Laba dāvana puisim - ko uzdāvināt puisim?

16.08.2018

Dāvanas puišiem, tāpat kā visiem vīriešiem, sagādā prieku. Prieks ir tas, ko ikviens vēlās sagādāt dāvanas saņēmējam svētkos. Un vislabākais veids kā to izdarīt, ir uzdāvināt aizraujošu un personisku dāvanu, kas neliks vilties.  Taču dažādiem svētkiem ir paredzētasdažādas dāvanas un ir svarīgi atrast piemērotāko. Ne vienmēr dāvana, ko vēlies uzdāvināt puisim izlaidumā būs vienlīdz piemērota dāvana valentīndienā. Iepazīsties ar šo rakstu, lai atrastu labāko dāvanu puisim.

 

Dāvana puisim svētkos

Svētki ir iespēja palutināt tuvos cilvēkus ar dāvanām. Ja vēlies atrast piemērotu dāvanu puisim, pirms mesties dāvanu piedāvājumu sarakstos, ir svarīgi atrast virzienu. Šajā gadījumā tas ir svētku veids. Kādos svētkos Tu vēlies puisi apsveikt un kādu dāvanu atrast?

 

Dzimšanas dienas dāvana puisim

Ja meklē, ko uzdāvināt puisim dzimšanas dienā, tad jāņem vērā, ka dzimšanas diena parasti ir katra cilvēka nozīmīgākie svētki. Šajos svētkos mēs katrs vēlamies, lai esam uzmanības centrā, jo visai dienai ir jābūt veltītai jubilāram. Tā ir viena diena gadā, kad noteikti jābūt labā noskaņojumā un jānododas svinībām ar ģimeni, draugiem un mīļajiem cilvēkiem. Lai šo dienu jubilāram padarītu labāku, ir pierasts teikt jaukus vārdus, apsveikt ar svētkiem, dāvināt puķes un cienāties ar kūku. 

Meklējot dāvanu puisim šajā dienā, ir jāatcerās, ka jubilārs noteikti sagaida ko īpašu. Pārsteidz viņu ar oriģinālu un neparedzamu dāvanu, kas izrādīs rūpes no tavas puses un ieviesīs prieku no jubilāra puses.

 

Vārda dienas dāvana puisim

Vārda dienas svētki to svinēšanas paradumu ziņā ir visai līdzīgi dzimšanas dienai. Taču vārda dienas jubilāri parasti nesagaida lielas un īpašas dāvanas, kā tas ierasts dzimšanas dienas svinībās. Tomēr katri svētki ir svinēšanas vērti un ievieš ikdienā devu pozitīvisma. Vārda diena ir laiks, kad novērtēt sev iedoto vārdu un nodoties nelielām svinībām ģimenes vai draugu lokā. 

Meklējot dāvanu puisim vārda dienā, pasniedz viņam kādu iepriecinošu un praktisku ikdienā pielietojamu dāvanu. Ņemot vērā puiša vārda dienas datumu un sezonu, iespējams svētku dienā ieplānot kādas aktivitātes - ziemā aizbraukt slēpot, rudenī aizbraukt kvesta piedzīvojumā, vasarā braukt atpūsties pie jūras un pavasarī doties saulainā piknikā, piemēram. 

 

Izlaiduma dāvana puisim

Skolas izlaidumi ir īpaši svētki ikvienam. Tie simbolizē skolas gaitu pārcelšanu uz nākamo līmeni, piemēram, no pamatskolas uz vidusskolu, vai arī galu galā skolas pabeigšanu pavisam. Izlaiduma svinības parasti tiek rīkotas ar draugiem un klasesbiedriem. 

Izlaidums ir zīmīgs laika posms, pēc kura noteikti gribās atpūsties. Meklējot dāvanu puisim izlaidumā, ņem vērā, ka dāvanai ir jābūt patīkamai. Iespējams, šajos svētkos piemērotākā dāvana būtu relaksējoša dāvana. Tā izrādītu rūpes no Tavas puses un puisim ļautu atpūsties un smelties spēkus turpmākajiem dzīves izaicinājumiem. 

 

Dāvana puisim pilngadībā

18.gadu dzimšanas diena ir īpašs laiks katra cilvēka dzīvē. Sasniedzot šo dzimšanas dienu, tiek sasniegts jauns dzīves posms. Pirmā lieta, kas ienāk pratā, domājot par pilngadību, ir traka ballīte, kurā jubilārs ar saviem draugiem kārtīgi atpūšas un svin tuvošanos pieaugušo dzīvei. 

Pilngadība ir svētki, kurus reti kurš aizmirst. Tāpēc, meklējot dāvanu puisim pilngadībā, ir jāpārliecinās par to, ka šī dāvana viņu iepriecinās un arī sniegs vērtību nākotnē. Tie varētu būt dažādi kursi vai, piemēram, autovadītāja apliecības iegūšanas iespēja. 

 

Valentīndienas dāvana puisim

Valentīndiena ir romantiski svētki, kuros tiek svinēta mīlestība. Šajos svētkos ierasts dāvināt ziedus, šokolādes konfektes un sniegt romantiskus žestus savai otrajai pusītei. Taču, meklējot Valentīndienas dāvanu puisim, iespējams, nepieciešams uzdāvināt ko citu. Galu galā, ja Tu meklē Valentīndienas dāvanu savam mīļotajam puisim, tad ziedus droši vien viņš dāvinās Tev, nevis otrādāk.

Taču tas nebūt nenozīmē, ka nav iespējams atrast vienlīdz mīļas dāvanas puisim. Lieliska dāvanas ideja Valentīndienā ir kopā pavadīts laiks romantiskā gaisotnē. 

 

Kā izvēlēties dāvanu puisim?

Kad esi sapratis aptuveno dāvanas virzienu un svētkus, kuros vēlies puisi apsveikt, nākamais solis ir saprast, kas puisim patīk. Ir skaidrs, ka dāvanas izvēlei ir jābūt trāpīgai un puisis ir jāiepriecina. Lai to varētu izdarīt, prātīgakais ir uzdāvināt puisim dāvanu, kas saistīta ar viņa ikdienas interesēm. 

Iespējams, ir kāds viņam mīļš hobijs, ko viņš labprāt attīstītu. Tādā veidā Tu izrādītu atbalstu pret puisi, viņam parādot, ka tev rūp viņa intereses. Ja viņa hobijs ir mūzika, makšķerēšana, medīšana vai, piemēram, gleznošana, tad tikai viņš pats zinās, ko viņam labāk iegādāties hobijam. Tāpēc lieliska dāvana ir hobijam veltīta dāvanu karte. Atrodi pieminēto un daudzu citu hobiju dāvanu kartes, ieskatoties FromMe dāvanu kategorijā Dāvanas hobijam.

Otrs veids, kā izvēlēties dāvanu puisim, ir viņā rūpīgāk ieklausīties. Ikdienā pievērst lielāku uzmanību tam, kādas aktivitātes vai lietas viņš vēlētos pamēģināt. Varbūt tas ir kāds jauns sporta veids, nodarbība vai ceļojums, kurā viņs vēlētos aizbraukt. Uzzinot viņa vēlmes un intereses, būsi sapratis, kāda ir vislabākā dāvana puisim. Pievērs uzmanību, kādām aktivitātēm skolā vai ārpus tām viņš nododas un kas no tā visa viņam iet vieglāk, un kas sagādā patiesu prieku.

 

Ko dāvināt puisim?

Visbeidzot esam nonākuši pie dāvanu idejām. Kad esi sapratis, kas ir labākā dāvana puisim svētkos, šeit piedāvājam pāris reālas idejas, no kurām izvelēties.

 

Ja esi nonācis pie secinājuma, ka dāvanas saņēmējam patīk sports un aktīva laika pavadīšana, tad mums ir dāvanas, ko piedāvāt. Izvēlies aizraujošas un adrenalīnu raisinošas dāvanas, piemēram, Lidojums ar deltaplānu, kurā pusis spēs apskatīt Rīgu no putna lidojuma skatu punkta. Ja tomēr puisim tuvāki ūdens sporti, tad izvēlies dāvanu Lidojums ar turbīndēli, kas būs neaizmirstams adrenalīns apvienojumā ar izklaidi. Taču, ja puisim patīk izbaudīt ātrumu, tad lieliska dāvana ir Brauciens ar kartingiem.

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Aktīvā atpūta.

 

Ja vēlies uzdāvināt puisim iespēju apmeklēt jaunu un vēl neredzētu vietu, mēs piedāvājam ideju uzdāvināt puisim ekskursiju. Lai dotos ceļojumā, tad ne vienmēr ir jābūt tālam braucienam, un pavisam brīnišķīga dāvanas ideja ir Ceļojums uz Latgali. Ja tomēr vēlies sarīkot puisim pārsteigumu ar ceļojumu ārpus Latvijas, tad piedāvājam doties aizraujošā ceļojumā uz Lietuvu - Brauciens uz delfināriju

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Ceļojumi un naktsmītnes.

 

Meklējot romantisku dāvanu mīļotajam puisim, piemēram, Valentīndienā, piedāvājam dāvanas, kas ļautu jums izbaudīt kopā būšanu. Kopīgam piedzīvojumu garam dabā izvēlies Maģisko SUP piedzīvojumu, kas ļaus celties agri no rīta un izbaudīt saullēktu vai tieši otrādāk, baudīt romantisku saulrietu. Kopīgai atpūtai izvēlies SPA pirts kompleksa apmeklējumu, kas ļaus izbaudīt nesteidzīgu relaksāciju, guļot pie baseina.

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Romantiska atpūta diviem.

 

Ja vēl aizvien Tev nav ne jausmas, ko dāvināt puisim svētkos, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvanas puisim, kur atradīsi ap 100 dažādu dāvanu, no kurām izvēlēties. Varbūt atbilstošāka sadaļa būs – dāvana draugam? Ielūkojies dāvanu karšu centra FromMe.lv piedāvājumā un iepriecini sev tuvos un mīļos svētkos!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu