Ziemassvētkos dāvinām praktiskas dāvanas, kas priecē sirdi. Kāpēc lai tā nebūtu mežģīņpiparkūka?

Piparkūkas ir ne tikai lielisks Ziemassvētku gardums, bet arī oriģināla Ziemassvētku dāvana! Kā jau katrai dāvanai, galvenā loma ir pārsteigt. Un Agneses Vīdneres Mežģīņpiparkūkas patiesi pārsteidz! Saruna ar Agnesi, Mēžģīņpiparkūku kaislīgu radītāju.

Kādas dāvanas izvēlies Tu?

Manuprāt, dāvanai galvenā loma ir iepriecināt mīļos cilvēkus.Esmu racionāls cilvēks, man patīk vajadzīgas dāvanas. Es konkrēti pasaku, ka gribu to un to. Un man to dāvina.Un otrs variants (kā jau sievietei - nevar būt tikai viens variants) – man patīk dažādi pilnīgi nevajadzīgi sīkumi, ko dāvina ārpus «oficiālajiem» svētkiem, vienkārši tāpat. Tātad, uz dzimšanas dienu es pilnīgi normāli varu palūgt uzdāvināt kādu katliņu, bet ikdienā, priecājos par bez iemesla uzdāvinātu Kinderolu.

Kad es meklēju dāvanas, es cenšos piemeklēt arī kaut ko no vajadzīgajām konkrētajam cilvēkam lietām.

 

Dāvanu pircējiem novēlu izvēlēties to dāvanu, kas priecē arī jūs. Tad izvēle nebūs izdarīta nevis «piespeidkārtā», bet no tīras sirds. Un apdāvināmājs to sajutīs.

 

Kāpēc tieši mežģīnes?

Pirmārt, tās ir skaistas.Ideju pasmēlos vienos kursos. Latvijas raksti sākumā sanāca nejauši – mēģināju mājās atkārtot kursos iemācīto un paņēmu kā paraugu adījuma shēmu no latviešu grāmatas. Vēlāk tik sapratu, ka tas bija Auseklītis. Un tad radās doma, ka tā irļoti labaideja, ka vajadzētu atrast shēmas arī citiem spēka simboliem. Ko arī izdarīju.

Tagad pētot Latvijā piedāvātās piparkūkas jau no biznesa viedokļa, biju nedaudz šokēta, ka piparkūkas, kas mums ir gandrīz vai nacionālais simbols, ir tik nesmukas, neinteresantas. Vienkārši runājot – nekādas. Tagad jau plānoju un zīmēju dizainus nākamajiem saviem darbiem. Jo gaumes cilvēkiem ir dažādas, vēlmes – arī. Tādēļ piedāvāšu visādus variantus. Ideju vairāk nekā vajag!

 

Runājot par idejām, kā ienāca ideja pagatavot piparkūkas ar Latvijas rakstiem?

Kaut kad vēl pusaudžu gados man bija sapnis atvērt savu konditorejas veikalu.

Ziemassvētku piparkūkas un dāvanas

Biju to izsapņojusi diezgan konkrēti: kādas burciņas būs, ko tirgošu, kāda būs pārdevēja. Bet tad sākās reālā dzīve, kurā biju ļoti tālu no saldumiem. Pirms diviem gadiem diezgan strauji mainīju dzīvi – pārdevu biznesu, pārvācos dzīvot uz Maskavu, uz kurieni mani aicināja strādāt viens investīciju fonds. Un šie divi gadi, nostrādātie tiešām nežēlīgā tempā un spriedzē, lika aizdomāties vai es vēlos to visu darīt vēl tos pašus 20 gadus? Un sapratu, ka negribu.

 

Janvārī aizgāju no darba un priecīga atpūtos. Parādījās brīvais laiks, nolēmu savu hobbiju (saldumu cepšanu) nedaudz padziļināti pamācīties. Apmeklēju dažādas meistarklases, pabeidzu pat konditoru kursus (jā, tagad man ir oficiāls diploms, ka esmu konditors). Un tad tā pamazam, pusgada laikā, sapratu, ka tas ir tas, ko tiešām gribu tagad darīt un, ka ir laiks realizēt savu veco sapni. Tā nu tagad gatavojos uzsākt darbību saldumu pasaulē.

Ko Tu novēli visiem, kuri vēl nav paguvuši sagādāt dāvanas?

Dāvanu pircējiem novēlu izvēlēties to dāvanu, kas priecē arī jūs. Tad izvēle nebūs izdarīta nevis «piespiedkārtā», bet no tīras sirds. Un apdāvināmājs to sajutīs.

 

Ja meklē idejas, ko uzdāvināt mīļajiem kopā ar dāvanu karti, lasi rakstu dāvanu komplekti pilnīgam priekam.

Paldies Agnesei par iedvesmu un krāšņām piparkūku bildēm, kas iepriecina visu mūsu sirdis!

 

 

 

Ziemassvētku dāvanas spilgtām sajūtām izvēlies FromMe.lv!   

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu