Valentīndienas dāvanas mīļotajai - noderīgi padomi tieši Tev!

07.02.2022

Valentīndienas dāvana mīļotajai

 

Ir pienācis tas brīnišķīgais laiks, kad cilvēkus sāk piepildīt mīlestības sajūta, rozā krāsa un viss ar maigumu saistītais. Ārā gan ir, šķietami, beidzot pienākusi ziema, bet vai tad tas mūs atturēs no Valentīndienas svinēšanas un rūpēm par otru cilvēku? Protams, ka nē!

Domājot par dāvanām, der atcerēties, ka tās vajadzētu sākt meklēt jau laicīgi, lai nenāktos pēdējā brīdī skriet pa veikaliem, iekļūstot nervozu cilvēku drūzmā, kas pavisam ātri var sabojāt svētku noskaņu. Taču ko darīt, ja laika dāvanu meklēšanai nav daudz, bet svētki jau klauvē pie durvīm? Viens no labākajiem variantiem, kuru varam ieteikt, ir meklēt dāvanu interneta veikalos. Tos vari apmeklēt jebkurā sev ērtā laikā un to piedāvājums ir gana plašs un daudzveidīgs.

Vēlies dāvināt ko mīļu no sirds? Vai tas būs silts džemperītis aukstajam februārim, jo rūpējies par viņu? Varbūt kopā brauksiet atpūsties un pavadīt laiku divatā SPA ar nakšņošanu viesnīcā? Varbūt dot iespēju savai mīļotajai palutināt sevi? Izvēle nav viegla, taču “FromMe dāvanu serviss” ir pieņēmis izaicinājumu, un sagatavojis padomus par to, kādas Valentīndienas dāvanas būtu piemērotākās Tavai mīļotajai. Ieskaties, varbūt tie noderēs arī Tev!

Romantiskas vakariņas smalkā restorānā

Dāvanu karte restorānā ir eleganta dāvana, kas ir uzaicinājums uz romantisku randiņu divatā.

Restorāns FERMA varētu būt laba izvēle, jo tas ir labi zināms augstas klases restorāns, uz kuru doties svētku reizēs. Valentīndienā ir jauki doties uz izmalcinātu vietu, kur nesteidzīgi baudīt gardu maltīti, glazi vīna un vienam otru jaukās sarunās. Visi restorānu piedāvājumi.
 

Šokolādes masāža kā mīlestības apliecinājums

Uzdāvinot šokolādes masāžu mīļotajai sievietei, Tu vienlaikus uzdāvināsi patiesu relaksāciju, kas darīs viņu laimīgāku.

Šokolāde veicina laimes un prieka hormonu veidošanos, tādā veidā novērš nogurumu, atbrīvo no negatīvām emocijām un uzlabo garstāvokli. Vienlaikus tā ir arī veselīga procedūra, kas pabaro ādu ar nepieciešamajiem A, B, E un K grupas vitamīniem. Mēs taču vēlamies, lai mūsu sievietes ir priecīgas un laimīgas! Vairāk SPA un masāžu piedāvājumi.

Romantiskas brīvdienas ar nakšņošanu

Ja vēlies tiešām uzdāvināt ko īpašu, tad noteikti iesakām uzdāvināt dāvanu komplektu, kas ļaus kopā pavadīt skaistus mirkļus. Rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu - mīlestības dāvana mīļotajam esam apkopojuši labākos piedāvājumus, kas ietver gan romantiskas vakariņas, gan SPA procedūras, gan nakšņošanu viesnīcas numuriņā. Iespējas ir dažādas - izvēlēties baudāmu piedāvājumu Rīgā vai doties tālākā brīvdienu ceļojumā tepat Latvijā. Galvenais, ko sniedz šādi piedāvājumi - atbrīvoties no ikdienas steigas, relaksēties, baudīt nesteidzīgu laiku divatā ilgāk nekā tikai dažas stundas.

Skaistumkopšanas salona Kolonna dāvanu karte

Nav noslēpums, ka sievietes cenšas vīriešu dēļ katru dienu, bērnu dēļ katru minūti un vispār mēģina visu pasauli pagriezt uz otru pusi. Reizēm šie spēki beidzas un sieviete vienkārši grib atpūsties, parūpēties pati par sevi un izbaudīt dienu.

Dāvā viņai šo iespēju - dāvanu karte Kolonna salonā ļaus sievietei gan relaksēties, gan uzposties un vairot savu skaistumu. Dāvanu karte ļaus izvēlēties tieši to, kas viņai konkrētā brīdī liksies pats nepieciešamākais.

Be-with apģērbi apskāvieniem

Be-with” ir unikāls dizaina apģērbs pieskārieniem un lielisku emociju radīšanai. Tā galvenais mērķis ir veicināt kopā būšanu, radot papildus iespējas neuzkrītošiem un siltiem pieskārieniem. Parādi mīļotajai, ka kopā būšana Tev ir īpaši svarīga un vēlies izbaudīt kopā ik mirkli.

Apģērbos izmantoti tikai ļoti patīkami un ilgtspējīgi audumi. Īpaši dizainētās “slepenās durtiņas” pieejamas pieskārieniem uz muguras. Šis komplekts diviem būs lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam. Padari katru apskāvienu siltu un īpašu!

Rotaslietu veikala Goldlight Jewellery dāvanu karte

Skaistas rotas izdaiļo ikvienu sievieti jebkurā vecumā. Sievietei ir svarīgi veidot savu unikālo tēlu, izcelt individuāli, ģērbties moderni un savam vecumam atbilstoši. Elegantas rotas var būt brīnišķīgs papildinājums svētku tērpam vai arī jauks akcents ikdienas tēlam.

Dāvanu karte rotas lietu veikalā ir veids, kā pasniegt rotas, kad nevari izvēlēties, ko tieši pasniegt vai nav atlicis laika fiziski aiziet uz veikalu un izvēlēties. Pasniedzot dāvanu karti, būtu vēlams to formulēt kā aicinājumu kopā aiziet uz konkrēto veikalu un kopīgi veikt izvēli.

Dāvanu karte izsmalcinātai apakšveļai

Sievietes vēlas būt skaistas, iekārotas un seksīgas. Lai Valentīndienu padarītu īpašu, Jūs varat uzdāvināt arī dāvanu karti apakšveļas veikalā, kas būs kā vīrišķīgs žests, ka novērtējat viņas skaistumu.

Šādu dāvanu iesakām uzdāvināt jau pašā Valentīndienas rītā, lai sieviete jau dienas laikā varētu to izmantot un iegādāties kāroto apakšveļu. Iespējams, ka labāks žests būtu pašam doties uz sieviešu apakšveļas veikalu un izvēlēties, bet zinām, cik tas ir sarežģīti, tāpēc dāvanu karte arī būs lieliska dāvana, arī tad, ja to kopā ar sirsnīgiem mīlestības vārdiem nosūtīsiet e-pastā.

Galda spēļu veikala Brain Games dāvanu karte

Mazliet nestandarta dāvana Valentīndienā, bet ar īpašu domu, varētu būt Brain Games galda spēļu dāvanu karte. 

Šī būtu lieliska dāvana mīļotajai vairāku iemeslu dēļ – pirmkārt, tas ir labs veids, kā mudināt cilvēkus komunicēt savā starpā klātienē, nevis tikai virtuālajā vidē. Otrkārt, tas ir noderīgs piederums ikvienā ballītē, un varbūt šis ir tieši tas, kas jums abiem ir nepieciešams jautrības iesākšanai. Treškārt, galda spēles padara cilvēku azartisku, kas ļauj cilvēkam atvērties.

 

 

Plašāku dāvanu klāstu meklē FromMe kataloga Valentīndienas dāvanu idejas mīļotajai sadaļā, kur atradīsi daudzus restorānu, SPA, romantisku brīvdienu, rotas lietu, apakšveļas veikalu un citus piedāvājumus.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu