Dāvana skolotājai – pateicībai par paveikto

04.09.2023

Dāvana skolotājai

 

Skolotāju amats neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem, lai arī bieži vien mēs to saprotam tikai ar laiku. Skolotāji ir kā skolnieku otrie vecāki un tā nu ir taisnība. Tieši tāpēc arī svētkos vēlamies savus skolotājus iepriecināt un pateikt paldies.

 

Šajā rakstā sāksim ar trīs galvenajām dāvanu idejām, ko uzdāvināt skolotājai, lai izteiktu pateicību par skolā pavadīto laiku un iegūtajām zināšanām.

 1. FromMe karte pirkumiem un atpūtai
 2. Restorāni Rīgā dāvanu karte gardām maltītēm
 3. Ražots Latvijā dāvanu karte pirkumiem 

Pēc tam raksta turpinājumā piedāvāsim arī dažādas citas dāvanas skolotājiem, jo pie mums vienmēr ir no kā izvēlēties!

 

1. FromMe karte pirkumiem un atpūtai

fromme karte

Vēlamies sākt ar mūsu lielāko lepnumu, kas ir oriģinālā FromMe dāvanu karte. Par oriģinālu to saucam tāpēc, ka tā sniedz dažādas iespējas saņēmējam izvēlēties, kur kartē ielikto naudiņu iztērēt.

 

Uzdāvinot FromMe karti skolotājai, viņai būs iespēja izvēlēties starp 50 FromMe populārākajiem sadarbības partneriem. Tajā iekļauti dažādi veikali, kur iepirkties, kā arī atpūtas piedāvājumi.

 

Daži piemēri, kur FromMe karte izmantojama:

 • Atpūtai dažādos restorānos un SPA viesnīcās – Baltvilla, Hotel Jūrmala SPA, Hotel Ezeri SPA 
 • Hobijiem un sportošanai – Brain Games veikali, Sportland, Pērļotava rokdarbiem, SALMO makšķerēšanai 
 • Aktīvai atpūtai – dažādu veidu atpūta uz ūdens, izbraucieni ar kvadracikliem, VR telpas apmeklējumi 
 • Praktiskiem pirkumiem – Mājai un Dārzam, Zoo Centrs, INSERV.LV instrumenti, EsMīluKafiju veikalā 
 • Skaistumam un labsajūtai – Kolonna, STENDERS, Nela Gems, Goldlight jewellery 

 

Šī dāvana ir īpaši aktuāla, ja nezini, ko uzdāvināt skolotājam. Turklāt FromMe karte ir universāla dāvana ar kuru iespējams iepriecināt ikvienu – tā izmantojama visā Latvijā. 

 

2. Restorāni Rīgā dāvanu karte gardām maltītēm

restorāni rīgā dāvanu karte

Ja jau pieminējām restorānus, tad jāatzīmē, ka gardas vakariņas restorānā ir labākā dāvana, ko var saņemt. To īpaši novērtēs īsteni gardēži, kam patīk atklāt jaunas garšas. Dāvanu kartes formātā uzdāvināt vakariņas nekad nav bijis vienkāršāk. Turklāt tagad šāda dāvana ir pavisam labs veids, kā apsveikt arī skolotājus svētkos – dzimšanas dienās, izlaidumos un Skolotāju dienā! It īpaši ar mūsu Restorāni Rīgā dāvanu karti.

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte ir vēl viens mūsu lolojums, ko priecājamies piedāvāt. Mums radās doma apvienot vairākus restorānus zem vienas dāvanu kartes – tādā veidā dāvinātājam nav jālauza galva par to, kurš restorāns saņēmējam patiks vislabāk.

 

Tā kā skolotājus lielākoties pazīstam vienīgi skolā, tad varam arī tik labi nezināt, kas viņiem garšo. Tāpēc arī restorānu nebūtu tik viegli izvēlēties. Restorāni Rīgā dāvanu karte ir labākais risinājums, jo skolotāja izvēlēsies pati. Lai sanāk lielāka summa, šī ir laba dāvana, ko pasniegt no visas klases. Un ja tomēr skolotāja vienā restorānā visu summu neiztērēs – to, kas paliks pāri, varēs izmantot arī citā restorānā kādu citu reizi.

 

Restorāni, kas šobrīd ir apkopoti šajā dāvanu kartē, ir sekojoši:

 • Restorāns Kozy Eats – vegānu restorāns, kur atvilkt elpu mūsdienu steidzīgajā dienas ritmā
 • Restorāns FERMA  – izsmalcināts restorāns, kas rada šedevrus no Latvijas reģionālās produkcijas
 • Restorāns B Bārs - vieta, kur ir apvienots labs restorāns un moderns bārs ar DJ un dejām brīvdienās
 • Vairāk Saules restorāni – 7 restorānos, Eiropas un Āzijas virtuves zem viena jumta
 • Restorāns Čemodāns – lieliska atmosfēra, mūzikas pavadījumā baudīt labāko no Eiropas ēdienkartes
 • Baltvilla restorāns – ēdienkartē pieejamie ēdieni spēs apmierināt ik viena gardēža prasības
 • Majorenhoff restorāns – iecienītākie ēdieni no pasaules daudzveidīgās ēdienkartes
 • Miro restorāns – iespēja baudīt īpašus uz oglēm gatavotus ēdienus
 • MUNCH Barbecue – bārbekjū, kur gardēži fantastiski pavadīs laiku
 • Tex-Mex Republic - restorāns, kur nobaudīt eksotiskus meksikāņu un Eiropas ēdienus
 • Restorāns Zilā Govs - īstā vieta nesteidzīgai gaisotnei, kur izbaudīt moderno latviešu virtuvi

Kā redzams – izvēle būs piemērota gan klasisku ēdienu un atmosfēras cienītājiem, gan brīvāka stila restorāniņu cienītājiem.

 

3. Ražots Latvijā dāvanu karte pirkumiem pašmāju ražotāju veikaliņos

razots latvija davanu karte

Vēl viena no mūsu iecienītākajām dāvanu idejām, ko dāvināt skolotājai, ir dāvanu karte Ražots Latvijā. Šī dāvanu karte tapa no idejas, ka ļoti vēlējāmies vienuviet apkopot dažādus latviešu pašmāju ražotājus. Iedomājāmies, ka tā varēsim pareklamēt vietējos mājražotājus un dāvanu saņēmējiem sniegt iespēju biežāk iepirkties tepat Latvijā lolotajos veikaliņos.

 

Tā arī radās Ražots Latvijā dāvanu karte. Piedāvājums ir ļoti plašs, sākot ar Latvijā ražotiem apģērbiem un aksesuāriem līdz pat mākslas darbiem, mājokļa dekoriem, gardumiem un ārstniecības produktiem.

 

Šobrīd šajā apvienotajā dāvanu kartes projektā piedalās 16 ražotāji:

 • Cita Rota – latviešu dizaina rotas un apģērbs,
 • Nela Gems – rotaslietas ar Swarovski kristāliem,
 • Silvanols – dabīgi ārstniecības produkti,
 • Karma Sock – latviskā dizaina zeķes,
 • Be-with – dizaina apģērbs apskāvieniem,
 • AndaRada.lv interneta veikals – koši koka auskari, stilīgi plakāti un t-krekli ar apdruku,
 • Zīmola Latvietis oficiālais veikals eucow.com,
 • Tiny One – stilīgas un funkcionālas bērnu preces,
 • Diegu Meistars – oriģinālu portretu studija,
 • TOOCHE – ar rokām darinātas ekskluzīvas kurpes un somas,
 • PUPU MAISS – sēžammaisi un pufi,
 • CHAOS96 – ar rokām darinātas ādas jostas un aksesuāri,
 • ZIEMEĻMEITA – ilgtspējīgs tekstils un mājas aksesuāri,
 • TRUDE – bērnu un pieaugušo apģērbs,
 • VM Lingerie – sieviešu veļas veikals.

 

Domājot par to, kas ir laba dāvana skolotājai svētkos, uzreiz iedomājamies par universālu dāvanu karti. Tāda, kas sniegs izvēles iespēju dāvanas saņēmējam. Un šajā gadījumā visas 3 augstāk minētās dāvanu kartes – FromMe karte, Restorāni Rīgā karte un Ražots Latvijā karte – sniedz lielas izvēles iespējas. Un līdz ar to – piemērotas dāvanas sarūpēšana ir garantēta. Lai vienmēr ir no kā izvēlēties!

 

Kāpēc izvēlēties FromMe dāvanu kartes?

Mums ir svarīgi, lai mūsu dāvanu kartes jubilāriem sniegtu prieku. Tāpēc arī rūpējamies par pēc iespējas plašāku izvēli un izveidojām augšup minētās 3 dāvanu kartes, kas saņēmējam sniedz iespēju izvēlēties sev dāvanu pašam.

 

Taču papildus šīm 3 dāvanu kartēm mūsu piedāvājumā ir daudz citu dāvanu iespēju. Par to, kāpēc tās izvēlēties, stāstām šajā nodaļā.

 

fromme davanu kartes

 

FromMe kartes var skaisti noformēt un personalizēt

Izvēloties dāvināt dāvanu karti, pats galvenais ir pasniegt to personiskā un mīļā veidā. Nereti dzirdam, ka dāvanu kartes ir visai bezpersoniskas dāvanas. Tāpēc rūpējamies par to, lai mūsu FromMe dāvanu kartes būtu pēc iespējams vairāk personalizējamas.

 

Iegādājoties FromMe dāvanu karti, ir iespējams izvēlēties tās dizainu – rāmīti un krāsu. Pēc tam var pievienot klāt arī kādu sveiciena tekstu, pantiņu vai novēlējumu. Droši var izmantot arī EMOJI emocijzīmes, smaidiņus.

 

Esam sākuši piedāvāt iespēju arī dāvanu kartei pievienot klāt gardu un, kas ir ne mazāk svarīgi, skaistu šokolādes tāfelīti. Tā, lai šokolādi var apēst uzreiz, un dāvanu karti izbaudīt tad, kad pašam sagribas doties iepirkties vai baudīt uzdāvināto atpūtu.

 

Dāvanu kartes var izmantot visā Latvijā

FromMe dāvanu kartes var izmantot visā Latvijā – kur vien ir pieejams izvēlētais pakalpojums. Dažādi veikali un pakalpojumu sniedzēji mūsu piedāvājumā atrodas vairākās lokācijās – piemēram, veikali Mājai un dārzam, Vairāk Saules restorāni, Sportland veikali utt.

 

Tāpat dāvanu kartes ir derīgas arī attiecīgajos interneta veikalos, piemēram, UDENSPUDELE.LV un 707.lv interneta veikalā. 

 

Dāvanu kartes internetā ir lieliska dāvana, lai ātri un ērti nosūtu dāvanu jubilāram, neskatoties uz jūsu attālumu. Piedāvājam arī nosūtīt dāvanu kartes pa pastu, omnivu vai izsūtīt ar kurjeru. Ar FromMe dāvanu karti vari apsveikt pat tad, ja atrodies ārzemēs.

 

FromMe dāvanu kartes var apmainīt pret citu piedāvājumu

Un ja tomēr nebūs trāpīts ar īsto dāvanas izvēli, tad jebkuru dāvanu karti no FromMe.lv piedāvājuma var apmainīt pret jebkuru citu piedāvājumu, vai pat naudu. Tad gan tiek ieturēta simboliska komisija.  

 

Tā kā esam pastāstījuši vairāk par mūsu FromMe dāvanu kartēm, varam atrgiezties pie dažādām dāvanu idejām skolotājiem!

 

Turpinājumā apskatīsim dāvanu idejas, kas sadalītas sekojoši:

 

 

Praktiskas un noderīgas dāvanas

Reizēm labākā dāvana skolotājiem ir kas praktisks un ikdienā pielietojams. Šādas dāvanas spēj raisīt prieku un izteikt pateicību par ieguldīto darbu. Taču vienlaicīgi arī saglabā profesionālu attieksmi gan no skolēna, gan no skolotāja puses.

 

Interneta veikala 707.lv dāvanu karte

interneta veikals 707.lv dāvanu karte

707.lv dāvanu karte ir lieliski piemērota tiem skolotājiem, kam patīk atjaunot savu mājokli, rušināties piemājas dārziņā vai rūpēties par savu mašīnu. Šajā interneta veikalā ir viss nepieciešamais auto apkopei, mājai un dārzam, sportam un veselībai, kā arī skolai un birojam. Esam pārliecināti, ka skolotājam šī dāvanu karte būs ļoti noderīgs ieguvums.

Optika Metropole dāvanu karte

optika metropole dāvanu karte

Optikas Metropole dāvanu karte ir lieliska dāvana jebkuram skolotājam. Tā ir iespēja iegūt jaunas un modernas ikdienas brilles vai saulesbrilles. Optika Metropole ir vieta, kur satiekas briļļu ietvari un saulesbrilles no pasaules vadošajām modes metropolēm – Parīzes, Ņujorkas, Milānas, kā arī Skandināvijas, Japānas, Vācijas. Specializētu dizaineru radīti briļļu ietvari ir gluži vai mākslas darbi.

Mājai un Dārzam veikala dāvanu karte

mājai un dārzam

Mājai un Dārzam dāvanu karte ir laba dāvana skolotājai, kam patīk atpūsties savā piemājas dārziņā. Komplektā ar skaistiem un izteiksmīgiem ziediem šī ir sirsnīga un ikdienā noderīga dāvana. Skolotājai būs plaša izvēle par to, ko sagādāt savam mazdārziņam vai kā iekārtot savu mājokli. Varbūt tie būs jauni stādi, ko viņa izvēlēsies, bet varbūt kādi interjera priekšmeti.

Dāvanu karte Brain Games veikalos

brain games davanu karteGalda spēles ir labs un pat ļoti interesants veids, kā atslēgties no darba. Skolotājai varētu noderēt Brain Games dāvanu karte, kas ļaus izvēlēties kādu aizraujošu galda spēli. Reizēm galda spēles uzspēlēšana ar draugiem vai ģimenes lokā spēj pārvērsties par jautrības pilnu vakaru. Turklāt galda spēles patīk visiem, neatkarīgi no vecuma!

 

Dāvanu karte ilgtspējīgai ūdens pudelei

udenspudele.lv dāvanu karteUn vēl viena praktiska dāvanas ideja ir UDENSPUDELE.LV dāvanu karte. Tas ir interneta veikals, kurā ir iespējams iegādāties ilgtspējīgas ūdens pudeles, termosus un termokrūzes. Tagad tur ir pieejamas arī kafijas un tējas krūzes ar foršiem uzrakstiem. Skolotajam ar ūdeni vai kafiju vienmēr rokās – šī būs īsteni laba dāvana!

 

 

Skolotāji ir ļoti dažādi un dāvanām ir jābūt gan sirsnīgām, gan piemērotām katram skolotājam individuāli. Ja tomēr neesi atradis īsto dāvanu no mūsu sagatavotajām idejām, citām līdzīgām dāvanām skolotājai iedvesmu smelies FromMe dāvanu kategorijā Skolotāju dienas dāvanas.

 
 

Atpūta pēc padarītā darba

Vislabākā dāvana skolotājai noteikti ir atpūta. Skolotāju darbs viennozīmīgi ir nogurdinošs. Stundu pasniegšana, vairāku desmitu skolnieku uzmanības noturēšana, mājasdarbu labošana… Tas viss aizņem daudz laika un izturības, tāpēc uzdāvini savai skolotājai pilnvērtīgu atpūtu, kas viņu noteikti iepriecinās.

 

Atpūta Siguldas viesnīcā Ezeri SPA Hotel

dāvanu karte hotel ezeri spa

Ja atpūta Siguldā tavai skolotājai būtu pa ceļam, tad noteikti iesakām skaisto un gaumīgo Ezeri SPA Hotel. Tā ir vieta, kur baudīt ensteidzīgu atpūtu, gleznainus dabas skatus, kā arī nogaršot restorāna Gadalaiki sezonas ēdienkarti. Ezeri SPA Hotel dāvanu karte sniedz dažādas atpūtas iespējas. 

 

Floutings pilnīgais atpūtai

floutings dāvanu karte

Mūsuprāt, floutings ir viens no labākajiem veidiem kā atpūsties.Tā ir ne visai bieži dzirdēta spa procedūra, tāpēc pastāv iespēja, ka skolotājai būs arī interesanti uzzināt par to vairāk. Taču īsumā – floutings dāvanu karte ļaus baudīt pilnīgu miera stāvokli. Tā ir pelde epsom sāls baseinā, kas ļaus sajust bezsvara stāvokli un atbrīvot prātu un ķermeni. To ir grūti aprakstīt – tas ir jāpiedzīvo pašam!

 

Atpūtas pilnas brīvdienas Pasiekstes Vējdzirnavās

dāvanu karte atpūtai skolotājai

Ja brauciens uz Ventspili ir pa ceļam tavai skolotājai vai kādam viņas ieplānotam ceļojumam tepat pa Latviju, tad atpūta Pasiekstes Vējdzirnavās varētu būt laba dāvanas ideja. Atpūsties no darbu pilnās ikdienas ir ļoti svarīgi. Un reizēm tieši izbraukšana ārpus mājas ir tas, kas nepieciešams. Pasiekstes Vējdzirnavas ir neliels atpūtas namiņš, kur baudīt klusumu, dabu un Kurzemes mieru. 

Rakši ZOO kamieļu parks

rakši zoo dāvanu karte

Atpūta kamieļu parkā Rakši ir lieliska dāvana īstenam ģimenes cilvēkam. It īpaši, ja skolotājam ir bērni – šis izvērtīsies par jauku piedzīvojumu visai ģimenei. Parkā rakši iespējams sastapt tādus dzīvniekus kā lamas, alpakas, ēzeļus, kamieļus un daudzus citus. Turklāt parkā ir vēl daudzas izklaides iespējas gan lieliem, gan maziem.

 
 
 

 Katram patīk atpūsties citādāk – ja vienam atpūta saistīsies ar SPA apmeklējumu, cits varbūt priekšroku dod atpūtai golfa laukumā. Ja nespēj šajos atpūtas veidos saskatīt dāvanas saņēmēju, tad noteikti ieskaties citos atpūtas piedāvājumos. Atrodi lieliskas dāvanu idejas skolotajai, izvēloties situācijai atbilstošāko kategoriju mājaslapā FromMe.lv.

 

 

 

Dāvanas skaistumam un labsajūtai

Ikvienai sievietei patīk sajusties skaistai, sapucēties un palutināt sevi ar jauniem pirkumiem. Lai arī reizēm ir visai grūti iedomāties par piemērotāko dāvanu skolotājai, veikalu dāvanu kartes ir labs variants. Pasaki savai skolotājai paldies ar kādu no FromMe izvēlētajām skaistuma dāvanu kartēm.

 

Kolonna – skaistumkopšanas salons

Kolonna dāvanu karte ir dāvana, kas iepriecinās jebkuru sievieti un parūpēsies par tās labsajūtu. Dāvanas saņēmējai tiks sniegta iespēja izvēlēties starp daudziem skaistumkopšanas pakalpojumiem, to starp, manikīrs, frizieris, kosmetologs, solārijs u.c. 
 

Nela Gems – rotaslietas ar Swarovski kristāliem

nela gems dāvanu karte

Nela Gems rūpīgi strādā pie tā, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm - spožumu. Nela Gems dāvanu karte ir izsmalcināta un grezna dāvana, kas pauž cieņu pret dāvanas saņēmēju. Šī dāvana noteikti ieviesīs prieku ne vien tās pasniegšanas dienā, bet arī turpinās atgādināt par šo mirkli katru reizi, kad tiks valkātas rotas.

 

Anti stresa masāža relaksācijai

masāža dāvanu karte skolotājaiDažādu masāžas tehniku apvienojums, kas vecina stresa radīto seku mazināšanos gan sejā, gan visam organismam kopumā ir dāvana, kas noderēs ikvienai skolotajai, kas tiecas uz relaksējošu atpūtu. Anti stresa masāža ir laba dāvana, ko pats sev bieži vien nedāvināsi. Tāpēc tā ir laba dāvana, ko saņemt no saviem skolēniem. Tas izrāda rūpes, kas vienmēr tomēr priecē!

 

Silvanols.lv dāvanu karte veselībai

silvanols.lv dāvanu karte

Silvanols ir Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums, kas izstrādā un ražo ekeftīvus, dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus un zāles. Lieliskā Silvanols.lv dāvanu karte kādā brīdī skolotājai noteikti noderēs, īpaši vēsākos gada mēnešos, kad svarīgi parūpēties par stipru imunitāti.

 

STENDERS – sajūtām bagāta kosmētika

stenders dāvanu karte

STENDERS produkti ir orientēti uz vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. STENDERS dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana skolotājiem, kuriem ikdienā nav daudz laika atpūtai. Izvēloties produktus no STENDERS veikala, SPA rituālus ir vieglāk par vieglu sarīkot pašas mājās un sajusties skaistai!

 
 
 
 

Lai izdodas atrast labāko dāvanu skolotājai!

 

 

Vēl citas dāvanu idejas meklē atsevišķos katalogos Dāvanas sievietei vai Dāvanas vīrietim.

 

 

fromme davanas

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu