Ziemassvētku dāvanas klientiem, partneriem - kā pārsteigt un apsveikt klientus un partnerus?

Dāvanu karte - Apsveikuma kartiņa

Ziemassvētki ir laiks, kad vēlamies apsveikt darbiniekus un kolēģus, pasakot paldies par padarīto darbu un ieguldītajām pūlēm. Šajā rakstā piedāvājam vērtīgus un oriģinālus apsveikumu ieteikumus.

 

Dāvanu karte kā apsveikuma kartiņa

Apsveikuma kartiņa, kas vienlaikus ir dāvanu karte restorānam vai relaksējošam atpūtas piedāvājumam, ir patīkams apsveikums svētkos. Šāds risinājums pārsteigs Jūsu partneri vai klientu, un šādu dāvanu nebūs saņēmis ne no viena uzņēmuma. Tādā veidā Jūsu apsveikumu neaizmirsīs svētku laikā saņemto daudzo apsveikumu vidū.

 

Tas arī ir galvenais apsveikšanas mērķis – parādīt, ka Jums klients un partneris ir īpaši nozīmīgs, un Jums ir svarīga viņa labsajūta. Ziemassvētkos ir īstais laiks paust sajūtas, emocijas, cieņu un atzinību. Un dāvanai jārunā Jūsu vietā. Labas dāvanu idejas atradīsiet sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Ir sirsnīgi šādu dāvanu nosūtīt kopā ar kādu gardumu vai Ziemassvētku rotājumu. Bet gadās, ka to nākas darīt pēdējā brīdī. Tad šādu apsveikuma dāvanu var nosūtīt arī elektroniski. Saņemot e-pastu ar nosaukumu "Jūs esat saņēmis dāvanu", tā atvēršana jau radīs nelielu intrigu. Ieraugot, ka to sūtat jūs pesonīgi, tas būs patīkams pārsteigums, kas noteikti paliks atmiņā.

 

Apsveiciet klientu vai partneri ar elektronisku apsveikumu un Jūs:

  • padarīsiet sveikšanu personisku, jo piegādāsiet apsveikumu tieši konkrēti dāvanas saņēmējam;
  • sasniegsiet un pārsteigsiet dāvanas saņēmēju jebkurā Jums un viņam ērtā laikā;
  • efektīvi izmantosiet savus laika un finanšu resursus (dāvanu iegādei un iepakošanai, transporta izmaksas);
  • izmantosiet videi draudzīgu risinājumu - nav jātērē dabas resursi taustāmai dāvanai.

 

Ar piedāvājumu korporatīvajiem klientiem varat iepazīties FromMe rakstā Korporatīvās dāvanas biznesa klientiem.

 

fromme karte

 

Oriģinālas dāvanas atpūtai, izklaidei vai praktiskiem pirkumiem

Apvienojiet apsveikumu kartiņu, individuālu uzrunu un novēlējumu ar oriģinālu dāvanu atpūtai, izklaidei vai praktiskiem pirkumiem. Izvēlieties elektronisku dāvanu karti pie FromMe.lv no vairāk kā 400 uzņēmumiem 24 h diennaktī. Piedāvājumā ir lietišķas dāvanas, kuras ir atbilstošas lietišķām attiecībām un kalpo kā lieliski novēlējumi partneriem, piemēram. 

 

Dāvanu karte ar personalizētu novēlējuma tekstu

Ziemassvētku dāvanai varat izvēlēties arī kādu lielisku atpūtas piedāvājumu, kas varbūt labāk paudīs pateicību par kopīgo sadarbību. FromMe dāvanu karšu īpašā vērtība ir tā, ka dāvanu kartei var izvēlēties kartes noformējumu, izveidot personisku uzrunu un apsveikumu. Esam arī sagatavojuši ieteikumus, kā labāk pārvērst dāvanu karti par personalizētu apsveikuma kartiņu. Dāvanas ērti piemeklējiet atbilstoši dāvanas saņēmēja interesēm – aktīvai atpūtai, izklaidei, skaistumam un veselībai u.c. Izvēloties dāvanu kartes, ir iespēja pašam noteikt dāvanas nominālvērtību sākot no 10 EUR.

 

Relaksējoša SPA atpūta

Viena no dāvanu idejām ir SPA atpūta. Šī ir lieliska dāvana ar plašu izvēli. Iespējams izvēlēties starp dažādiem SPA rituāliem un relaksējošām procedūrām. Šāda veida Ziemassvētku dāvanas klientiem un partneriem liks sajusties ļoti īpašiem. Un no vadības puses - šī dāvana tiek pasniegta kā pelnīta atpūta gada beigās. Piemērotas dāvanas atrodi FromMe dāvanu kategorijā SPA un skaistumkopšana.

 

dāvanu karte restorānā

 

Izsmalcināta restorāna apmeklējums

Vēl viena lieliska dāvanas ideja ir restorāna apmeklējums. Šis ir piemērots Ziemassvētku apsveikums biznesa partneriem. Restorāna apmeklējums ir solīda un vienlaikus ļoti sirsnīga dāvana. Turklāt, iespējams izvēlēties no daudziem restorāniem FromMe piedāvājumu klāstā. Steidz atrast piemēroto restorānu kategorijā Restorāni un kafejnīcas.

 

Elegantas rotaslietas dāmām

Skaista un cieņpilna dāvana dāmām – sadarbības partnerēm un klientēm ir rotaslietas. Tām jābūt pietiekami klasiskām, lai iederētos profesionālajā darba vidē. Šāda dāvana ir patiesi sirsnīgs žests, kas būtu sirsnīgs Ziemassvētku apsveikums partneriem un klientiem. Skaistas un mirdzošas rotas meklē FromMe piedavājumā Nela Gems dāvanu karte.

 

FromMe dāvanu komplekti

FromMe_dāvanu kopmlekti

 

Dāvanu komplekti ar dažādiem gardumiem un dzērieniem ir izplatīta dāvana partneru vidū. Šādi komplekti dod iespēju tos izbaudīt uzreiz tos saņemot.

 

Nebaidies izcelties uz citu dāvinātāju fona

Protams, jāņem vērā, ka Ziemassvētku laikā jūs neesat vienīgais partneris, kas dāvina gardumus, tāpēc ir vēlams kaut kādā veidā izcelties. Jā dāvanā ir jūsu ražotie produkti, tad tas ir vienozīmīgi, ka ceļot kolektīva galdā jūsu gardumus, tie tiks pamanīti. Bet ja jūs neesat gardumu ražotājs, tad patāv liels jautājums, vai ēdot dāvāto cienastu, kāds novērtēs, ka tas ir no jūsu uzņēmuma.

 

Personalizēta dāvanu karte ir lielisks dāvanas papildinātājs

Arī mēs darba kolektīviem iesakām dāvināt gardumu grozus, bet iesakām lielāko vērtību pievienot ar personalizētu dāvanu karti. Tas ir labs veids, kā dāvanai pievienot Jūsu vārdu un īpašo sveicienu, kas tām sekos līdz līdz pat izmantošanas brīdim. FromMe piedāvājumā korporatīvajiem klientiem, mēs piedāvājam dāvanu kartes personalizēt arī ar uzņēmuma logo, tādā veidā jūsu dāvana tiks uzskatāmā veidā sasaistīta ar jums, kā uzņēmuma sadarbības partneri.

 

Dāvana, kas iepriecinās uzreiz un arī pēc svētkiem

Esam arī sagatavojuši ieteikumus, ar ko būtu labāk veidot dāvanu komplektus, lai tie būtu novērtēti gan dāvanu saņemot, gan izmantojot. Pārdomāti dāvanu komplekti ļauj labi sabalansēt prieku starp dāvanas saņemšanas prieku un dāvanas vērtību. Dāvanas vērtību cilvēki nosaka kā galveno dāvanas īpašību, taču dāvanas saņmšanas brīdī novērtē to, ko var paņemt rokā un uzreiz izmantot. Mēs, kā dāvanu eksperti, biznesa klientiem iesakām dāvanas vērtību noteikt: 20% priekam dāvanas saņemšanas brīdī, 80% dāvanas vērtībai un izmantojamībai. Dāvanas izmantojamības augstā proporcija nosaka, cik ilgi partneris atcerēsies par konkrēto dāvanu un tās sniedzēju.

 

dāvanu piegāde fromme

 

Meklējot idejas Ziemassvētku dāvanām iesakām ieskatīties idejas dāvanām Ziemassvētkos.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu