Dāvana skolotājai – pateicībai par paveikto

16.05.2022

Dāvana skolotājai

 

Skolotāju amats neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem, lai arī bieži vien mēs to saprotam tikai ar laiku. Uzsākot skolas gaitas, skolotājs šķiet kā draugs, kurš gatavs palīdzēt un iemācīt ko jaunu. Viszīmīgākais brīdis parasti ir neilgi pirms izlaiduma, jo tieši tad mēs saprotam skolotāju patieso vērtību.

 

Skolotāji ir kā skolnieku otrie vecāki un tā nu ir taisnība. Tieši tāpēc arī svētkos vēlamies savus skolotājus iepriecināt un pateikt paldies.

 

Šajā rakstā mēs, FromMe dāvanu serviss, mēģināsim tev atbildēt uz jautājumu, ko uzdāvināt skolotājai, lai izteiktu pateicību par skolā pavadīto laiku un iegūtajām zināšanām.

 

Raksta saturs:

 

 

Praktiskas un noderīgas dāvanas

Reizēm labākā dāvana skolotājiem ir kas praktisks un ikdienā pielietojams. Šādas dāvanas spēj raisīt prieku un izteikt pateicību par ieguldīto darbu. Taču vienlaicīgi arī saglabā profesionālu attieksmi gan no skolēna, gan no skolotāja puses.

 

Universālā FromMe dāvanu karte

fromme karte

FromMe dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo tās saņēmējam ir iespēja izvēlēties starp 40 FromMe populārākajiem sadarbības partneriem, kā, piemēram, Sportland, STENDERS, Baltvilla, Brain Games un daudiz citi. Šī dāvana ir īpaši aktuāla, ja nezini, ko uzdāvināt skolotājam. Turklāt FromMe karte ir universāla dāvana ar kuru iespējams iepriecināt ikvienu – tā izmantojama visā Latvijā. 

Dāvanu karte Ražots Latvijā

dāvanu karte ražots latvijā

Dāvanu karte Ražots Latvijā skolotājiem ļaus izvēlēties dažādus labumus no vairāk kā 10 pašmāju ražotājiem. Šis ir labs veids, kā iepriecināt skolotāju ar nodeŗīgu dāvanu, vienlaikus atbalstot ari vietējos ražotājus. Starp šiem zīmoliem skolotāja varēs sev izvēlēties apģērbu, suvenīrus, traukus, rotaslietas, dažādus latvju darinājumus un daudz ko citu. 

Interneta veikala 707.lv dāvanu karte

interneta veikals 707.lv dāvanu karte

707.lv dāvanu karte ir lieliski piemērota tiem skolotājiem, kam patīk atjaunot savu mājokli, rušināties piemājas dārziņā vai rūpēties par savu mašīnu. Šajā interneta veikalā ir viss nepieciešamais auto apkopei, mājai un dārzam, sportam un veselībai, kā arī skolai un birojam. Esam pārliecināti, ka skolotājam šī dāvanu karte būs ļoti noderīgs ieguvums.

Optika Metropole dāvanu karte

optika metropole dāvanu karte

Optikas Metropole dāvanu karte ir lieliska dāvana jebkuram skolotājam. Tā ir iespēja iegūt jaunas un modernas ikdienas brilles vai saulesbrilles. Optika Metropole ir vieta, kur satiekas briļļu ietvari un saulesbrilles no pasaules vadošajām modes metropolēm – Parīzes, Ņujorkas, Milānas, kā arī Skandināvijas, Japānas, Vācijas. Specializētu dizaineru radīti briļļu ietvari ir gluži vai mākslas darbi.

Mājai un Dārzam veikala dāvanu karte

mājai un dārzam

Mājai un Dārzam dāvanu karte ir laba dāvana skolotājai, kam patīk atpūsties savā piemājas dārziņā. Komplektā ar skaistiem un izteiksmīgiem ziediem šī ir sirsnīga un ikdienā noderīga dāvana. Skolotājai būs plaša izvēle par to, ko sagādāt savam mazdārziņam vai kā iekārtot savu mājokli. Varbūt tie būs jauni stādi, ko viņa izvēlēsies, bet varbūt kādi interjera priekšmeti.

 

Skolotāji ir ļoti dažādi un dāvanām ir jābūt gan sirsnīgām, gan piemērotām katram skolotājam individuāli. Ja tomēr neesi atradis īsto dāvanu no mūsu sagatavotajām idejām, citām līdzīgām dāvanām skolotājai iedvesmu smelies FromMe dāvanu kategorijā Skolotāju dienas dāvanas.

 
 

Atpūta pēc padarītā darba

Vislabākā dāvana skolotājai noteikti ir atpūta. Skolotāju darbs viennozīmīgi ir nogurdinošs. Stundu pasniegšana, vairāku desmitu skolnieku uzmanības noturēšana, mājasdarbu labošana… Tas viss aizņem daudz laika un izturības, tāpēc uzdāvini savai skolotājai pilnvērtīgu atpūtu, kas viņu noteikti iepriecinās.

 

Apvienotā Restorāni Rīgā dāvanu karte 

restorāni rīgā dāvanu karte

Apvienotā Restorāni Rīgā dāvanu karte ļaus skolotājai izvēlēties starp 10 dažādiem restorāniem, kur baudīt svētku maltīti. Balstoties uz izvēlēto summu, viņa pati varēs arī nolemt, kādā sabiedrībā restorānu apmeklēt – doties romantiskā randiņā vai kopā ar ģimeni svinībās.

 

Atpūta Siguldas viesnīcā Ezeri SPA Hotel

dāvanu karte hotel ezeri spa

Ja atpūta Siguldā tavai skolotājai būtu pa ceļam, tad noteikti iesakām skaisto un gaumīgo Ezeri SPA Hotel. Tā ir vieta, kur baudīt ensteidzīgu atpūtu, gleznainus dabas skatus, kā arī nogaršot restorāna Gadalaiki sezonas ēdienkarti. Ezeri SPA Hotel dāvanu karte sniedz dažādas atpūtas iespējas. 

 

Atspirdzinoša greipfrūta un apelsīna SPA kūre 

spa kūre

Šī Atspirdzinošā SPA kūre notiek sveču gaismā, relaksējošas mūzikas pavadījumā, izmantojot ekoloģisku greipfrūtu un apelsīnu eļļu. SPA procedūras ir lieliskas dāvanas skolotājām, jo tas ir veids, kā izrādīt rūpes. Ar šo dāvanu karti Tu uzdāvināsi 90 minūtes pilnīga miera! 

 

House of Light restorāns, grilbārs 

house of light dāvanu karte

Īpaša došanās vakariņās ārpus mājas vienmēr nodrošina ar patīkamu sajūtu. Ir iemesls skaisti sapucēties un doties baudīt maltīti. Lighthouse restorāna dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo iespējams gan nogaršot gardus ēdienus, gan pēcāk doties lēnā pastaigā gar jūru.

 

 

Citu restorānu opcijas atrodi kategorijā Restorāni un kafejnīcas.

 

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Laivošana pa Gauju divu dienu garumā

laivošana dāvanu karte

Ja tomēr meklē aktīvākas atpūtas veidu, ko pasniegt skolotājai dāvanā, iespējams atpūta dabā ir tieši tas, kas nepieciešams. Laivošana pa Gauju dāvanu karte ir aizraujošs piedzīvojums un atpūta vienlaicīgi. Šī ir lieliski piemērota dāvana saulainam brīvdienu piedzīvojumam.

 

Rakši ZOO kamieļu parks

rakši zoo dāvanu karte

Atpūta kamieļu parkā Rakši ir lieliska dāvana īstenam ģimenes cilvēkam. It īpaši, ja skolotājam ir bērni – šis izvērtīsies par jauku piedzīvojumu visai ģimenei. Parkā rakši iespējams sastapt tādus dzīvniekus kā lamas, alpakas, ēzeļus, kamieļus un daudzus citus. Turklāt parkā ir vēl daudzas izklaides iespējas gan lieliem, gan maziem.

 

Rāmkalnu atpūtas parks

rāmkalni dāvanu karte

Atpūtas parks “Rāmkalni” piedāvā plašas aktīvās atpūtas iespējas visai ģimenei. Šīs dāvanas saņēmējs varēs atpūsties ar ģimeni pie Gaujas, izbraukt ar velosipēdiem vai laivu, izmēģināt nobraukt ar rodeļiem un daudzas citas jautras aktivitātes. Izdevusies diena garantēta. 

 
 
 

 Katram patīk atpūsties citādāk – ja vienam atpūta saistīsies ar SPA apmeklējumu, cits varbūt priekšroku dod atpūtai golfa laukumā. Ja nespēj šajos atpūtas veidos saskatīt dāvanas saņēmēju, tad noteikti ieskaties citos atpūtas piedāvājumos. Atrodi lieliskas dāvanu idejas skolotajai, izvēloties situācijai atbilstošāko kategoriju mājaslapā FromMe.lv.

 

 

 

Dāvanas skaistumam un labsajūtai

Ikvienai sievietei patīk sajusties skaistai, sapucēties un palutināt sevi ar jauniem pirkumiem. Lai arī reizēm ir visai grūti iedomāties par piemērotāko dāvanu skolotājai, veikalu dāvanu kartes ir labs variants. Tas nodrošina simtprocentīgu trāpījumu pareizās dāvanas izvēlē, jo šo izvēli Tu piešķir pašam dāvanas saņēmējam. 

 

Pasaki savai skolotājai paldies ar kādu no FromMe izvēlētajām skaistuma dāvanu kartēm. 

 

Kolonna – skaistumkopšanas salons

Kolonna dāvanu karte ir dāvana, kas iepriecinās jebkuru sievieti un parūpēsies par tās labsajūtu. Dāvanas saņēmējai tiks sniegta iespēja izvēlēties starp daudziem skaistumkopšanas pakalpojumiem, to starp, manikīrs, frizieris, kosmetologs, solārijs u.c. 
 

Nela Gems – rotaslietas ar Swarovski kristāliem

nela gems dāvanu karte

Nela Gems rūpīgi strādā pie tā, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm - spožumu. Nela Gems dāvanu karte ir izsmalcināta un grezna dāvana, kas pauž cieņu pret dāvanas saņēmēju. Šī dāvana noteikti ieviesīs prieku ne vien tās pasniegšanas dienā, bet arī turpinās atgādināt par šo mirkli katru reizi, kad tiks valkātas rotas.

 

Silvanols.lv dāvanu karte veselībai

silvanols.lv dāvanu karte

Silvanols ir Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums, kas izstrādā un ražo ekeftīvus, dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus un zāles. Lieliskā Silvanols.lv dāvanu karte kādā brīdī skolotājai noteikti noderēs, īpaši vēsākos gada mēnešos, kad svarīgi parūpēties par stipru imunitāti.

 

STENDERS – sajūtām bagāta kosmētika

stenders dāvanu karte

STENDERS produkti ir orientēti uz vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. STENDERS dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana skolotājiem, kuriem ikdienā nav daudz laika atpūtai. Izvēloties produktus no STENDERS veikala, SPA rituālus ir vieglāk par vieglu sarīkot pašas mājās un sajusties skaistai!

 

Debenhams – universālveikals visai ģimenei

debenhams

Veikals Debenhams atspoguļo Britu eleganci, šarmu un arīdzan kvalitāti. Veikalā ir milzīgs plaši zināmu dizaineru produkcijas klāsts, kas ir lieliska un vienlaikus ļoti praktiska dāvana. Debenhams dāvanu karte ir pareizā izvēle dāvanai apģērbu veikalā! 

 
 
 
 

Lai izdodas atrast labāko dāvanu skolotājai!

 

Ve citas dāvanu idejas meklē atsevišķos katalogos Dāvanas sievietei vai Dāvanas vīrietim.

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu