Dāvana skolotājai - pateicībai par paveikto

04.09.2018

 

Skolotāju amats neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem, lai arī bieži vien mēs to saprotam tikai ar laiku. Uzsākot skolas gaitas, skolotājs šķiet kā draugs, kurš gatavs palīdzēt, iemācīt ko jaunu un, protams, reizēm arī pažēlot, kad tas ir nepieciešams. Kaut gan nevienam nav noslēpums, ka, bērniem pieaugot, skola vairs nesagādā tik lielu prieku un līdz ar to arī skolotāju loma skolnieku acīs mainās. 

 

Taču viszīmīgākais brīdis parasti ir neilgi pirms izlaiduma. Tieši tad mēs saprotam, ka skolas gadi nu jau būs aiz muguras un cilvēki, kam ir jāsaka vislielākais paldies, ir skolotāji. 

 

Ikvienam ir jāiziet cauri visām šīm iepriekšminētajām fāzēm attiecībās ar skolotājiem. Tikai tādā veidā - caur kāpumiem un kritumiem -  mēs spēsim novērtēt skolā pavadīto laiku. Lai arī skan sentimentāli, skolotāji ir kā skolnieku otrie vecāki un tā nu ir taisnība. Tie katru dienu ir blakus, pamāca brīžos, kad tas nepieciešams un nezaudē mūsos cerību, kad ir pieļautas pirmās kļūdas. 

 

Šajā rakstā mēs, FromMe dāvanu serviss, mēģināsim Tev atbildēt uz jautājumu, ko uzdāvināt skolotājai, lai izteiktu pateicību par skolā pavadīto laiku un iegūtajām zināšanām. 

 

Atpūta pēc padarītā darba

Vislabākā dāvana skolotājai noteikti ir atpūta. Skolotāju darbs viennozīmīgi ir nogurdinošs. Stundu pasniegšana, vairāku desmitu skolnieku uzmanības noturēšana, mājasdarbu labošana… Tas viss aizņem daudz laika un izturības, tāpēc uzdāvini savai skolotājai pilnvērtīgu atpūtu, kas viņu noteikti iepriecinās.

 

Atspirdzinoša greipfrūta un apelsīna SPA kūre 

Šī Atspirdzinošā SPA kūre notiek sveču gaismā, relaksējošas mūzikas pavadījumā, izmantojot ekoloģisku greipfrūtu un apelsīnu eļļu. SPA procedūras ir lieliskas dāvanas skolotājām, jo tas ir veids, kā izrādīt rūpes. Ar šo dāvanu karti Tu uzdāvināsi 90 minūtes pilnīga miera! 

 

 

Lighthouse restorāns, grilbārs 

Īpaša došanās vakariņās ārpus mājas vienmēr nodrošina ar patīkamu sajūtu. Ir iemesls skaisti sapucēties un doties baudīt maltīti. Lighthouse restorāna dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo iespējams gan nogaršot gardus ēdienus, gan pēcāk doties lēnā pastaigā gar jūru.

 
 
 

Laivošana pa gauju ar kanoe/kajaku divu dienu garumā

Ja tomēr meklē aktīvākas atpūtas veidu, ko pasniegt skolotājai dāvanā, iespējams atpūta dabā ir tieši tas, kas nepieciešams. Laivošana pa Gauju dāvanu karte ir aizraujošs piedzīvojums un atpūta vienlaicīgi. Šī ir lieliski piemērota dāvana saulainam brīvdienu piedzīvojumam.

 
 
 
 
 

 Ņem vērā, ka katram patīk atpūsties citādāk - ja vienam atpūta saistīsies ar SPA apmeklējumu, cits varbūt priekšroku dod atpūtai golfa laukumā. Ja nespēj šajos atpūtas veidos saskatīt dāvanas saņēmēju, tad noteikti ieskaties citos atpūtas piedāvājumos, atrodi lieliskas dāvanu idejas skolotajai, izvēloties situācijai atbilstošāko kategoriju mājaslapā FromMe.lv.

 

 

Dāvanas skaistumam

Ikvienai sievietei patīk sajusties skaistai, sapucēties un palutināt sevi ar jauniem pirkumiem. Lai arī reizēm ir visai grūti iedomāties par piemērotāko dāvanu skolotājai, veikalu dāvanu kartes ir labs variants. Tas nodrošina simtprocentīgu trāpījumu pareizās dāvanas izvēlē, jo šo izvēli Tu piešķir pašam dāvanas saņēmējam. 

 

Pasaki savai skolotājai paldies ar kādu no FromMe izvēlētajām skaistuma dāvanu kartēm. 

 

Kolonna - skaistumkopšanas salons

Kolonna dāvanu karte ir dāvana, kas iepriecinās jebkuru sievieti un parūpēsies par tās labsajūtu. Dāvanas saņēmējai tiks sniegta iespēja izvēlēties starp daudziem skaistumkopšanas pakalpojumiem, to starp, manikīrs, frizieris, kosmetologs, solārijs u.c. 

 

 

Nela Gems - rotaslietas ar Swarovski kristāliem

Nela Gems rūpīgi strādā pie tā, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm - spožumu. Nela Gems dāvanu karte ir izsmalcināta un grezna dāvana, kas pauž cieņu pret dāvanas saņēmēju. Šī dāvana noteikti ieviesīs prieku ne vien tās pasniegšanas dienā, bet arī turpinās atgādināt par šo mirkli katru reizi, kad tiks valkātas rotas.

 
 
 

STENDERS – sajūtām bagāta kosmētika

STENDERS produkti ir orientēti uz vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. STENDERS dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana skolotājiem, kuriem ikdienā nav daudz laika atpūtai. Izvēloties produktus no STENDERS veikala, SPA rituālus ir vieglāk par vieglu sarīkot pašas mājās un sajusties skaistai!

 

 

Debenhams – universālveikals visai ģimenei

Veikals Debenhams atspoguļo Britu eleganci, šarmu un arīdzan kvalitāti. Veikalā ir milzīgs plaši zināmu dizaineru produkcijas klāsts, kas ir lieliska un vienlaikus ļoti praktiska dāvana. Debenhams dāvanu karte ir pareizā izvēle dāvanai apģērbu veikalā! 

 
 
 
 
 

Prakstiskas un noderīgas dāvanas

Reizēm labākā dāvana skolotājiem ir kas praktisks un ikdienā pielietojams. Šādas dāvanas spēj raisīt prieku un izteikt pateicību par ieguldīto darbu. Taču vienlaicīgi arī saglabā profesionālu attieksmi gan no skolēna, gan no skolotāja puses.

 

NUKO.lv - lielveikals internetā ikdienas pirkumiem

Lielveikals internetā NUKO.lv ir vietējs uzņēmums, izveidots ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgu iepirkšanās veidu pārtikas un ikdienas precēm. Tā piedāvājums ir ļoti plašs, un tieši tas ir iemesls, kāpēc NUKO.lv dāvanu karte var būt piemērota dāvana skolotājai. Tā ir pietiekami neitrāla, taču visnotaļ noderīga.

 
 
 

Mājai un Dārzam veikals

Mājai un Dārzam dāvanu karte ir laba dāvana skolotājai, kam patīk atpūsties savā piemājas dārziņā. Komplektā ar skaistiem un izteiksmīgiem ziediem šī ir sirsnīga  un ikdienā noderīga dāvana! 

 

 

 

FromMe dāvanu karte

Ja tomēr neesi īsti pārliecināts par to, kāda ir piemērotākā dāvana skolotājam, uzdāvini FromMe dāvanu karti, un mēs garantējam, ka trāpīsi desmitniekā. Uzdāvinot FromMe dāvanu karti, dāvanas saņēmējs spēs izvēlēties sev dāvanu pats no 40 Latvijā atzītiem uzņēmumiem. 

 

 

 

 

Skolotāji ir ļoti dažādi un dāvanām ir jābūt gan sirsnīgām, gan piemērotām katram skolotājam individuāli. Ja tomēr neesi atradis īsto dāvanu no mūsu sagatavotajām idejām, citām līdzīgām dāvanām skolotājai iedvesmu smelies FromMe dāvanu kategorijā Skolotāju dienas dāvanas.

 

Lai izdodas atrast labāko dāvanu skolotājai! 

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu