Pavadīt laiku kopā - labākā dāvana mīļotajam cilvēkam

08.02.2019Veiksmīgu attiecību atslēga ir kvalitatīvs kopā pavadīts laiks. Nereti ikdienas skrējienā lielu daļu savas uzmanības, apzināti vai nē, izvēlamies veltīt kam citam. Tiecamies pēc sasniegumiem profesionālajā dzīvē, uzņemamies liekus darbus, kas atņem lielu daļu brīvo mirkļu. Mēdzam aizmirst, cik svarīgi ir komunicēt un pavadīt laiku kopā ar saviem tuvākajiem. Galu galā - kurš cits, ja ne mīļotais spēs uzklausīt un atbalstīt brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams? Uzdāvini sev un savam mīļotajam laiku būt kopā un aizmirst visas pasaules rūpes.
 

Tā kā dāvanas mērķis ir pavadīt vairāk laiku kopā, domājot par dāvanas idejām, svarīgi ir, lai sagādātā dāvana iepriecina ne vien Tavu mīļoto, bet arī Tevi pašu. Esam pārliecināti, ka doma par to, ka vienlaikus meklē dāvanu arī sev, padarīs meklēto dāvanu īpašāku un meklēšanas procesu patīkamāku. Sarakstā pievienotās dāvanas pāriem varētu būt arī laba dāvana sievietei Valentīndienā, mīļotajam vīrietim vīriešu dienā, draugu pārim vai vecākiem kāzu jubilejā, ierosinot kopīga laika pavadīšanu.  
 

Esi domājis par to, kāds ir tava mīļotā perfektais randiņš? Dāvanu iespējas ir plašas - romantiskas vakariņas restorānā, izbrauciens ārpus pilsētas, relaksējošs SPA rituāls, aizraujoša gleznošanas meistarklase vai kopīga deju nodarbība. Taču vai tu zini, kas būs vislabākā dāvana pārim? Esam sagatavojuši īpaši izmeklētu dāvanu iedalījumu karti, kas palīdzēs atrast piemērotāko dāvanu pārim. Katram dāvanu veidam ir atbilstošs sajūtu apraksts, ko šī dāvana sniedz. Vadies pēc sajūtām, ko piedāvā katra dāvana un ja starp tām spēj atpazīt savu partneri vai pāri, kam vēlies uzdāvināt dāvanu, tad zini, ka esi uz pareizā ceļa perfektās dāvanas atrašanai! 

 

Romantiska laika pavadīšana

Sajūta bez kā nav iedomājams neviens pāris ir romantiska kopā būšana. Lai arī katrs esam pats savas laimes kalējs, pavisam neaprakstāma sajūta ir atrast cilvēku, ar ko šo laimi var dalīt. Ja ikdienas steigā nav izdevies pavadīt pietiekami daudz laika kopā ar savu mīļoto, tad romantiska atpūta diviem ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Parūpējies par kvalitatīvi pavadītu laiku kopā - uzdāvini romantisku atpūtu. Atjauno dzirksteli attiecībās un ļauj tai mirdzēt spožāk. Ieskaties mūsu izveidotajā romantisko dāvanu izlasē un atrodi piemērotāko. 

 

Romantiskas vakariņas restorānā Le Sommet

Romantiskas vakariņas ir lieliska iespēja pavadīt laiku kopā, izbaudot ne tikai vienam otra sabiedrību, bet arī gardu ēdienu. Bellevue Park Hotel Le Sommet restorāna īpašajā piedāvājumā ietilpst romantiskas trīs kārtu vakariņas divām personām, pēc kā pāris var nobaudīt vīna glāzi. Baudiet gardu maltīti un ekskluzīvu pilsētas panorāmu, kas paverās no viesnīcas 11. Stāva.

 

Relaksējoša atpūta SPA Hotel Ezeri ar nakšņošanu

Kas var būt romantiskāks par kopīgu SPA rituālu? Palutini savu mīļoto ar braucienu uz Siguldas SPA Hotel Ezeri. Šī ir lieliska dāvana, ko varēsiet baudīt kopā. Piedāvājumā ietilpst SPA pārim - katram viena procedūra pēc izvēles, pēc kuras varēsiet baudīt zaļu tēju. Dienas noslēgumā izbaudiet kopīgas vakariņas 25 EUR vērtībā. Zinošie un pieredzējušie SPA Hotel Ezeri speciālisti ikvienu stundu pārvērš par maģisku baudījumu un relaksāciju ķermenim, prātam un garam. Daudzveidīgā pirts un baseinu kompleksa apmeklējums būs lieliska un relaksējoša dāvana pārim! 

Romantiska zvaigžņu vērošana StarSpace observatorijā

Observatorija StarSpace ir vieta, kur aplūkot debesu spīdekļus un piedzīvot jaunas atklāsmes. Suntažu observatorija ir unikāls objekts, kur var veikt novērojumus gan dienā, gan naktī, ja debesis neklāj mākoņi, nav miglas un nokrišņu. Daļējas mākoņainības gadījumā iespējams vērot sauli vai mēnesi. Iepriecini savu partneri ar iespēju vērot zvaigznes un atgūt ikdienas steigā pazaudēto laiku kopā. 

 

Romantiska izjāde un pirts atpūta zirgu sētā Klajumi

Dzīvniekmīļiem lieliska dāvana būs romantiska izjāde un pirts rituāls pārim, brīvdienas zirgu sētā. Pavadi burvīgu nedēļas nogali zirgu sētā ‘’Klajumi’’ mīļotā sabiedrībā. Piedāvājumā iekļauta 1h ilga izjāde ar zirgiem, pirts apmeklējums un nakšņošana brīvdienu mājā. Šis dāvanu kupons ietver lielisku iespēju aizbraukt izbaudīt divvientulību un atpūsties no trokšņu piepildītās ikdienas. 

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe dāvanu katalogā Romantiska atpūta diviem

 

Aktīva atpūta pārim 

Ja abi ar partneri esat patiesi adrenalīna cienītāji, piedāvājam īpaši izmeklētu dāvanu izlasi ekstrēmāku sajūtu iegūšanai. Iepazīsti savu mīļoto no jauna, kopīgi nostipriniet savas spējas sadarboties viena mērķa labā un uzticēties viens otram, lai rezultāts tiktu sasniegts. Izvēloties dāvanu no šīs kategorijas, jūs abi ar partneri piekrītat izaicinājumam izmēģināt ko jaunu un neparastu. Baudiet laiku kopā, izvēloties aktīvās atpūtas piedāvājumus vai gūstiet ekstrēmās sajūtas, pamēģinot ko jaunu un nezināmu. 

 

Divvietīga piepūšamā pūšļa noma

Aizraujošs 40 min ilgs brauciens ar pūsli, kuru velk ūdens motocikls ir lieliska dāvanas ideja aktīvai atpūtai dabā. Sniedziet pozitīvas un piedzīvojumiem piesātinātas emocijas uz ūdens siltajos pavasara, karstajos vasaras un mērenajos rudens mēnešos. Pieredzējis ūdens motocikla instruktors vienmēr paredzēs visus riskus, lai braukšana ar pūsli būtu droša un atpūta izdevusies. Dāvanas piedāvājumu iespējams izbaudīt vienā no 3 pludmalēm - Engures jūrmalā, Klapkalnciema jūrmalā vai Sekļa ezerā Tukumā. 

Ekstrēma atpūta uz ūdens

Ātruma cienītājiem iesakām romantisku un ekstrēmu atpūtu pārim ar ūdens motocikliem. Brauciens ar ūdens motociklu ir lieliska dāvana pārim. Sajūtiet vides maiņu un to, kā sirds nodreb patīkamās trīsās, paceļoties viļņos. Uzdāviniet brīvības garšu, ko sniedz saule, vējš un ūdens tuvums. Piedāvājumā ietilpst 40 minūšu ūdensmotocikla noma un iespējams izvēlēties starp 3 pludmalēm: Engures jūrmalu, Klapkalnciema jūrmalu un Sekļa ezeru.

Brauciens ar sniega motociklu

Brauciens ar sniega motociklu no Jena Motors būs aizraujoša aktīvās atpūtas dāvana, baudot ziemas priekus. Brauciens ar sniega motociklu notiek pieredzējuša instruktora pavadībā. Pirms izbrauciena saņemsiet instruktāžu un tiksiet iepazīstināti ar drošības noteikumiem. Šī dāvana radīs atmiņā paliekošas pozitīvas emocijas, kuras atcerēsieties vēl ilgi. Svaigs gaiss un asas emocijas - lielisks veids, kā pavadīt burvīgu ziemas dienu. 

Klinšu kāpšana ar instruktoru 2 personām

Klinšu kāpšana ir aizraujošs veids, kā divatā pavadīt aktīvu dienu. Piedāvājums klinšu kāpšana 2 personām ar instruktoru ir lieliska aktīvās atpūtas dāvana. Ķīpsalas peldbaseina sporta kompleksa alpīnisma sienas trases veidotas dažādām grūtības pakāpēm, lai būtu interesanti gan iesācējiem, gan klinšu kāpējiem ar stāžu. Sporta kompleksā ir pieejams viss nepieciešamais inventārs kāpšanai. Izaicini savu partneri uz aktīvu kopā būšanu un ļaujiet sacensību garam iededzināt dzirksteli attiecībās! 

Nobrauciens ar zaļo vardi

Ja vēlaties saprast, ko nozīmē skeletons, pamēģiniet izbraukt ar "Vardi". Jūs ieguļaties "Vardē" uz vēdera un braucat pa trasi lejā, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes. Brauciens notiek Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, kur norisinās arī Pasaules kausa posmi skeletonā. Izmēģiniet traukties lejā pa trasi ar maksimālo ātrumu 70-80 km/h un atklājiet viens otrā skeletonista talantu. Šī būs lieliska dāvana aktīviem pāriem, kam patīk ziema un sportiska atpūta svaigā gaisā.

 

Citas līdzīgas dāvanas pārim meklē FromMe dāvanu katalogā Aktīvā atpūta.

 

Izzinoša laika pavadīšana

Kas gan ir labāks par pasaules izzināšanu un kaut kā jauna iemācīšanos? Pasaules izzināšana ar savu mīļoto! Ja abi esat vienmēr ziņkārīgi un ieinteresēti gūt jaunas zināšanas, tad šī dāvanu sadaļa ir piemērota tieši jums. Dodieties kopīgās ekskursijās, apmeklējiet muzejus un sadarbojieties kopīgu stratēģiju izveidē, mēģinot izlausties no kvesta istabas. Pavadiet laiku kopā lietderīgi, apvienojot izklaidi ar zināšanu gūšanu. 

 

Blind Dreams restorāns - vakariņas tumsā

Jauna pieredze, kura dod iespēju izpausties sajūtām, iztēlei, garšai, smaržai. Blind Dreams restorāna īpašajā piedāvājumā pāris tiks pārsteigts ar gardām 2 kārtu vakariņām, kas norisināsies tumsā. Pēc vakariņām iespējams baudīt vīnu, kā arī muzikālu priekšnesumu. Nevis neredzēt, bet redzēt citādi. Kurš gan teica, ka vakariņas nevar būt interesantas un pārsteigumu pilnas? Garantējam, ka vakariņu laikā garšas, smaržas un arī taustes sajūtas noteikti paspilgtināsies. Uzdāvini iespēju saprast tumsu un sajust nesajusto!

Ekskursija ‘’Alus ceļš’’

Rīgā alu sāka brūvēt jau 13. gs. un turpina to darīt līdz pat šodienai. Piedāvājam doties ekskursijā ‘’Alus ceļš’’, kuras laikā uzzināsi interesantus faktus par šo seno dzērienu. Garda dāvana ikvienam alus mīļotājam - apvieno patīkamo ar noderīgo un uzzini vairāk par alus gatavošanu un par to, kur tas izmantojams. Pastaigas laikā jums būs iespēja apmeklēt trīs alus bārus un degustēt deviņas dažādas alus šķirnes, kā arī apmeklēt alus darītavu, kur iepazīsies ar alus gatavošanas noslēpumiem.

Questroom - escape room

Questroom.lv ir viens no lielākajiem “smart”- izklaides jomas uzņēmumiem Latvijā. Uzdāviniet iespēju kļūt par pasaules labāko aģentu. Piedāvājam izmēģināt spēkus - Misija:Rīga - Spiegu spēle. Tikai gaišākie prāti, strādājot kopā, varēs paveikt šo misiju, proti, ielauzties dubultaģenta Pētersona dzīvoklī, lai nolaupītu slepenos dokumentus, kuri atrodas augstas drošības lāzeru seifā. Pārim ir jāatver seifs un jāpazūd, pirms ierodas aģents. Uzdevuma izpildei ir dotas tikai 60 minūtes. Laika nav daudz, it īpaši zinot, ka Pētersons ir pazīstams kā viens no labākajiem aģentiem.

Ekskursija uz Jaunmoku pili

Jaunmoku pils ir īpaša vieta atpūtai – Latvijas arhitektūras šedevrs, kurā mājo sava leģenda. Jaunmoku pils dāvanu karte ir lieliska dāvana tev un tavam partnerim, ja vēlaties doties kulturālā piedzīvojumā uz Tukumu. Apmeklējiet Jaunmoku pils muzeju un uzziniet vairāk par pils vēsturi un arhitektūru. Jaunmoku pils izzināšanu iespējams noslēgt ar gardām vakariņām pils restorānā. 

 

Maģisks SUP piedzīvojums 

SUP Adventures zina, kā uzladēt ar pozitīvām domām. Tas ir maģiski skaists rīts vai saulriets uz SUP purvā. Pārsteidz mīļoto ar aizraujošu piedzīvojumu dabā - maģisks SUP Adventures saullēkts vai saulriets purvā diviem. Pavadiet laiku kopā un baudiet viens otra kompāniju uz ūdens. Dāvanu kartes piedāvājumā ietilpst aptuveni 2h ilgs SUP piedzīvojums, kas tiks iemūžināts ar GoPro kameru. 

 

Citas līdzīgas dāvanas pāriem meklē FromMe dāvanu katalogā Romantiska atpūta diviem - izklaide.

 

Brīvdienu ceļojums

Nereti viss, kas nepieciešams, lai atpūstos, ir izbrauciens ārpus pilsētas. Ja abi ar mīļoto vēlaties nomainīt ikdienas ritmu kaut uz vienu nedēļas nogali, piedāvājam ceļošanu kā problēmu risinātāju! Turklāt nav jābrauc tālu - sajūtieties kā tūrists pats savā valstī vai atklājiet ko jaunu tepat kaimiņu zemēs. Baudiet viens otra kompāniju atklājot jaunas pilsētas un neredzētus skatus. Uzdāvini sev un partnerim piedzīvojumu, kas ļaus atpūsties no ikdienas steigas un pavadīt aizraujošu laiku kopā. 

 

Brauciens uz Japānas dārzu Palangā

Brauciens uz Japānas dārzu ir lieliska atpūta pārim, kas sniegs iespēju pabūt Eiropas lielākajā japāņu dārzā, tepat kaimiņos, Lietuvā. Dziedošo akmeņu ielejā Madzuckai tiek audzēti japāņu augi, tek Nākotnes, Pagātnes un Tagadnes strauti, bet taciņas izbruģētas ar 25 tūkstošiem akmeņu. Brauciena dalībniekiem ir iespēja atklāt Baltijas zelta – dzintara – noslēpumus, kas sagaidīs ekskursijā pa Dzintara muzeju un grāfa Tiškēviča ziemas pili ar unikālo dzintaru kolekciju un apkārt pilij izveidoto botānisko dārzu. 

Brauciens uz Klaipēdas delfināriju

Lietuva ir tik netālu, ka nav sarežģīti turp aizbraukt kaut vai nedēļas nogalē. Tā ir piemērota dāvana pat aizņemtiem cilvēkiem, tāpēc atrunas par to, ka nav laika, nederēs. Piedāvājam braucienu uz delfināriju, apmeklējot Klaipēdas Jūras muzeju, kur jūs abus ar partneri sagaidīs delfīnu šova priekšnesumiem. Brauciena noslēgumā ieplānots brīvais laiks populārajā atpūtas kompleksā „HBH Juozo alus”. Alus cienītājus šeit sagaidīs vairākas alus šķirnes, savukārt, romantiķus – pastaiga pa „Veselības un joku taku” un skulptūru parku. 

Brauciens uz Tallinas ūdenskritumiem

Piedāvājam apskatīt arī otru kaimiņvalsti, braucot īsti ziemīgā piedzīvojumā: ceļojums diviem - leduskritumi un Tallina Orange Weekends. Apskatiet visizcilākos Igaunijas dabas brīnumus, satriecošo Keilas leduskritumu, vareno Jegalas leduskritumu un iepazīsiet Baltijas viduslaiku sirdi Tallinu ar saldu Marcipāna garšu. Pavisam līdzīgs piedāvājums ir arīdzan siltā laikā, kad leduskritumi pārvērtušies par ūdenskritumiem - romantisks ceļojums diviem uz Keilas ūdenskritumu un Tallinu Orange Weekends. Ieplānojiet savu kopīgo brīvdienas atpūtu, neskatoties uz gadalaiku!

Ekskursija uz Latgali

Meklē aizraujošus brīvdienu piedzīvojumus tepat Latvijā. Latgale ir vieta, kas pārsteidz ar vietējās kultūras atšķirību, ezeru bagātību, keramiķu talantu un viesmīlīgo uzņemšanu. Uzdrīksties mīļotajam uzdāvināt laiku kopā, izzinot tālās Latvijas malas piedāvājumā - ekskursija uz Latgali 2 personām. Kopā apmeklējiet vienīgo Baltijas Maizes muzeju, Aglonas baziliku, koka skulptūru kompleksu Karaļkalns un iejūtieties galmu dāmu, musketieru,prinču un princešu lomās Preiļu leļļu karaļvalstī. 

 

Citas līdzīgas dāvanas pārim meklē FromMe dāvanu katalogā Romantiska atpūta diviem, dāvana pārim - Tūrisms, ceļošana un naktsmītnes.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu