Ziemassvētku dāvanas klientiem, partneriem - kā pārsteigt un apsveikt klientus un partnerus?

Dāvanu karte - Apsveikuma kartiņa

Dāvanu karte kā apsveikuma kartiņa

Apsveikuma kartiņa, kas vienlaikus ir dāvanu karte restorānam vai relaksējošam atpūtas piedāvājumam, ir patīkams apsveikums svētkos. Šāds risinājums pārsteigs Jūsu partneri vai klientu, un šādu dāvanu nebūs saņēmis ne no viena uzņēmuma. Tādā veidā Jūsu apsveikumu neaizmirsīs svētku laikā saņemto daudzo apsveikumu vidū.

Tas arī ir galvenais apsveikšanas mērķis – parādīt, ka Jums klients un partneris ir īpaši nozīmīgs, un Jums ir svarīga viņa labsajūta. Ziemassvētkos ir īstais laiks paust sajūtas, emocijas, cieņu un atzinību. Un dāvanai jārunā Jūsu vietā!

 

Ir sirsnīgi šādu dāvanu nosūtīt kopā ar kādu gardumu vai Ziemassvētku rotājumu. Bet gadās, ka to nākas darīt pēdējā brīdī. Tad šādu apsveikuma dāvanu var nosūtīt arī elektroniski. Saņemot e-pastu ar nosaukumu "Jūs esat saņēmis dāvanu", tā atvēršana jau radīs nelielu intrigu. Ieraugot, ka to sūtat jūs pesonīgi, tas būs patīkams pārsteigums, kas noteikti paliks atmiņā.

 

Apsveiciet klientu vai partneri ar elektronisku apsveikumu un Jūs:

  • padarīsiet sveikšanu personisku, jo piegādāsiet apsveikumu tieši konkrēti dāvanas saņēmējam;
  • sasniegsiet un pārsteigsiet dāvanas saņēmēju jebkurā Jums un viņam ērtā laikā;
  • efektīvi izmantosiet savus laika un finanšu resursus (dāvanu iegādei un iepakošanai, transporta izmaksas);
  • izmantosiet videi draudzīgu risinājumu - nav jātērē dabas resursi taustāmai dāvanai.

 

Ar piedāvājumu korporatīvajiem klientiem varat iepazīties FromMe lapas sadaļā Korporatīvās dāvanas biznesa klientiem.

 

Apvienojiet apsveikumu kartiņu, individuālu uzrunu un novēlējumu ar oriģinālu dāvanu atpūtai, izklaidei vai praktiskiem pirkumiem.

Izvēlieties elektronisku dāvanu karti pie FromMe.lv no vairāk kā 400 uzņēmumiem 24 h diennaktī. Piedāvājumā ir gan lietišķas dāvanas, kuras ir atbilstošas lietišķām attiecībām, bet Ziemassvētku dāvanai varat izvēlēties arī kādu lielisku atpūtas piedāvājumu, kas varbūt labāk paudīs pateicību par kopīgo sadarbību. Tie varētu būt vai nu SPA piedāvājumi vai restorānu piedāvājumi. Dāvanas ērti piemeklējiet atbilstoši dāvanas saņēmēja interesēm – aktīvai atpūtai, izklaidei, skaistumam un veselībai u.c. Izvēloties dāvanu kartes, ir iespēja pašam noteikt dāvanas nominālvērtību sākot no 10 EUR.

 

FromMe dāvanu karšu īpašā vērtība ir tā, ka dāvanu kartei var izvēlēties kartes noformējumu, izveidot personisku uzrunu un apsveikumu. Esam arī sagatavojuši ieteikumus, kā labāk pārvērst dāvanu karti par personalizētu apsveikuma kartiņu

FromMe dāvanu komplekti

FromMe_dāvanu kopmlekti

 

Dāvanu komplekti ar dažādiem gardumiem un dzērieniem ir izplatīta dāvana partneru vidū. Šādi komplekti dod iespēju tos izbaudīt uzreiz tos saņemot. Protams, jāņem vērā, ka Ziemassvētku laikā jūs neesat vienīgais partneris, kas dāvina gardumus, tāpēc ir vēlams kaut kādā veidā izcelties. Jā dāvanā ir jūsu ražotie produkti, tad tas ir vienozīmīgi, ka ceļot kolektīva galdā jūsu gardumus, tie tiks pamanīti. Bet ja jūs neesat gardumu ražotājs, tad patāv liels jautājums, vai ēdot dāvāto cienastu, kāds novērtēs, ka tas ir no jūsu uzņēmuma.

 

Arī mēs darba kolektīviem iesakām dāvināt gardumu grozus, bet iesakām lielāko vērtību pievienot ar personalizētu dāvanu karti. Tas ir labs veids, kā dāvanai pievienot Jūsu vārdu un īpašo sveicienu, kas tām sekos līdz līdz pat izmantošanas brīdim. FromMe piedāvājumā korporatīvajiem klientiem, mēs piedāvājam dāvanu kartes personalizēt arī ar uzņēmuma logo, tādā veidā jūsu dāvana tiks uzskatāmā veidā sasaistīta ar jums, kā uzņēmuma sadarbības partneri.

 

Esam arī sagatavojuši ieteikumus, ar ko būtu labāk veidot dāvanu komplektus, lai tie būtu novērtēti gan dāvanu saņemot, gan izmantojot. Pārdomāti dāvanu komplekti ļauj labi sabalansēt prieku starp dāvanas saņemšanas prieku un dāvanas vērtību. Dāvanas vērtību cilvēki nosaka kā galveno dāvanas īpašību, taču dāvanas saņmšanas brīdī novērtē to, ko var paņemt rokā un uzreiz izmantot. Mēs, kā dāvanu eksperti, biznesa klientiem iesakām dāvanas vērtību noteikt: 20% priekam dāvanas saņemšanas brīdī, 80% dāvanas vērtībai un izmantojamībai. Dāvanas izmantojamības augstā proporcija nosaka, cik ilgi partneris atcerēsies par konkrēto dāvanu un tās sniedzēju.

 

Meklējot idejas Ziemassvētku dāvanām iesakām ieskatīties idejas dāvanām Ziemassvētkos.

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Dāvanas kāzu jubilejā

Kāzu jubilejas dāvanas FromMe pieejamas plašā klāstā. Šeit atrodama gan dāvana kāzu ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu