Dāvanu idejas, ko uzdāvināt mīļotajam vīrietim Valentīndienā

11.02.2019

Davana-virietim-valentindiena

Reizēm pārņem sajūta, ka Valentīndiena ir svētki, kad vīriešiem ir kaut kas jādāvina sievietēm, jo viņas ir tās galvenās mīlestības sargātājas un lolotājas. Nav melots, ka nereti attiecībās sievietes ir tās, kas vairāk pauž savas jūtas un izrāda mīlestību. Tāpēc arī viņas ir tās, kas domā, kā patiešām iepriecināt savus vīriešus, jo jūt vēlmi parādīt piemēru, kā iepriecināt otru arī Valentīndienā.

Ja jaukas un piemērotas dāvanas meklējumos esi nonākusi šajā rakstā, tad centīsimies palīdzēt ar dāvanu idejām, kas varētu būt piemērota dāvana vīrietim Valentīndienā. Dāvanu idejas esam apkopojuši skatoties no tā, ar kādu domu dāvana varētu tikt pasniegta - iepriecināt mīļoto vīrieti ar kādu praktisku dāvanu, uzdāvināt aktīvu atpūtu vai arī iepriecināt ar randiņu, kas ļaus izbaudīt pasniegto dāvanu kopā. 

Tā kā viena no svarīgākajām lietām attiecībās ir pavadīt pēc iespējas vairāk laiku kopā, uzskatām, ka laba dāvana mīļotajam valentīndienā varētu būt uzaicinājums kopīgai atpūtai, kas var būt relaksējoša, izklaidējoša vai aizraujoša. Tāpēc aicinām izmantot Valentīndienas svētkus par lielisku iemeslu satuvināties ar mīļoto vīrieti un pavadīt kvalitatīvu laiku kopā. 

Valentīndienas dāvana vīrietim

Dāvanu idejas vīrietim Valentīndienā esam apkopojuši zemāk redzamajās grupās. Vari izmantot saites, lai uzreuz dotos uz sev interesējošo sadaļu.

 

Ielūgums uz romantisku randiņu

Klasiska dāvana mīļotajam Valentīndienā ir uzaicinājums pavadīt jauku laiku divatā. Tās var būt gan jaukas vakariņas restorānā, kopīga laika izbaudīšana kādā SPA vai došanās nelielā brīvdienu ceļojumā kaut kur tepat Latvijā. Laiks divatā, kas pavadīts jaukās sarunās brīvdienu relaksētā gaisotnē, ir laba investīcija jūsu attiecībās. Tie laiki, kad šādu dāvanu var dāvināt tikai vīrieši ir sen aizvēsturē, tāpēc arī Tu vari dāvināt šādu Valentīndienas dāvanu, kas noteikti tiks saņemta ar prieku.

Romantisks randiņš gaumīgā restorānā

Ja vēlies uzdāvināt vakariņas gaumīgā restorānā, tad iesakām restorānu FERMA, kurā varēsiet baudīt izmalcinātu virtuvi, kvalitatīvu vīna piedāvājumu, elegantu atmosfēru un svētku noskaņojumu. Labas atsauksmes ir par Bellevue Park Hotel Riga īpašo šefpavāra piedāvājumu, kas ir romantiska dāvana randiņam par labu cenu.

Visi FromMe restorānu un īpašo vakariņu piedāvājumi

 

Baudīt laiku divatā dienas SPA centrā Hotel Jūrmala SPA

Dienas SPA ir labs veids, kā pavadīt laiku divatā nesteidzīgā gaisotnē - peldēties baseinā, izmantot dažādās ūdens procedūras un pirtis. Šajā piedāvājumā ir iekļauts arī trenažieru zāles apmeklējums, kas ļaus pirms relaksējošās atpūtas arī stiprināt veselību. 

 

 

Brīvdienu SPA piedāvājumi ar nakšņošanu

Par romantiskiem brīvdienu piedāvājumiem esam sagatavojuši atsevišķu rakstu, uzsverot, kā šī ir vislabākā dāvana pārim Valentīndienā, ko viens otram var dāvināt. Ja vīrietis to dāvina sievietei, tad tā varētu būt romantiska dāvana Valentīndienā, bet, ja sieviete to dāvinās, tad tā jau būs oriģināla dāvana vīrietim Valentīndienā. Rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu - mīlestības dāvana mīļotajam atradīsi, iespējams, labāko un piemērotāko piedāvājumu, kas atbildīs tieši Tavai vēlmei un situācijai. 

 

Izbaudīt ātrumu un motoru skaņu

Vīriešiem patīk mašīnas, motori, sports un ātrums. Iespējams, ka lielākā daļa no šīm lietām Tevi nesaista. Bet, ja Tu mīli savu vīrieti tādu, kāds viņš ir, un cieni viņu un viņa intereses, Tu vari uzdāvināt savam vīrietim Valentīndienas dāvanu, kas aicina doties kopā trakā braucienā ar kvadraciklu, sniega moci vai ūdensmoci. Visi šie piedāvājumi ir baudāmi divatā.

Brauciens ar kvadraciklu divām personām

Ja Tev pašai patīk vai kārojas izbraukt ar kvadraciklu, tad iesakām izvēlēties piedāvājumu, kur uzreiz varēs doties ceļā ar diviem braucamajiem, kā tas ir šajā piedāvājumā. Tad nebūs jāķīvējas, kurš sēdēs pie stūres, bet kurš aizmugurē. Tas, protams, sanāk dārgāk, tomēr šādā veidā iegūsiet lielāku adrenalīna devu, Tavs vīrietis būs priecīgāks, jo varēs mazliet vairāk izrādīties un visticamāk arī leposies ar Tevi, ka esi drosmīga un azartiska, ka pati vadi savu spēkratu. 

Izbrauciens ar sniega moci divatā

Ja ziemā ar sniegu ir paveicies, un Valentīndienā laukus klāj biezas kupenas, tad izbrauciens ar sniega moci būs dāvana, kas iepriecinās lielāko daļu vīriešus. Ja dāvanu karti neizdosies izmantot ziemā, tad to varēs izmantot arī vēlāk, piedāvājumu izmantojot izbraucienam ar kvadraciklu.

 

 

Brauciens ar ūdensmoci

Ja ātrums un motori galīgi nav Tava stihija, bet vēlaties dāvanu izbaudīt kopā ar savu mīļoto, tad izbrauciens ar ūdensmotociklu varētu būt piemērotākā dāvana. To izmantot gan nevarēs uzreiz pēc iegādes, bet tas nemazinās emocijas, kādas sniegs šis kopīgais izbrauciens.

 

 

Kopīgs piedzīvojums, ko atcerēties

Vēlies uzdāvināt dāvanu, kas tiešām paliks atmiņā vēl gadiem ilgi? Dāvanu, kas ir ar vieglu piedzīvojumu garšu, kas izrauj no ikdienišķā, liek doties ārā no pilsētas un izmēģināt ko jaunu? Lūk, dažas idejas, kas varētu būt neikdienišķa un oriģināla Valentīndienas dāvana vīrietim.

Baudīt saullēktu purvā uz SUP dēļa no SUP Adventures

Šāds kopīgs piedzīvojums būs notikums, kuru atcerēsieties vēl ilgi. Uzreiz jābrīdina, ka tas nav viegli - nokļūt purvā pašā rīta agrumā. Bet pastāv likumsakarība, ka prieks un gandarījums ir daudz lielāks, ja rezultāta sasniegšanā ir ieliktas pūles un piespiešanās. Šādu pašu piedzīvojumu var baudīt arī saulrietā, vai arī sagaidīt saullēktu Rīgā Daugavas vidū.

 

Izjāde ar zirgiem jūras krastā ar fotosesiju no Adventure Ride

Izjādes ar zirgiem pozitīvi ietekmē cilvēka emocionālo stāvokli, nomierina prātu un atjauno garīgo spēku. Tā ir aktīva atpūta svaigā gaisā, ko izbaudot kopā gūsiet gandarījumu. Konkrētajā piedāvājumā ir iekļauta arī fotosesija, lai šis piedzīvojums atstātu skaistākas atmiņas un bildes pēc tam varētu ierāmēt un nolikt redzamā vietā. Bet varat arī izvēlēties kādu citu, iespējams lētāku, zirgu izjādes piedzīvojumu.

 

Iznomāt pirts mucu, ko piegādās Jūsu izvēlētā vietā

Ja Tavam mīļotajam vīrietim patīk doties pirtī, bet nav pašam sava pirts, tad šī varētu būt lieliska dāvana. Pirts mucu var nogādāt jūsu mājas vai vasarnīcas pagalmā, klajumā pie ezera vai kempingā pie jūras, kur baudīt īstu pirtošanos divatā vai kopā ar draugiem. Šī noteikti varētu tikt uzskatīta kā oriģināla dāvana vīrietim Valentīndienā.

 

 

Praktiskas dāvanas, kas apliecina vīrišķību

Grozies, kā gribi, bet vīrieši ir prakstiskais dzimums, kam patīk apliecināties. Ja vēlaties uzdāvināt ko tādu, par ko Tavs vīrietis būs patiešām priecīgs, tad varat uzdāvināt ko tādu, kas viņam liksies noderīgs. Šo veikalu dāvanu kartes ļaus viņam izvēlēties dāvanu, par ko viņš jau sen ir sapņojis, īpaši ja tas saistās ar viņa hobiju vai sirdlietu. Dāvanu varat padarīt īpašu uz konkrēto veikalu dodoties kopā un palīdzot viņam izvēlēties, tādā veidā iegādātā lieta vēl vairāk saistīsies ar Tevi. Atceries, ka FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu, tādā veidā dāvanu karte ir pārvēršama vienlaikus par jauku apsveikuma kartiņu.

Rokas pulksteņu veikala TIMEBAR dāvanu karte 

Labs pulkstenis ir veiksmīga vīrieša apliecinājums. Vīrietim ir svarīgi justies kā veiksminiekam, un tas nav saistīts tikai ar profesionālo karjeru. Veiksmīgs vīrietis ir tāds, kam blakus ir mīloša sieviete ar kuru viņš jūtas pārliecināts un novērtēts. Pulkstenis, ko būsiet uzdāvinājusi un jūs abi kopā izvēlējušies dos šo pārliecību ik dienu, kad šis pulkstenis tiks nēsāts.

 

Dāvanu karte mednieku, makšķernieku, pārgājiena preču veikalā

Veikalā Ieroči ir pieejams viss, par ko sapņo kārtīgs vīrietis, kam patīk būt dabā, kas aizraujas ar medībām vai ar makšķerēšanu. Katrs īsts vīrietis būtu priecīgs par šādu dāvanu, jo veikala piedāvājuma klāsts ir tiešām plašs, un tajā ir pārstāvēti kvalitatīvi aktīvās atpūtas dabā zīmoli. Veikalu tīkls ir visā Latvijā.

 

 

Pēc individuāla pasūtījuma šūts krekls BRUN! ATELIER

Kungiem, kas ikdienā valkā uzvalku, un šāds ietērps saistās ar viņu personību, varat uzdāvināt dāvanu karti kreklu šuvēja pakalpojumiem. Pēc individuāla pasūtījuma šūts krekls, kas lieliski piestāvēs vīrieša augumam un viņa personībai būs tiešām skaista dāvana, kas cels viņa pašapziņu. Un labākais ir tas, ka arī Tu kopā ar viņu jutīsies lepna un priecīga ikreiz, kad kaut kur dosies kopā ar savu vīrieti, kas izskatās lieliski Tevis dāvinātajā kreklā.

 

Dāvana, kas palutinās Tavu mīļoto vīrieti

Ja vēlies palutināt savu vīrieti, lai viņš izskatās labāk un ir kaut kripatiņu laimīgāks ikdienas dzīvē, varbūt šīs dāvanu idejas Tevi uzrunās. Parūpējies par mīļotā vīrieša labsajūtu.

Bārddziņa apmeklējums Knockout Barber Shop

Perfekta dāvana vīrietim, kam ir bārda. Dāvanas saņēmējam, kas kopj un lolo savu bārdu, šī būs iespēja to pielīdzināt ar bārdas nazi un saņemt kādu sejas procedūru, bet tādam, kas pats rūpējas par savas bārdas formām, dos iespēju izmēģināt jaunu bārdas griezumu. Dāvanu karti, protams, var izmantot ar friziera pakalpojumiem. 

 

 

Visa ķermeņa ārtnieciskā masāža salonā VSpa

Lielākā daļa vīriešu neizturas pietiekoši rūpīgi pret savu ķermeni un veselību, tāpēc dāvana pilna ķermeņa masāžai tiks izbaudīta un novērtēta. Tas ir kā laipns un jauks uzaicinājums justies mazliet mundrākam, dzīvespriecīgākam un laimīgākam. Jo nav noslēpums, ka stīvums padara cilvēkus nīgrākus. Pēc masāžas cilvēki mēdz būt daudz smaidīgāki.

 

Alus degustācija restorānā Taverna

Ja Tavs vīrietis ir alus cienītājs, tad saņemot šādu dāvanu viņam būs pilnībā skaidrs, ka vēlaties viņu no sirds iepriecināt. Visticamāk, ka šī piedāvājuma izmantošana būs romantisks randiņš, kas garantē interesantus un sirsnīgus vakarus.

 

 

 

Mīlestība ceļ spārnos

Oriģināla Valentīndienas dāvana ar spārnotu domu varētu būt lidojums. Šī ir lieliska dāvana gan attiecībās, kad aizvien ir taureņi vēderā, gan attiecībās, kurās šādas sajūtas vajadzētu atcerēties. Šī ir arī iedvesmojoša dāvana, kas liks aizdomāties, cik dzīve ir skaista, cik daudz skaistu mirkļu vēl priekšā, un pacelties spārnos.

Lidojums ar deltaplānu

Skaists un neaizmirstams lidojums, kas ļaus ieraudzīt un izbaudīt Rīgu no putna lidojuma. Dāvanu kartes saņēmējs varēs paspēt neatkārtojamos skatus gan nofotografēt, gan nofilmēt, lai atmiņas tiktu iemūžinātas un atgādinātu par skaisto lidojumu. Lidojumi notiek visu gadu, bet siltākā laikā tomēr ir patīkamāk doties.

 

Lidojums ar paraplānu

Asāku izjūtu cienītājiem šis būs piedzīvojums, kas pilnīgi un noteikti neatstās vienaldzīgu. Lidojums tandēmā ar instruktoru, kurš pēc dāvanas saņēmēja vēlmēm lidojumu varēs veikt vai nu mierīgu un baudāmu, vai asu izjūtu pārpilnu. Lidojumi notiek no marta līdz oktobrim.

 

 

Lidojums 5D kino versijā

Šī ir iespēja lidot kopā ar savu mīļoto, un darīt to pavisam drīz pēc dāvanas uzdāvināšanas. Tas ir virtuāls lidojums ar īpašiem efektiem, kas patiešām liek justies kā īstā lidojumā. 5D kinoteātris Look at Riga piedāvā daudzdimensiju filmu, kas veidota kā ceļojums pa Rīgu, kura laikā tiek apskatīti tās nozīmīgākie vēstures, mākslas un arhitektūras objekti no cita skatu punkta. Izbaudiet Rīgu kopā no putna lidojuma. 

 
 
 
 
Dāvanu karte ir vislabākais veids, kā dāvināt kopīgu atpūtu vai piedzīvojumu. Esam parūpējušies, lai FromMe dāvanu kartes būtu piemērota dāvana Valentīndienā, jo:
  •  Valentīndienai ir piemērojami divi dāvanu karšu dizaini "Ar sirsniņām" un "Ar rozēm"
  •  Uz FromMe dāvanu kartes varat pievienot īpašo sveicienu ar emoji zīmēm, piemēram, sirsniņām, kaķīšiem …
  •  Dāvanas saņēmējs līdz pat dāvanas izmantošanai vairākkārt aplūkos un pārlasīs Tavu īpašo sveicienu, kas būs kopā ar dāvanas saņēmēju līdz pat tās izmantošanas brīdim.

Vairāk par FromMe dāvanu karšu noformējumu atradīsi Ieteikumi, kā personalizēt dāvanu karti.

 
Vēl daudzas citas Valentīndienas dāvanu idejas meklē FromMe dāvanu kataloga sadaļā Valentīndienas dāvanas vai Dāvanas vīrietim.
 
Lai Tev un tavam mīļotajam izdevusies un mīlestības pilna Valentīndiena!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu