Laba dāvana puisim - ko uzdāvināt puisim?

16.08.2018

Dāvana puisim!  Puišiem dāvanas, tāpat kā visiem vīriešiem, sagādā prieku. Prieks ir tas, ko ikviens vēlās sagādāt jubilāram, dāvinot dāvanas dzimšanas dienā, dāvanas vārda dienā vai kādos citos nozīmīgos svētkos.

Ko dāvināt puisim, lai sagādātu šo prieku? Dāvana puisim var tikt izvēlēta atbilstoši dažādiem kritērijiem.

Dāvana puisim pēc svinību iemesla. Kādos svētkos vēlies apsveikt puisi?

  • Dzimšanas dienas dāvana – lai tā sagādātu prieku, tai jābūt personiskai. Dāvana puisim dzimšanas dienā var būt nedaudz traka – lidojums ar turbīndēli 12 metru augstumā vai 6 līdz 15 minūšu ilgs lidojums ar paraplānu būs ideāla dāvana puisim, kurš alkst pēc adrenalīna.
  • Arī dāvanas vārda dienā var būt tikpat trakas, tomēr dāvana puisim var būt arī kopīga laika pavadīšana kopā ar draugiempeintbols ar draugiem būs aizraujoša izklaide, kas sagādās asas izjūtas 2 stundu garumā.
  • Savukārt, ja gaidāma Vecpuišu ballīte, tad pirts uz riteņiem noma būtu labs pārsteigums, lai atpūtai pie dabas piešķirtu īpašu odziņu.
  • Ik gadu pienāk arī izlaidumu laiks, kad jāsagādā dāvana izlaidumā. Ikviens puisis būs priecīgs saņemt izlaidumā dāvanu – autovadītāju kursi B kategorijā, lai iegūtu autovadītāja tiesības un varētu braukt, kur vien kāro!

Dāvana puisim var tikt izvēlēta arī pēc interesēm un hobija!

  • Ja puisim patīk sportot, tad, ielūkojoties FromMe.lv sadaļā, kas veltīta sportam, varēsi atrast dažnedažādas dāvanas un dāvanu kartes, kā, piemēram, abonements peldbaseinam, kas spēs iepriecināt jebkuru aktīva dzīvesveida cienītāju.
  • Savukārt, ja puisi vairāk interesē dažādas tehnoloģijas, tad dāvanu karte – Suntažu observatorijas apmeklējums ar lielisko iespēju ielūkoties Visumā būs atbilstoša dāvana.
  • Puisim, kas alkst brīvības un vēlas iepazīt jaunas vietas un cilvēkus, varētu patikt kādi SUP piedzīvojumi. Piemēram, izbrauciens par Rīgas kanālu vai sagaidīt saullēktu purvā? Šādi piedzīvojumi ir dāvana, kas sagādā prieku ilgākā laikā, jo atmiņas par piedzīvoto laiku paliek vēl ilgi.
  • Bet, ja zini, ka atpūta un tikai un vienīgi atpūta spēs iepriecināt puisi svētkos, tad izvēlies dāvanu – alus masāža Elizabete SPA, tādējādi sagādājot patīkamu atpūtu un ķermeņa dziedināšanu.

Ja vēl aizvien Tev nav ne jausmas, ko dāvināt puisim svētkos, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvanas puisim, kur atradīsi ap 100 dažādu dāvanu, no kurām izvēlēties. Varbūt atbilstošāka sadaļa būs – dāvana draugam? Ielūkojies dāvanu karšu centra FromMe.lv piedāvājumā un iepriecini sev tuvos un mīļos svētkos!

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanas kāzu jubilejā

Kāzu jubilejas dāvanas FromMe pieejamas plašā klāstā. Šeit atrodama gan dāvana kāzu ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Izjādes ar zirgiem - lieliska dāvana īpašiem mirkļiem

Izjādes ar zirgiem ir populāra izvēle atpūtai pie dabas. Tā būs lieliska dāvana ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu