Dāvana māmiņai un vecmāmiņai – paldies, ka jūs mums esat!

29.04.2017

māmiņdiena

Māmiņdiena ir skaistākie un mīļākie pavasara svētki. Šajā laikā visur zied puķes un to sagādāšana svētkos ir viena no jaukākajiem apsveikumiem!  Tagad, kad esi pieaudzis un saproti, kāda atbildība ir izaudzināt bērnu, vari arī attapties pie domas, ka ziedi ir mazliet par maz, lai pateiktos mammai un vecmammai par viņu pūlēm. Tad nu jāsāk domāt, kas būtu labākā dāvana Māmiņdienā – un nekur tālu nav jāmeklē, jo ir tik daudzi veidi, kā iepriecināt!

 

Atceries, ka Māmiņdiena ir lieli svētki ne vien mammai, bet arī vecmāmiņai. Daudziem no mums tieši vecmāmiņas ir bijušas klāt mirkļos, kad mammai ir daudz darbu. Arī vecmāmiņas bieži vien ir kā otrās mammas, kurām arī par visu labo gribās pateikt lielu paldies.

 

Šajā rakstā apkopotas vairākas jaukas un mīļas dāvanas – veidi, kā māmiņu un vecmāmiņu apsveikt saulainajā Mātes dienā. 

 

 

 

Pelnīta un relaksējoša atpūta SPA centrā

Viens no vislabākajiem veidiem, kā iepriecināt mammu un omi Māmiņdienā ir uzdāvināt abām relaksējošu procedūru vai nedēļas nogali kādā SPA centrā. Vēl jo labāk, ja abām to uzdāvināsi kopā – mamma ar omīti varēs doties baudīt pilnīgu mieru un atpūsties no ikdienas steigas. Tajā pašā mirklī dāmas varēs priecāties par kopīgi pavadītu laiku un no sirds izpļāpāties.

 

Masāžas un dažādi aromterapijas rituāli ne tikai atslābinās ķermeni, bet arī palīdzēs mammai un vecmammai justies sakoptai, skaistai un jaunai. Šāda dāvana Māmiņdienā noteikti iepriecinās arī aktīvās un darbīgās māmiņas, kuras atpūtu nopelnījušas jau sen. Dažādus vērtīgus piedāvājumus skati dāvanu sadaļā SPA atpūta.

 

Lai nerastos pārpratumi, vislabāk izvēlēties šim nolūkam kādu nou dāvanu kartēm. Tad mamma vai ome pati varēs izvēlēties sev piemērotāko laiku, kad ieplānot procedūras apmeklējumu. Lai dāvanu karti padaritu par skaisti iesaiņotu dāvanu, paslēp SPA dāvanu karti milzīgā pļavas vai meža puķu pušķī! Ja tev nav iespējas pašam saplūkt puķes, dodies uz tirgu. Pavasarī tirgū ir tik daudz krāšņu narcišu, maijpuķīšu un zvaniņu…

dāvanu karte ar šokolādīti

 

 

Biļetes kultūras pasākumam

Ja tavai mammai un omei patīk apmeklēt kultūras pasākumus, bet nesanāk laika vai reti gadās savākt ģimeni kopā šādam pasākumam, uzdāvini viņām biļetes uz kādu koncertu, teātra izrādi vai operu. Sarunā ar ģimeni, ka šajā datumā visi ieplānos kopīgu pasākumu un divi zaķi ar vienu šāvienu trāpīti. Mamma un vecmāmiņas noteikti būs iepriecinātas redzēt ģimeni vienkopus un pavadīt laiku kopā.

 

Ir tik daudz dažādu veidu, kā vari apsveikt mammu un omi Māmiņdienā. Laiks, ko vari veltīt saviem vecākiem un vecvecākiem, viņiem tik tiešām nozīmē ļoti daudz, jo mūsdienās tā ir viena no lielākajām vērtībām. Šī dāvana Māmiņdienā būs neatsverami vērtīga.

 

 

Paštaisītas dāvanas svētkos

Nav obligāti jāsteidz meklēt dārgas un lielas dāvanas. Māmiņdienā it īpaši svarīgi ir parādīt savu pateicību un mīlestību ar personiskām un mīļām dāvaniņām. Paštaisīta dāvana noteikti spēs sasildīt māmiņas sirdi! Un idejas ir ļoti dažādas, tās vari pameklēt rakstā Paštaisītas dāvanas.

 

Izveido apdrukātus kreklus ar saviem bērnības zīmējumiem – tas noteikti radīs nostalģijas sajūtas ne tikai māmiņai un vecmāmiņai, bet arī tev pašam dāvanas veidošanas procesā. Ja nevari atrast nevienu savu zīmējumu, tad izdomā kādu saukli vai pantiņu, uzdrukā savu bērnu zīmējumus un pieraksti klāt visus vārdus, kādos tu, tavi brāļi un māsas, tavi bērni, tētis un citi tuvinieki dēvē tavu mammu. Mūsu, FromMe komandas, saraksts būtu apmēram šāds: mimmis, mamsis, mammuķis, priekšniece, bosiks, mam-mam…

 

Vēl viens variants ir dažādi gardumi. Izcep vai pasūti konditorejā mīļākos bērnības saldumus, ko tev gatavoja tava mamma vai ome. Vai, ja esi nolēmis šo dienu pavadīt kopā ar vecākiem, sapērc produktus un dodies pie mammas! Kopīga rosīšanās virtuvē noteikti atsauks atmiņā bērnību.

 

Dāvanu idejas mīļajām mammām ir dažādas. Tad nu apkopojām vēl dažus variantus – apdrukāta krūzīte garšīgākai rīta kafijai; ģimenes foto; iemīļots dzejoļu krājums; romāns; apdrukāts krekliņš vai priekšautiņš; smaržas vai dāvanu karte smaržu iegādei; izjādes ar zirgiem; aizraujošs ceļojums u. c.

 

 

FromMe dāvanu karte dažādiem pirkumiem

Kad nezini, ko uzdāvināt, FromMe karte būs labākā dāvanas izvēle. Tā ir universāla dāvanu karte, ko iespējams izmantot pēc saviem ieskatiem. FromMe piedāvājums ir tik plašs, ka mamma un oma varēs tur atrast piedāvājumus atpūtai un veselībai, sportam un hobijam, mājai un dārzam utt. Ir pieejamas arī vairākas citas universālās dāvanu kartes, piemēram, Restorāni Rīgā dāvanu karte ar 10 dažādiem restorāniem vienu viet. Dāvanu karti skaisti iesaiņosim un pievienosim mīļu sveicienu pēc izvēles! 

 

restorani riga

 

Saulainā pavasarī mīļi apsveiksim savas māmiņas un pavadīsim laiku kopā, cik tas ir iespējams!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu