Dāvana skolotājai – pateicībai par paveikto

02.06.2021

Dāvana skolotājai

 

Skolotāju amats neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem, lai arī bieži vien mēs to saprotam tikai ar laiku. Uzsākot skolas gaitas, skolotājs šķiet kā draugs, kurš gatavs palīdzēt un iemācīt ko jaunu. Viszīmīgākais brīdis parasti ir neilgi pirms izlaiduma, jo tieši tad mēs saprotam skolotāju patieso vērtību.

 

Skolotāji ir kā skolnieku otrie vecāki un tā nu ir taisnība. Tieši tāpēc arī svētkos vēlamies savus skolotājus iepriecināt un pateikt paldies.

 

Šajā rakstā mēs, FromMe dāvanu serviss, mēģināsim tev atbildēt uz jautājumu, ko uzdāvināt skolotājai, lai izteiktu pateicību par skolā pavadīto laiku un iegūtajām zināšanām.

 

Raksta saturs:

 

 

Praktiskas un noderīgas dāvanas

Reizēm labākā dāvana skolotājiem ir kas praktisks un ikdienā pielietojams. Šādas dāvanas spēj raisīt prieku un izteikt pateicību par ieguldīto darbu. Taču vienlaicīgi arī saglabā profesionālu attieksmi gan no skolēna, gan no skolotāja puses.

 

Universālā FromMe dāvanu karte

FromMe dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo tās saņēmējam ir iespēja izvēlēties starp 40 FromMe populārākajiem sadarbības partneriem. Šis ir īpaši aktuāli, ja nezini, ko uzdāvināt skolotājam. Nelauzi galvu par to, kas atbildīs skolotāja gaumei un kāda būs iepriecinoša dāvana, ja nepazīsti skolotāju tik labi ārpus skolas telpām. FromMe karte ir universāla dāvana ar kuru iespējams iepriecināt ikvienu. 

Interneta veikala 707.lv dāvanu karte

707.lv dāvanu karte ir lieliski piemērota tiem skolotājiem, kam patīk atjaunot savu mājokli, rušināties piemājas dārziņā vai rūpēties par savu mašīnu. Šajā interneta veikalā ir viss nepieciešamais auto apkopei, mājai un dārzam, sportam un veselībai, kā arī skolai un birojam. Esam pārliecināti, ka skolotājam šī dāvanu karte būs ļoti noderīgs ieguvums.

Dāvanu karte Ražots Latvijā

dāvanu karte ražots latvijā

Šī ir iespēja iepriecināt ne tikai savus skolotājus, bet vienlaikus arī atbalstīt vietējos ražotājus. Dāvanu karte Ražots Latvijā skolotājiem ļaus izvēlēties dažādus labumus no vairāk kā 10 pašmāju ražotājiem. To starp ir apģērbi, suvenīri, trauki, rotaslietas, dažādi latvju darinājumi un daudz kas cits. Šī ir dāvana, kas sasildīs vairākas sirdis!

 
 

Optika Metropole dāvanu karte

Optikas Metropole dāvanu karte ir lieliska dāvana jebkuram skolotājam. Tā ir iespēja iegūt jaunas un modernas ikdienas brilles vai saulesbrilles. Optika Metropole ir vieta, kur satiekas briļļu ietvari un saulesbrilles no pasaules vadošajām modes metropolēm – Parīzes, Ņujorkas, Milānas, kā arī Skandināvijas, Japānas, Vācijas. Specializētu dizaineru radīti briļļu ietvari ir gluži vai mākslas darbi.

Mājai un Dārzam veikala dāvanu karte

Mājai un Dārzam dāvanu karte ir laba dāvana skolotājai, kam patīk atpūsties savā piemājas dārziņā. Komplektā ar skaistiem un izteiksmīgiem ziediem šī ir sirsnīga un ikdienā noderīga dāvana. Skolotājai būs plaša izvēle par to, ko sagādāt savam mazdārziņam vai kā iekārtot savu mājokli. Varbūt tie būs jauni stādi, ko viņa izvēlēsies, bet varbūt kādi interjera priekšmeti.

 

Skolotāji ir ļoti dažādi un dāvanām ir jābūt gan sirsnīgām, gan piemērotām katram skolotājam individuāli. Ja tomēr neesi atradis īsto dāvanu no mūsu sagatavotajām idejām, citām līdzīgām dāvanām skolotājai iedvesmu smelies FromMe dāvanu kategorijā Skolotāju dienas dāvanas.

 
 

Atpūta pēc padarītā darba

Vislabākā dāvana skolotājai noteikti ir atpūta. Skolotāju darbs viennozīmīgi ir nogurdinošs. Stundu pasniegšana, vairāku desmitu skolnieku uzmanības noturēšana, mājasdarbu labošana… Tas viss aizņem daudz laika un izturības, tāpēc uzdāvini savai skolotājai pilnvērtīgu atpūtu, kas viņu noteikti iepriecinās.

 

Atspirdzinoša greipfrūta un apelsīna SPA kūre 

Šī Atspirdzinošā SPA kūre notiek sveču gaismā, relaksējošas mūzikas pavadījumā, izmantojot ekoloģisku greipfrūtu un apelsīnu eļļu. SPA procedūras ir lieliskas dāvanas skolotājām, jo tas ir veids, kā izrādīt rūpes. Ar šo dāvanu karti Tu uzdāvināsi 90 minūtes pilnīga miera! 

 

Apvienotā Restorāni Rīgā dāvanu karte 

restorāni rīgā dāvanu karte

Apvienotā Restorāni Rīgā dāvanu karte ļaus skolotājai izvēlēties starp 10 dažādiem restorāniem, kur baudīt svētku maltīti. Balstoties uz izvēlēto summu, viņa pati varēs arī nolemt, kādā sabiedrībā restorānu apmeklēt – doties romantiskā randiņā vai kopā ar ģimeni svinībās.
 

Lighthouse restorāns, grilbārs 

Īpaša došanās vakariņās ārpus mājas vienmēr nodrošina ar patīkamu sajūtu. Ir iemesls skaisti sapucēties un doties baudīt maltīti. Lighthouse restorāna dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo iespējams gan nogaršot gardus ēdienus, gan pēcāk doties lēnā pastaigā gar jūru.

 

Restorāna KOYA dāvanu karte

KOYA ir mūsdienīgs un brīvas atmosfēras restorāns Andrejsalā, kas izvietots pašā Daugavas krastā ar skatu uz ostu un Pārdaugavu. Restorāns KOYA ir lieliska izvēle, jo tā ir iespēja izbaudīt pasaules valstu iedvesmotu ēdienkarti, kas papildināta ar Āzijas garšu niansēm.

Citu restorānu opcijas atrodi kategorijā Restorāni un kafejnīcas.

 

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Laivošana pa Gauju divu dienu garumā

Ja tomēr meklē aktīvākas atpūtas veidu, ko pasniegt skolotājai dāvanā, iespējams atpūta dabā ir tieši tas, kas nepieciešams. Laivošana pa Gauju dāvanu karte ir aizraujošs piedzīvojums un atpūta vienlaicīgi. Šī ir lieliski piemērota dāvana saulainam brīvdienu piedzīvojumam.

 

Rakši ZOO kamieļu parks

Atpūta kamieļu parkā Rakši ir lieliska dāvana īstenam ģimenes cilvēkam. It īpaši, ja skolotājam ir bērni – šis izvērtīsies par jauku piedzīvojumu visai ģimenei. Parkā rakši iespējams sastapt tādus dzīvniekus kā lamas, alpakas, ēzeļus, kamieļus un daudzus citus. Turklāt parkā ir vēl daudzas izklaides iespējas gan lieliem, gan maziem.

 

Rāmkalnu atpūtas parks

Atpūtas parks “Rāmkalni” piedāvā plašas aktīvās atpūtas iespējas visai ģimenei. Šīs dāvanas saņēmējs varēs atpūsties ar ģimeni pie Gaujas, izbraukt ar velosipēdiem vai laivu, izmēģināt nobraukt ar rodeļiem un daudzas citas jautras aktivitātes. Izdevusies diena garantēta. 

 
 
 

 Ņem vērā, ka katram patīk atpūsties citādāk – ja vienam atpūta saistīsies ar SPA apmeklējumu, cits varbūt priekšroku dod atpūtai golfa laukumā. Ja nespēj šajos atpūtas veidos saskatīt dāvanas saņēmēju, tad noteikti ieskaties citos atpūtas piedāvājumos, atrodi lieliskas dāvanu idejas skolotajai, izvēloties situācijai atbilstošāko kategoriju mājaslapā FromMe.lv.

 

 

 

Dāvanas skaistumam

Ikvienai sievietei patīk sajusties skaistai, sapucēties un palutināt sevi ar jauniem pirkumiem. Lai arī reizēm ir visai grūti iedomāties par piemērotāko dāvanu skolotājai, veikalu dāvanu kartes ir labs variants. Tas nodrošina simtprocentīgu trāpījumu pareizās dāvanas izvēlē, jo šo izvēli Tu piešķir pašam dāvanas saņēmējam. 

 

Pasaki savai skolotājai paldies ar kādu no FromMe izvēlētajām skaistuma dāvanu kartēm. 

 

Kolonna – skaistumkopšanas salons

Kolonna dāvanu karte ir dāvana, kas iepriecinās jebkuru sievieti un parūpēsies par tās labsajūtu. Dāvanas saņēmējai tiks sniegta iespēja izvēlēties starp daudziem skaistumkopšanas pakalpojumiem, to starp, manikīrs, frizieris, kosmetologs, solārijs u.c. 
 

Nela Gems – rotaslietas ar Swarovski kristāliem

Nela Gems rūpīgi strādā pie tā, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm - spožumu. Nela Gems dāvanu karte ir izsmalcināta un grezna dāvana, kas pauž cieņu pret dāvanas saņēmēju. Šī dāvana noteikti ieviesīs prieku ne vien tās pasniegšanas dienā, bet arī turpinās atgādināt par šo mirkli katru reizi, kad tiks valkātas rotas.

 

STENDERS – sajūtām bagāta kosmētika

STENDERS produkti ir orientēti uz vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. STENDERS dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana skolotājiem, kuriem ikdienā nav daudz laika atpūtai. Izvēloties produktus no STENDERS veikala, SPA rituālus ir vieglāk par vieglu sarīkot pašas mājās un sajusties skaistai!

 

Debenhams – universālveikals visai ģimenei

Veikals Debenhams atspoguļo Britu eleganci, šarmu un arīdzan kvalitāti. Veikalā ir milzīgs plaši zināmu dizaineru produkcijas klāsts, kas ir lieliska un vienlaikus ļoti praktiska dāvana. Debenhams dāvanu karte ir pareizā izvēle dāvanai apģērbu veikalā! 

 
 
 
 

Lai izdodas atrast labāko dāvanu skolotājai!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu