Laba dāvana puisim - ko uzdāvināt puisim?

21.12.2021

 

Prieks ir tas, ko ikviens vēlās sagādāt dāvanas saņēmējam svētkos. Un vislabākais veids kā to izdarīt, ir uzdāvināt aizraujošu un personisku dāvanu, kas neliks vilties. Taču dažādiem svētkiem ir paredzētas dažādas dāvanas un ir svarīgi atrast piemērotāko. Ne vienmēr dāvana, ko vēlies uzdāvināt puisim izlaidumā būs vienlīdz piemērota dāvana Valentīndienā. Iepazīsties ar šo rakstu, lai atrastu labāko dāvanu puisim.

 

Dāvana puisim svētkos

Svētki ir iespēja palutināt tuvos cilvēkus ar dāvanām. Ja vēlies atrast piemērotu dāvanu puisim, pirms meties dāvanu piedāvājumu sarakstos, ir svarīgi atrast virzienu. Šajā gadījumā tas ir svētku veids. Kādos svētkos Tu vēlies puisi apsveikt un kādu dāvanu atrast?

 

Dzimšanas dienas dāvana puisim

Ja meklē, ko uzdāvināt puisim dzimšanas dienā, tad jāņem vērā, ka dzimšanas diena parasti ir katra cilvēka nozīmīgākie svētki. Tā ir viena diena gadā, kad noteikti jābūt labā noskaņojumā un jānododas svinībām ar ģimeni, draugiem un mīļajiem cilvēkiem. Lai šo dienu jubilāram padarītu labāku, ir pierasts teikt jaukus vārdus, apsveikt ar svētkiem, dāvināt puķes un cienāties ar kūku. 

 

Meklējot dāvanu puisim šajā dienā, ir jāatcerās, ka jubilārs noteikti sagaida ko īpašāku, nekā citos svētkos. Pārsteidz viņu ar neparedzamu dāvanu – tā varētu būt oriģināla dāvana, kas izrādīs rūpes no tavas puses un ieviesīs prieku no jubilāra puses. 

 

 

Ūdens pudele dāvanu karte

 

Vārda dienas dāvana puisim

Vārda dienas svētki to svinēšanas paradumu ziņā ir visai līdzīgi dzimšanas dienai. Taču vārda dienas jubilāri parasti nesagaida lielas un īpašas dāvanas, kā tas ierasts dzimšanas dienas svinībās. Tomēr katri svētki ir svinēšanas vērti un ievieš ikdienā devu pozitīvisma. Vārda diena ir laiks, kad novērtēt sev iedoto vārdu un nodoties nelielām svinībām ģimenes vai draugu lokā. 

 

Meklējot dāvanu puisim vārda dienā, pasniedz viņam kādu iepriecinošu un praktisku ikdienā pielietojamu dāvanu. Ņemot vērā puiša vārda dienas datumu un sezonu, iespējams svētku dienā ieplānot kādas aktivitātes – ziemā aizbraukt slēpot, rudenī aizbraukt kvesta piedzīvojumā, vasarā braukt atpūsties pie jūras un pavasarī doties saulainā piknikā, piemēram. Piemērotākās šajos svētkos ir praktiskas dāvanas un aktīvā atpūta.

 

 

Izlaiduma dāvana puisim

Skolas izlaidumi ir īpaši svētki ikvienam. Tie simbolizē skolas gaitu pārcelšanu uz nākamo līmeni, piemēram, no pamatskolas uz vidusskolu, vai arī galu galā skolas pabeigšanu pavisam. Izlaiduma svinības parasti tiek rīkotas ar draugiem un klasesbiedriem. 

 

Izlaidums ir zīmīgs laika posms, pēc kura noteikti gribās atpūsties. Meklējot dāvanu puisim izlaidumā, ņem vērā, ka dāvanai ir jābūt patīkamai. Iespējams, šajos svētkos piemērotākā dāvana būtu relaksējoša dāvana vai kāds aizraujošs ceļojums. Tas izrādītu rūpes no Tavas puses un puisim ļautu atpūsties un smelties spēkus turpmākajiem dzīves izaicinājumiem. 

 

 

Dāvana puisim pilngadībā

18.gadu dzimšanas diena ir īpašs laiks katra cilvēka dzīvē. Sasniedzot šo dzimšanas dienu, tiek sasniegts jauns dzīves posms. Pirmā lieta, kas ienāk pratā, domājot par pilngadību, ir traka ballīte, kurā jubilārs ar saviem draugiem kārtīgi atpūšas un svin tuvošanos pieaugušo dzīvei. 

 

Pilngadība ir svētki, kurus reti kurš aizmirst. Tāpēc, meklējot dāvanu puisim pilngadībā, ir jāpārliecinās par to, ka šī dāvana viņu iepriecinās un arī sniegs vērtību nākotnē. Tie varētu būt dažādi kursi vai, piemēram, autovadītāja apliecības iegūšanas iespēja vai kāda ekskluzīva dāvana, kas katram vismaz reizi dzīvē ir jāizmēģina. 

 

 

Valentīndienas dāvana puisim

Valentīndiena ir romantiski svētki, kuros tiek svinēta mīlestība. Šajos svētkos ierasts dāvināt ziedus, šokolādes konfektes un sniegt romantiskus žestus savai otrajai pusītei. Taču, meklējot Valentīndienas dāvanu puisim, iespējams, nepieciešams uzdāvināt ko citu. Galu galā, ja Tu meklē Valentīndienas dāvanu savam mīļotajam puisim, tad ziedus droši vien viņš dāvinās Tev, nevis otrādāk.

 

Taču tas nebūt nenozīmē, ka nav iespējams atrast vienlīdz mīļas dāvanas puisim. Lieliska dāvanas ideja Valentīndienā ir kopā pavadīts laiks romantiskā gaisotnē, tāpēc dāvanas pārim ir īstā kategorija, kur ieskatīties.

 

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Kā izvēlēties dāvanu puisim?

Kad esi sapratis aptuveno dāvanas virzienu un svētkus, kuros vēlies puisi apsveikt, nākamais solis ir saprast, kas puisim patīk. Ir skaidrs, ka dāvanas izvēlei ir jābūt trāpīgai un puisis ir jāiepriecina. Lai to varētu izdarīt, prātīgakais ir uzdāvināt puisim dāvanu, kas saistīta ar viņa ikdienas interesēm. 

 

Iespējams, ir kāds viņam mīļš hobijs, ko viņš labprāt attīstītu vai kāda aktivitate, kas viņam ļoti patīk. Ja tomēr nav izdevies atrast piemērotu dāvanu piedāvājumu, tad ieskaties šajās kategorijās, lai atrastu lielisku dāvanu puisim.  

 

Ko dāvināt puisim?

 

Ja puisim patīk dizains un apģērbs, tad, iespējams, lielisku dāvanu viņam atradīsi kategorijā Apģērbs un aksesuāri. Tajā iekļauti dažādi zīmoli, no kuriem daudzi ir radīti Latvijā.

 

Ja puisim ļoti patīk ceļot un atklāt jaunas vietas, tad, iespējams, tieši viņam atbilstošu dāvanu atradīsi kategorijā Ceļojumi un naktsmītnes. Tajā iekļauti dažādi ceļojumi, braucieni, ekskursijas un pat ceļojumu aģentūru dāvanu kartes.

 

Ja puisim patīk izklaidēties un jautri pavadīt laiku ar ģimeni, draugiem vai savu otro pusīti, tad piemērota dāvanu kategorija varētu būt Izklaide. Tajā iekļauti dažādi kvesti, muzeju apmeklējumi un citas aizraujošas aktivitātes.

 

Ja puisis ir īsts mājas saimnieks, kurš vienmēr rūpējas par kārtību, tad, iespējams, piemērotu dāvanu atradīsi kategorijā Mājai un dārzam.

 

 

Ja vēl aizvien Tev nav ne jausmas, ko dāvināt puisim svētkos, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvanas puisim, kur atradīsi ap 100 dažādu dāvanu, no kurām izvēlēties. Varbūt atbilstošāka sadaļa būs – dāvana draugam vai dāvana vīrietim? Ielūkojies dāvanu karšu centra FromMe.lv piedāvājumā un iepriecini sev tuvos un mīļos svētkos!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu