Pavadīt laiku kopā – labākā dāvana mīļotajam cilvēkam

12.02.2020

Esi domājis par to, kāds ir tava mīļotā perfektais randiņš? Dāvanu iespējas ir plašas – romantiskas vakariņas restorānā, izbrauciens ārpus pilsētas, relaksējošs SPA rituāls, aizraujoša gleznošanas meistarklase vai kopīga deju nodarbība. Taču vai tu zini, kas būs vislabākā dāvana pārim?

 

Idejas varēsi atrast sadaļā Dāvanas pārim ar ļoti plašu piedāvājumu.

 

Savukārt īpaši izmeklētu dāvanu iedalījumu karti esam izveidojuši arī šajā rakstā, kas palīdzēs atrast piemērotāko dāvanu pārim. Katram dāvanu veidam ir atbilstošs sajūtu apraksts, ko šī dāvana sniedz. Vadies pēc sajūtām, ko piedāvā katra dāvana un ja starp tām spēj atpazīt savu partneri vai pāri, kam vēlies uzdāvināt dāvanu, tad zini, ka esi uz pareizā ceļa perfektās dāvanas atrašanai! 

 

 

Romantiska laika pavadīšana

Sajūta bez kā nav iedomājams neviens pāris ir romantiska kopā būšana. Lai arī katrs esam pats savas laimes kalējs, pavisam neaprakstāma sajūta ir atrast cilvēku, ar ko šo laimi var dalīt. Parūpējies par kvalitatīvi pavadītu laiku kopā – uzdāvini romantisku atpūtu. Atjauno dzirksteli attiecībās un ļauj tai mirdzēt spožāk. Ieskaties mūsu izveidotajā romantisko dāvanu izlasē un atrodi piemērotāko. 

 

Romantiskas vakariņas restorānā FERMA

dāvanu karte restorānā fermaBurvīgais restorāns FERMA atrodas skaistā lokācijā, Rīgas Klusajā centrā. Baudot maltīti, iespējams lūkoties uz gleznain Viesturdārzu. Dāvanu karte FERMA restorānā būs lieliska dāvana svētkos. Ja tomēr nezini, ko uzdāvināt un kādu restorānu izvēlēties, palīgā nāk Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tajā apvienoti lieliski restorāni visā Rīgā, no kā izvēlēties. 

Relaksējoša atpūta SPA Hotel Ezeri ar nakšņošanu

spa ezeri hotelAtpūta iekš Siguldas SPA Hotel Ezeri ir lieliska dāvana, ko varēsiet baudīt kopā. Piedāvājumā ietilpst SPA pārim – katram viena procedūra pēc izvēles, pēc kuras varēsiet baudīt zaļu tēju. Dienas noslēgumā izbaudiet kopīgas vakariņas 25 EUR vērtībā. Daudzveidīgā pirts un baseinu kompleksa apmeklējums būs lieliska un relaksējoša dāvana pārim! 

Romantiska izjāde un pirts atpūta zirgu sētā Klajumi

Dzīvniekmīļiem lieliska dāvana būs romantiska izjāde un pirts rituāls pārim, brīvdienas zirgu sētā. Pavadi burvīgu nedēļas nogali zirgu sētā ‘’Klajumi’’ mīļotā sabiedrībā. Piedāvājumā iekļauta 1h ilga izjāde ar zirgiem, pirts apmeklējums un nakšņošana brīvdienu mājā. Šis dāvanu kupons ietver lielisku iespēju aizbraukt izbaudīt divvientulību un atpūsties no trokšņu piepildītās ikdienas. 

Karaliskā pelde un nakšņošana viesnīcā Sigulda

karaliskā peldeŠajā dāvanas piedāvājumā tiek iekļauts romantisks vakars pārim lieliskajā viesnīcā “Sigulda”. Abi kopā varēs tikt lutināti ar karalisku nakts peldi intīmā gaisotnē ar dažādiem pārsteigumiem no šefpavāra un nakšņošanu pašā Siguldas sirdī. Šis ir lielisks veids, kā pavadīt kvalitatīvu laiku kopā un kārtīgi tikt palutinātiem ar mierpilnām procedūrām.

Romantisks izbrauciens ar kuģīti

brauciens ar kuģītiLieliskai aktivitātei pašā Rīgas centrā var izvēlēties arī braucienu ar kuģīti Vecrīga. Tā ir forša randiņa ideja divatā, kad baudīt vienam otra klātbūtni, kā arī vērties skaistos Rīgas centra skatos. Saulrieta brauciens būs īpaši romantisks. Uz kuģīša var baudīt gardus dzērienus, uzkodas, kā arī aukstuma gadījumā sildīties zem pleda.

 

Izjāde ar zirgiem divatā

izjāde ar zirgiemVel viena romantiska dāvanas ideja ir kopīga izjāde ar zirgiem. Tā ir mierpilna aktivitātes, kas ļaus labi pavadīt laiku kopā un iegūt zirgu izstaroto mieru un harmoniju. Šī ir īpaši laba ideja, ja izjāde būs pirmā pieredze, ko varēs dalīt abi divi kopā. Svaigs gaiss un jauna aktivitāte – lieliska diena garantēta.

 

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe dāvanu ideju rakstā Romantiska atpūta diviem – sirsnīga dāvana pārim.

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Aktīva atpūta pārim 

Ja abi ar partneri esat patiesi adrenalīna cienītāji, piedāvājam īpaši izmeklētu dāvanu izlasi ekstrēmāku sajūtu iegūšanai. Iepazīsti savu mīļoto no jauna, kopīgi nostipriniet savas spējas sadarboties viena mērķa labā un uzticēties viens otram, lai rezultāts tiktu sasniegts. 

 

Piepūšamā pūšļa noma Ķīšezerā

pūšļa nomaAizraujošs brauciens ar pūsli, kuru velk ūdens motocikls ir lieliska dāvanas ideja aktīvai atpūtai dabā. Sniedziet pozitīvas un piedzīvojumiem piesātinātas emocijas uz ūdens siltajos pavasara, karstajos vasaras un mērenajos rudens mēnešos. Pieredzējis instruktors vienmēr paredzēs visus riskus, lai braukšana ar pūsli būtu droša un atpūta izdevusies. Piedāvājumu var izmantot 1 persona vai 2 personas kopā.

Brauciens ar ūdens motociklu pārim

brauciens ar ūdens motocikluĀtruma cienītājiem iesakām romantisku un ekstrēmu atpūtu ar ūdens motocikliem. Tā ir iespēja sajust vides maiņu un to, kā sirds nodreb patīkamās trīsās, paceļoties viļņos. Šī ir brīvības garša, ko sniedz saule, vējš un ūdens tuvums. Piedāvājumā ietilpst 40 minūšu ūdensmotocikla noma un iespējams izvēlēties starp 3 pludmalēm: Engures jūrmalu, Klapkalnciema jūrmalu un Sekļa ezeru.

Brauciens ar sniega motociklu

brauciens ar sniega motocikluBrauciens ar sniega motociklu no Jena Motors būs aizraujoša aktīvās atpūtas dāvana, baudot ziemas priekus. Brauciens ar sniega motociklu notiek pieredzējuša instruktora pavadībā. Pirms izbrauciena saņemsiet instruktāžu un tiksiet iepazīstināti ar drošības noteikumiem. Šī dāvana radīs atmiņā paliekošas pozitīvas emocijas, kuras atcerēsieties vēl ilgi. Svaigs gaiss un asas emocijas - lielisks veids, kā pavadīt burvīgu ziemas dienu. 

Klinšu kāpšana ar instruktoru 2 personām

klinšu kāpšanaKlinšu kāpšana ir aizraujošs veids, kā divatā pavadīt aktīvu dienu. Ķīpsalas peldbaseina sporta kompleksa alpīnisma sienas trases veidotas dažādām grūtības pakāpēm, lai būtu interesanti gan iesācējiem, gan klinšu kāpējiem ar stāžu. Sporta kompleksā ir pieejams viss nepieciešamais inventārs kāpšanai. Izaicini savu partneri uz aktīvu kopā būšanu un ļaujiet sacensību garam iededzināt dzirksteli attiecībās! 

Nobrauciens ar zaļo vardi

zaļa vardeJa vēlaties saprast, ko nozīmē skeletons, pamēģiniet izbraukt ar "Vardi". Jūs ieguļaties "Vardē" uz vēdera un braucat pa trasi lejā, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes. Brauciens notiek Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, kur norisinās arī Pasaules kausa posmi skeletonā. Izmēģiniet traukties lejā pa trasi ar maksimālo ātrumu 70-80 km/h un atklājiet viens otrā skeletonista talantu. 

 

Citas līdzīgas dāvanas pārim meklē FromMe dāvanu katalogā Aktīvā atpūta.

 

Izzinoša laika pavadīšana

Kas gan ir labāks par pasaules izzināšanu un kaut kā jauna iemācīšanos? Pasaules izzināšana ar savu mīļoto! Ja abi esat vienmēr ziņkārīgi un ieinteresēti gūt jaunas zināšanas, tad šī dāvanu sadaļa ir piemērota tieši jums. Dodieties kopīgās ekskursijās, apmeklējiet muzejus un sadarbojieties kopīgu stratēģiju izveidē, mēģinot izlausties no kvesta istabas. Pavadiet laiku kopā lietderīgi, apvienojot izklaidi ar zināšanu gūšanu. 

 

Blind Dreams restorāns – vakariņas tumsā

vakariņas tumsāBlind Dreams restorāna īpašajā piedāvājumā pāris tiks pārsteigts ar gardām 2 kārtu vakariņām, kas norisināsies tumsā. Pēc vakariņām iespējams baudīt vīnu, kā arī muzikālu priekšnesumu. Nevis neredzēt, bet redzēt citādi. Kurš gan teica, ka vakariņas nevar būt interesantas un pārsteigumu pilnas? Garantējam, ka vakariņu laikā garšas, smaržas un arī taustes sajūtas noteikti paspilgtināsies. Uzdāvini iespēju saprast tumsu un sajust nesajusto!

Ekskursija Alus ceļš

alus degustācijaRīgā alu sāka brūvēt jau 13. gs. un turpina to darīt līdz pat šodienai. Piedāvājam doties ekskursijā ‘’Alus ceļš’’, kuras laikā uzzināsi interesantus faktus par šo seno dzērienu. Šī ir iespēja apvienot patīkamo ar noderīgo. Pastaigas laikā jums būs iespēja apmeklēt trīs alus bārus un degustēt deviņas dažādas alus šķirnes, kā arī apmeklēt alus darītavu, kur iepazīsies ar alus gatavošanas noslēpumiem.

Kvesta istaba Ilūzija

ilūziju kvestsKvests ir aizraujošs laika pavadīšanas veids, ko izbaudīt divatā. Tā būs iespēja pārim apvienot prātus un kopīgi izlauzties no tematiskas Ilūziju istabas, risinot mīklas un veicot dažādus uzdevumus. Ja nevari izvēlēties vienu konkrētu kvestu, tad laba izvēle ir universālā dāvanu karte kvestam pēc izvēles.

 

Ekskursija uz Jaunmoku pili

jaunmoku pils dāvanu karteJaunmoku pils ir īpaša vieta atpūtai – Latvijas arhitektūras šedevrs, kurā mājo sava leģenda. Jaunmoku pils dāvanu karte ir lieliska dāvana tev un tavam partnerim, ja vēlaties doties kulturālā piedzīvojumā uz Tukumu. Apmeklējiet Jaunmoku pils muzeju un uzziniet vairāk par pils vēsturi un arhitektūru. Jaunmoku pils izzināšanu iespējams noslēgt ar gardām vakariņām pils restorānā. 

Austeru meistarklase restorānā Buržujs

austeru baudījums restorānā buržujsGarda un vienlaikus aizraujoša dāvanas ideja ir austeru meistarklase restorānā Buržujs. Tiem, kam garšo austeres, šī būs lieliska iespēja par tām uzzināt vairāk, kā arī iemācīties tās pielāgot savai gaumei. Šī dāvanu karte paredzēta vienai personai, tāpēc pārliecinies par to, ka iegādājies sev vienu arī, lai varat iet kopā!

 

Maģisks SUP piedzīvojums 

sup piedzīvojumsSUP Adventures zina, kā uzladēt ar pozitīvām domām. Tas ir maģiski skaists rīts vai saulriets uz SUP purvā. Pārsteidz mīļoto ar aizraujošu piedzīvojumu dabā - maģisks SUP Adventures saullēkts vai saulriets purvā diviem. Pavadiet laiku kopā un baudiet viens otra kompāniju uz ūdens. Dāvanu kartes piedāvājumā ietilpst aptuveni 2h ilgs SUP piedzīvojums, kas tiks iemūžināts ar GoPro kameru. 

Vīna degustācija pārim Līgatnē

vīna degustācija alāVēl viena aizraujoša dāvanas ideja, kas ļaus izzināt dažādas vīnu garšas, ir vīna degustācija Līgatnē. Tā notiek romantiskā gaisotnē interesantā Līgatnes smilšu alā. Tur varēs baudīt gardus vīnus un īpaši piemeklētas uzkodas. Labi pavadīts laiks divatā tiem, kam garšo vīns un patīk izmēģināt jaunas garšas.

 

 

Citas līdzīgas dāvanas pāriem meklē FromMe dāvanu katalogā Romantiska atpūta diviem - izklaide.

 

 

dāvanu kartes dizains

 

Brīvdienu ceļojums

Nereti viss, kas nepieciešams, lai atpūstos, ir izbrauciens ārpus pilsētas. Ja abi ar mīļoto vēlaties nomainīt ikdienas ritmu kaut uz vienu nedēļas nogali, piedāvājam ceļošanu kā problēmu risinātāju! Turklāt nav jābrauc tālu - sajūtieties kā tūrists pats savā valstī vai atklājiet ko jaunu tepat kaimiņu zemēs. Baudiet viens otra kompāniju atklājot jaunas pilsētas un neredzētus skatus. Uzdāvini sev un partnerim piedzīvojumu, kas ļaus atpūsties no ikdienas steigas un pavadīt aizraujošu laiku kopā. 

 

Brauciens uz Japānas dārzu Palangā

japānas dārzs palangāBrauciens uz Japānas dārzu ir lieliska atpūta pārim, kas sniegs iespēju pabūt Eiropas lielākajā japāņu dārzā, tepat kaimiņos, Lietuvā. Dziedošo akmeņu ielejā Madzuckai tiek audzēti japāņu augi, tek Nākotnes, Pagātnes un Tagadnes strauti, bet taciņas izbruģētas ar 25 tūkstošiem akmeņu. Brauciena dalībniekiem ir iespēja atklāt Baltijas zelta – dzintara – noslēpumus, kas sagaidīs ekskursijā pa Dzintara muzeju un grāfa Tiškēviča ziemas pili. 

Brauciens uz Klaipēdas delfināriju

brauciens uz klaipēduLietuva ir tik netālu, ka nav sarežģīti turp aizbraukt kaut vai nedēļas nogalē. Tā ir piemērota dāvana pat aizņemtiem cilvēkiem, tāpēc atrunas par to, ka nav laika, nederēs. Piedāvājam braucienu uz delfināriju, apmeklējot Klaipēdas Jūras muzeju, kur jūs abus ar partneri sagaidīs delfīnu šova priekšnesumiem. Brauciena noslēgumā ieplānots brīvais laiks populārajā atpūtas kompleksā „HBH Juozo alus”.

Brauciens uz Tallinas ūdenskritumiem

tallinas ūdenskritumiPiedāvājam apskatīt arī otru kaimiņvalsti, braucot apskatīt skaistos ūdenskritumus. Lieliska alternatīva ir arī brauciens uz Tallinas leduskritumiem ziemā. Apskatiet visizcilākos Igaunijas dabas brīnumus, satriecošo Keilas leduskritumu, vareno Jegalas leduskritumu un iepazīsiet Baltijas viduslaiku sirdi Tallinu ar saldu Marcipāna garšu. 

 

Ekskursija uz Latgali

ekskursija uz latgaliLatgale ir vieta, kas pārsteidz ar vietējās kultūras atšķirību, ezeru bagātību, keramiķu talantu un viesmīlīgo uzņemšanu. Uzdrīksties mīļotajam uzdāvināt laiku kopā, izzinot tālās Latvijas malas piedāvājumā – ekskursija uz Latgali 2 personām. Apmeklējiet vienīgo Baltijas Maizes muzeju, Aglonas baziliku, koka skulptūru kompleksu Karaļkalns un iejūtieties galmu dāmu, musketieru, prinču un princešu lomās Preiļu leļļu karaļvalstī. 

 

 

 

Lai izdodas atrast labāko dāvanu mīļotajam cilvēkam vai pārim svētkos!

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu