Dāvana māmiņai un vecmāmiņai – paldies, ka jūs mums esat!

29.04.2017

māmiņdiena

Māmiņdiena ir skaistākie un mīļākie pavasara svētki. Nu jau kad esi pieaudzis un saproti, kāda atbildība ir izaudzināt bērnu, vari arī attapties pie domas, ka šie svētki ir lielisks iemesls pateikties mammai un vecmammai par viņu pūlēm. Tad nu jāsāk domāt, kas būtu labākās dāvanas Māmiņdienā – un nekur tālu nav jāmeklē, jo ir tik daudzi veidi, kā iepriecināt.

 

Atceries, ka Māmiņdiena ir lieli svētki ne vien mammai, bet arī tavai mīļajai vecmāmiņai. 

 

Šajā rakstā apkopotas vairākas jaukas un mīļas dāvanas sekojošās kategorijās:

 

 

Universālā FromMe karte 

Laba dāvana jebkuros svētkos ir tāda, kas saņēmējai sniegs plašas izvēles iespējas. Māmiņdiena ir svētki, kad mīļā mamma un vecmamma ir galvenās prioritātes. Līdz ar to ir vērts padomāt par to, kas iepriecinātu viņas visvairāk. Tāpēc kā pirmo dāvanu ideju iesakām visuniversālāko variantu – FromMe karte.

 

Tā ir universāla dāvanu karte, ko iespējams izmantot pēc saviem ieskatiem.

 

fromme karte

 

FromMe piedāvājums ir plašs, tāpēc ikviens varēs tur atrast piedāvājumus:

 • Atpūtai – aktīvai un relaksējošai;
 • Veselības uzlabošanai;
 • Sportam un hobijam;
 • Praktiskiem pirkumiem internetā.

 

Lai iepirktos internetā, iespējams, būs nepieciešama arī palīdzība no tevis. Visādi citādi FromMe karte ir lieliska dāvana omei un mammai gan atsevišķi, gan arī kopā. Par to, kādi piedāvājumi ir atrodami FromMe kartē un FromMe.lv piedāvājumā kopumā, skaties raksta turpmākajās sadaļās.

 

 

Relaksējoša atpūta SPA centrā

Viens no vislabākajiem veidiem, kā iepriecināt mammu un omu Māmiņdienā, ir uzdāvināt abām relaksējošu procedūru vai nedēļas nogali kādā SPA centrā. Šāda dāvana Māmiņdienā noteikti iepriecinās arī aktīvās un darbīgās māmiņas, kuras atpūtu nopelnījušas jau sen. Dažādus vērtīgus piedāvājumus skati dāvanu sadaļā SPA atpūta.

 

Lai nerastos pārpratumi, vislabāk izvēlēties šim nolūkam kādu no dāvanu kartēm. Tad mamma vai ome pati varēs izvēlēties sev piemērotāko laiku, kad ieplānot procedūras apmeklējumu. Lūk, daži varianti no piemērotākajiem piedāvājumiem.

 

Atpūta Ezeri SPA Hotel – viesnīca Siguldā

spa atpūta ezeri viesnīcāVislabāk relaksējošu atpūtu izdosies izbaudīt SPA centrā, kur par mammu vai vecmammu parūpēsies profesionāļi. Daudzveidīgās procedūras būs labs veids, kā atpūsties. Ezeri SPA Hotel ir burvīga viesnīca Siguldā, kas piedāvā sekojošo:  klasiskās masāžas; eksotiskās masāžas; pērļu vannas; kosmetologa pakalpojumi; sauna; turku-tvaika aroma pirts; baseins; burbuļvanna; restorāns.

 

Rehabilitācijas centrs Līgatne atpūtai un veselībai

rehabilitācijas centrs līgatneVēl viena dāvanas ideja ir Rehabilitācijas centrs Līgatne – tā apmeklējums būs vienlīdz patīkams un arī noderīgs. Šī bez šaubām būs arī piemērota dāvana omei, kas ļaus viņai parūpēties par savu pašsajūtu. Rehabilitācijas centrs atrodas gleznainā vietā Līgatnē, kas ļaus doties arī skaistās pastaigās svaigā gaisā.

 

 

Lai dāvanu karti padarītu par skaisti iesaiņotu dāvanu, paslēp SPA dāvanu karti milzīgā pļavas vai meža puķu pušķī! Ja tev nav iespējas pašam saplūkt puķes, dodies uz tirgu. Pavasarī tirgū ir tik daudz krāšņu narcišu, maijpuķīšu un zvaniņu.

 

 

Dāvanu karte gardai maltītei 

Iepriekš pieminētā FromMe karte nav vienīgā universālā karte mūsu piedāvājumā. Īsteniem gardēžiem ir atsevišķa dāvanu karte, kas nodrošina ar gardām maltītēm – Restorāni Rīgā dāvanu karte.

 

Šī dāvanu karte ir unikāla tāpēc, ka tā nodrošina ar iespēju saņēmējai pašai izvēlēties, uz kuru restorānu doties.

 

Izvēlē ir šādi restorāni:

 • Restorāns Herbārijs – bārs gardiem kokteiļiem;
 • Restorāns FERMA – latviskām vakariņām;
 • Restorāns Andalūzijas Suns – rosīgām pusdienām;
 • Vairāk Saules restorāni – gardi ēdieni visai ģimenei;
 • Restorāns Čemodāns – iespēja ceļot garšu pasaulē;
 • Restorāns BURŽUJS – gardas austeres;
 • Akhtamar restorāns – armēņu virtuves ēdieni;
 • MUNCH Barbecue – burgeriun sviestmaizes;
 • Baltvilla restorāns – izsmalcināta maltītes pieredze;
 • Ozo restorāns – golfa kluba restorāns ar lielisku skatu.

 

Šī ir lieliska dāvana omei un mammai gan atsevišķi, gan kopā. Turklāt, ja vienā restorānā uzdāvināto summu neiztērēs, to varēs izdarīt nākošajā reizē – arī kādā citā restorānā no saraksta.

 

restorani riga

 

 

Biļetes kultūras pasākumam

Ja tavai mammai un omei patīk apmeklēt kultūras pasākumus, uzdāvini viņām biļetes uz kādu koncertu, teātra izrādi vai operu. Sarunā ar ģimeni, ka šajā datumā visi ieplānos kopīgu pasākumu un divi zaķi ar vienu šāvienu trāpīti. Mamma un vecmāmiņas noteikti būs iepriecinātas redzēt ģimeni vienkopus un pavadīt laiku kopā.

 

Ir tik daudz dažādu veidu, kā vari apsveikt mammu un omi Māmiņdienā. Laiks, ko vari veltīt saviem vecākiem un vecvecākiem, viņiem nozīmē ļoti daudz, jo mūsdienās tā ir viena no lielākajām vērtībām. Šī dāvana Māmiņdienā būs neatsverami vērtīga.

 

Citas idejas vari smelties rakstā Latvijā ražotas dāvanas sievietei

 

 

Paštaisītas dāvanas svētkos

Nav obligāti jāsteidz meklēt dārgas un lielas dāvanas. Māmiņdienā it īpaši svarīgi ir parādīt savu pateicību un mīlestību ar personiskām un mīļām dāvaniņām. Paštaisīta dāvana noteikti spēs sasildīt māmiņas sirdi! Un idejas ir ļoti dažādas, tās vari pameklēt rakstā Paštaisītas dāvanas.

 

Īpaši mīļi krekliņi

Izveido apdrukātus kreklus ar saviem bērnības zīmējumiem – tas noteikti radīs nostalģijas sajūtas ne tikai māmiņai un vecmāmiņai, bet arī tev pašam dāvanas veidošanas procesā.

 

Ja nevari atrast nevienu savu zīmējumu, tad izdomā kādu saukli vai pantiņu, uzdrukā savu bērnu zīmējumus un pieraksti klāt visus vārdus, kādos tu, tavi brāļi un māsas, tavi bērni, tētis un citi tuvinieki dēvē tavu mammu. Mūsu, FromMe komandas, saraksts būtu apmēram šāds: mimmis, mamsis, mammuķis, priekšniece, bosiks, mam-mam…

 

Pašgatavoti gardumi

Vēl viens variants ir dažādi gardumi. Izcep vai pasūti konditorejā mīļākos bērnības saldumus, ko tev gatavoja tava mamma vai ome. Vai, ja esi nolēmis šo dienu pavadīt kopā ar vecākiem, sapērc produktus un dodies pie mammas!

 

Kopīga rosīšanās virtuvē noteikti atsauks atmiņā bērnību.

 

Pikniks skaistā vietā

Līdzīga ideja iepriekšējajai ir pikniks skaistā vietā. Svarīgi ir abas dāmas lieliski pārsteigt. Šajā gadījumā sanāks gan doties nelielā izbraucienā, gan arī labi pavadīt laiku kopā.

 

Galvenais ir parūpēties par skaistu lokāciju un gardiem našķiem.

 

Citas idejas dāvanām, ko vari izveidot pats, ieskaties sadaļā Paštaisītas dāvanas.

 

 

Saulainā pavasarī mīļi apsveiksim savas māmiņas un pavadīsim laiku kopā, cik vien bieži tas ir iespējams!

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu