumu. Konkrētais piedāvājums Izjāde diviem ļaus izbaudīt laiku divatā, kā arī darīt to svaigā gaisā pie dabas. 


 

Privāts romantiskais pāra FLOUTINGS sveču gaismā

Dāvana valentīndienā

Iespēja baudīt nesteidzīgu atpūtu īpašā atmosfērā, sveču gaismā. Šeit Jūs neviens netraucēs, jo Jūsu rīcībā būs lielā divvietīgā Floutinga istaba, privāta atpūtas zona, sava garderobe, wc un vannasistaba. Ja ir vēlme, variet floutēt bez peldkostīmiem un izbaudīt pilnīgu divvientulību!

 

 

Dāvana, kas palutinās Tavu mīļoto vīrieti

Ja vēlies palutināt savu vīrieti, lai viņš izskatās labāk un ir kaut kripatiņu laimīgāks ikdienas dzīvē, varbūt šīs dāvanu idejas Tevi uzrunās. Parūpējies par mīļotā vīrieša labsajūtu.

 

Bārddziņa apmeklējums Knockout Barber Shop

Vīriešu frizētava dāvanaPerfekta dāvana vīrietim, kam ir bārda. Knockout Barber Shop dāvanas saņēmējam, kas kopj un lolo savu bārdu, šī būs iespēja to pielīdzināt ar bārdas nazi un saņemt kādu sejas procedūru, bet tādam, kas pats rūpējas par savas bārdas formām, dos iespēju izmēģināt jaunu bārdas griezumu. 

 

Lavandas SPA procedūra SPA Hotel Ezeri Siguldā

Masāža vīrietim valentīndienā

Lavanda ir viens no senākajiem skaistumkopšanas, aromterapijas un veselības augiem, ko izmanto jau tūkstošiem gadu. Ķermeņa masāža ar lavandas sviestu būs izteikti nomierinoša, depresiju un trauksmi mazinoša.

 

 

Alus masāža 

alus masāža

Elizabetes Spa vīriešiem piedāvā unikālo alus masāžu, kas sniegs vēl nebijušas sajūtas! Alus masāžas laikā, ķermenis tiek piesātināts ar neaizvietojamām aminoskābēm, vitamīniem un citām veselībai un labsajūtai nepieciešamām vielām, savukārt gars – ar enerģiju, vitalitāti un dzīvesprieku. Tas ir labākais mirklis, lai pabarotu, atveseļotu un iepriecinātu ķermeni.

 

Peldbaseina apmeklējums 5 reizēm

Ko dāvināt vīrietim valentīndienā

Peldēšana – tā ir visaptverošākā sporta aktivitāte, kur tiek nodarbināta visa muskuļu sistēma. Ķīpsalas peldbaseins dāvanu karte būs fiziskās formas uzlabošanai, dzīvesprieka vairošanai un veselības stiprināšanai.

 


 

Dāvanu kartes iesaiņojums

 

Mīlestība ceļ spārnos

Oriģināla Valentīndienas dāvana ar spārnotu domu varētu būt lidojums. Šī ir lieliska dāvana gan attiecībās, kad aizvien ir taureņi vēderā, gan attiecībās, kurās šādas sajūtas vajadzētu atcerēties. Šī ir arī iedvesmojoša dāvana, kas liks aizdomāties, cik dzīve ir skaista, cik daudz skaistu mirkļu vēl priekšā, un pacelties spārnos.

 

Lidojums ar deltaplānu

Lieliska dāvana vīrietimLidojums ar deltaplānu ļaus ieraudzīt un izbaudīt Rīgu no putna lidojuma. Dāvanu kartes saņēmējs varēs paspēt neatkārtojamos skatus gan nofotografēt, gan nofilmēt, lai atmiņas tiktu iemūžinātas un atgādinātu par skaisto lidojumu. Lidojumi notiek visu gadu, bet siltākā laikā tomēr ir patīkamāk doties.


 

Lidojums ar paraplānu

Lieliska dāvana sievietei valentīndienāAsāku izjūtu cienītājiem Lidojums ar paraplānu būs piedzīvojums, kas pilnīgi un noteikti neatstās vienaldzīgu. Lidojums tandēmā ar instruktoru, kurš pēc dāvanas saņēmēja vēlmēm lidojumu varēs veikt vai nu mierīgu un baudāmu, vai asu izjūtu pārpilnu. Lidojumi notiek no marta līdz oktobrim.


 

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva dāvana un piedzīvojums, kas kaut reizi dzīvē ir jāpiedzīvo katram. Tas sniegs iespēju lūkoties uz visu no putnu lidojuma skata. Piedzīvojumi gaida visa gada garumā – sapni par lidojumu pār Latviju var piepildīt arī krāšņajā rudenī, sniegbaltajā ziemā, vai plaukstošā pavasarī. 

 
 

Praktiskas dāvanas, kas apliecina vīrišķību

Grozies, kā gribi, bet vīrieši ir prakstiskais dzimums, kam patīk apliecināties. Ja vēlaties uzdāvināt ko tādu, par ko Tavs vīrietis būs patiešām priecīgs, tad varat uzdāvināt ko tādu, kas viņam būs noderīgs. Šo veikalu dāvanu kartes ļaus viņam izvēlēties dāvanu, par ko viņš jau sen ir sapņojis, īpaši ja tas saistās ar viņa hobiju vai sirdslietu.

 

Dāvanu varat padarīt īpašu uz konkrēto veikalu dodoties kopā un palīdzot viņam izvēlēties nepieciešamo, tādā veidā iegādātā lieta vēl vairāk saistīsies ar Tevi. 

 

Dāvanu karte rokas pulksteņu veikalā

Rokas pulksteņi vīriešiemLabs pulkstenis ir veiksmīga vīrieša apliecinājums. Vīrietim ir svarīgi justies kā veiksminiekam, un tas nav saistīts tikai ar profesionālo karjeru. Veiksmīgs vīrietis ir tāds, kam blakus ir mīloša sieviete ar kuru viņš jūtas pārliecināts un novērtēts.

 

 

Dāvanu karte iemīļotā hobija veikalā

Dāvana hobijam vīrietim

Katrs īsts vīrietis būtu priecīgs par dāvanu, kas ļautu viņam attīstīt savu vaļasprieku un iegādāties kādu noderīgu ierīci, gadžetu, apģērbu vai aksesuāru. Hobija preču veikali ir lieliska dāvana vīrietim, jo tā pierāda atbalstu par viņa iemīļoto aizraušanos.

 

 

Pēc individuāla pasūtījuma šūts krekls BRUN! ATELIER

valentīndienas dāvanas sievieteiKungiem, kas ikdienā valkā uzvalku, un šāds ietērps saistās ar viņu personību, varat uzdāvināt dāvanu karti kreklu šuvēja pakalpojumiem BRUN! ATELIER. Pēc individuāla pasūtījuma šūts krekls, kas lieliski piestāvēs vīrieša augumam un viņa personībai būs tiešām skaista dāvana, kas cels viņa pašapziņu. 
 

 

Stilīgs apģērbs no zīmola ''Latvietis''

latvietis

Apģērbs no zīmola Latvietis ir stilīga dāvana vīrietim svētkos. Zīmola Latvietis un Latviete idejas mērķis ir atbalstīt un popularizēt vietējos Latvijas uzņēmējus, kas rada mūsdienīgus un kvalitatīvus produktus tepat Latvijā, apvienojot tos zem brenda zīmes Latvietis.

 

 

Izbaudīt ātrumu un motoru skaņu

Bieži vien vīriešim pastāv interese par mašīnām, motoriem, sportu un ātrumu. Ja vēlies palutināt viens otru ar šāda rakstura saistošiem piedzīvojumiem, tad droši vari uzdāvināt savam vīrietim Valentīndienas dāvanu, kas aicina doties kopā trakā braucienā ar kvadraciklu, sniega moci vai ūdensmoci. Visi šie piedāvājumi ir baudāmi divatā.

 

Brauciens ar kvadraciklu divām personām

Aktīvā atpūta pārim valentīndienā

Ja ir vēlme vai kārojas izbraukt ar kvadraciklu, tad iesakām izvēlēties piedāvājumu, kur uzreiz varēs doties ceļā ar diviem braucamajiem, kā tas ir šajā piedāvājumā. KHM noma iekļauj vēl labāku piedāvājumu, kur ir iespēja pabraukāt arī ar krosa motocikliem. Īsta paradīze ātruma cienītājiem!

 

Izbrauciens ar sniega moci divatā

valentīndienas tradīcijasJa ziemā ar sniegu ir paveicies, un Valentīndienā laukus klāj biezas kupenas, tad izbrauciens ar sniega moci būs dāvana, kas iepriecinās lielāko daļu vīriešus. Ja dāvanu karti neizdosies izmantot ziemā, tad to varēs izmantot arī vēlāk, piedāvājumu izmantojot izbraucienam ar kvadraciklu.

 

 

Brauciens ar ūdensmoci

dāvana valentīndienāJa ātrums un motori galīgi nav Tava stihija, bet vēlaties dāvanu izbaudīt kopā ar savu mīļoto, tad izbrauciens ar ūdensmotociklu varētu būt piemērotākā dāvana. To izmantot gan nevarēs uzreiz pēc iegādes, bet tas nemazinās emocijas, kādas sniegs šis kopīgais izbrauciens.


 

Elektrisko drifta triciklu noma diviem

drifta halle dāvanu karte

Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai. Dāvanas saņēmējs varēs izbaudīt kontrolētu sānslīdi. Dāvanas saņēmējam ir vajadzīgs tikai labs garastāvoklis, kā arī vēlme sacensties un izbaudīt krietnu adrenalīna devu.

 
 
 
 
Dāvanu karte ir vislabākais veids, kā dāvināt kopīgu atpūtu vai piedzīvojumu. Esam parūpējušies, lai FromMe dāvanu kartes būtu piemērota dāvana Valentīndienā, jo:
  • Valentīndienai ir piemērojami divi dāvanu karšu dizaini "Ar sirsniņām" un "Ar rozēm"
  •  Uz FromMe dāvanu kartes varat pievienot īpašo sveicienu ar emoji zīmēm, piemēram, sirsniņām, kaķīšiem …
  •  Dāvanas saņēmējs līdz pat dāvanas izmantošanai vairākkārt aplūkos un pārlasīs Tavu īpašo sveicienu, kas būs kopā ar dāvanas saņēmēju līdz pat tās izmantošanas brīdim.

 

Vairāk par FromMe dāvanu karšu noformējumu atradīsi ieteikumus, Kā personalizēt dāvanu karti.

 
Vēl daudzas citas Valentīndienas dāvanu idejas meklē FromMe dāvanu kataloga sadaļā Valentīndienas dāvanas vai Dāvanas vīrietim.
 
Lai Tev un tavam mīļotajam izdevusies un mīlestības pilna Valentīndiena!

Dāvanu idejas un padomi

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu